بهترین VPN برای مسافران در سال 2020: اگر جاده خانه شما باشد

در حال حاضر گوشه ای از جهان وجود دارد كه توسط Cloudward.net توسط یكی از اعضای تیم از وی دیدن نشده است. همه ما مشتاق مسافر هستیم ، اما همانطور که ما در حالی که در جاده هستیم نیز کار می کنیم ، باید در این مواقع از آن محافظت کنیم. به همین دلیل ما کاملاً آماده هستیم تا بهترین VPN را برای مسافران به شما اطلاع دهیم.


برای پول خود ، ExpressVPN بهترین شرط بندی شما است ، اگر می خواهید در مورد این موضوع اطلاعات بیشتری کسب کنید یا می خواهید برخی از گزینه های بهترین گردآوری VPN ما را پیدا کنید ، ادامه دهید..

وقتی در جاده هستید ، مهم نیست که شما مانند ما کار می کنید یا فقط از یک مشکل جدی روزانه خود لذت می برید ، هنگام اتصال به اینترنت ، از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده می کند. به طور خلاصه ، یک VPN به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را پنهان کنید تا بتوانید در هر نقطه از جهان به نظر برسید ، در ضمن رمزگذاری اتصال شما برای امنیت بیشتر.

در هنگام مسافرت فواید زیادی برای این وجود دارد. برای مثال ، می توانید Netflix را از هرجایی تماشا کنید ، که در صورت تعطیل شدن نمایش نهایی هنگام نمایش در تعطیلات ، مفید واقع می شود (اگر به یک VPN نیاز دارید که می تواند از ممنوعیت VPN Netflix عبور کند). همچنین اگر نیاز به انجام امور بانکی آنلاین دارید ، به شما کمک می کند زیرا بسیاری از بانک ها اجازه دسترسی به IP خارجی را نمی دهند.

با این حال ، بزرگترین دلیل استفاده از VPN ، امنیت است. در بسیاری از نقاط مهم گردشگری در سراسر جهان ، دور کردن بازدیدکنندگان به اندازه ی هتل و یا کار با رستوران یک صنعت است. به عنوان مثال ، بسیاری از گردشگران ، از نگهبان خود ، هنگام اتصال به WiFi عمومی ، توجه زیادی ندارند و یا بر روی دکمه های کورکورانه روی هر دکمه ای که می توانند در پنجره های ناآشنا بیابند ، کلیک می کنند..

مهمتر از آن ، بسیاری از محبوب ترین مقصد در سراسر جهان در کشورهایی با سابقه حقوق بشر کمتر از ستاره است. سانسور اینترنت بسیار زیاد است ، و VPN ساده ترین راه برای اطمینان از این است که به طور تصادفی از هیچ گونه قانون ناخوشایند خودداری کنید. همانطور که می توانید در بهترین VPN ما در مورد تایلند بخوانید ، این اتفاق بیشتر از آنچه فکر می کنید اتفاق می افتد.

ما در مورد همه اینها به طور مفصل در راهنمای حفظ حریم خصوصی آنلاین صحبت می کنیم ، اما نتیجه اصلی این است که یک VPN بهترین و ساده ترین راه برای پوشش بیشتر پایگاه های امنیتی شما در یک خرابکاری است. بیایید نگاهی بیندازیم که چه چیزی باعث می شود VPN به خصوص در هنگام مسافرت برای استفاده مناسب باشد.

بهترین VPN برای سفر 2020

آنچه بهترین VPN را برای مسافران رقم می زند

چند تصمیم اصلی که تصمیم گرفتیم سرویس VPN در این لیست قرار گیرد وجود دارد و کدام یک از این موارد قطع نمی شود. اولین مورد ، گسترش سرورها در سراسر جهان است. توجه داشته باشید که منظور ما از عدد دقیق نیست ، بلکه نحوه توزیع آنها به این ترتیب تضمین می شود که همیشه تعداد آنها در چند صد کیلومتر باشد.

دوم سرعت است. اگر قصد استفاده از VPN سفر خود را برای پخش جریانی دارید ، باید مطمئن باشید که سرعت مناسبی نیز به شما خواهد داد. دلیل دیگر این است که ، به خصوص در آسیا و آفریقا ، اتصالات بسیار کند هستند ، بنابراین شما نمی خواهید VPN شما خیلی از این امر استفاده کند.

سوم سهولت استفاده است. شما می خواهید رابط VPN شما بصری و قابل درک باشد. شما در تعطیلات هستید و کارهای بهتری نسبت به کمانچه با نرم افزار در وقت کم خود دارید. 

ممکن است درباره امنیت نیز تعجب کنید ، اما نیازی به این نیست: تمام عکس های ما دارای پروتکل های VPN برتر از خط هستند ، سوئیچ kill و رمزگذاری پیشرفته دارند. هر کدام را که به پایان برسانید ، می توانید مطمئن باشید که محافظت شده اید.

1. بهترین VPN برای مسافران: ExpressVPN

ExpressVPN در میان تمام بررسیهای VPN ما ، بلندترین ایستاده است و با دلیل خوبی: این سریع ، آسان برای استفاده است و دارای شبکه گسترده ای از سرورهای با کیفیت بالا است. همچنین برای مسافران ایده آل است (به ویژه اگر می خواهید در سرویس فضای ذخیره سازی ابری خود بارگذاری کنید). 

در حقیقت ، بیشتر تیم تحریریه کاربران هستند. ما از ExpressVPN برای دور زدن سانسور و تماشای Netflix از نقاط مختلف به عنوان مسکو ، بانکوک ، تل آویو ، مکزیکوسیتی ، آمستردام و لیسبون استفاده کرده ایم.

به شما گفت ما دوست داریم سفر کنیم.

اگر نگران نحوه کار VPN برای کار نگران باشید ، ممکن است ExpressVPN بهترین انتخاب باشد. رابط کاربری آن اساساً یک دکمه بزرگ بزرگ است که VPN را فعال می کند و یک دکمه کمی کوچکتر در زیر آن وجود دارد تا بتوانید سرور خاصی را انتخاب کنید. گزینه های آن نیز به روشنی مشخص شده است. بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید تا نحوه عملکرد آن را ببینید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

ExpressVPN با نام خود صادق است زیرا سریعترین VPN در آنجاست ، هیچ یک از نوارها را ندارد. ما طی چند سال گذشته ده ها سرویس VPN را آزمایش کرده ایم و ExpressVPN همیشه در بالای صفحه قرار دارد و بیشترین نیمی از سرعت شما را در بدترین زمان ها به دست نمی آورد ، حتی اگر به یک سرور در آن طرف جهان وصل شوید.

پیدا کردن سرورها در سراسر جهان نیز آسان است. به نظر می رسد ExpressVPN سرورهایی در همه جا دارد و از ظرفیت بالایی نیز برخوردار هستند. برخلاف سایر VPN ها ، به ندرت ، در هر صورت ، به سرورهای اضافه بار یا مواردی از این دست خواهید رسید. گفته می شود ، همیشه پرداخت می کند که قبل از ثبت نام به کدام کشورهایی که باید بتوانید دسترسی داشته باشید ، پرداخت می کند.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN همچنین یک کار عالی برای حفظ امنیت شما در هنگام آنلاین انجام می دهد. ما به این نتیجه رسیدیم که امن ترین VPN است و احتمالاً رأی اعتماد به نفس حتی بزرگتر ، ما نیز آن را به عنوان بهترین VPN برای چین توصیه می کنیم. از آنجا که عواقب انجام کارهای ممنوع در اینترنت – مانند ابراز عقیده شما – در پادشاهی میانه بسیار واقعی است ، این یک اتفاق بزرگ است.

این نرم افزار همچنین با پخش جابجایی عملکرد خوبی دارد و به کلیه خدمات موجود در خارج از کشور می پردازد ، هرچند که گاهی اوقات از رقبا بزرگتر است. با این حال ، این بهترین VPN برای پخش کلی است ، بنابراین سریال های سریال دیگر لازم نیست به دنبال باشند.

با این حال ، همه اینها با یک قیمت تحت اللفظی همراه است: ExpressVPN ارزان نیست و تقریباً 100 دلار در سال هزینه دارد. با این حال ، این بنیامین VPN زیادی برای شما به ارمغان می آورد ، بنابراین توصیه می کنیم آن را با استفاده از 30 روز ضمانت پس انداز پول بررسی کنید تا ببینید آیا این مناسب شماست؟.

2. NordVPN

دوم ، NordVPN است که موقعیت قطب را به دست می آورد ، اگر سرعت آن نباشد. نکته این است که برخی از سرورهای NordVPN سریعتر از ExpressVPN هستند ، اما این مساله با این واقعیت که برخی از آنها بسیار کندتر هستند ، در صورتی که اصلاً کار کنند ، متعادل می شود.. 

این ناسازگاری NordVPN را در تست های سرعت ما بسیار بد کرده است ، بنابراین در بسیاری از مقاله های گردآوری ما ، مانند مقاله بهترین VPN برای Netflix.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

علاوه بر این ، گرچه ، NordVPN برای مسافران بسیار عالی است زیرا شبکه گسترده ای از بیش از 5،500 سرور پراکنده در سراسر جهان دارد. به دلیل این امر می توانید از هر نقطه به تقریباً هر مکانی وصل شوید. 

در مورد سهولت استفاده ، ما NordVPN را کمی پایین تر از ExpressVPN ارزیابی می کنیم زیرا ما ساده تر رویکرد یک دکمه را دوست داریم. با این حال ، رویکرد گرافیکی NordVPN بیشتر مورد پسند برخی است و به شما امکان می دهد برای انتخاب سرور خود از طریق نقشه جهانی حرکت کنید. همانطور که در مقاله ExpressVPN در مقابل NordVPN بحث می کنیم ، هر دو رویکرد مؤثر هستند ، اما به سلیقه شخصی کاهش می یابد.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN ، مانند سایر VPN های موجود در این لیست ، بسیار ایمن است ، اگرچه ما به خصوص طرفداران بزرگ سرورهای “speciality” هستیم که وظایف خاصی مانند امنیت اضافی ، تورنت یا پیاز بیش از VPN را هدف قرار می دهند. این لمس های اضافی به همین دلیل است که NordVPN بهترین VPN ما برای تورنت ، از جمله موارد دیگر است.

از نظر مقرون به صرفه ، NordVPN به مدت سه سال 100 دلار دزدی می کند و در صورت تمایل به اشتراک در درازمدت ، آن را به یک سوم ارزان تر از ExpressVPN تبدیل می کند. با خواندن بررسی کامل NordVPN یا ارائه خدمات برای خودتان ، فهمید که آیا ارزش آن را دارد. این با ضمانت 30 روز پس انداز پول می آید ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید.

3. CyberGhost

CyberGhost که یکی از VPN های مورد علاقه ما است ، در حال بسته شدن در صدر سه قرار دارد ، اما به هیچ وجه مشکلی برای از بین بردن ExpressVPN یا NordVPN ندارید. این تا حدودی به دلیل عملکرد ضعیف آن در طول تست های سرعت است ، جایی که کاملاً ناامید می شود. با این حال ، این فیض های صرفه جویی زیادی دارد که می تواند آن را به یک انتخاب جالب برای globetrotters تبدیل کند.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

CyberGhost با استفاده از رابط کاربری خود به سبک ویندوز و کاشی مبتنی بر ویندوز ، رویکرد خاص خود را انتخاب می کند و باعث خوشحالی افرادی خواهد شد که واقعاً چیزی را می شناسند که می شناسند. مهمتر از این ، CyberGhost دست کمتری نسبت به سایر ورودی های ما دارد و شما را به بهترین سرورها برای پخش ، P2P و امنیت هدایت می کند. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بررسی CyberGhost ما را بخوانید.

در مورد شبکه سرور ، CyberGhost در اروپا و آمریکای شمالی به خوبی نمایش داده شده است ، و موارد بسیار کمتری در خارج از آن. با این حال ، این شبکه در دنیای قدیم کاملاً توسعه یافته است و CyberGhost را به عنوان بهترین VPN در اروپا در سینما قرار می دهد. اگر به آنجا سفر می کنید یا از آنجا هستید ، مطمئناً می خواهید CyberGhost را چک کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

هنگامی که امنیت به میان می آید ، CyberGhost خالی از لطف نیست و به شما امکان می دهد تنظیمات محتوای قلب خود را تنظیم کنید ، اما همیشه یک پایه ثابت را به صورت رمزگذاری سنگین و سوئیچ کشتار همیشه نگه دارید. در واقع ، این حتی قابل تنظیم تر از ExpressVPN است ، که می توانید در مورد ExpressVPN و CyberGhost نبرد ما را بخوانید.

CyberGhost ، مانند NordVPN ، یک معاملات سه ساله فوق العاده با 100 دلار ارائه می دهد (می توانید این برنامه ها را با جزئیات بیشتر در بخش مقایسه NordVPN و CyberGhost با ما مقایسه کنید). اگر ترجیح می دهید فکر خود را بکنید ، CyberGhost یک آزمایش یک هفتهه در برنامه تلفن همراه و همچنین 45 روز ضمانت پس انداز پول دارد ، بنابراین چرخش خود را به آن بدهید و ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر..

4. VPNArea

در جایگاه چهارم ، VPNArea را پیدا می کنیم ، که همه چیز را در معیارهای خود به خوبی انجام می دهد ، اما در کل با کمی عقب مانده ، در مقایسه با ارائه دهندگان که آن را به سه کشور برتر تبدیل کرده است. به عنوان مثال ، شبکه مناسبی با پخش خوب ارائه می دهد ، اما چیزی شبیه به NordVPN یا حتی CyberGhost نیست.

برای جزئیات بیشتر ، بررسی VPNArea ما را بخوانید.


© Cloudward.net

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

قبلی

بعد

با این حال ، VPNArea هنگام رسیدن سرعت ، CyberGhost را شکست می دهد ، ضمن حفظ امنیت بالا ، در تست های ما نیز بسیار بهتر عمل می کند (برای ارائه دهنده ای که سرعت بالا نتیجه امنیت ضعیف است ، بررسی Hotspot Shield ما را بخوانید). اگرچه این ExpressVPN نیست ، اما خیلی سریع لعنتی است.

هنگامی که نوبت به سهولت استفاده می رسد ، VPNArea یک سرویس بسیار دلپذیر است. این یک نمای کلی ارائه می دهد ، و تنظیمات آن به وضوح بیان شده است. بدترین چیزی که می توانیم در مورد آن بگوییم این است که پیدا کردن سرور پیمایش زیادی را در بر می گیرد ، زیرا تیم موجود در پشت آن یک نوع UI بسیار ابتدایی و قدیمی مدرسه را انتخاب کرده است ، اما فریاد زدن چیزی نیست..

دلایلی دیگر که VPNArea را دوست داریم

امنیت VPNArea خوب است ، پروتکل های استاندارد و کلید رمزگذاری را ارائه می دهد ، بنابراین هیچ گونه نگرانی در آنجا وجود ندارد ، اگرچه ما مطمئن نیستیم که آیا از آن در پشت Firewall بزرگ ایمن است. این سرورهای ویژه برای چندین فعالیت ، مانند torrenting ، اتصالات مضاعف VPN و همه موارد ارائه شده است ، بنابراین شما به این منظور پوشیده اید.

همانطور که می توانید بگویید ، VPNArea یک ارائه دهنده راه بسیار متوسط ​​است که در قیمت متوسط ​​آن 60 دلار در سال منعکس می شود. این به یک گزینه بودجه تبدیل نمی کند ، اما بسیار مناسب است برای چنین VPN خوب. متأسفانه به اندازه کافی ، هیچ گزینه چند ساله ای وجود ندارد ، اما شما یک دوره بازپرداخت 30 روزه را نیز امتحان می کنید. توصیه می کنیم به آن عکس بگیرید.

5- ضد باد

در وهله ی پنجم ، Windscrib را می یابیم ، احتمالاً بهترین گزینه بودجه برای کسانی که در میان شما هستند که قصد دارند تا با پول محدود در جاده بمانند (البته شما باید قطعه Windscribe در مقابل NordVPN ما را بخوانید). با این حال ، این بهای قیمتی دارد ، زیرا در هنگام کنار هم قرار دادن بررسی Windscrib ما رابط کاربری کمی آزار دهنده کردیم و مانع از افزایش این VPN در این رتبه بندی شدیم..

رابط کاربری ضد باد

تنظیمات برگزیده شیشه ای

برنامه افزودنی مرورگر

گزینه های حفظ حریم خصوصی را ایجاد کنید

آزمایش نشت باد

قبلی

بعد

وقتی صحبت از سرور پخش می شود ، Windscribe نیز خوب است. این سرویس دهنده در چند ده مکان سرور زیادی دارد که برخلاف هزاران نفری است که برخی دیگر از VPN های این لیست با آن روبرو هستند. با این حال ، این باید به شما خوب خدمت کند ، خصوصاً با توجه به قیمت مناسب دوستانه Windscrib.

با این وجود ، سرعت آن بسیار جذاب است. اگرچه این اکسپرس نیست ، اما در تست های سرعت ما ، CyberGhost را با سهولت ضرب و شتم می کند و باید شما را در جایگاه خوبی قرار دهد ،. 

واقعیت این است که Windscrib یکی از خدمات نادری است که آن را به بهترین VPN ما برای رده بندی Hulu تبدیل کرده است ، و شما خود را به عنوان مدعی.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

از نظر امنیتی ، Windscrib تمام جعبه های مناسب را نشان می دهد ، اگرچه اتکا به IKEv2 به عنوان پروتکل استاندارد خود ، ابتدا ابعاد ابرو را در Cloudward HQ بالا برد. با این حال ، این به راحتی در منوی تنظیمات برطرف می شود ، و قبل از شناختن آن ، با اطمینان مرور خواهید کرد. امنیت دوستانه آن یکی از دلایلی است که باعث شده است تا به بهترین VPN ما در لیست ایرلند تبدیل شود.

با این حال ، بزرگترین نقطه فروش Windscrib ، قیمت ارزان قیمت برای کیف پول است ، که باید آن را برای کوله پشتی دانشجویان کالج مناسب کند. این برنامه با یک برنامه رایگان سخاوتمندانه ارائه می شود و به شما 10 گیگابایت پهنای باند در هر ماه امکان می دهد ، که باید برای بسیاری از نیازهای مرور شما کافی باشد و بیشتر از آن چیزی است که برنامه رایگان TunnelBear شما را به دست می آورد (خواندن ما را در مقایسه با Windscribe در مقابل TunnelBear).

علاوه بر این ، ارتقاء آن فقط 50 دلار در سال هزینه دارد. ما توصیه می کنیم که آن را گرداب کنید. از همه آزاد است.

سخنان محترم

علاوه بر این پنج مورد ، ما همچنین دو سرویس دیگر پیدا کردیم که ممکن است کاربران را در حال حرکت به نفع خود قرار دهد ، هر چند مشکلاتی وجود دارد که مانع استفاده اصلی آنها می شود..

تورگارد

در مرحله اول TorGuard قرار دارد که یک سرویس خوب است که دارای سرعت صاعقه و یک شبکه عالی است. در بالای شبکه منظم خود ، می توانید چند IP اضافی نیز خریداری کنید ، که برای متخصصان جدی که می خواهند در حین جاده کار کنند ، مفید خواهد بود. TorGuard با بهترین IP های اختصاصی در صدر لیست ما قرار دارد ، بنابراین آن را بررسی کنید که آیا این به نظر می رسد چیزی است که شما می خواهید.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

در حال حاضر برای نزولی: TorGuard یک درد برای استفاده است مگر اینکه بدانید که چه کاری انجام می دهید. همانطور که در بررسی TorGuard ما با جزئیات توضیح می دهیم ، اگر دوست ندارید با تکنولوژی سر و صدا داشته باشید ، به این سرویس VPN یک اسکله گسترده می دهید. با این حال ، اگر از نوع دوست دارید سوئیچ ها را تغییر دهید ، ممکن است بخواهید به بازپرداخت هفتگی TorGuard امتحان کنید.

HideMyAss

بعدی HideMyAss است ، که ما آن را به عنوان یک ذکر افتخار درج کرده ایم ، اگرچه وسوسه شدیم که آن را بعنوان یک نامرد کننده اضافه کنیم. این امر به دلیل سیاست محرمانه بودن جدی هویدا HideMyAss است ، که باعث شده است در حالی که وی در حال غربالگری خود با استفاده از این سرویس بود ، به پلیس مراجعه کند. بررسی جزئیات HideMyAss را برای جزئیات بیشتر در مورد آن بررسی کنید.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

قبلی

بعد

با این حال ، ما از آن استفاده می کنیم زیرا هیچ سرویس دیگری شبکه خود را به اندازه HideMyAss ندارد. به نظر می رسد که تقریباً همه جا سرورهایی دارند و این امر را برای افرادی که مسافرت می کنند و یا نیاز به جعل مکان خود در انواع مکان های عجیب و غریب دارند ، ایده آل می کند.. 

به عنوان مثال ، این تنها ورود ما به راهنمای ما برای دریافت آدرس IP یمن است. اگر این مانند آنچه شما نیاز دارید به نظر می رسد ، یک آزمایش آزمایشی رایگان هفتگی را ارائه می دهد.

افکار نهایی

سفر سرگرم کننده است و احتمالاً بهترین راه برای تقویت ذهن خود بدون اینکه به سمت مواد غیرقانونی یا خطرناک روی بیاورید. با این حال ، با برخی از خطرات منحصر به فرد همراه است ، نسخه های آنلاین که با استفاده از VPN می توانید به راحتی از آنها جلوگیری کنید.

هر یک از سرویس های VPN فوق در هنگام جاده از شما محافظت می کند و این کار را به خوبی انجام می دهید. ExpressVPN انتخاب برتر ما است ، اما دیگران نیز شما را به خوبی انجام می دهند.

ما امیدواریم که شما راهنمای ما را مفید بدانید ، و این که هر آنچه را که می خواستید یافتید. بهترین VPN شما برای مسافران چیست؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map