بهترین VPN برای ذخیره سازی ابر در سال 2020: تمرین همگام سازی ایمن

فضای ذخیره سازی ابر محبوبیت زیادی در حال رشد است. این که آیا شما از آن برای ذخیره عکسهای تعطیلات یا اسناد طبقه بندی شده خود استفاده می کنید ، انتخاب یک سرویس امن ذخیره سازی ابر مهم است. به گفته این ، داشتن یک اتصال امن در هنگام آپلود کردن به همان اندازه مهم است ، و یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب فضای ذخیره سازی ابری ، شما را تضمین می کند.

بسیاری از افراد اکنون به سمت فضای ذخیره سازی ابری حرکت می کنند ، به خصوص به دلیل عدم دسترسی به عکس ها ، فیلم ها و سایر محتویات وقتی در دستگاه دیگری قرار دارید ، زحمت کشیده شود. حتی بسیاری از شرکت ها حداقل بخشی از زیرساخت های خود را به سمت ابر تغییر می دهند (نگاهی به بهترین مقایسه تجاری ما برای ذخیره سازی ابری بیندازید).

بهترین VPN برای ذخیره سازی ابری

  1. ExpressVPN
  2. دسترسی به اینترنت خصوصی
  3. CyberGhost
  4. NordVPN
  5. ProtonVPN

اتصال فضای ذخیره سازی ابر با VPN

ذخیره سازی Cloud اساساً به شما امکان می دهد تا پرونده ها را بصورت آنلاین ذخیره کنید ، اما حتی اگر سرویس ذخیره سازی ابری را با بهترین امنیت انتخاب کنید ، به این معنی نیست که در حالی که پرونده های خود را در آن بارگذاری می کنید ، در معرض خطر نیستید. به علاوه ، اگر این کار را هنگام اتصال به WiFi عمومی انجام دهید ، حتی بیشتر در معرض خطر نیز هستید. اینجاست که یک شبکه خصوصی مجازی وارد می شود.

یک VPN به شما امکان می دهد پشت یک دیوار غیرقابل نفوذ پنهان شوید ، به اصطلاح. در اصل این یک تونل مطمئن بین دستگاه شما و سرور VPN ایجاد می کند ، و آن را با رمزگذاری لایه می کند و ضمن مخفی کردن آدرس IP واقعی شما. 

هر کاری که آنلاین انجام دهید ، از طریق آن تونل عبور می کنید و کاملاً از چشمان کنجکاو محافظت می شوید. این بدان معنی است که وقتی در ابر بارگذاری می کنید ، پرونده های شما نیز از طریق آن تونل حرکت می کنند. برای اینکه مطمئن شوید محتوای شما تا حد امکان ایمن است ، می توانید یک VPN امن را انتخاب کنید تا با سرویس فضای ذخیره ابری خود بروید.

اگر به پاسخ سریع نیاز دارید ، باید درست پیش بروید و ExpressVPN را نصب کنید. این بهترین VPN کلی است ، اما معیارهای لازم برای بهترین VPN برای ذخیره سازی ابر را نیز برآورده می کند. برای توصیه های بیشتر بخوانید ، بعلاوه در مورد نحوه انتخاب VPN ها ، تمام دلایلی که به یکی از آنها نیاز دارید و چرا نباید از یک VPN رایگان استفاده نکنید ، صحبت خواهیم کرد.

1. ExpressVPN

اگر یک بازدید کننده مکرر در Cloudward.net هستید ، به احتمال زیاد تاکنون متوجه شده اید که ExpressVPN مورد علاقه است. به گفته این ، هنوز هم باید هر بار که در نظر گرفتیم نوارهای خود را بدست آوریم ، و می توانیم به شما اطمینان دهیم که تمام معیارها را برای بهترین VPN برای ذخیره سازی ابری رعایت می کند..

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

امنیت ExpressVPN با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی از get-go ، درجه یک است اما در صورت نیاز به ضرب و شتم سانسور دقیق برای حتی آنلاین شدن ، می توانید آن را افزایش دهید. این تست نشت DNS ما را با رنگ های پرواز انجام داد ، و آن را با یک سوئیچ قاتل اتوماتیک همراه می کنیم تا در صورت عدم موفقیت VPN ، محموله گرانبهای خود را ایمن نگه دارید.. 

این سریعترین VPN است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم – که یکی از دلایلی که این بهترین VPN ما برای پخش است ، نیز وجود ندارد ، بنابراین در آپلود یک دسته از عکسها از آخرین تعطیلات خود مشکلی نخواهید داشت. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس در بررسی ExpressVPN ما بخوانید.

همچنین دارای پهنای باند نامحدود است ، بنابراین شما نمی توانید نیمه خود را از آپلود خود قطع کنید. به علاوه ، اگر هنوز در تعطیلات هستید ، خوشحال خواهید شد که می دانید سرورهای ExpressVPN 94 کشور را پوشش می دهد ، این بیشتر از IPVanish است (ExpressVPN ما را در مقابل مقایسه IPVanish ما بخوانید). 

سایر ویژگی های ExpressVPN

برای اطمینان از اینکه در حین بارگذاری پرونده های بزرگ ، ناامید نشوید ، ExpressVPN از تونل سازی اسپلیت پشتیبانی می کند تا بتوانید بارگذاری خود را از طریق VPN تونل کنید اما از طریق اتصال عادی خود به برنامه های دیگر دسترسی پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید اضافه کردن آن برنامه ها به لیست حذف است.

ExpressVPN با ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS سازگار است ، بنابراین می توانید در صورت نیاز از دستگاه های مختلف بارگیری کنید. همچنین اجازه می دهد تا حداکثر پنج اتصال همزمان ، در صورتی که برای برخی کارها روحیه دارید و می خواهید از ExpressVPN استفاده کنید تا از ممنوعیت Netflix استفاده کند ، استفاده کنید.

جایی که ExpressVPN کاملاً به آن علامت نمی خورد ، قیمت آن است. این یکی از گرانترین VPN های موجود در بازار است ، اما همچنین بهترین خدمات را ارائه می دهد ، به این معنی که ارزش سرمایه گذاری را دارد. می توانید با ثبت نام برای برنامه طولانی تر نیز پس انداز کنید ، و اگر کاملاً راضی نیستید ، 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد..

2. دسترسی به اینترنت خصوصی

مورد بعدی دسترسی به اینترنت خصوصی است. نصب این VPN آسان است اما به طور پیش فرض از رمزگذاری 128 بیتی AES استفاده می کند ، بنابراین برای رسیدن به آن به مطلوب تر AES 256 بیتی ، باید کمی ترفند انجام دهید. همچنین دارای سوئیچ kill و محافظ نشت DNS است.

pia-slider1

pia-slider2

pia-slider3

pia-slider4

pia-slider5

قبلی

بعد

سرعت PIA سریع است و اگرچه برخی از این موارد به دلیل رمزنگاری پیش فرض سبک تر آن است ، اما ما آن را پس از افزایش امنیت به AES 256 بیتی آزمایش کردیم و سرعت ها همچنان چشمگیر بود. 

PIA همچنین از اضافه شدن تونل زنی اسپلیت در اواخر سال 2019 خبر داد ، بنابراین می توانید در صورت لزوم از VPN دور بزنید. شما همچنین از پهنای باند نامحدود برخوردار هستید ، اما می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی PIA ما کسب کنید. 

سرورهای آن به هیچ وجه نزدیک به تعداد کشورهایی که ExpressVPN انجام می دهند را پوشش نمی دهند ، اما هنوز هم در 29 کشور بیش از 3000 مورد وجود دارد که از بین آنها انتخاب کنند.. 

این قابل استفاده در تمام سیستم عاملهای اصلی است و حتی دارای یک مشتری کامل برای لینوکس است. شما می توانید به طور همزمان به 10 دستگاه وصل کنید. استفاده از رابط کاربری آسان است ، اما به سینی گره خورده است ، بنابراین ممکن است آن را کمی آزار دهنده بدانید.

PIA ارزان است ، به خصوص اگر شما مدت طولانی تری را انتخاب کنید. اگر در انجام این کار تردید دارید ، یک دوره بازپرداخت هفت روزه برای آرامش ذهن وجود دارد.

3. CyberGhost

CyberGhost یک سرویس چشمگیر است که از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و همچنین یک سوئیچ kill برای همیشه فعال است. لازم نیست به یاد داشته باشید که سوئیچ kill را روشن کنید چیز خوبی است ، اما نداشتن کنترلی بر روی آن نیست. هنوز هم مسئله کوچکی است که می توانیم به گذشته نگاه کنیم. این سرویس همچنین تست های نشت DNS ما را گذرانده است ، همانطور که می توانید در بررسی CyberGhost ما بخوانید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

VPN سرعت بالایی دارد ، اما می توانند در مسافت های طولانی کند شوند و محدودیتی برای استفاده از پهنای باند وجود ندارد. شبکه سرور CyberGhost گسترده است و اگرچه رقم واقعی در نوسان است ، بیش از 5000 سرور وجود دارند که بیش از 80 کشور جهان را پوشش می دهند. 

بعلاوه ، با هزینه کمتری می توانید از سرورهای NoSpy CyberGhost استفاده کنید ، که با سخت افزار حق بیمه تنظیم شده اند و در خارج از 14 چشم قرار دارند. چه کسی می داند ، شما ممکن است در ویکی لیکس بارگذاری کنید.

ویژگی های دیگر CyberGhost

اگر تونل زدن اسپلیت برای شما یک ضروری است ، پس ممکن است شما از تلاش نیمه پخته شده CyberGhost ناامید شوید. آنچه شما قادر به “تقسیم” هستید به دستگاهی که شما استفاده می کنید بستگی دارد. برنامه دسک تاپ دارای برگه “قوانین هوشمند” است که فقط به شما امکان می دهد وب سایت های خاص را از استفاده از VPN محروم کنید. 

در حال حاضر ، تنها پلتفرمی که شامل ویژگی تونل سازی اسپلیت است ، اندروید است. در برنامه Android ، می توانید برنامه ها را از عبور از تونل VPN نیز محروم کنید. با این حال ، پس از یک گفتگوی سریع با CyberGhost ، ما اطمینان یافتیم که قصد دارد این قابلیت ها را به همه برنامه های VPN خود گسترش دهد..

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. شما می توانید حداکثر هفت دستگاه را به طور همزمان وصل کنید ، اما این محدودیت برای چند نفر است که می توانید VPN را روی آن نصب کنید. استفاده از آن بسیار آسان است ، حتی اگر عادت کند.

CyberGhost با قیمت مناسب است. برنامه های طولانی تر تخفیف می گیرند ، بنابراین توصیه نمی کنیم برای برنامه ماهانه ثبت نام کنید. اگر با دستگاه Android یا iOS ثبت نام کنید ، یک آزمایش آزمایشی هفت روزه را تجربه خواهید کرد ، در حالی که کاربران دسک تاپ فقط یک روز دریافت می کنند. ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، که برای برنامه ماهانه 14 روز و 45 روز برای برنامه های طولانی تر است.

4. NordVPN

NordVPN یک سرویس عالی است که ارائه بسیاری دارد. این مقایسه با برنده ما قابل مقایسه است ، همانطور که می توانید در قطعه ExpressVPN vs NordVPN ما بخوانید. با این حال ، NordVPN فاقد هر نوع قابلیت تونل زنی تقسیم شده است.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

به گفته این ، برخی از بهترین امنیتی که می توانید بدست آورید ، دارید و می توانید از سرورهای دو هاپ آن استفاده کنید ، که محافظت بیشتری را نیز برای اتصال شما ایجاد می کند.. 

سوئیچ kill نیز وجود دارد و نیازی به نگرانی در مورد نشت DNS نیست زیرا همه آزمایشات ما را پشت سر گذاشته است. این ویژگی ها به آن کمک کردند تا در بهترین VPN ما برای قطعه تورنت پیروز شود. بررسی NordVPN ما را بخوانید تا ببینید چرا اینقدر خوب است. 

سرعت های NordVPN قوی هستند ، هرچند می توانند در مسافت های طولانی کند مانند سرعت سایبرگوست شوند. هیچ محدودیتی برای پهنای باند ندارید ، بنابراین می توانید به اندازه دلخواه بارگذاری کنید. بیش از 5000 سرور وجود دارد که کمی کمتر از 60 کشور را پوشش می دهند.

VPN از Windows ، macOS ، Android و iOS پشتیبانی می کند و به طور همزمان حداکثر شش اتصال را امکان پذیر می کند. استفاده از یک صفحه ساده به سبک نقشه نیز به راحتی نشان می دهد که سرورهای مختلف کجا هستند.

قیمت NordVPN باعث می شود ارزش پول شما به دست بیاید و اگر تصمیم به برنامه طولانی تر گرفتید ، پس اندازهای زیادی را مشاهده خواهید کرد. در صورت تغییر نظر ، یک پنجره بازپرداخت 30 روزه در کار است.

5- ProtonVPN

آخرین انتخاب ما ProtonVPN است. این VPN خوب است که دارای ویژگی های زیادی است ، اما به دلیل سرعت آن ، که در مدت زمان یک دقیقه به آن می رسیم به رقابت می پردازیم. از نظر حفاظت ، ProtonVPN با استفاده از رمزگذاری AES 256 بیتی از امنیت درجه یک برخوردار است. به علاوه ، با برنامه های سطح بالا می توانید از سرورهای Secure Core آن استفاده کنید ، که محافظت بیشتری نسبت به سرورهای استاندارد دارند.

protonvpn-dashboard-slider-1

protonVPN-رابط-کشویی-2

protonvpn-profiles-slider-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunelling-slider-5

قبلی

بعد

یک سوئیچ kill وجود دارد ، و ProtonVPN در تست نشت DNS ما پاک شد ، که می توانید در بررسی ProtonVPN ما بخوانید.

همانطور که قبلاً گفتیم ، آنچه واقعاً این VPN را کاهش می دهد سرعت آن است. ProtonVPN کند نیست ، اما سایر خدمات باعث می شوند که به این ترتیب ظاهر شود و شبکه متناقض باشد. به علاوه ، هنگامی که ما سرورهای Secure Core و سرورهای رایگان آن را آزمایش کردیم – بعداً به برنامه رایگان اشاره خواهیم کرد – سرعت بسیار کاهش یافته است. برای بهترین نتیجه ، با یک سرور پیشنهادی ارتباط برقرار نکنید. 

شما پهنای باند نامحدودی حتی با برنامه رایگان دریافت می کنید. به علاوه ، ProtonVPN از تونل زنی اسپلیت پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید برنامه های خاص یا آدرس های IP را از ارسال از طریق تونل VPN محروم کنید. شما می توانید بیش از 600 سرور در 44 کشور را انتخاب کنید.

VPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد و اجازه می دهد تا حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان متصل شوند. رابط کاربری خوب و آسان برای استفاده است ، اما تنظیمات زیادی برای بازی با آن وجود ندارد. 

قیمت ProtonVPN

قیمت ProtonVPN تا حد زیادی به بسته ای که شما انتخاب می کنید بستگی دارد و چهار مورد نیز وجود دارد. بدیهی است ارزان ترین برنامه رایگان است اما همانطور که انتظار می رود محدودیت هایی در این زمینه وجود دارد. شما فقط به سه سرور – در ایالات متحده ، ژاپن و هلند – دسترسی دارید و فقط می توانید همزمان یک دستگاه را وصل کنید. 

برنامه بعدی Basic است که به شما امکان دسترسی به همه سرورهای آن و یک اتصال اضافی را می دهد. با این حال ، اگر می خواهید از سرورهای Secure Core آن استفاده کنید ، می بایست به شکلی بالاتر از برنامه Plus حرکت کنید.

با برنامه پلاس ، همه موارد فوق و همچنین سه اتصال دیگر را بدست می آورید. علاوه بر این ، شما سرورهای Secure Core و برخی از سرورهای مناسب برای پخش و Tor را دریافت می کنید. 

برنامه چهارم ، ویژنینار گران ترین است ، اما داشتن دو برابر اتصال همزمان و دسترسی به یک سرویس ایمیل رمزگذاری شده ، قیمت را توجیه نمی کند. 

هرکسی که تصمیم دارید با آن بروید ، یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، اگر تصمیم بگیرید که آن را دوست ندارید. 

چگونه بهترین VPN ها را برای ذخیره سازی ابر انتخاب می کنیم

اگرچه بسیاری از ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما شایسته هستند که از شما برای انجام کارهای مختلف محافظت کنند ، اما چند ویژگی وجود دارد که برخی از VPN ها فقط نمی توانند آن را ارائه دهند. برای اینکه بهترین لیست VPN ما برای لیست ذخیره سازی ابری در نظر گرفته شود ، معیارهای زیر را در نظر گرفتیم.

امنیت

مهمتر از همه و مهمتر ، VPN باید امنیت خوبی داشته باشد. بدون این ، نکته زیادی در استفاده از آن برای محافظت از فضای ذخیره سازی ابری وجود ندارد. برای بهترین دفاع ، باید از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده کرد ، یا حداقل به شما اجازه دهد بعد از نصب ، آنرا تنظیم کنید.. 

برای تکمیل بسته ، VPN باید دارای کلید سوئیچ kill باشد که در صورت قطع VPN کار شما اتصال شما را قطع می کند. این بدان معناست که همگام سازی پرونده شما مختل می شود ، اما این خیلی بهتر از آن است که در را به روی تمام ناخوشی های آنلاین وجود داشته باشد ، مانند جرایم اینترنتی. 

در آخر ، شما باید یک VPN را انتخاب کنید که تست نشت DNS ما را پشت سر گذاشته باشد. به طور خلاصه ، نشت DNS به این معنی است که حتی اگر شما به VPN متصل هستید ، برخی داده ها از تونل بیرون می روند و اساساً هدف VPN را شکست می دهند. برای درک بهتر راهنمای ما برای نشت DNS را بخوانید.

سرعت

سرعت VPN مهم است. اگر فردی را انتخاب کنید که دارای سرعت آهسته باشد ، در انتظار ابد شدن بارگذاری پرونده های خود هستید و این جالب نیست. اتصال از طریق یک VPN ، شما را کمی کندتر می کند ، اما اگر یک مورد را انتخاب کنید که سرعت خوبی دارد ، نباید تفاوت زیادی را متوجه شوید.

پهنای باند

کمک هزینه پهنای باند در هنگام انجام فعالیتهای خاص دارای اهمیت است. اگر فقط کارهای سبک انجام می دهید ، اهمیت زیادی نخواهد داشت و پهنای باند می تواند خیلی طول بکشد. 

با این حال ، آپلود کردن روی ابر به کمک هزینه شما می خورد و اگر پرونده های بزرگی را بارگذاری می کنید ، به سرعت انجام می شود. برای جلوگیری از این امر ، توصیه می کنیم خدمتی را با پهنای باند نامحدود انتخاب کنید.

تقسیم تونل

خاموش کردن VPN فقط برای سرعت بخشیدن به کارها ، ایده خوبی نیست. در عوض ، شما باید VPN را انتخاب کنید که از تونل سازی اسپلیت پشتیبانی کند. با استفاده از تونل سازی اسپلیت ، می توانید برنامه های خاص و آدرس های اینترنتی را از استفاده از VPN محروم کنید. این به شما کمک می کند تا بارگذاری خود را سریعتر کنید اما در حالی که حساب بانکی خود را بررسی می کنید از آن محافظت کنید.

شبکه سرور

داشتن یک شبکه بزرگ سرور خوب است ، بنابراین می توانید بهترین گزینه را برای بارگذاری انتخاب کنید. هرچه انتخاب بیشتری داشته باشید ، پیدا کردن شخصی که دارای بهترین سرعت باشد ، آسان تر خواهد بود و اگر برخی از سرورها از سرویس خارج نشوند ، تأثیر آن را نخواهید داشت.. 

بعلاوه ، این بدان معناست که باید در هر کجا که سفر کنید ، یک نفر در این نزدیکی وجود داشته باشد ، و در صورت نیاز می توانید از آن برای دور زدن geoblocks استفاده کنید..

دستگاه های سازگار و کاربر پسند

نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که VPN با چه دستگاه هایی سازگار است ، به خصوص اگر قصد دارید از سیستم عامل های مختلف آپلود کنید. ممکن است بخواهید فایلهای مهم را از لپ تاپ خود بارگذاری کنید ، اما برخی از عکس ها را از طریق تلفن خود بارگذاری کنید تا کمی فضای خالی شود. اکثر VPN ها از سیستم عاملهای اصلی پشتیبانی می کنند ، اما برخی از آنها نیز کمی بیشتر پیش می روند.

قیمت

در آخر ، ممکن است قیمت VPN تصمیم شما را تغییر دهد. انتخاب خود را به تنهایی بر اساس این فاکتور پایه نکنید ، اما هنوز باید مطمئن شوید که متناسب با بودجه شما است.

چرا به فضای ذخیره سازی ابری نیاز به VPN دارم?

شما باید از VPN برای هر فعالیت آنلاین استفاده کنید ، به خصوص با توجه به افزایش نظارت آنلاین (بهترین نسخه ذخیره صوتی دانش صفر ما را برای حفظ حریم خصوصی کامل بررسی کنید). 

با استفاده از VPN ، از خطرات آنلاین در امان نخواهید بود ، و اگر به یک شبکه عمومی WiFi (یا یک دلیل خوب برای نصب یک آنتی ویروس مناسب) نیز وصل باشید ، حتی مهمتر است. نمی توان گفت که چقدر اتصال امن است ، بنابراین بهتر است از امنیت متاسف باشید.

در مورد پرونده های واقعی شما ، سرویس ذخیره سازی ابری شما باید هنگام انتقال ، از هر چیزی با چیزی به نام امنیت لایه حمل و نقل (TLS) محافظت کند. با این کار ، پرونده های شما از طریق یک تونل امن ارسال می شوند و از قبل رمزگذاری می شوند. 

بعلاوه ، اگر سرویس ذخیره سازی ابری شما تأیید هویت دو عاملی را ارائه می دهد ، حتی اگر کسی برخی اطلاعات را سرقت کند ، باید خوب باشید. 

با این حال ، شما هرگز نمی توانید بگویید چه چیزی در مقابل آن قرار دارید ، به ویژه هنگامی که به یک شبکه غیرقابل اعتماد وصل شوید. این که آیا شما در ابر بارگذاری می کنید یا چیزی را که قبلاً ذخیره کرده اید بارگیری مجدد کنید ، بین زمان شروع بارگذاری یا اتمام بارگیری ، آن فاصله کمی وجود دارد. 

اگر دستگاه شما ایمن نیست ، هکرها می توانند به راحتی به فایلهای شما در دستگاه شما یا حتی حافظه ابری شما دسترسی پیدا کنند. نصب VPN باعث ایجاد فاصله کمی بین محافظت در فضای ذخیره ابری و دستگاه شما خواهد شد.

آیا می توانم از VPN رایگان برای ذخیره سازی ابر استفاده کنم?

اگرچه برخی از VPN های رایگان بد نیستند ، دلایل زیادی وجود دارد که ما توصیه نمی کنیم از یکی برای ذخیره سازی ابر استفاده کنیم. بدترین راهنمای ارائه دهنده VPN رایگان ما نشان می دهد که چقدر می تواند بد باشد ، اما دلیل اصلی این است که امنیت آنها غالبا مورد سوال است. بعضی ها خودشان امنیت زیادی می بینند که ، در واقع ، این خیلی بد است یا اصلاً وجود ندارد.

سایرین نیز دستگیر شده اند که با استفاده از داده های کاربر اقدام به فروش آن می کنند و آن را به شرکت های دیگر نیز می فروشند. استثنائاتی وجود دارد – مانند Windscrib و TunnelBear ، که یک برنامه رایگان ارائه می دهند و در بهترین لیست خدمات رایگان VPN ما قرار می گیرند – اما حتی آنها حتی یک آپلود بزرگ را نیز ندارند..

همچنین به احتمال زیاد شما ویژگی های خاصی مانند تونل سازی اسپلیت را ندارید ، یا سرعت آن با سرعت حلزون خواهد بود.

به طور خلاصه ، استفاده از VPN رایگان به این معنی است که شما به احتمال زیاد امنیت و حریم خصوصی خود را به خطر می اندازید ، و بیشتر VPN ها پهنای باند رایگان ارائه نمی دهند مگر اینکه هزینه پرداخت کنید.

افکار نهایی

امیدوارم این مقاله به شما کمک کند تا درک کنید که چرا به فضای مجازی VPN احتیاج دارید ، و همچنین تمام معیارهای مورد نیاز برای تهیه بهترین VPN برای ذخیره سازی ابر.

شما باید VPN را انتخاب کنید که از امنیت خوبی برخوردار باشد ، از جمله استفاده از سوئیچ kill ، و آن تست های نشت DNS را پشت سر گذاشته است. سرعت سریع و پهنای باند نامحدود نیز مهم هستند ، تا اطمینان حاصل کنید که یک تجربه صاف دارید و در حین بارگذاری محدودیت داده ای به آن وارد نخواهید شد. تونل سازی اسپلیت نیز یک مزیت است و همچنین یک شبکه سرور خوب.

ExpressVPN تمام معیارها و موارد دیگر را رعایت می کند. دارای امنیت عالی ، سوئیچ kill و عاری از نشت DNS است. شما همچنین می توانید سرعت فوق العاده سریع و پهنای باند نامحدود را بدست آورید. به علاوه ، از تونل زنی اسپلیت پشتیبانی می کند. چرا با ضمانت 30 روزه برگشت پول ، آن را تسویه حساب نمی کنید?

در مورد تجربه خود با استفاده از VPN برای ذخیره سازی ابر در بخش نظرات به ما اطلاع دهید. در حالی که اینجا هستید ، سایر مقالات VPN ما را نیز بررسی کنید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me