بهترین VPN برای کویت 2020: دور سانسور

کویت کشوری کوچک و غنی از نفت است که بین عراق و عربستان سعودی واقع شده است. علیرغم وسعت آن و این واقعیت که عمدتا بیابانی است ، بازدیدهای زیادی از جمله موزه ها و سواحل وجود دارد. می توانید از برج های معروف کویت یا چلچراغ در Avenues ، بزرگترین مرکز خرید آن دیدن کنید. اگر قصد دارید به صورت آنلاین بروید ، باید از بهترین VPN ما برای انتخاب کویت استفاده کنید تا ایمن باشد.


استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند و به دور زدن محدودیت ها در محتوا کمک می کند. در این مقاله ، ما می خواهیم دلایلی را که باید از آن در کویت استفاده کنید ، بررسی کنیم.

سانسور آنلاین در کویت

سانسور در بسیاری از کشورها رواج دارد و متأسفانه کویت یکی از آنهاست. اینترنت توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و وزارت ارتباطات فیلتر می شود ، در صورت انتقاد شدید وب سایت ها ، در صورت انتقاد از دولت ، غیر اخلاقی یا سیاسی حساس یا به عنوان حمایت از تروریسم مسدود می شوند..

محتوا که به نظر می رسد برای ارزش های جامعه مختل کننده یا اهانت آمیز باشد ، ممکن است ممنوع شود ، از جمله مطالبی که برای اسلام بسیار حیاتی است یا مربوط به سایر مذاهب ، پورنوگرافی ، موضوعات LGBT و هر چیزی که مربوط به دخانیات ، الکل یا مواد مخدر باشد.

صدا از طریق IP در کویت غیرقانونی است ، بنابراین نمی توانید از برنامه هایی مانند Skype ، Viber و FaceTime استفاده کنید. به همین دلیل ، بهترین VPN ما برای قطعه Skype ممکن است مورد توجه شما باشد.

در سال 2008 ، مقامات به ISP ها دستور دادند كه YouTube را مسدود كنند ، پس از آپلود شدن فيلم هاي توهين به مسلمانان. با وجود این ، یوتیوب هنوز یک هفته بعد قابل دسترسی بود. اگر متوجه شدید مسدود شده است ، ممکن است بهترین VPN ما برای YouTube کمک کند. چندین قانونگذار کویت خواستار محدودیت های شدیدتر در محتوای آنلاین ، به ویژه برای وب سایت های حاوی مطالب توهین آمیز شده اند.

سامانه نام دامنه در کویت توسط موسسه تحقیقات علمی کویت اداره می شود و نامی را که مطابق با قوانین کویت نباشد یا به نظم عمومی آسیب برساند ، ثبت نمی کند. کلمات و نامهای ناعادلانه با زبان ناپسند ممنوع است.

آزادی بیان در کویت

رسانه های خبری مهم برای رهبران کویت و عرب می توانند مسدود شوند ، دقیقاً مانند اوضاع بهترین VPN ما برای قطعه الجزیره.

رسانه ها در کویت جزء پرشورترین کشورها در خلیج فارس هستند ، اما روزنامه نگاران همچنان خود سانسور می کنند درمورد موضوعات خاص مانند خانواده سلطنتی و اسلام. اشاراتی به اسلام که توهین به حساب می آید می تواند منجر به مجازات حبس شود.

یک نمونه ، بشار السیق ، روزنامه نگار کویتی است که در سال 2007 پس از اظهار نظر توهین به امیر کویت ، توسط یک کاربر ناشناس در وب سایت وی ارسال شد. وی این اظهار نظر را چند ساعت پس از ساخته شدن حذف كرد و فرد پشت آن نیز روزها بعد شناسایی و دستگیر شد.

در ماده 36 قانون اساسی کویت آمده است که آزادی عقیده تا زمانی که مطابق با شرایط مشخص شده توسط قانون باشد تضمین می شود ، اما قانون جرائم سایبری شامل قوانینی محدودکننده برای صحبت آنلاین است. این فعالیت های خاص را مجازات می کند که منجر به حبس و جریمه های کلان شود.

بسیاری از افراد بازداشت شده اند و حتی نماینده پیشین ، عبدالحمید دشتی ، به دلیل اظهارنظرهای توهین آمیز به عربستان سعودی و بحرین ، به خطر انداختن روابط کویت با این دو پادشاهی به 10 سال زندان محکوم شده است. این نماینده مجلس سابق در چندین پرونده مشابه محکوم شد و در مجموع 46 سال زندان بدست آورده است.

در سال 2014 ، 13 نفر با تلاوت سخنان نماینده قانون گذار سابق مصلم البراك ، كه خود را در سال 2012 به دلیل انتقاد از رهبر كویت دستگیر كرده بودند ، به چالش كشیدن حاكم این كشور محكوم شدند. هر یک از این 13 نفر حکم دو سال زندان داشتند.

در سال 2017 ، دولت اعلام کرد کمیته ای برای برخورد با کاربران رسانه های اجتماعی که شایعات را گسترش می دهند ، به کشورهای دیگر حمله می کنند یا باعث فرقه گرایی و فتنه می شوند ، تشکیل شده است. آنهایی که ثابت شده مرتکب تخلف شده اند به دستگاه قضایی ارجاع می شوند. برای امنیت خود ، از مباحث و نظرات خاصی درباره افراد خودداری کنید.

نظارت آنلاین در کویت

صاحبان کافه های اینترنتی مجبورند سوابق نام و شناسه مشتریان را نگه داشته و در صورت درخواست آن را به وزارت ارتباطات تحویل دهند. پنجاه کافه اینترنتی مجوزهای خود را برای دسترسی به وب سایتهای مستهجن از طرف MOC در سال 2002 پس گرفتند ، و این نشان می دهد که دولت بر استفاده از اینترنت در آنها نظارت دارد..

در سال 2008 ، دولت اعلام کرد که قانون جدیدی برای نظارت و تنظیم وب سایت ها و وبلاگ ها برنامه ریزی شده است. هدف آن محافظت از نظم عمومی ، اطمینان از احترام به نجابت و حفظ ارزش های جامعه کویت بود.

دادستان کل گفت که لایحه ای تهیه شده است که ارتکاب معاون ، تحریک علیه رهبری کویت را جرم شمرده می کند ، اسرار دولتی را توهین می کند و به صورت آنلاین توهین به اسلام می کند. متخلفان تا یک سال حبس مجازات می شوند ، اگر مقتول خردسال بود ، هفت نفر و احتمالاً جریمه می شدند.

در سال 2017 نیز گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه دولت سیستم نظارت جدیدی را آغاز کرده است که تماس های تلفنی و حساب های شخصی را در رسانه های اجتماعی پوشش می دهد. وزیر کشور کویت هرچند این موضوع را تکذیب کرد.

تهدیدات آنلاین در کویت

حملات سایبری خطری ناگوار از اتصال است و رائد الرومی ، تحلیلگر امنیت اطلاعات و جرائم سایبری ، گفت: کویت در معرض حدود 5000 جرم دیجیتالی در سال است.

استفاده از WiFi عمومی در حال افزایش است و با آن جرایم سایبری همراه است. شما باید هنگام اتصال به آن مراقب باشید زیرا نمی دانید که چقدر امن خواهد بود. استفاده از VPN به شما در سالم ماندن و همچنین یکی از بهترین راه حل های ضد ویروس ما کمک می کند.

بهترین VPN برای کویت 2020

آنچه بهترین VPN را برای کویت رقم می زند

VPN از ویژگی های بسیاری برخوردار است ، اما برخی از آنها در برخی از کشورها از سایر موارد اهمیت بیشتری دارند. برای کویت امنیت اولویت است. با انتخاب یکی از بهترین ارائه دهنده های VPN ما که دارای امنیت بسیار خوبی است ، می توانید مطمئن باشید که در برابر تهدیدات آنلاین محافظت شده اید و از نظارت و پلیس آنلاین پنهان شده اید.

همچنین باید دارای سوئیچ kill باشد که در صورت عدم موفقیت مجازی VPN ، شما را از اینترنت جدا می کند و از حفظ اطلاعات شخصی شما جلوگیری می کند. صحبت از حریم خصوصی ، شما همچنین می خواهید یک سیاست محکم و ناگهانی ثبت شوید ، بنابراین هیچ سابقه ای از نشانه های آنلاین شما وجود ندارد.

پس از آن ، شما باید به دنبال یک شبکه سرور خوب باشید. هرچه سرورهای بیشتری وجود داشته باشد ، شانس شما برای انسداد محتوا بهتر است. این امر به دستیابی به محتویات سانسور شده و دور زدن geoblocks می رود.

به عنوان مثال ، Netflix در سال 2016 در دسترس کویت ها قرار گرفت ، اما برای به دست آوردن خدمات کامل ایالات متحده ، به یک آدرس IP ایالات متحده نیاز دارید. بهترین مقاله VPN ما برای Netflix شامل خدماتی است که می تواند در این زمینه کمک کند. همین امر در مورد دسترسی به محتوای محدود به کویت نیز صدق می کند.

شما یکی از آنها را با سرعت خوب و محدودیت پهنای باند نیز می خواهید ، به خصوص اگر قصد پخش کنید. بدون دوم ، VPN پس از رسیدن کلاه متوقف می شود و شما را محافظت نمی کند.

سایر عواملی که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید سهولت استفاده از آن و دستگاه هایی که از آنها پشتیبانی می کنند. اگر بیش از یک دستگاه دارید ، می خواهید در مورد تعداد بسیاری از نیازهای یکباره هم فکر کنید. خوب است که پشتیبانی مشتری خوبی داشته باشید ، اما در پایان ، ممکن است قیمت نهایی تصمیم شما باشد.

1. بهترین VPN برای کویت: ExpressVPN

ExpressVPN بهترین ارائه دهنده VPN در بازار و برنده ما برای کویت است. این سرویس بسیار عالی و همه جانبه ای را ارائه می دهد که برای همه مناسب است. این به طور پیش فرض با AES 256 بیتی تضمین شده است و در صورت تمایل می توانید آن را افزایش دهید. همچنین یک سوئیچ قاتل داخلی نیز وجود دارد و حریم خصوصی شما با یک سیاست محکم و ناگهانی ثبت می شود.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

با انتشار بیش از 3000 سرور در 94 کشور ، شما نباید با عبور از محدودیت ها مشکلی داشته باشید. ExpressVPN مانند بسیاری از ارائه دهندگان در بررسی های VPN ما ، حضور در سرور در کویت را ندارد ، بنابراین ، شما نمی توانید به محتوای منحصر به فرد آن کشور دسترسی داشته باشید. اگر این یک معامله گر است ، باید به انتخاب چهارم ما ، HideMyAss بروید.

ExpressVPN یکی از سریعترین VPN های اطراف است ، بنابراین در بارگیری محتوای مشکلی نخواهید داشت. به علاوه ، کپسول های پهنای باند را تحمیل نمی کند. این ویژگی ها به آن کمک کردند تا برای اولین بار در بهترین VPN ما برای گردآوری جریان قرار گیرد. بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید تا ببینید که چرا فکر می کنیم خیلی خوب است.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

نصب آسان است و مراجعان ساده برای استفاده هستند. ExpressVPN گزینه مناسبی برای هرکسی است که نمی داند چه کاری انجام می دهد زیرا تقریباً همه چیز را برای شما انجام می دهد. این برنامه برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس است. همچنین در صورت تمایل می توانید افزونه های مرورگر را برای Chrome ، Firefox و Safari بارگیری کنید.

پشتیبانی از مشتری با داشتن چت و ایمیل زنده 24/7 خوب است. این کندتر از برخی از رقبای خود است ، اما خیلی هم بد نیست. کمک بسیار دقیق و مودبانه است.

اشکال در ExpressVPN قیمت آن است. این در مقایسه با رقبا گران است ، اما می توانید با ثبت نام برای یک دوره طولانی تر هزینه را به میزان قابل توجهی کاهش دهید. قیمت آن ممکن است شما را از بین ببرد ، اما ارزشش را دارد. علاوه بر این ، 30 روز ضمانت برگرداندن پول در صورتی که دوست ندارید وجود دارد.

2. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از موارد دلخواه در Cloudwards.net است و قابل مقایسه با انتخاب برتر ما است ، همانطور که می توانید در ردگیری ExpressVPN ما در مقابل NordVPN مطالعه کنید. امنیت آن از بهترین موارد است و با رمزنگاری دو هاپ محافظت بیشتری می کند.

NordVPN از ExpressVPN قابل تنظیم تر است ، بنابراین ممکن است سرعت شما بیشتر باشد اگر دوست دارید تنظیم کنید. همچنین دارای یک سوییچ kill و خط مشی سختگیرانه است.

قبلی

بعد

هزاران سرور در 60 کشور جهان دارد. در کویت هیچ چیز وجود ندارد. سرعت مناسب است ، اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود. گفته می شود ، هیچ باند پهنای باند برای پیگیری وجود ندارد. سوئیچینگ سرورها نیز آسان و سریع است. اطلاعات بیشتری در مورد بررسی NordVPN ما بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

راه اندازی آسان است و می توانید از آن در Windows، macOS، Android و iOS استفاده کنید. مشتریان ساده برای استفاده هستند و می توانید در عرض چند دقیقه با آنها ارتباط برقرار کنید.

در صورت بروز مشکلات ، می توانید به پایگاه دانش مفید در وب سایت آن نگاه کنید. این امر می تواند به رایج ترین مشکلات کمک کند ، اما در صورت نیاز به کمک بیشتر ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. چت زنده سریعترین گزینه است ، اما به هر صورت خوب کار می کند.

مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ، نرخ ماهیانه بسیار بالا است ، اما NordVPN ارزش زیادی را برای پول شما ارائه می دهد. بعلاوه با ثبت نام برای مدت طولانی تر می توانید هزینه را کاهش دهید. بازپرداخت 30 روزه نیز ارائه می شود ، اگر تصمیم بگیرید که این کار برای شما نباشد.

3. CyberGhost

CyberGhost سوم در لیست ما است. از امنیت بسیار خوبی برخوردار است اما به اندازه NordVPN قابل تنظیم نیست. این برنامه برای محافظت بیشتر از سوئیچ kill است و فعالیتهای آنلاین شما را حفظ نمی کند. می توانید در مورد بررسی کامل CyberGhost در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

این هزاران سرور در 59 کشور پخش شده است و به شما امکان می دهد تعداد زیادی بلوک را بدست آورید ، اما در کویت هیچکدام وجود ندارند. سرعت آن مناسب و معقول است ، اما به همان اندازه انتخاب برتر ما نیست ، و می تواند هنگام اتصال در مسافت طولانی کند شود.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

می توانید از CyberGhost در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید و تنظیم آن ساده است. رابط کاربری آن به تازگی به روز شده است ، و با اینکه هنوز هم می تواند عادت کند ، می توان به راحتی به راحتی به آنجا پی برد.

پشتیبانی مشتری عالی است. اولین توقف شما یک پایگاه دانش گسترده است که باید بیشترین مشکلات را برطرف کند. همچنین می توانید با چت زنده و ایمیل با یک عضو پشتیبانی تماس بگیرید. حالت اول سریعترین گزینه است ، اما پشتیبانی از ایمیل برای نمایش داده های فنی بهتر است.

قیمت ماهانه آن مقرون به صرفه است ، اما ثبت نام طولانی تر از آن منطقی تر است زیرا در کل ارزان تر است. اگر در سیستم عامل Android یا iOS هستید ، یک آزمایش آزمایشی هفت روزه وجود دارد ، و یک ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که تمام سیستم عامل ها را در بر می گیرد. برنامه ماهانه 14 روز طول می کشد و برنامه های طولانی تر 45 روز است.

4. HideMyAss

گرچه HideMyAss در جایگاه چهارم قرار دارد ، اما بد نیست. از امنیت خوبی با رمزگذاری AES 256 بیتی و یک سوئیچ کشنده داخلی برای حفظ امنیت شما برخوردار است. برای بررسی دقیق تر این سرویس ، بررسی HideMyAss ما را بخوانید.

HideMyAssDownloadPage

این گفت ، همه چیز خوب نیست. در خط مشی رازداری خود می گوید که برخی از سیاههها را نگه می دارد ، از جمله داده های مربوط به هنگام اتصال و قطع ارتباط. این خیلی بد نیست ، اما ممکن است در صورت درخواست مقامات به اطلاعات دقیق تری وارد شود و باید آن را به مدت 30 روز حفظ کند.

این شرکت دارای بیش از 900 سرور است و در حالی که این تعداد گزینه های برتر ما نیستند ، آنها در 190 کشور پرشور پخش می شوند. این تنها انتخاب در لیست ما با سرورها در کویت است ، بنابراین اگر مشاهده محتوای محدود به آن کشور در اولویت شماست ، باید آن را انتخاب کنید. سرعت آن برای اکثر فعالیت ها خوب خواهد بود و محدودیتی در پهنای باند وجود ندارد.

دلایل دیگر ما HideMyAss را دوست داریم

مشتری دسک تاپ برای ویندوز و macOS در دسترس است. به علاوه ، یک برنامه موبایل برای Android و iOS وجود دارد. یا استفاده از آن آسان است.

در صورت بروز مشکل ، یک پایگاه دانش مفید وجود دارد. برای رفع مشکلات جزئی کافی است اما اگر پرس و جو فنی بیشتری دارید می توانید از طریق ایمیل یا چت زنده با یکی از اعضای پشتیبانی تماس بگیرید. حالت دوم سریعترین مسیر است و کارکنان دوستانه و کمک کننده هستند.

صفحه اصلی HideMyAss

HideMyAss با نرخ ماهانه بسیار گران است ، اما می توانید با انتخاب یک برنامه طولانی تر ، پس انداز کنید. یک محاکمه هفت روزه وجود دارد ، بنابراین می توانید قبل از ارتکاب اطمینان حاصل کنید که آن را دوست دارید. فقط مطمئن شوید که در طول دوره آزمایشی فسخ می کنید یا برای اشتراک 12 ماهه قبض هزینه دریافت خواهید کرد. حتی اگر زود رها شوید ، می توانید برای هفت روز کامل از آن استفاده کنید.

5. TorGuard

در آخر ، ما TorGuard را داریم که یک سرویس خوب با امنیت مناسب و قابل تنظیم است. این عالی است برای کسانی که دوست دارند تنظیمات را افزایش دهند ، فقط مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید. یک سوئیچ کشتار با سرویس وجود دارد و یک خط مشی بدون ورود به سیستم است.

TorGuard-Slider1
© Cloudward.net

TorGuard-Slider2
© Cloudward.net

TorGuard-Slider3
© Cloudward.net

TorGuard-Slider4
© Cloudward.net

TorGuard-Slider5
© Cloudward.net

قبلی

بعد

این سرور در بیش از 50 کشور جهان وجود دارد ، اما ، مانند بسیاری از انتخاب های دیگر ، هیچ یک در کویت وجود ندارد. TorGuard برای دریافت Geoblocks گذشته در برخی از سرویسهای جریان مشکل دارد ، اما گزینه ای برای خرید یک آدرس IP اختصاصی برای مکان محتوا وجود دارد. هزینه اضافی دارد ، اما کار با آن تضمین شده است ، به همین دلیل بهترین VPN ما با IP اختصاصی است.

سرعت خوب است ، اما آنها متفاوت هستند ، و شما نیازی به پیگیری میزان استفاده از پهنای باند ندارید زیرا محدود نیست. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی TorGuard ما را بخوانید.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

شما می توانید TorGuard را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کنید و استفاده از آن آسان است. برنامه های تلفن همراه می تواند دردناک برای تنظیم باشد.

پشتیبانی در قالب راهنماها و فروم های آنلاین موجود است ، که برای حل مسائل جزئی کافی است. در صورت عدم موفقیت ، می توانید از طریق چت زنده با یکی از کارمندان تماس بگیرید. به گفته شما ، شما به یک شرکت خدمات عمومی مشتری تحویل داده می شوید ، بنابراین این کمک ممکن است عالی نباشد. اگرچه پشتیبانی ایمیل 24/7 در دسترس است و کمک خوب است.

قیمت ماهانه بد نیست ، اما بهتر است اگر برای مدت طولانی تر مشترک شوید. این همچنین دارای هفت روز ضمانت برگشت پول است ، فقط در صورتی که شما آن را دوست ندارید.

ذکر محترم: PureVPN

اول ، ما می خواهیم تأکید كنیم كه تنها دلیل PureVPN در اینجا اشاره ای به این دلیل است كه دارای سرورهایی در كویت است. اگر فعالیتهای شما حساس نیستند و به آن سرورها احتیاج دارید ، می تواند یک انتخاب عادلانه برای شما باشد. هرچند برای هر هدف دیگر ، از یکی از گزینه های دیگر استفاده کنید.

امنیت آن بسیار خوب است ، به شرطی که رمزگذاری را روی 256 بیتی تنظیم کنید ، و دارای سوئیچ kill باشد. سیاست حفظ حریم خصوصی آن زیر سؤال است ، زیرا وقتی گفته می شود که اطلاعات را حفظ نمی کند ، متناقض است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی PureVPN ما بخوانید.

PureVPN-homepage-2018

هنوز هم با بیش از 2،000 سرور در 180 کشور جهان ، از جمله برخی در کویت ، شبکه خوبی دارد. سرعت آن خوب است و از پهنای باند نامحدودی برخوردار است. می توانید از آن در Windows ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید ، اما رابط کاربری عالی نیست.

خدمات مشتری از طریق چت و ایمیل به صورت زنده 24/7 در دسترس است. اگرچه وحشتناک نیست ، اما مطلوب زیادی را برای شما باقی می گذارد. PureVPN ارزان تر از بسیاری از ارائه دهندگان است ، اگرچه در اینجا نباید عامل تعیین کننده باشد و 31 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد. برای دیدن نحوه جمع شدن VPN ، مقایسه PureVPN در مقابل ExpressVPN ما را بخوانید.

افکار نهایی

اکنون باید درک کنید که چرا استفاده از VPN در کویت مهم است و امیدوارم ما به شما کمک کنیم یک ارائه دهنده مناسب پیدا کنید.

شما باید یکی را انتخاب کنید که از امنیت بسیار خوبی برخوردار باشد ، یک سوئیچ kill kill و یک سیاست محکم برای عدم وجود آن. یک شبکه سرور بزرگ برای دور زدن بلوک ها سودمند است و اگر می خواهید یک محتوا منحصر به فرد در منطقه باشد به کویت در سرویس های کویت نیاز خواهید داشت.

ما ExpressVPN را بهترین VPN کویت معرفی کردیم. این همه جعبه ها را برای امنیت و حفظ حریم خصوصی تیک می زند ، دارای یک شبکه عظیم سرور برای انتخاب است و فقط یک سرویس عالی همه جانبه است. تنها سرنوشت داشتن سرورها در کویت نیست. اگر این چیزی است که شما به آن نیاز دارید ، HideMyAss یکی برای شماست ، فقط به خاطر داشته باشید که چه کاری انجام می دهید.

در نظرات زیر به ما اطلاع دهید اگر توصیه ای برای استفاده از VPN در کویت دارید. دوست داریم آنها را بشنویم. در حالی که اینجا هستید ، چرا به مقالات دیگر VPN ما نگاهی نمی اندازیم. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map