بهترین VPN برای اروپا در سال 2020: دنیای قدیم ، فناوری جدید

اروپا وصله كشورهاست. هر کشور به چیزی معروف است ، مانند یک مکان دیدنی مشهور ، رویداد تاریخی یا معماری شگفت انگیز. به ذکر فرهنگ ها و انواع متنوعی از غذا نیست. این که آیا شما در یک کشور خاص در حال مسافرت هستید یا ساکن هستید ، انتخاب عاقلانه ای است که خودتان را با یکی از بهترین VPN های ما برای اروپا محافظت کنید..


این ایده خوبی است که در هر کجا که هستید از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید. آنها دارای ویژگی هایی مانند امنیت هستند که می تواند شما را از خطرات آنلاین محافظت کند. به علاوه ، می توانید آدرس IP خود را تغییر دهید تا از محدودیت های گذشته مانند Geoblocks استفاده کنید. برخی از کشورها اینترنت خود را بیش از سایر کشورها سانسور می کنند. فایروال بزرگ چین نمونه خوبی از چگونگی بد بودن آن است.

نیازهای همه متفاوت است ، همانطور که در مقالات دیگر VPN ما مشاهده می کنید ، و دلایلی وجود دارد که شما علاوه بر امنیت از استفاده از VPN بهره مند می شوید. شاید شما جابجا شده باشید و برنامه های تلویزیونی خود را از دست ندهید. یک VPN به شما امکان می دهد از موقعیت مکانی خود استفاده کنید و به نمایش هایی که قبلاً استفاده کرده اید ، به علاوه محدودیت های محتوای دیگر کشورها ، دسترسی پیدا کنید.

شاید بخواهید نمایش خاصی را در Netflix تماشا کنید ، اما در کشور شما در دسترس نیست. کتابخانه Netflix از کشور به کشور دیگر متفاوت است. نسخه ایالات متحده دارای بیشترین تعداد نمایش است ، بنابراین بسیاری از افراد خواهان دسترسی به آن هستند. قطعه ما در مورد ممنوعیت Netflix VPN به جزئیات بیشتری می رود.

اگر سفر می کنید ، ممکن است متوجه شوید که نمی توانید به حساب بانکی آنلاین یا سایر خدمات مهم خود دسترسی پیدا کنید. بسیاری از بانک ها فقط به مشتریان اجازه ورود از همان کشور را می دهند. از VPN برای تغییر آدرس IP خود در آن کشور استفاده کنید و طبق معمول قادر خواهید بود وارد سیستم شوید.

براساس ارزیابی تهدید جرایم سازمان یافته اینترنتی اینترنت در سال 2017 ، اروپا هدف بزرگی برای جرایم سایبری با انگیزه مالی است. یک VPN با امنیت خوب به شما در حفظ امنیت کمک می کند ، و نصب آنتی ویروس مناسب نیز ضرری نخواهد داشت.

قوانین و مقررات آنلاین هر کشور نیز متفاوت است. این ایده خوبی است که با آنها به روز باشید تا خودتان را دچار مشکل نکنید. اگر دوست دارید تورنت کنید ، برخی از کشورها مجازاتهای سختگیرانه تری برای کسانی که مرتکب نقض حق چاپ می شوند ، دارند.

به علاوه ، بسیاری از دولت ها مشغول نظارت آنلاین هستند. یک VPN شما را از چنین برنامه های تهاجمی پنهان می کند.

گفته می شود ، کشورهای اروپایی وجود دارند که کمتر مزاحم هستند و برای محافظت از حریم شخصی شما مقررات محکمی برقرار است ، مانند سوئیس ، نروژ و ایسلند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، قطعه ما را بخوانید که در آن کشورها بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی را دارند.

حال ، اجازه دهید نگاهی به کشورهایی با سیستم های کنترل تهاجمی و دلایل دیگر نگرانی بیندازیم.

کشورها در اتحادیه اروپا

از میان 44 کشور اروپایی ، تنها 28 کشور آنها در اتحادیه اروپا هستند ، حداقل در مورد انگلیس. از ماه مه سال 2018 ، آن کشورها مجبور به پیروی از آیین نامه عمومی حمایت از داده ها شدند. GDPR حمایت های موجود از داده های شهروندان اتحادیه اروپا را تقویت می کند. به شرکت هایی که نتوانند مقررات را رعایت کنند ، جریمه های سنگینی به آنها داده می شود.

آلمان

در آلمان ، مقولات خاصی از گفتار آنلاین غیرقانونی است. هر چیزی که نازیسم را تحسین کند ممنوع است و انکار هولوکاست یک جرم فدرال است ، مجازات تا پنج سال زندان. بدنام کردن مذاهب و تشکیل گروه های تروریستی طبق قانون مجازات آلمان غیرقانونی است.

اگر دوست دارید تورنت کنید ، باید بدانید که فاسد کردن مطالب دارای حق چاپ در آلمان غیرقانونی و مجازات با مجازات جریمه یا زندان است. ترول های کپی رایت برای نظارت بر تورنت های معروف برای آدرس های IP آلمان برای جذب افراد در این عمل شناخته شده است.

گزارش شده است که داده های فوق جمع آوری شده و سرویس اطلاعات فدرال با آژانس امنیت ملی ایالات متحده همکاری کرده است. اطلاعات بیشتر در بهترین VPN ما برای قطعه آلمان بخوانید.

انگلستان

انگلیس قوانین حریم خصوصی تهاجمی دارد. قانون قدرتهای تحقیقاتی ، همچنین به عنوان منشور Snoopers شناخته می شود ، به اجرای قانون و سایر آژانس های بریتانیا اختیارات نظارتی می دهد ، مانند مشاهده تاریخ اینترنت شما بدون ضمانت. قانونگذاری دیگر اجازه نظارت را می دهد ، اما ایوان مک آسکیل ، روزنامه نگار می گوید که این کشور بیشترین قدرت های نظارتی را در جهان غرب معرفی کرده است..

اگر قصد بازدید از آنجا را دارید ، به بهترین VPN ما در انگلستان نگاهی بیندازید.

فرانسه

فرانسه از زمان حملات پاریس در سال 2015 اقداماتی را برای مقابله با تهدیدهای تروریستی انجام داده است. آزادی اینترنت با افزایش قدرت سانسور و نظارت آنلاین تحت تأثیر قرار گرفته است. کاربران توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت کنترل می شوند و رفتار مشکوک به سرویس های اطلاعاتی ارسال می شود.

همچنین یک پایگاه داده غیرقانونی بیومتریک به صورت پنهانی ایجاد شد که شامل اطلاعات 60 میلیون شهروند بود. مقامات گفتند که برای امنیت ملی ضروری است.

بعلاوه ، طبق قانون ضد دزدی دریایی فرانسه ، در صورت محتوای تورم با محتوای حق چاپ ، می توانید جریمه سنگینی به شما داده شود یا حتی از اینترنت منع شوید. در بهترین VPN راهنمای فرانسه درباره کشور اطلاعات بیشتری وجود دارد.

یونان

افترا و توهین به رئیس جمهور می تواند منجر به مجازات های مجازاتی مانند جریمه یا زندان شود. اگر این پرونده شامل یک مقام دولتی شود ، مجازات می تواند شدیدتر باشد.

ارتباطات آنلاین توسط قوانین حفظ حریم خصوصی در یونان محافظت نمی شود ، این بدان معناست که مقامات می توانند طبق قانون مورد نظر نظارت قانونی را انجام دهند ، همانطور که در بهترین راهنمای VPN ما برای یونان اشاره کردیم.

سوئد

سوئد به عنوان بزرگترین مصرف کننده مطالب دزدان دریایی شناخته شده است ، اما به مقامات سوق داده شده است که اقدام کنند. دولت سوئد به بهنف ، یكی از ISP های برتر سوئد ، دستور داد تا جزئیات مربوط به كسانی را كه نقض قوانین حق چاپ را نقض می كنند ، در اختیار آنها قرار دهد.

بعلاوه ، ابتکار عمل Spridningskollen با استفاده از نرم افزارهای ویژه ، افرادی را که در حال بارگیری محتوای دارای حق چاپ هستند ، از بین می برد. در صورت گرفتار شدن ، می توانید با جریمه نقدی حداکثر 250 دلار روبرو شوید. برای جزئیات بیشتر به بهترین VPN ما در سوئد نگاهی بیندازید.

ایرلند

ایرلند از نظر سانسور و سایر قوانین تهاجمی مهم نیست ، اما مقامات می توانند ارتباطات آنلاین شما را رهگیری کنند. این برای مبارزه با جنایات جدی و محافظت از امنیت کشور انجام شده است. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، مقاله برتر VPN ما را برای ایرلند بخوانید.

خارج از اتحادیه اروپا: روسیه

آزادی اینترنت روسیه مطلوب بسیاری را به وجود می آورد. محتوای مربوط به مخالفت سیاسی ، درگیری در اوکراین و جامعه LGBT مسدود شده است. در سال 2017 ، به ISP ها دستور داده شد 8،000 وب سایت دزدان دریایی را برای مقابله با نقض حق نسخه برداری مسدود کنند. مقامات با سفارش VPN ها برای مسدود کردن سایتها ، در سال 2019 نیز سهام را بالا بردند.

روسیه شروع به مسدود کردن سرویس های VPN در سال 2017 کرد. ارائه دهندگان VPN که موافقت کردند کاربران را از مراجعه به وب سایتهای مسدود شده باز دارند ، مجاز به ادامه فعالیت بودند. جریمه ها پس از آنکه بسیاری از انصراف از آن امتناع کردند ، تحمیل شدند ، اما الزام به خوبی اجرا نشده است. در مورد اختصاصی ما به ممنوعیت VPN روسیه اطلاعات بیشتری در مورد آن وجود دارد.

تحریک جدایی طلبی یا افراط گرایی را می توان با مجازات زندان تحت قانون کیفری روسیه مجازات کرد و تحریک به نفرت می تواند به شش سال حبس منجر شود. فعالان دگرباش جنسی نیز به دلیل ابراز آنلاین خود مجازات شده اند.

روسیه از ابزار نظارتی SORM استفاده می کند ، که به سرویس های امنیتی امکان نظارت بر ترافیک اینترنت را از طریق ISP ها می دهد. قانون Yarovaya به مقامات اجازه دسترسی به داده های کاربر را می دهد. اگر قصد بازدید از این کشور را دارید ، بهترین VPN ما را برای قطعه روسیه بخوانید.

بهترین VPN برای اروپا 2020

آنچه بهترین VPN را برای اروپا رقم می زند

شما می توانید هر یک از ارائه دهندگان را در بررسی های VPN ما انتخاب کنید ، اما باید اطمینان حاصل کنید که یکی از انتخاب های شما برای اروپا مناسب است. VPN از ویژگی های زیادی برخوردار است ، اما برخی بهتر از سایرین هستند.

به دلیل بسیاری از آیین نامه ها در سراسر اروپا ، شما می خواهید VPN را انتخاب کنید که دارای امنیت عالی و سوئیچ kill باشد. این امنیت شما را از خطرات از جمله جرایم سایبری محافظت می کند. اگر VPN از کار بیفتد ، سوئیچ kill اتصال اینترنت شما را قطع می کند و اطلاعات حساس شما را از چشمان خراب در امان نگه می دارد.

حریم خصوصی ، که جدا از امنیت است ، نیز مهم است. VPN با یک خط مشی رازداری را انتخاب کنید که نشان می دهد هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما حفظ نمی شود.

شما همچنین باید یکی را انتخاب کنید که دارای شبکه بزرگی از سرورها است ، به خصوص در اروپا. هرچه سرورهای بیشتر در حد امکان وجود داشته باشد ، احتمال محدودیت بیشتر می شود. اگر می خواهید به محتوای محدود به یک کشور خاص دسترسی داشته باشید ، اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده سرورهای آنجا را دارد.

اگر می خواهید نمایش های مورد علاقه خود را در Netflix تماشا کنید ، به مواردی نیاز دارید که بتواند از سیستم تشخیص VPN خود عبور کند و فقط تعداد معدودی از این موارد وجود دارد. بهترین VPN ما برای قطعه Netflix توصیه های خاصی را ارائه داده است.

سرعت یکی دیگر از عوامل مهم است ، به خصوص اگر قصد دارید جریان دهید یا torrent کنید. هیچ کس زمان بارگذاری کند را دوست ندارد ، بنابراین یک مورد سریع را انتخاب کنید. همچنین باید دارای پهنای باند نامحدود باشد ، بنابراین شما به محدودیتی نمی رسید.

فاکتورهای دیگری که ممکن است بخواهید در نظر بگیرید این است که از چه دستگاههایی پشتیبانی می کند ، استفاده از مشتری های آن چقدر آسان است ، چند دستگاه را می توان به طور همزمان وصل کرد ، خدمات مشتری چقدر خوب است و چقدر هزینه دارد.

1. بهترین VPN برای اروپا: ExpressVPN

ExpressVPN بهترین VPN برای اروپا است زیرا همه صندوق ها را تیک می زند و در کل بهترین VPN است. از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و دارای رمزگذاری 256 بیتی AES است که در صورت مراجعه به کشورهای دقیق مانند روسیه ، ضروری است. همچنین یک خط مشی بدون ورود به سیستم وجود دارد ، بنابراین فعالیت های آنلاین شما ثبت نمی شوند. سوئیچ کشویی داخلی به طور پیش فرض فعال شده است ، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید بود.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

گسترش سرور آن گسترده است و بیش از 3000 سرور در 94 کشور جهان وجود دارد. این شامل بیش از 45 کشور اروپایی است ، که بیشتر از سایر ارائه دهندگان دیگر است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بررسی کنید.

با سرعت زیاد مشکلی نخواهید داشت زیرا سریعترین VPN در بازار است. این شامل پهنای باند نامحدود نیز هست. کسانی را با این واقعیت ترکیب کنید که می تواند به اکثر نسخه های بین المللی Netflix و سایر خدمات پخش کننده وارد شود ، و جای تعجب نیست که در ابتدا در بهترین VPN ما برای پخش و بهترین VPN برای مقالات Netflix قرار بگیرد. این اجازه می دهد تا torrenting نیز باشد.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN برای Windows ، macOS ، Linux ، Android و iOS و همچنین افزونه های مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari مشتری دارد. رابط کاربری آسان برای استفاده است و انتخاب خوبی برای مبتدیان است. حداکثر پنج دستگاه می توانند به طور همزمان وصل شوند ، که باید به اندازه کافی باشد.

پشتیبانی مشتری خوب است. یک پایگاه دانش بزرگ برای مسائل کوچک و همچنین چت زنده و پشتیبانی ایمیل 24/7 وجود دارد. اگر مسئله فنی دیگری دارید ممکن است بهتر از ایمیل استفاده کنید.

ExpressVPN یکی از VPN های گران قیمت است. به گفته این ، این سرویس عالی ارائه می دهد ، بنابراین ارزش پول دارد. به علاوه ، اگر اشتراکی طولانی تر را انتخاب می کنید ، در دراز مدت پس انداز می کنید. در صورت نگرانی از ثبت نام ، ضمانت 30 روزه پس انداز پول وجود دارد.

2. NordVPN

NordVPN یکی دیگر از گزینه های خوب اروپا است. این ارائه دهنده عالی است که از بسیاری جهات شبیه ExpressVPN است ، همانطور که در سر ما مشاهده می کنید. امنیت آن علاوه بر رمزنگاری دو هاپ ، بهترین امنیت را در پی دارد و همین امر امنیت تونل VPN را تقویت می کند. سوئیچ kill با سرویس گنجانده شده است و یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم نیز در کار است.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

NordVPN دارای بیش از 5000 سرویس دهنده در سراسر جهان است که 2،369 نفر در 36 کشور اروپایی پخش شده اند. سرعت آن خوب است ، اما اگر به یک سرور که بسیار دور است متصل شوید می تواند کند شود. اما تغییر سرورها سریع است و دارای پهنای باند نامحدود است.

شما می توانید بدون مشکل وارد سرویس های جریان ، مانند Netflix شوید. اگر می خواهید تورنت کنید ، خوشحال خواهید شد که می شنوید که این بهترین VPN ما نیز برای تورنت است. برای نگاه بهتر به سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد. مشتریان آسان برای استفاده هستند و شما می توانید به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید.

در صورت بروز مشکلات ، می توانید از پایگاه دانش مفید آن برای برطرف کردن مسائل جزئی استفاده کنید. شما می توانید در هر زمان با یک عضو کارمندان از طریق چت زنده و ایمیل تماس بگیرید. چت زنده سریعترین پاسخ را برای شما به وجود می آورد ، اما کارکنان در هر صورت مفید هستند.

نرخ ماهانه NordVPN مقرون به صرفه است ، و این سرویس برای پول بسیار ارزشمند است. با این وجود می توانید با ثبت نام برای برنامه طولانی تر ، پس انداز کنید. یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، که به شما زمان کافی برای آزمایش آن می دهد.

3. CyberGhost

همچنین می توانید CyberGhost برای اروپا استفاده کنید. امنیت خوبی را ارائه می دهد و یک سیاست سختگیرانه برای عدم ورود به سیستم دارد. یک سوئیچ kill وجود دارد که به طور دائم فعال است ، بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید. در مورد CyberGhost اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

شبکه سرور CyberGhost بزرگ است ، با بیش از 4000 سرور در سراسر جهان ، از جمله در بیش از 30 کشور در اروپا. سرعت آن سریع است اما مانند NordVPN می توانند در مسافت های طولانی کند شوند. درپوش پهنای باند وجود ندارد. CyberGhost اجازه تورنت را می دهد و می تواند به اکثر سرویس های پخش جریانی وارد شود.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. رابط کاربری خیلی زود پیش به روز نشده است. استفاده از آن بسیار آسان است ، اما می تواند زمان لازم برای استفاده از آن را بخورد.

اگر بسیاری از دستگاههایی را که می خواهید همزمان به هم وصل شوند ، CyberGhost انتخاب خوبی است زیرا به حداکثر هفت اجازه می دهد. این لیست دومین مکان در بهترین VPN ما در لیست دستگاه های مختلف بود. گفته شد ، هفت مورد نیز حد مجاز نصب است.

در صورت نیاز ، راهنما در دسترس است ، با اولین توقف یک پایگاه دانش گسترده که بیشترین مشکلات را در بر می گیرد. گپ زنده به صورت 24/7 در دسترس است ، اما بهترین استفاده برای سؤالات ساده است. اگر مشکل فنی بیشتری دارید ، بهتر است از ایمیل استفاده کنید.

اگر تصمیم به برنامه بلند مدت دارید ، CyberGhost ارزان است. قیمت ماهانه خوب نیست می توانید از نسخه آزمایشی هفت روزه آن برای Android و iOS در دسترس استفاده کنید تا ببینید که آیا دوست دارید. ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که در مورد همه سیستم عامل ها اعمال می شود. این یک برنامه 14 روزه برای برنامه ماهانه است ، اما برای برنامه های طولانی تر 45 روز زمان می برد.

4. TorGuard

TorGuard ارائه دهنده خوبی است ، به خصوص اگر با VPN ها تجربه کنید. دارای امنیت قوی با تنظیمات قابل تنظیم و تعداد زیادی پروتکل است. یک سوئیچ kill داخلی وجود دارد که به محض اتصال به یک سرور به طور خودکار فعال می شود. بعلاوه ، یک سیاست محکم برای عدم وجود گزارش ها وجود دارد.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

دارای بیش از 3000 سرور است که برخی از آنها در 30 کشور اروپایی قرار دارند. سرعت آن سریع است ، اما بسته به موقعیت مکانی و سطح امنیتی که تعیین کرده اید می توانند متفاوت باشند. سوئیچینگ سرور آزار دهنده است ، زیرا برای این کار مجبورید از VPN جدا شوید. با این کار ، از پهنای باند نامحدود بهره مند خواهید شد. TorGuard اجازه می دهد تا torrenting را نیز انجام دهد.

جریان پخش شده است و از دست رفته ، هر چند. در طول آزمایش ما ، TorGuard نتوانست به نسخه های ایالات متحده یا انگلیس Netflix یا iPlayer BBC دسترسی پیدا کند. به گفته این ، آدرسهای IP اختصاصی را برای کشور ارائه می دهد که شما را به آن وارد می کند و مشکلی با سایر سرویس های جریان ندارد. آدرس های IP اختصاصی آن ، بهترین امتیاز در بهترین VPN ما برای مسافران را به خود اختصاص داده است.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

TorGuard را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. استفاده از آن آسان است ، اما راه اندازی دستگاه های تلفن همراه می تواند دردناک باشد. شما می توانید به طور پیش فرض حداکثر پنج دستگاه را به هم متصل کنید ، اما در صورت نیاز بیشتر می توانید هر کدام تا 20 دلار را با 1 دلار خریداری کنید. در مورد TorGuard ما بیشتر بخوانید.

در صورت نیاز به کمک ، گزینه ها متنوع هستند. راهنماهای کمک به نفس مفید و یک فروم به صورت آنلاین وجود دارد ، اما اگر می خواهید با یکی از کارمندان گپ بزنید ، از رقبای خود در دسترس کمتری است. گزینه ای برای چت زنده وجود دارد ، اما TorGuard آن را برون داد. این بدان معناست که برای پرس و جوهای فنی گزینه مناسبی نیست. گزینه ایمیل با این وجود است.

قیمت بد نیست ، و می توانید با عضویت برای یک دوره طولانی تر ، پس انداز کنید. TorGuard یک آزمایش هفت روزه رایگان را تبلیغ می کند ، اما این واقعاً یک ضمانت هفت روزه استرداد پول است زیرا شما هنوز هم باید استفاده کنید تا از آن استفاده کنید.

5. AirVPN

آخرین انتخاب ما برای اروپا AirVPN است. این ارائه دهنده خوبی است که امنیت عالی و قابل تنظیم را ارائه می دهد اما در مناطق دیگر فاقد آن است ، به همین دلیل آخرین باری است. بررسی AirVPN ما به جزئیات بیشتری می رود.

ورود به سیستم airvpn

لیست سرور airvpn

سرعت airvpn

تنظیمات کلی airvpn

منطقه مشتری airvpn

قبلی

بعد

این سوئیچ کشتار را فراهم نمی کند. در عوض ، دارای یک قفل شبکه است ، که تمام ارتباطات را مسدود می کند مگر اینکه از طریق VPN بگذرد. این بد نیست ، اما به این معنی است که همیشه روشن است ، حتی اگر از سرورهای AirVPN جدا هستید. AirVPN یک سیاست حفظ حریم خصوصی عالی ارائه می دهد ، اما می گوید ، این اطلاعات را حفظ نمی کند.

گسترش سرور آن در مقایسه با سایر گزینه های ما فاقد است. با این وجود 136 سرور در 15 کشور اروپایی ارائه می دهد. سرعت آن متناقض است ، اما بیشتر اوقات بد نیستند. در مورد جریان ، Netflix مسدود شده است ، اما می تواند به سایر سرویس های پخش مانند هولو دسترسی پیدا کند. به علاوه ، اجازه می دهد تا تورنت.

دلایل دیگری که AirVPN را دوست داریم

AirVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. رابط کاربری خوب است اگر از نظر ظاهری خراب شود. به گفته این ، تازه کارها ممکن است استفاده از آن دشوار باشد. می توانید همزمان به پنج دستگاه وصل شوید.

اگر مشکل دارید ، می توانید از سؤالات متداول یا فروم برای کمک استفاده کنید. چت زنده وجود ندارد ، بنابراین ، اگر می خواهید با یکی از اعضای کارمندان صحبت کنید ، باید برای پشتیبانی ایمیل فرم آنلاین را پر کنید.

قیمت به یورو نشان داده می شود اما نرخ بدی نیست. اما هیچ بازپرداخت ارائه نشده است یک آزمایش رایگان در دسترس است ، اما شما باید آن را درخواست کنید. همچنین می توانید برای امتحان کردن گزینه سه روزه 1 یورو را انتخاب کنید.

افکار نهایی

امیدواریم که ما به شما در انتخاب یک VPN مناسب برای اروپا کمک کرده باشیم. اطمینان حاصل کنید که یکی از آنها را با امنیت و حفظ حریم خصوصی خوب و همچنین گسترش سرور خوب اروپایی انتخاب کرده اید. اگر می خواهید جریان دهید ، به شخصی که قادر به ورود به سرویس های مورد نظر شما باشد ، نیاز خواهید داشت. بهتر است سریع دیگری را انتخاب کنید که پهنای باند نامحدودی داشته باشد.

ExpressVPN بهترین VPN برای اروپا است زیرا امنیت و حریم خصوصی عالی و همچنین بسیاری از سرورهای این قاره را ارائه می دهد. همچنین سریع است ، محدودیتی برای پهنای باند ندارد و برای پخش جادار است. بعلاوه ، با 30 روز ضمانت بازگشت پول ، چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. ما می دانیم تهیه هر کشور اروپایی غیرممکن است ، اما ExpressVPN بهترین کار را انجام می دهد.

اگر در استفاده از VPN برای اروپا تجربه دارید یا چیزی را از دست داده اید ، لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map