بهترین VPN برای کامبوج در سال 2020: حریم خصوصی در پنوم پن

در سفر به کامبوج ، شما می توانید زیبایی آنگورور وات را غرق کنید ، در تاریخ کشور غوطه ور شوید و در صندلی عقب یک توک توک لذت ببرید. این کشور با توریست ها شلوغ است ، اما می توانید بهشت ​​های پنهانی پیدا کنید که بتوانید کاملاً از شبکه کنار بیایید. با این وجود ، وقتی آنلاین هستید ، ایده خوبی است که از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب کامبوج استفاده کنید.


امروزه شبکه های خصوصی مجازی به دلیل افزایش سانسور و نظارت در سراسر جهان به یک ضرورت تبدیل شده اند. با استفاده از یک ، از هرگونه نظارت و سایر خطرات آنلاین محافظت خواهید شد. همچنین می تواند به شما در یافتن سانسور و محدودیت های دیگر مانند geoblocks کمک کند.

به عنوان مثال ، کتابخانه Netflix به لطف ممنوعیت فوق العاده Netflix در هر کشوری که در دسترس است متفاوت است.

بنابراین ، در حالی که کتابخانه کامبوج ممکن است نمایش هایی جذاب داشته باشد ، ممکن است نسخه کشور خود را از دست ندهید. برای دسترسی به Netflix ایالات متحده ، به یک آدرس IP ایالات متحده نیاز دارید ، و یک VPN می تواند به شما در دریافت آدرس کمک کند. اگر می خواهید از انتخاب هوپلا استفاده کنید ، فقط با ExpressVPN یک حساب کاربری ثبت نام کنید.

بهترین VPN برای کامبوج 2020

آنچه بهترین VPN را برای کامبوج فراهم می کند

لیست بررسیهای VPN ما ارائه دهندگان مناسبی برای انتخاب دارد ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که از این نوع استفاده در کامبوج مناسب است. 

تهدید کشور برای نظارت بر اینترنت و افزایش سطح جرایم سایبری ، امنیت را به عنوان عامل اصلی در اینجا مطرح می کند. داشتن امنیت عالی شما را از هرگونه خطری در امان نگه می دارد و شما را از چشمان کنجکاو پنهان نگه می دارد. داشتن سوئیچ kill نیز ایده خوبی است ، زیرا در صورت عدم موفقیت مجازی VPN ، شما را به طور کامل از هم جدا می کند.

حریم خصوصی شما به همان اندازه مهم است ، اما داشتن امنیت خوب به این معنی نیست که بطور خودکار گنجانده شود. اطمینان از اینكه شركت اطلاعاتی را حفظ نمی كند ضروری است. با تأیید این امر ، فرقی نمی کند که مقامات از شما بخواهند اطلاعاتی ارائه دهند زیرا چیزی برای تحویل وجود ندارد.

برای بدست آوردن هرگونه سانسور یا geoblocks ، باید VPN را انتخاب کنید که دارای شبکه سرور خوبی باشد. هرچه کشورهایی که سرور بیشتری در آن وجود دارد ، دور زدن هرگونه محدودیت برای شما راحت تر خواهد بود و داشتن تعداد مناسبی برای انتخاب از آن ایده خوبی است. به علاوه ، اگر می خواهید به محتوای محدود شده به کامبوج دسترسی داشته باشید ، می خواهید مطمئن شوید که سرورهای آنجا را دارد.

سرعت خوب برای کمک به شما در طفره رفتن از صفحه نمایش بارگذاری آزار دهنده مفید است ، به عنوان پهنای باند نامحدود ، بنابراین شما لازم نیست که به حد خود توجه کنید. به این دلیل است که اگر به حد مجاز برسید ، VPN متوقف خواهد شد و شما محافظت نخواهید شد. 

این ویژگی ها برای پخش نیز مفید هستند. اگر این کاری است که شما می خواهید انجام دهید ، و می خواهید به Netflix دسترسی پیدا کنید ، باید مطمئن شوید که VPN می تواند از ردیاب های VPN Netflix عبور کند. تعداد بسیاری از VPN ها قادر به انجام این کار نیستند ، اما ما مواردی را که در بهترین VPN ما برای قطعه Netflix وجود دارد ، گردآوری کرده ایم.

همچنین ممکن است بخواهید در نظر بگیرید با چه دستگاه هایی سازگار است ، استفاده از آن چقدر آسان است و چه تعداد اتصال امکان پذیر است. خدمات ارزنده مشتری خوب است و VPN ها دارای قیمت های مختلفی هستند ، بنابراین باید اطمینان حاصل کنید که از هزینه راضی هستید.

بهترین VPN برای کامبوج: ExpressVPN

ExpressVPN برنده کامبوج است. این یک VPN عالی است که همه چیز را برای یک تجربه اینترنت بدون استرس فراهم می کند. 

دارای امنیت خارق العاده ای است که بصورت پیش فرض روی رمزگذاری 256 بیتی تنظیم شده است ، اما در صورت تمایل می توانید آن را افزایش دهید. سوئیچ kill فراهم می شود ، و به طور پیش فرض نیز فعال می شود. علاوه بر این ، حریم خصوصی شما با سیاست سختگیرانه عدم ورود آن در دست است.

expressvpn-review-test-test سرعت

ExpressVPN دارای یک شبکه سرور چشمگیر با بیش از 3000 سرور است که 94 کشور را پوشش می دهد. بعلاوه ، بعضی از این موارد در کامبوج نیز وجود دارد ، و ما دریافتیم که بسیاری از VPN ها این کار را نمی کنند. 

اگر دسترسی به محتوای کامبوج الزامی است ، لازم است ExpressVPN یا پنجمین توصیه ما ، HideMyAss را انتخاب کنید. گزینه ذکر نامفهوم ما نیز وجود دارد ، اما آن بخش را بخوانید تا دریابید که چرا ایده بد است. 

با بازگشت به ExpressVPN ، بهترین VPN برای ترکیب امنیت خوب با سرورهای کامبوج است ، شما هیچ دوره بهتری نخواهید یافت.

این سریعترین VPN در بازار است و به پهنای باند نامحدود می رسید. این ویژگی ها و این واقعیت که می تواند به هر بستر جریان دسترسی پیدا کند ، آن را به عنوان بهترین امتیاز در بهترین VPN ما برای مقایسه جریان بدست آورد. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد. این پنج اتصال به طور همزمان اجازه می دهد ، و پسوندهای مرورگر برای Firefox ، Chrome و Safari وجود دارد. 

استفاده از آن آسان است و انتخابی عالی برای مبتدیان به دلیل سادگی است. گفته می شود ، نگاه کردن به فناوریهای پیشرفته ، می تواند با تنظیمات هماهنگ شود. ابتدا مطمئن شوید که می دانید چه کاری انجام می دهید.

اگر گیر کرده باشید ، یک پایگاه دانش مفید در دست است. به علاوه ، شما می توانید از طریق گفتگوی زنده و ایمیل ، که در دسترس 24/7 است ، با تیم پشتیبانی تماس بگیرید. شما باید برای مشکلات فنی بیشتر مسیر ایمیل را طی کنید.

ExpressVPN گران است و هیچ پنهانی در آن وجود ندارد. با این وجود ، می توانید با عضویت در یکی از برنامه های طولانی دیگر ، هزینه را کاهش دهید. ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز وجود دارد ، در صورتی که دوست ندارید.

NordVPN

NordVPN ارائه دهنده دیگری است که امنیت عالی را ارائه می دهد. در حقیقت ، برخی از بهترین امنیت در بازار را دارد. شما را با تنظیمات پیش فرض آن محافظت می کند ، اما استفاده از سرورهای دو هاپ آن را نیز ارائه می دهد ، که محافظت بیشتری نیز به اتصال می کنند. این شامل یک سوئیچ kill است ، و یک سیاست محکم برای عدم وجود ثبت نام در آن وجود دارد.

nordvpn-بررسی-سرور-ناوبری

شبکه سرور آن بزرگتر از ExpressVPN است و بیش از 5،600 سرور در دسترس است. با این حال ، این تنها 60 کشور را در بر می گیرد ، و هیچ سرور در کامبوج نیز وجود ندارد.

سرعت در سرورهای خاص سریع است ، اگرچه آنهایی که دورتر هستند اغلب از سرعت کمتری رنج می برند. پهنای باند محدودیتی ندارد و می تواند به راحتی در کلیه سرویس های پخش جابجا شود. برای جزئیات بیشتر به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. حداکثر شش دستگاه به طور همزمان قابل اتصال هستند و افزونه های مرورگر برای Firefox و Chrome وجود دارد. مشتریان نیز آسان برای استفاده هستند.

در صورت بروز هر مشکلی ، یک پایگاه دانش وجود دارد که به شما در حل مشکلات متداول کمک می کند. چت زنده و پشتیبانی ایمیل نیز 24/7 در دسترس است. در هر صورت ، کمک خوب است ، اما گفتگوی زنده سریعترین پاسخ را به شما می دهد.

NordVPN ارزش خوبی برای پول شما ارائه می دهد. برنامه ماهانه عالی نیست ، اما برنامه های طولانی تر در پایان ارزان تر هستند. یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، بنابراین چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

VyprVPN

یکی دیگر از گزینه های مناسب برای کامبوج ، VyprVPN است. اگرچه همه زنگ ها و سوت های دو انتخاب اول ما را ندارد ، اما امنیت بسیار خوبی دارد. این پروتکل با پروتکل های مختلفی قابل انتخاب است ، علاوه بر آن دارای پروتکل Chameleon بسیار ویژه ای برای محافظت بیشتر است. یک سوئیچ kill شامل می شود ، و دارای خط مشی بدون گزارش است.

VyprVPN-Client

با نظارت دولت کامبوج بر ارتباطات خصوصی ، شایان ذکر است که گلدن قورباغه ، شرکتی که VyprVPN را اداره می کند ، یک سرویس اضافی به نام Cyphr نیز دارد. این برنامه است که تضمین می کند تمام پیام های شما از طریق رمزگذاری محافظت می شوند. با Android و iOS سازگار است ، و این برنامه رایگان است ، بنابراین قطعاً ارزش آن را دارید.

شبکه سرور آن در مقایسه با دیگران اندک است ، اما در 64 کشور بیش از 700 وجود دارد که هنوز هم انتخاب کافی است. با این وجود هیچ سرور در کامبوج وجود ندارد.

سرعت های VyprVPN خوب است ، اما عالی نیست. اگرچه آنها باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشند و این امر می تواند به اکثر خدمات پخش شود. شما همچنین به پهنای باند نامحدود می رسید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی VyprVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

این نرم افزار با ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS کار می کند و بسته به طرحی که انتخاب می کنید می توانید همزمان به پنج دستگاه وصل کنید. استفاده از آن بسیار آسان است ، و برنامه های تلفن همراه آن از بهترین موارد موجود هستند ، و آن را به یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب های Android تبدیل کرده است.

یک پایگاه دانش ساده در دسترس است. گپ زنده به صورت 24/7 در دسترس است ، اما در ابتدا شما را به یک ربات متصل می کند ، که فقط شما را به پایه دانش نشان می دهد. دکمه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد با انسان ارتباط برقرار کنید ، اما زمان انتظار متفاوت است. ایمیل نیز 24/7 در دسترس است.

دو بسته برای انتخاب وجود دارد ، یا “استاندارد” یا “حق بیمه”. بسته “استاندارد” سه اتصال به شما می دهد ، اما بسته “Premium” پنج اتصال و استفاده از پروتکل Chameleon را در اختیار شما قرار می دهد. 

پس از انتخاب بسته که می خواهید ، می توانید از برنامه ماهانه یا سالانه استفاده کنید. سالانه آن را در طولانی مدت مقرون به صرفه تر می کند ، اما در صورت تغییر نظر شما 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد..

CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از خدمات محترم است. از لحاظ امنیتی به طور پیش فرض دارای امنیت خوبی است و شامل یک سوئیچ قاتل اتوماتیک است. داشتن اتوماتیک اگر کسی باشید که آن را فراموش کنید خوب است. با این حال ، CyberGhost به طور دائمی فعال شده است ، که برخی ممکن است به عنوان یک نزولی به نظر برسند زیرا شما نمی توانید کنترل کنید. برای حفظ حریم خصوصی نیز سیاست عدم ورود به سیستم وجود دارد.

cyberghost-review-spread-ui

این شبکه سرور بزرگی دارد ، اما در کل سرورها می توانند روزانه بالا و پایین بروند ، بنابراین ما فقط می گوییم بیش از 5000 کشور در بیش از 80 کشور جهان وجود دارد. اما هیچ سرور کامبوج وجود ندارد.

سرعت آن سریع است ، اما مشابه با NordVPN ، می تواند در مسافت های طولانی کند شود. درپوش پهنای باند وجود ندارد و قادر به ورود به اکثر سرویسهای پخش است. بررسی CyberGhost ما به جزئیات بیشتری می رود.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost برای Windows ، macOS ، Android و iOS مشتری دارد و به شما امکان می دهد تا همزمان به هفت دستگاه وصل شوید. به گفته این ، هفت حد برای چند نفر است که می توانید آن را نصب کنید. افزونه های مرورگر برای Chrome و Firefox نیز وجود دارد. استفاده از آن آسان است ، به ویژه از آخرین به روزرسانی آن.

پایگاه دانش آن بسیار عالی است و خودیاری گسترده ای را ارائه می دهد. همچنین گپ زنده وجود دارد که سریع و در دسترس 24/7 است. با این حال ، اگر مشکل فنی بیشتری دارید ، بهتر است آن را به تیم ایمیل نشان دهید.

این ارزان است ، به شرط آنکه برنامه ماهانه را طی نکنید. یک آزمایش رایگان برای کاربران Android و iOS در دسترس است. به علاوه ، برنامه ماهانه 14 روز ضمانت برگشت پول دارد و برنامه های طولانی تر 45 روز دارند.

HideMyAss

آخرین خدمتی که انتخاب کرده ایم HideMyAss است و صرفاً براساس این انتخاب در صورت نیاز به سرورهای موجود در کشور ، انتخاب دوم است.. 

از لحاظ امنیتی به صورت پیش فرض در رمزگذاری 256 بیتی تنظیم شده است. سوئیچ kill نیز موجود است. این خط مشی مربوط به عدم ورود به سیستم است ، اما نگران کننده است زیرا برخی از گزارش ها را حفظ می کند. 

hidemyass-slider4

HMA می گوید که آدرس IP شما را وارد نمی کند ، اما این کار را با داده های دیگر مانند زمان های مکانی ، آدرس IP سرور مورد استفاده شما و سایر اطلاعات انجام می دهد. داده ها به مدت 30 روز ذخیره می شود و در حالی که خود داده مشکلی ندارد ، می تواند به دلیل اطلاعات ثبت نام به شما گره بخورد.. 

اگرچه HMA تعداد زیادی سرور – در حال حاضر با بیش از 1،000 – ندارد ، 190 کشور را تحت پوشش خود قرار می دهد ، این به مراتب بیشتر از سایر ارائه دهنده ها است. از نظر محتوای کامبوج نیز دو مورد در پنوم پن وجود دارد.

سرعت آن چشمگیر است اما سریعترین سرعت در دسترس نیست. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و می تواند وارد برخی شبکه های جریان از جمله Netflix شود. برای درک بهتر ، بررسی HideMyAss ما را بخوانید.

دلایل دیگر ما HMA را دوست داریم

HMA از Windows ، macOS ، Android و iOS پشتیبانی می کند. این اجازه می دهد تا پنج اتصالات همزمان ، و رابط کاربری آسان است.

یک پایگاه دانش مفید با اطلاعات و راهنمای زیادی برای کمک به خود وجود دارد. چت زنده و ایمیل 24/7 در دسترس است. گپ زنده سریعترین پاسخ را برای شما ایجاد می کند ، اما بهترین استفاده برای سؤالات اساسی است. اگر مشکل فنی بیشتری دارید ، مسیر ایمیل بهترین است.

قیمت آن عالی نیست و گزینه برنامه ماهانه وجود ندارد ، بنابراین چاره ای جز ثبت نام بیشتر برای آن ندارید. کوتاهترین برنامه در دسترس برای یک سال است ، اما 30 روز ضمانت برگشت پول برای آرامش خاطر وجود دارد. یک آزمایش آزمایشی هفت روزه نیز وجود دارد ، اما شما باید برای پیدا کردن آن حتما حفاری انجام دهید.

سانسور آنلاین در کامبوج

آزادی اینترنت کامبوج با تمایلات استبدادی هون سن ، طولانی ترین نخست وزیر در جهان رو به وخامت گذاشته است. وب سایت ها به طور مرتب مسدود می شوند ، به ویژه اگر اطلاعاتی منتشر کنند که حکم حزب مردم کامبوج (CPP) را تهدید می کند. پورنوگرافی و سایر وب سایتهای صریح نیز می توانند مسدود شوند.

بسیاری از وب سایت های خبری مسدود شده اند که مهمترین آنها روزنامه کامبوج می باشد. این سرویس خبری پرده از رسوائی های بسیاری در زمینه فساد و مسائل مربوط به حقوق بشر در کشور برداشته و نسخه چاپی آن و دفتر پنوم پن در سال 2017 تعطیل شده است. با این وجود ، همچنان به انتشار مطالب به صورت آنلاین از خارج از کشور.

سایر وب سایتهای خبری فقط چند روز قبل از انتخابات عمومی سال 2018 مسدود شدند. به همین دلیل ، هیچ پوششی از مخالفت وجود نداشت ، و به نخست وزیر هون سن و CPP دست برتر داد. 

در سال 2018 ، دولت “prakas” میان وزارتخانه ای صادر شد ، که به کلیه ISP ها دستور می داد نرم افزارهایی را نصب کنند و خود را به ابزارهای نظارتی مجهز کنند تا بتوانند وب سایت ها و رسانه های اجتماعی کنترل شوند. سپس ابزارهای ISPs هر آنچه را غیرقانونی ، تبعیض آمیز یا تهدیدی برای امنیت ملی قلمداد می کنند ، فیلتر و مسدود می کنند.

رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی بصورت رایگان در دسترس هستند. این شامل یوتیوب و فیس بوک است که منبع خبری مهمی برای بسیاری است.

نظارت آنلاین در کامبوج

دولت کامبوج نه تنها فعالیت های آنلاین شهروندان را رصد می کند بلکه بر ارتباطات خصوصی نیز نظارت می کند. آنها می توانند این کار را انجام دهند زیرا قانون ارتباطات از راه دور 2015 دارای مقررات است. 

به عنوان مثال ، ماده 6 از اپراتورهای ارتباطات راه دور می خواهد که بدون نظارت قضایی ، چنین اطلاعات ارتباطی خصوصی را به وزارت پست و ارتباطات ارائه دهند..  

بعلاوه ، اگرچه ماده 97 استراق سمع توسط شهروندان عادی را جرم می داند ، اما با تأیید “مقامات قانونی” اجازه نظارت پنهانی را می دهد. تقریباً نظارت ناخواسته ارتباطات را مجاز می کند.

در همان سال که دولت prakas بین وزیران سال 2018 را صادر کرد – که به دلیل داشتن ابزارهای لازم برای نظارت بر اینترنت ، اجازه نظارت بیش از حد را داده بود – دولت دستور داد که کلیه ترافیک شبکه در کشور از طریق مرکز مدیریت داده های تازه ایجاد شده (DMC) عبور کند. ما نمی توانیم به روزرسانی های آن اطلاعات را پیدا کنیم.

دولت همچنین نیاز دارد تا سیمهای کارت را برای دارندگان خود ثبت کنند ، اما کامبوج ها – از جمله برخی از مقامات دولتی – به دلیل خطر نظارت بر ارتباطات ، به استفاده از برنامه های رمزگذاری شده متوسل شده اند..

پیش از این نیز یک طرح شناسایی توسط دولت اعلام شده بود. با این کار ، به همه شهروندان یک شماره شناسنامه 10 رقمی داده می شود ، اما به دلیل عدم امنیت اطلاعات شخصی مورد انتقاد قرار گرفته است. قرار بود از سال 2019 شروع شود ، اما هیچ اطلاعات جدیدی درباره آن در دست نیست.

آزادی بیان در کامبوج

آزادی بیان در معیارهای حقوق بشر در قانون اساسی پیش بینی شده است ، اما محدودیت هایی نیز وجود دارد. انتقاد علنی از نخست وزیر می تواند منجر به مجازات شود و نصب نرم افزار نظارت توسط ISP ها باعث شده تا نظم و انضباط در مورد کسانی که انجام می دهند آسانتر باشد. 

قانون کیفری بسیاری از افراد را با مشکل مواجه می کند. شما می توانید به دلیل اخلال در نظم عمومی یا تحت تأثیر قرار گرفتن بر عزت افراد و مقامات دولتی دستگیر شوید. این قانون در مورد افترا و توهین عمومی حاکم است و اصلاح شده است که شامل جرم جدیدی از دادگاه است. 

با این کار ، توهین ، توهین یا تهدید به پادشاه غیر قانونی است ، و كسانی كه می توانند تا 5 سال در زندان و 10 میلیون ریال جریمه (حدود 2460 دلار) جریمه شوند. این قانون برای افراد و همچنین رسانه ها اعمال می شود و منجر به خودسانسوری می شود.

طبق قانون افراد مجازات شده اند. به عنوان مثال ، در سال 2018 ، یک معلم دبستان به اتهام اظهار نظرهای توهین آمیز در مورد فیس بوک در مورد شاه دستگیر شد. در همین سال یک شهروند دیگر به دلیل به اشتراک گذاشتن عکس و متن از طریق فیس بوک که به عنوان توهین به پادشاه تلقی می شد ، دستگیر شد.

گفتگوهای مربوط به قانون جدید اخبار جعلی در سال 2018 ظاهر شد و این به معنای محدودیت های بیشتر در آزادی بیان است. هنوز هیچ چیز سنگی نیست ، اما هنوز هم مورد توجه است. 

روزنامه نگاران اغلب در کامبوج با خشونت و تهدید روبرو هستند. بسیاری از رسانه ها متعلق به دولت هستند ، اما دولت همچنین رسانه های خصوصی را با دادخواست و پیگرد قانونی مرعوب می کند.

جرایم سایبری در کامبوج

اگرچه جایی در نزدیکی سطح تایلند نیست (بهترین نسخه VPN ما را برای تایلند بخوانید) ، کامبوج در سالهای گذشته سهم منصفانه ای از جرایم سایبری خود را دیده است. آمار و ارقام نشان می دهد که تعداد حملات از سال 2017 افزایش یافته است که 4،590،076 حمله در سال 2018 کشف شده است. 

هیچ جا از جرایم سایبری ایمن نیست ، مگر اینکه شبکه را خاموش کند و این یک تهدید جدی برای افراد و مشاغل محسوب می شود. خوشبختانه ، یک VPN می تواند شما را از چنین تهدیدهایی محافظت کند ، اما عاقلانه است که آنتی ویروس مناسبی نیز نصب کنید.

افکار نهایی

با نظارت ، سانسور و مجازات گفتار “توهین” به عنوان یک مشکل در کامبوج ، واضح است که باید هنگام استفاده آنلاین از VPN استفاده کنید. این شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند و شما را ناشناس نگه می دارد ، در عین حال ویژگی های مفید دیگری نیز به شما می دهد.

برای کامبوج ، باید اطمینان حاصل کنید که یک VPN با امنیت و حفظ حریم خصوصی خوب ، و همچنین یک شبکه سرور مناسب برای یافتن هرگونه بلوک انتخاب کنید. به یاد داشته باشید ، اگر می خواهید به محتوای محدود شده کامبوج دسترسی داشته باشید ، به سرورهای داخل کشور نیاز خواهید داشت. 

ExpressVPN به دلیل امنیت و حریم خصوصی عالی ، شبکه سرورهای بزرگ و سرورهای کامبوج ، برنده ما در کامبوج است. چند انتخاب VPN وجود دارد که سرورهایی در داخل کشور دارند ، اما فقط ExpressVPN آنچه را برای حفظ امنیت کامل شما در اختیار دارد ، دارد. چرا با تضمین بازپرداخت 30 روزه پول آن را تسویه حساب نمی کنید?

اگر تجربه استفاده از VPN در کامبوج را دارید ، آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map