بهترین VPN برای ونزوئلا در سال 2020: دور زدن مادورو

ونزوئلا یک کشور نفت خیز در سواحل شمالی آمریکای جنوبی است. مملو از مناظر زیبا ، از کوهها گرفته تا آبشارها. با این حال ، یک بحران شدید حقوق بشر در کشور در جریان است. به علاوه ، با چسبیدن به قدرت رئیس جمهور نیکولاس مادورو ، باید مطمئن شوید که با یکی از بهترین VPN ما در انتخاب ونزوئلا ، در امنیت آنلاین بمانید..

اگر به پاسخ سریع نیاز دارید ، پس ExpressVPN بهترین انتخاب برای ونزوئلا است. در ادامه بخوانید تا بدانید نه تنها چرا باید از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید ، بلکه ویژگیهای مهم آن برای کشور نیز بیشتر است.

VPN ابزاری عالی است که طیف وسیعی از ویژگی های مفید را ارائه می دهد. مهم نیست که کجای دنیا هستید ، اکنون امنیت آنلاین بیش از هر زمان دیگری لازم است. با استفاده از VPN ، به خودتان کمک خواهید کرد تا از خطرات آنلاین مانند جرایم سایبری و نظارت در امان بمانید.. 

اگرچه VPN ها بیش از امنیت ارائه می دهند. آنها در مورد محدودیت های محتوا مانند سانسور و geoblocks کمک بزرگی می کنند. Geoblocking بیشتر به دلیل توافق نامه های صدور مجوز اتفاق می افتد ، بنابراین شرکت ها محدود به آنچه می توانند در نقاط مختلف جهان پخش کنند. 

به عنوان مثال ، کتابخانه نتفلیکس ونزوئلا دارای مطالب متفاوتی نسبت به کتابخانه ایالات متحده است. اگر می خواهید به Netflix ایالات متحده دسترسی پیدا کنید در حالی که در ونزوئلا هستید ، به یک آدرس IP ایالات متحده نیاز دارید ، و یک VPN می تواند به شما در دریافت یک آدرس کمک کند.

سانسور كاملاً چیز دیگری است. دولت های سراسر جهان کنترل آنچه شهروندان خود می توانند و نمی توانند بصورت آنلاین ببینند ، دارند. اینترنت چین یکی از محدودترین محدوده جهان است. فایروال بزرگ آن اطمینان حاصل می کند که فقط محتوای مصوب قابل مشاهده است و شهروندان مجبورند از نسخه های چینی رسانه های اجتماعی مانند WeChat استفاده کنند.

با استفاده از VPN ، می توانید تقریباً از هر بلوکی که با آن روبرو می شوید ، عبور کرده و در حین انجام این کار ایمن باشید.

بهترین VPN برای ونزوئلا 2020

آنچه بهترین VPN را برای ونزوئلا ایجاد می کند 

ویژگی های بسیاری وجود دارد که یک VPN را تشکیل می دهد و برخی از آنها برای ونزوئلا اهمیت بیشتری خواهند داشت. اگرچه شما فقط می توانید یکی از موارد بسیاری را در بررسی VPN ما انتخاب کنید ، اما ابتدا باید مطمئن شوید که این خصوصیات زیر را دارد.

ونزوئلا از سانسور نسبتاً زیادی برخوردار است و هدف آن انواع مختلفی از محتوا است. رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی می توانند هر از گاهی مسدود شوند. 

به همین دلیل ، این ایده خوبی است که مطمئن شوید VPN انتخابی شما دارای شبکه سرور مناسبی است. هرچه تعداد سرورهای موجود در هر کشور بیشتر باشد شانس شما در دور زدن بلوکها بهتر می شود.

اگر می خواهید به محتوای محدود به ونزوئلا دسترسی داشته باشید ، باید مطمئن شوید که سرورهایی در داخل کشور دارد ، بنابراین می توانید یک آدرس IP ونزوئلا دریافت کنید.

با نظارت و مجازات برای پست های مهم ، ایده خوبی است که یک VPN را انتخاب کنید که از امنیت خوبی برخوردار باشد ، بنابراین مهم نیست که از طریق اینترنت چه محافظت می کنید. جزئیات شما باید ناشناس بماند تا نتوانید ردیابی شوید. داشتن سوئیچ kill نیز مهم است ، زیرا در صورت عدم موفقیت مجدد VPN ، شما را به طور کامل قطع می کند.

ارائه دهنده باید به حریم خصوصی شما نیز احترام بگذارد و اطمینان حاصل کند که این کار را انجام می دهد ، بررسی کند که سیاست سختگیرانه ای برای عدم ورود به سیستم دارد. اگر شرکت گفت که اطلاعات را حفظ نمی کند ، این بدان معنی است که سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما وجود نخواهد داشت.

سرعت خوب نیز سودمند است. هرچه VPN سریعتر باشد ، محتوای آن سریعتر بارگیری می شود. پهنای باند نامحدود نیز سودمند است ، زیرا در غیر این صورت شما به سرعت محدود می شوید و VPN متوقف خواهد شد ، به این معنی که دیگر محافظت نمی شوید.

اگر جریان در لیست کارهای شماست ، مطمئن شوید که VPN می تواند وارد سکوی انتخابی شما شود. اگر Netflix مورد نظر شما باشد ، فقط تعداد کمی از VPN می توانند از سیستم تشخیص VPN Netflix عبور کنند. نترسید ، زیرا ما بهترین های موجود در بهترین VPN را برای قطعه Netflix گرد آورده ایم.

همچنین ممکن است بخواهید در نظر بگیرید که VPN با چه دستگاه هایی سازگار است ، چه تعداد اتصالی را امکان پذیر می کند و کاربرپسندی آن است. پشتیبانی خوب مشتری همیشه خوب است و قیمت ممکن است بر تصمیم نهایی شما تأثیر بگذارد.

بهترین VPN برای ونزوئلا: ExpressVPN

ExpressVPN در بسیاری از مقالات VPN ما سگ برتر است ، بیشتر به دلیل داشتن بهترین VPN در کل. برای ونزوئلا ، تمام ویژگی های مورد نیاز شما را دارد ، و آنها بسیار خوب پیاده سازی شده اند. 

این شبکه سرور بزرگ با بیش از 3،000 در 94 کشور موجود است. این شامل برخی در ونزوئلا نیز می شود. آیا شما نیاز به دور زدن بلوک در این کشور یا دسترسی به محتوای ونزوئلا دارید ، ExpressVPN را پوشش داده است.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

با امنیت بسیار خوبی که در رمزگذاری AES 256 بیتی مستقیماً از جعبه محافظت می شود ، محافظت می شود. در صورت تمایل می توانید آن را نیز افزایش دهید. سوئیچ kill به طور پیش فرض گنجانده شده و فعال شده است ، اما می توانید کنترل کنید که آیا می خواهید آن را روشن کنید یا نه. ExpressVPN حریم خصوصی را ارزیابی می کند ، و یک سیاست محکم برای عدم ورود به سیستم وجود دارد.

بارگیری محتوا نسیم خواهد بود ، زیرا این سریعترین VPN ما تست شده است. پهنای باند نامحدودی نیز وجود دارد و می تواند به کلیه سرویس های پخش جریانی وارد شود ، به همین دلیل این بهترین VPN ما برای پخش است. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ExpressVPN با Windows ، macOS ، Android و iOS سازگار است. بعلاوه افزونه های مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari وجود دارد. شما می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید. این یکی از ساده ترین VPN ها برای استفاده است ، بنابراین این یک انتخاب عالی برای تازه ها است. Tinkerers می تواند با این تنظیمات بازی کند.

اگر به کمک نیاز دارید ، یک پایگاه دانش مفید آماده است. همچنین پشتیبانی چت و ایمیل مستقیم وجود دارد. هر دو در 24/7 در دسترس هستند ، اما تیم ایمیل بهتر است در پاسخ به سؤالات پیچیده تر پاسخ دهند.

ExpressVPN ارزان نیست ، اما ارزش پول نیز دارد. می توانید با انتخاب برنامه طولانی مدت ، هزینه کلی را نیز ارزان تر کنید. شما یک سرویس عالی دریافت می کنید و در صورت نگرانی از غواصی ، تضمین 30 روز پس انداز پول برای بازگشت شما وجود دارد.

NordVPN

NordVPN انتخاب بعدی ما است. این یک سرویس عالی و بسیار با کیفیت انتخاب برتر ما نیست ، همانطور که می توانید در مقایسه ExpressVPN ما در مقابل NordVPN بخوانید. 

تعداد سرورهای NordVPN زیاد است. در حدود 60 کشور جهان بیش از 5،000 وجود دارد ، بنابراین مشکلی برای گذر از هیچگونه مشکلی نخواهید داشت. با این حال ، هیچ سرور در ونزوئلا وجود ندارد.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

این سرویس با برخی از بهترین امنیت در اطراف ، رمزگذاری AES 256 بیتی ارائه شده است. به علاوه ، شما می توانید از سرورهای دوپهلو اختیاری آن استفاده کنید ، که محافظت بیشتری را نیز برای اتصال شما ایجاد می کند. سوئیچ کشتار گنجانده شده است ، و سیاست سختگیرانه ای در مورد عدم ورود به سیستم وجود دارد ، بنابراین نیازی نیست که نگران حریم خصوصی باشید.

سرعت آن خوب است ، اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و می تواند به همه سیستم عاملهای جریان از جمله Netflix دسترسی داشته باشد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN با Windows ، macOS ، Android و iOS کار می کند. افزونه های مرورگر Firefox و Chrome نیز موجود هستند. شما می توانید به طور همزمان حداکثر شش دستگاه را به هم متصل کنید و کلیه مشتری ها نصب و استفاده از آنها آسان است.

اگر به کمک نیاز دارید ، یک پایگاه دانش مفید در دسترس است. همچنین گپ زنده و ایمیل 24/7 وجود دارد. هر دو مسیر مفید است ، اما گپ زنده پاسخ سریع تری به شما می دهد. 

NordVPN ارزش خوبی را برای پول شما فراهم می کند ، اگرچه بهتر است از برنامه ماهانه خودداری کنید. ثبت نام طولانی مدت در طولانی مدت موجب صرفه جویی در هزینه شما خواهد شد. هرچند که در صورت تغییر نظر ، مدت بازپرداخت 30 روزه برقرار است.

CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از انتخاب های خوب ونزوئلا است. این شبکه سرور بزرگی دارد ، اما تعداد سرور و کشور به طور مرتب در نوسان است. در زمان نگارش ، 5700 سرور در 90 کشور جهان وجود داشت. در ونزوئلا 24 نیز وجود دارد ، به این معنی که می توانید به محتوای ونزوئلا دسترسی پیدا کنید. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

دارای امنیت بسیار خوبی در رمزگذاری 256 بیتی است ، و یک سوئیچ kill برای همیشه فعال است. روشن کردن كلاهبرداری كامل كاملا چیز بدی نیست ، به خصوص اگر احتمالاً فراموش می كنید كه آن را روشن كنید. گفته می شود ، هیچ کنترلی نیز وجود ندارد. یک سیاست محرمانه سختگیرانه نیز برقرار است.

سرعت CyberGhost سریع است ، اما به طور مشابه با NordVPN ، می تواند در مسافت های طولانی کند شود. پهنای باند نامحدود گنجانده شده است ، و می تواند به بیشتر سرویس های پخش نیز وارد شود. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بررسی کنید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost برای Windows ، macOS ، Android و iOS مشتری دارد. افزونه های مرورگر Chrome و Firefox نیز موجود هستند. رابط کاربری آسان است ، اگرچه ممکن است عادت کند.

شما می توانید همزمان به هفت دستگاه وصل شوید و آن را به عنوان یک افتخار در بهترین VPN ما برای مقایسه چندین دستگاه قرار دهید. گفته می شود ، برخلاف بسیاری از VPN های دیگر ، که به شما امکان می دهند آن را بر روی تعداد نامحدودی از دستگاه ها نصب کنید ، CyberGhost این تعداد را نیز به هفت مورد محدود می کند..

این یکی از بهترین پایگاههای دانشی است که ما دیده ایم. به علاوه ، چت زنده 24/7 و پشتیبانی ایمیل در دسترس است. مورد دوم بهتر است برای پرس و جوهای فنی بیشتر ، هر چند.

مشروط بر اینکه قصد برنامه ماهانه را ندارید ، CyberGhost در کل بسیار ارزان است. یک آزمایش هفت روزه رایگان برای کاربران Android و iOS در دسترس است. ضمانت برگشت پول نیز در دست است که 14 ماه برای برنامه ماهانه و 45 روز برای برنامه های طولانی تر در نظر گرفته شده است.

VyprVPN

VyprVPN این لیست را ایجاد کرده است ، اگرچه به دلیل شبکه سرور آن نیست. در 64 کشور جهان کمتر از 1000 سرور وجود دارد و هیچکدام از آنها در ونزوئلا قرار ندارند. با این حال ، هنوز هم کافی است تا شما را از هر بلوکی دور کند.

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

امنیت عالی آن رتبه چهارم این لیست را بدست آورده است. کسانی که می دانند می توانند با تنظیمات تنظیم کنند ، اما مبتدیان نیز از سادگی آن راضی خواهند بود. VyprVPN همچنین با پروتکل اختصاصی Chameleon خود همراه است ، که حفاظت بیشتری از اتصال شما نیز می کند. سوئیچ kill شامل و همچنین خط مشی بدون گزارش است.

سرعت برای اکثر فعالیت ها خوب و خوب است. درپوش پهنای باند وجود ندارد و می تواند به اکثر خدمات پخش شود. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی VyprVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

VyprVPN در ویندوز ، macOS ، Android و iOS کار می کند. بعلاوه ، این یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب های Android به دلیل برنامه های عالی موبایل است. رابط کاربری آسان است و بسته به طرحی که انتخاب می کنید می توانید همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

در صورت نیاز به کمک ، می توانید به پایگاه دانش آن دسترسی پیدا کنید. گپ زنده نیز به صورت 24/7 در دسترس است ، اما در ابتدا به یک ربات متصل خواهید شد. با اشاره به حوزه مربوط به پایگاه دانش ، به سؤالات شما پاسخ خواهد داد ، اما می توانید با کلیک یک دکمه به یک انسان واقعی متصل شوید. پشتیبانی ایمیل نیز 24/7 در دسترس است.

قیمتی که پرداخت می کنید بستگی به بسته انتخابی شما دارد. برنامه “استاندارد” شما را به سه اتصال تبدیل می کند و برنامه “حق بیمه” به شما پنج اتصال و همچنین استفاده از پروتکل Chameleon آن را می بخشد. سپس می توانید برنامه ماهانه یا سالانه را انتخاب کنید ، اما در پایان سالانه ارزانتر عمل می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد.

HideMyAss

آخرین انتخاب ما HideMyAss است و دلیل اصلی ایجاد برش این است که سرورهای موجود در ونزوئلا وجود دارد ، یعنی می توانید از آنجا به محتوا دسترسی داشته باشید. در مورد شبکه سرورهای کل آن ، بیش از هزار کشور 190 کشور قریب به اتفاق را پوشش می دهند ، بنابراین باید با دور زدن هرگونه محدودیتی خوب باشید. 

hidemyass-slider1

hidemyass-slider2

hidemyass-slider3

hidemyass-slider4

hidemyass-slider5

قبلی

بعد

امنیت آن خوب است و دارای رمزگذاری 256 بیتی است. سوئیچ kill نیز موجود است. اگرچه HMA خط مشی عدم ورود به سیستم است ، اگر آن را بخوانید ، با این حال متوجه خواهید شد که در واقع این کار را انجام داده است. این موضوع را روشن می کند که آدرس IP شما وارد نشده است ، اما داده های دیگر مانند زمان های اتصال شما ، آدرس IP سرور مورد استفاده شما و میزان داده منتقل شده را نیز ثبت می کند..

این اطلاعات به تنهایی اگر خوب باشد ، نمی تواند به شما ربط داده شود. این گفت ، اگر با گواهینامه های واقعی خود ثبت نام کنید ، می توانید با آن همراه باشید. این اطلاعات به مدت 30 روز در پرونده نگهداری می شود و در صورت درخواست مقامات ، HMA می تواند اطلاعات دقیق تری را ثبت کند.

سرعت آن چشمگیر است ، اما آنها هنوز به سرعت در اطراف نیستند. پهنای باند نامحدود گنجانده شده است ، و می تواند به برخی از سرویس های پخش شود. بررسی HideMyAss ما به جزئیات بیشتری می رود.

دلایل دیگر ما HMA را دوست داریم

HideMyAss را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. این رابط کاربری عالی دارد که استفاده از آن بسیار آسان است و می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

اگر به کمک نیاز دارید ، یک پایگاه دانش و راهنما در دسترس است. همچنین پشتیبانی چت زنده و ایمیل در 24/7 آماده است. گفتگوی زنده سریع است ، اما برای سؤالات اساسی بهتر است ، در حالی که پشتیبانی ایمیل می تواند به سؤالات فنی بیشتر پاسخ دهد ، اگرچه پاسخ دادن کمی طول می کشد.

HMA برنامه ماهانه ندارد. کوتاهترین انتخابی که شما می توانید انتخاب کنید یک سال است. تخفیف در ثبت نام اعمال می شود و آن را به یک معامله بهتر تبدیل می کند ، اما وقتی نوبت به تجدید می رسد ، هیچ پیشنهادی ارائه نمی شود. یک آزمایش هفت روزه در دسترس است ، اما برای پیدا کردن آن باید حفر کنید. ضمانت 30 روز پس انداز پول نیز برای برقراری آرامش بیشتر در نظر گرفته شده است.

سانسور آنلاین در ونزوئلا

آزادی اینترنت در ونزوئلا رو به زوال است. دولت این کشور سالهاست که اینترنت را سانسور می کند ، و اتصال به اینترنت نیز کاهش یافته است. بسیاری از وب سایت ها از جمله رسانه ها ، سایت های قمار ، وبلاگ ها ، مستهجن و سایت های مربوط به مبادله پول خارجی مسدود شده اند. برخی از بلوک ها فقط موقتی هستند ، اگرچه.

براساس قانون ضد نفرت سال 2017 ، اگر مقامات تصور كنند كه آنها ترویج نفرت یا عدم تحمل هستند ، وب سایتها را می توان مسدود كرد. بعلاوه ، محتویات حاوی سخنان نفرت در وب سایت های واسطه باید ظرف شش ساعت از زمان ارسال آن حذف شود ، یا جریمه ای قابل مجازات باشد. 

سایتهای واسطه می توانند درمورد محتوای ارسال شده براساس قانون مسئولیت اجتماعی در رادیو ، تلویزیون و رسانه های الکترونیکی مسئولیت پذیر باشند و مجازات های شدید برای تخلفات مجازات می شود.

چندین سیستم عامل و ابزار ارتباطی رسانه ها نیز به طور عادت و استراتژیک مسدود شده اند. فیس بوک ، توییتر ، پریسکوپ و یوتیوب همه برای دوره های کوتاه مدت غیرقابل دسترسی بوده اند و در اوایل سال 2019 حتی بیشتر خدمات تحت تأثیر قرار گرفتند ، زیرا اغلب در حوادث سیاسی حساس هستند.

برای دور زدن این بلوک ها ، بسیاری از افراد به استفاده از ابزارهای دور زدن متوسل شده اند. گزارش هایی مبنی بر مسدود شدن شبکه Tor در سال 2018 وجود دارد ، اما به نظر می رسد VPN ها هنوز در کشور قانونی هستند.

نظارت آنلاین در ونزوئلا

دولت فعالیت خود را از زمان انتشار “برنامه د لا پاتریا” که از سال 2013 برنامه ای برای توسعه اقتصادی و اجتماعی است ، فعالیت های نظارت خود را افزایش داده است. این امر بر تقویت دفاع ملی و همچنین اولویت های دیگر تأکید دارد. 

نگرانی های بین المللی بین کارشناسان و فعالان در مورد برنامه های دولت برای سرمایه گذاری در امور اطلاعاتی بوجود آمده است ، که در یک مقطع تقریباً 14 میلیارد بولوار ونزوئلا (حدود 1.5 میلیون دلار) به آن اختصاص می دهد.

بعلاوه ، ابتکارات برای جمع آوری اطلاعات شخصی از شهروندان نگرانی بیشتری ایجاد کرده است ، به ویژه که هیچ تضمینی برای حفظ حریم خصوصی داده ها و نحوه برخورد با آن وجود ندارد. 

کارنت دو لا پاتریا ، که در اصل کارت شناسایی اجباری است ، در سال 2016 معرفی شد. این شامل یک کد QR شخصی است که اطلاعات شخصی را در خود جای داده و به دولت اجازه می دهد وضعیت جمعیت را بداند.. 

شهروندان از این کارت برای دسترسی به مزایای خاص از جمله موارد دیگر استفاده می کنند. افرادی که مایل به خرید تلفن همراه ، سیم کارت یا دسترسی به باند پهن هستند باید با شماره شناسنامه شخصی خود و همچنین سایر اطلاعات ثبت نام کنند. برنامه های تلفن همراه همراه با کارت به دولت اجازه می دهد داده های شخصی و مکان شهروندان را نیز ردیابی کند.

قانون حمایت از داده های شخصی وجود ندارد ، و نگرانی در مورد چگونگی سوء استفاده دولت از داده های شخصی جمع آوری شده از طریق روش های فوق وجود دارد. 

بعلاوه ، حكم جديد با هدف بدست آوردن و نگهداري داده هاي شخصي از خدمات ارتباطي در سال 2017 آمده است. داده ها شامل آدرس هاي IP ، زمان اتصال ، موقعيت جغرافيايي و ساير اطلاعات ارتباطي است..

آزادی بیان آنلاین در ونزوئلا

قانون اساسی ونزوئلا آزادی بیان را تضمین می کند ، اما قوانین و مقررات تصویب شده توسط دولت آن را در عمل محدود می کند. 

قانون قانون اساسی علیه نفرت ، برای همزیستی و تحمل مسالمت آمیز کاملاً مبهم است و مجازات های سنگین تا 20 سال زندان را به دلیل تحریک نفرت یا خشونت به صورت آنلاین تحمیل می کند..

توهین به مقامات دولتی و انتشار اطلاعات نادرست می تواند به مجازات حبس تحت قانون مجازات منجر شود. کاربران رسانه ها ، روزنامه نگاران و فعالان رسانه های اجتماعی به دلیل فعالیت های آنلاین خود با پیگرد قانونی روبرو شده اند. روزنامه نگاران همچنین در رابطه با کار خود دستگیری و خشونت جسمی را به خطر می اندازند ، به ویژه اگر این امر برای دولت بسیار مهم باشد. 

سه نوجوان در سال 2018 به اتهام تحریک نفرت از طریق گروه های چت و رسانه های اجتماعی و همچنین سازماندهی اعتراضات علیه دولت بازداشت شدند. آنها تا 20 سال زندان روبرو شدند ، گرچه ماه ها بعد آزاد شدند.

همچنین در ابتدای سال 2018 ، سه سردبیر و یک روزنامه نگار به دلیل دو مقاله منتشر شده که نشان می دهد بی نظمی در واردات دولتی مواد غذایی و در مذاکرات خود با رئیس جمهور مادورو است ، پرونده ای مبنی بر توهین به پرونده داشتند. کوارتت تحقیقاتی با جریمه ای در حدود 59000 دلار و تا شش سال زندان با جریمه روبرو شد و آنها را به فرار از کشور سوق داد.

افکار نهایی

امیدواریم که ما به شما کمک کنیم درک کنید که چرا باید از VPN در ونزوئلا استفاده کنید و چه ویژگی هایی را باید داشته باشد. این کشور از سانسور متنوع رنج می برد ، حتی اگر برخی از این موارد موقتی باشد. بعلاوه ، نظارت دولت در حال افزایش است و مجازات های شدید برای اظهار نظرهای انتقادی وجود دارد. 

شما باید یکی را انتخاب کنید که دارای شبکه سرور بزرگی باشد تا بتوانید بهترین گزینه را برای دور زدن هرگونه بلوک به دست آورید. اگر می خواهید به محتوای محدود ونزوئلا دسترسی پیدا کنید ، به سرورهای داخل کشور نیز نیاز خواهید داشت. امنیت خوب برای محافظت از شما نیز مهم است.

با توجه به این نکته ، ExpressVPN بهترین انتخاب شما در مورد ونزوئلا است. این شبکه دارای سرور بزرگی است که برخی از آنها در ونزوئلا وجود دارند. به علاوه ، شما را امن نگه خواهد داشت ، زیرا امن ترین VPN در آنجا است. چرا آن را امتحان نمیکنید؟ شما با 30 روز ضمانت بازگشت پول ، چیزی برای از دست دادن ندارید.

اگر تجربه استفاده از VPN در ونزوئلا را دارید ، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. ما دوست داریم در مورد آن بخوانیم مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map