بهترین VPN برای مدرسه در سال 2020: مشکل در معلم

به منظور تمرکز دانش آموزان ، بسیاری از مدارس و دانشکده ها دسترسی به وب سایت ها یا خدمات خاصی را مسدود می کنند. نه تنها می تواند ناامید کننده باشد ، بلکه گاهی اوقات می تواند به معنای آن باشد که شما نمی توانید به مطالبی که در واقع برای تحقیق نیاز دارید دسترسی پیدا کنید. اگر در چنین شرایطی قرار دارید ، یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب مدارس می تواند به شما کمک کند تا مانع عبور و مرور شوید.

اگر عجله دارید ، توصیه می کنیم CyberGhost را نصب کنید. این یک سرویس عالی VPN است که امنیت و سرعت بالایی را ارائه می دهد ، و همچنین یک شبکه گسترده سرور دارد. همچنین استفاده از آن بسیار ارزان و ارزان است. کاربران Android و iOS می توانند از آزمایش هفت روزه رایگان خود استفاده کنند ، و ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد.

اگرچه آزار دهنده است که متوجه شوید که شما از محتویات مورد نظر خود مسدود شده اید ، مدارس و دانشکده ها به دلایل خوبی این کار را انجام می دهند. بعداً دلایل خود را مرور خواهیم کرد ، اما یک شبکه خصوصی مجازی به شما کمک می کند تا محدودیت ها را دور بزنید و به آنچه می خواهید دسترسی پیدا کنید. ما همچنین در مورد اینکه چه معیارهایی با VPN باید داشته باشد صحبت خواهیم کرد و چرا باید از برخی VPN های رایگان اجتناب شود. 

بهترین VPN برای مدرسه

  1. CyberGhost – آزمایش رایگان هفت روزه ارزان و رایگان
  2. مرا پنهان کن – برنامه رایگان با 10 گیگابایت داده ، سرعت مناسب
  3. ضد باد – برنامه ای رایگان با 2 گیگابایت داده که می تواند افزایش یابد ، ارزان ساختن یک برنامه 
  4. ExpressVPN – خدمات عالی ، سریع ، ایمن
  5. ProtonVPN – برنامه رایگان با پهنای باند نامحدود ، سرعت آهسته 
  6. TunnelBear – برنامه ای رایگان با 500 مگابایت داده که می تواند افزایش یابد ، سرعت متوسط

1. CyberGhost

CyberGhost بهترین VPN مدرسه است. از امنیت بسیار خوبی برخوردار است و از رمزگذاری پیشنهادی 256 بیتی AES استفاده می کند. همچنین شما می توانید سوئیچ کشتار را برای همیشه ایمن کنید تا در امان باشید ، اگرچه این بدان معنی نیست که نمی توانید آن را خاموش کنید. شرکت نیز فعالیتهای شما را ثبت نمی کند.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

استفاده از آن آسان است ، حتی اگر در ابتدا کمی رابط کارایی لازم را انجام دهد ، که می توانید در بررسی CyberGhost ما اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید. می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید و در صورت داشتن بیش از یک دستگاه ، می توانید همزمان به هفت متصل شوید.

سرعت CyberGhost سریع است ، اما ممکن است متوجه شوید که هنگام اتصال به سرور بسیار دورتر ، کندتر هستند. شما پهنای باند نامحدودی را دریافت می کنید ، و این امکان وجود دارد که به سرویس های جریان نیز وارد شوید ، در صورتی که این چیزی است که شما می خواهید. این شبکه سرور گسترده ای دارد ، بنابراین یافتن سرور مناسب مسئله ای نخواهد بود.

اگرچه CyberGhost رایگان نیست ، اما ارزان است. گزینه هر ماه عالی نیست ، اما می توانید با انتخاب اشتراک طولانی تر ، پس انداز کنید. همچنین یک نسخه آزمایشی هفت روزه رایگان برای Android و iOS وجود دارد که نادر است. به علاوه ، در صورت دوست نداشتن آن ضمانت برگشت پول نیز دارد.

2. مخفی کردن

انتخاب دوم ما Hide.me است. این برنامه رایگان است که خوب است و در بهترین لیست خدمات رایگان VPN ما جایگاهی کسب کرده است. از امنیت خوبی برخوردار است و دارای تنظیمات و گزینه های پروتکل زیادی است. همچنین سوئیچ kill وجود دارد که تنظیمات خاص خود را دارد. 

hideme-review-رابط

hideme-review-server-list

hideme-review-fallback

hideme-review-custom-scripts

hideme-review-setup-guides

قبلی

بعد

Hide.me یک خط مشی بدون ورود به سیستم است و حتی مایل اضافی نیز برای تأیید آن رفته است ، همانطور که می توانید در بررسی Hide.me ما بخوانید.

این قابل استفاده در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS است و اگرچه زمان راه اندازی آن طول می کشد اما رابط کاربری آن بسیار آسان است. Hide.me موفق شده است رابط کاربری ساده ای ایجاد کند که دارای ویژگی های زیر سطح باشد. برنامه رایگان یک اتصال را امکان پذیر می کند ، و برنامه Premium به 10 اجازه می دهد. 

Hide.me سرعت مناسبی دارد و برنامه Premium آن دارای داده نامحدودی است ، در حالی که این برنامه رایگان 10 گیگابایت می شود. هنگامی که صحبت از جریان می شود ، برنامه رایگان Hide.me قادر به ورود به آمازون Prime Video و Hulu است ، اما نه Netflix یا BBC iPlayer. با وجود این ، حتی در برنامه پرداخت شده ، هنوز هم با Netflix مبارزه می کند. 

شبکه سرور آن 60 مکان را در بر می گیرد ، اما تنها پنج مورد از آنها در برنامه رایگان قابل دسترسی هستند. به علاوه ، بیشترین پوشش آن در اروپا است.

برنامه رایگان Hide.me برنامه خوبی است ، و ما آن را به عنوان بهترین VPN رایگان برای مدرسه رتبه بندی می کنیم. اگرچه طرح پرداخت شده برای آن بسیار پیش می رود ، اما با قیمت بالایی همراه است. با این وجود ، اگر شیرجه را بزنید ، 30 روز ضمانت برگشت پول برای آرامش خاطر وجود دارد.

3. ضد باد

Windscrib یک ارائه دهنده مناسب و معقول است که هم دارای یک برنامه رایگان و هم پرداخت می باشد. امنیت آن خوب است و از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. شما همچنین سوئیچ kill را دریافت می کنید ، اما به جای آن “دیوار آتش” خوانده می شود. Windscrib برخی از سیاهههای مربوط را نگه می دارد ، اما حداقل است و نمی توان دوباره به شما ردیابی کرد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در مقاله Windscrib ما بخوانید.

windscrib-slider1

windscrib-slider2

windscrib-slider3

windscrib-slider4

windscrib-slider5

قبلی

بعد

این رابط کاربری ساده ای دارد ، استفاده از آن را آسان و عالی برای مبتدیان می کند. این قابل استفاده در ویندوز ، macOS ، Android و iOS است. به علاوه ، شما می توانید تعداد نامحدودی از دستگاه ها را همزمان ، حتی با برنامه رایگان به طور همزمان وصل کنید. 

سرعت برای اکثر فعالیت ها از جمله پخش جریان مناسب و مناسب است. همچنین Windscrib دارای سرورهای جریان ویژه ای به نام سرورهای Windflix است. اگر قصد دارید با Windscrib پخش کنید ، این سرورها اطمینان حاصل می کنند که به هر بستر جریان دیگری دسترسی دارید. با این حال ، سرورهای Windflix با برنامه رایگان گنجانده نشده اند. 

شبکه سرور Winscrib نسبتاً اندک است ، اما حدود 60 کشور را شامل می شود. این برنامه رایگان تنها به تعداد معدودی از این برنامه ها دسترسی پیدا می کند. در مورد کمک هزینه داده نیز همین کار را می کند. برنامه پرداخت شده داده نامحدودی دریافت می کند ، اما در صورت وارد کردن آدرس ایمیل معتبر ، برنامه رایگان به 2 گیگابایت در ماه یا 10 گیگابایت محدود می شود..

اگرچه بیشتر آنچه ما گفتیم به بهتر بودن برنامه پرداخت کامل اشاره دارد ، گزینه ارزانتری برای به دست آوردن آنچه می خواهید وجود دارد. با استفاده از گزینه ساخت یک برنامه Windscrib ، می توانید یک سرور مورد نظر و پهنای باند نامحدود خود را فقط با 2 دلار در هر ماه دریافت کنید. حتی می توانید سرور Windflix را انتخاب کنید. 

اگر شما یک نسخه پولی را انتخاب کرده اید و نظر خود را تغییر داده اید ، در صورت درخواست آن در طی سه روز از خرید ، Windscrib بازپرداخت را صادر می کند..

4. ExpressVPN

ExpressVPN معمولاً در قسمتهای بالای ما قرار دارد. این بهترین VPN ای است که ما آزمایش کرده ایم و اگر از نظر دانش آموزان مناسب تر باشد ، بهترین VPN مدرسه خواهد بود. 

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

از ویژگی های امنیتی عالی برخوردار است و از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند. یک سوئیچ kill وجود دارد که به طور پیش فرض فعال است ، اما برخلاف CyberGhost ، می توانید این یکی را خاموش کنید. یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود نیز در دست اجراست.

این یکی از ساده ترین VPN ها برای استفاده در همه دستگاه ها است. این برنامه در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS کار می کند و به شما امکان می دهد تا به طور همزمان به پنج دستگاه متصل شوید. 

ExpressVPN سریعترین VPN در بازار است و محدودیتی برای استفاده از داده ها وجود ندارد. این ویژگی ها و همچنین این واقعیت که می تواند به هر بستر جریان دسترسی پیدا کند ، آن را به بهترین VPN ما برای پخش تبدیل می کند. هزاران سرور 94 کشور را پوشش می دهد ، بنابراین باید انتخاب زیادی کنید. در بررسی ExpressVPN ما بیشتر بخوانید.

ExpressVPN بهترین VPN است که پول شما می تواند بخرد ، اما گران است ، که در بودجه دانشجویی فایده ای ندارد. این گفته است ، اگر شما قادر به پاشیدن هستید ، توصیه می کنیم این کار را انجام دهید. برنامه های طولانی تر مانند بسیاری از ارائه دهندگان دیگر ، قیمت های بهتری را نسبت به ماهانه ارائه می دهند. به علاوه ، 30 روز ضمانت برگشت پول برای برگرداندن آن وجود دارد.

5- ProtonVPN

ProtonVPN هم برنامه ای رایگان و هم پرداخت می کند. از ویژگی های امنیتی خوبی با رمزگذاری قوی برخوردار است. همچنین یک سوئیچ kill و یک خط مشی بدون گزارش وجود دارد. پس از راه اندازی ، استفاده از آن آسان است و برای Windows ، macOS ، Android و iOS مشتری را فراهم می کند. حد اتصال به طرحی که شما انتخاب خواهید کرد بستگی دارد ، که بعداً به آن خواهیم رسید. 

protonvpn-dashboard-slider-1

protonVPN-رابط-کشویی-2

protonvpn-profiles-slider-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunelling-slider-5

قبلی

بعد

آنچه ProtonVPN را منحصر به فرد می کند این است که پهنای باند نامحدودی را حتی در برنامه رایگان خود ارائه می دهد. دارای سرورهای زیادی برای دور زدن بلوک های شبکه مدارس است ، اگرچه شبکه آن زیاد نیست. همچنین می تواند به همه سیستم عاملهای جریان نیز وارد شود. 

این گفته است ، دلیل نزدیک تر شدن به بالای لیست ما این است که با سرعت آن کم می شود. این کندترین VPN نیست که ما با آن روبرو شده ایم ، اما کند است ، همانطور که می توانید در بررسی ProtonVPN ما بخوانید.

اگر برنامه رایگان را انتخاب کنید ، پهنای باند نامحدود ، اتصال یک دستگاه و استفاده از سه سرور ، واقع در ایالات متحده ، ژاپن و هلند دریافت خواهید کرد. با این وجود باید خاطرنشان کنیم که در طول آزمایش ، سرورهای رایگان را غیرقابل اطمینان می دانیم.

در صورت انتخاب برنامه پرداخت شده ، می توانید از بین سه طرح مختلف استفاده کنید. Basic ارزانترین برنامه است ، و شما دو دستگاه را دریافت می کنید ، و همچنین از همه سرورهای آن استفاده می کنید. برنامه Plus همانند برنامه Basic ارائه می دهد ، اما شما همچنین سه اتصال بیشتر و استفاده از سرورهای Secure Core ، Streaming و Tor ProtonVPN را بدست می آورید. 

گرانترین برنامه ، طرح ویژناری است. در کل 10 اتصال به شما می رسد و همچنین از خدمات ایمیل رمزگذاری شده آن یعنی ProtonMail استفاده می کنید. با این حال ، ارزش پول ندارد بهتر است از طرح پلاس پیروی کنید. هیچ آزمایشی رایگان وجود ندارد ، اما می توانید ظرف 30 روز درخواست بازپرداخت کنید.

6. TunnelBear

آخرین انتخاب ما ، TunnelBear ، ارائه دهنده دیگری است که هم یک برنامه رایگان و هم پرداخت می کند. امنیت آن خوب است ، حتی اگر پروتکل و رمزگذاری آن استفاده شود قفل شده است. دارای سوئیچ kill نیز هست به نام VigilantBear. 

Tunnelbear-homepage-2019

یک خط مشی رازداری وجود دارد ، اما بیان می کند که TunnelBear حداقل اطلاعات را جمع می کند. به گفته این اطلاعات ، اطلاعات غیر شناسایی است و برای بهبود کارایی استفاده می شود. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی TunnelBear ما کسب کنید.

رابط کاربری آن آسان است و قابل استفاده است. شما یک نقشه را با یک خرس کوچک نشان می دهید که مکان فعلی شما را نشان می دهد. با Windows، macOS، Android و iOS سازگار است. می توانید به طور همزمان به پنج دستگاه وصل شوید. 

سرعت TunnelBear عالی نیست و در سرورهای مختلف متفاوت است. بعلاوه ، پوشش سرور آن اندک است. همچنین ورود به خدمات استریم فایده ای ندارد ، بنابراین نمی خواهید تاج را برای بهترین VPN رایگان برای مدرسه بدست آورید. 

درمورد کمک هزینه داده ها ، محدودیتی در برنامه پرداخت وجود ندارد ، اما برنامه رایگان 500MB شما را به دست می آورد. این به اندازه برنامه های رایگان دیگر ذکر شده نیست ، اما اگر کارهای شما سبک باشد ، ممکن است کافی باشد. با این وجود روش هایی برای افزایش کمک هزینه وجود دارد. فقط با صدای جیر جیر در مورد TunnelBear هر ماه می توانید یک گیگابایت اضافی دریافت کنید.

برنامه پرداخت کامل TunnelBear مقرون به صرفه است ، به خصوص اگر شما برنامه سالانه را به جای برنامه ماهانه انتخاب کنید. اما هیچ تضمینی برای بازپرداخت وجود ندارد. بازپرداخت ها به صورت موردی صادر می شوند ، بنابراین باید سعی کنید با TunnelBear تماس بگیرید تا یکی را امتحان کنید.

چگونه بهترین VPN را برای مدرسه انتخاب می کنیم

اگرچه بیشتر VPN ها به نظر می رسد که دارای ویژگی های یکسانی هستند ، اما هر سرویس می تواند بسیار متفاوت باشد. سرعت ، قدرت امنیتی ، شبکه سرور و غیره می تواند با هر VPN بسیار متفاوت باشد ، بنابراین مهم است که قبل از شروع کار اطمینان حاصل کنید که از قابلیت های آن راضی هستید. لیست معیارهای ما در زیر راهنمایی می کند که باید در چه مواردی جستجو کنید. یک سرویس VPN.

امنیت و حریم خصوصی

امنیت مهمترین عامل برای یک VPN مدرسه است. این به تنهایی به شما کمک نمی کند که یک بلوک را دور بزنید ، اما مهم است که اطمینان حاصل کنید که از محافظت می کنید ، به خصوص هنگام اتصال به یک شبکه عمومی. بدون محافظت ، خطر می کنید که قربانی جرایم سایبری شوید. 

یک VPN همچنین آنچه را که دوست دارید ، نقاب خواهد کرد ، به این معنی که مدرسه شما هیچ سرنخی برای گذر از بلوک ها نخواهد داشت.

سوئیچ kill یک ویژگی اضافی است که امنیت را تقویت می کند. در صورت عدم موفقیت VPN ، ارتباط شما کاملاً قطع خواهد شد ، به این معنی که هیچ یک از اطلاعات حساس شما به چشم مهربان نشان داده نمی شود ، و مدرسه شما متوجه نمی شود که شما چه کاری انجام می دهید.

حریم خصوصی شما به همان اندازه مهم است ، اما ویژگی های امنیتی خوب آن را تضمین نمی کنند. باید اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده VPN گزارش فعالیت را حفظ نمی کند. به این ترتیب ، هیچ سابقه ای از فعالیت های آنلاین شما وجود ندارد.

سازگاری دستگاه و سهولت استفاده

بیشتر خدمات VPN با سیستم عامل های محبوب سازگار است ، اما این ایده خوبی است که بررسی کنید آیا دستگاه شما قبل از ثبت نام لیست شده است یا خیر. ممکن است بخواهید VPN را برای اهداف تحقیقاتی روی رایانه مدرسه خود نصب کنید ، اما اگر به دنبال دسترسی به رسانه های اجتماعی و موارد مشابه هستید ، به احتمال زیاد این کار را روی تلفن همراه خود انجام می دهید (بهترین VPN ما را برای قطعه تلفن همراه بخوانید).

دوستانه بودن آن را نیز بررسی کنید. مبتدیان ممکن است چیزی را انتخاب کنند که بتواند با کلیک یک دکمه ارتباط برقرار کند ، در حالی که کاربران باتجربه ممکن است چیزی قابل پیش بینی داشته باشند. 

سرعت و پهنای باند

شما همچنین باید سرعت VPN را در نظر بگیرید. سرعت آهسته می تواند به معنای آن باشد که مدت طولانی در انتظار بارگذاری وب سایت ها یا خدمات هستید یا – در مواقع عجیب – به طور کامل ناکام باشید. ما مطمئن هستیم که شما نمی خواهید کل استراحت خود را صرف خیره شدن به صفحه بارگیری کنید ، بنابراین انتخاب یکی با سرعت خوب یک ضرورت است. 

در کنار سرعت ، باید اطمینان حاصل کنید که هزینه پهنای باند VPN برای فعالیتهایی که قصد دارید انجام دهید کافی است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید آخرین سلفی خود را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید ، نمی خواهید از داده های زیادی استفاده کنید. به گفته این ، اگر شما قصد پخش و بارگیری زیاد را دارید ، کمک هزینه داده شما سریع خورده می شود.

اگر به حد پهنای باند خود رسیدید ، VPN دیگر کار نخواهد کرد. نه تنها در معرض آسیب پذیری قرار خواهید گرفت ، بلکه دیگر نمی توانید به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید.

شبکه سرور

ارائه دهندگان VPN می توانند سرورهای زیادی در سراسر جهان داشته باشند. هرچه سرورهای بیشتری در دسترس باشند ، می توانید محدودیت ها را برای شما راحت تر کنید. انتخاب سرور مجاور گاهی نیز می تواند به سرعت کمک کند. 

اطمینان حاصل کنید که VPN از سرورهای مناسبی برخوردار است و برخی از کشورهایی را که در آن مستقر هستید وجود دارد. اگر در کشور شما سرور ندارد ، ممکن است نتوانید به محتوای خاصی دسترسی پیدا کنید یا به نسخه کشور دیگری خاتمه دهید.

قیمت

دانشجو بودن به معنای این است که بودجه پرداخت هزینه خدمات ماهانه را ندارید. خدمات زیادی وجود دارد که یک برنامه رایگان ارائه می دهند ، اما اطمینان حاصل کنید که این برنامه آنچه شما نیاز دارید را پوشش می دهد. همچنین ، خدمات پرداخت شده غالبا تخفیف هایی برای اشتراک های طولانی تر دارند ، اما هنوز هم باید اطمینان حاصل کنید که از پس هزینه های آن بر می آیید.

چرا برای مدرسه نیاز به یک VPN دارم?

چند دلیل وجود دارد که استفاده از VPN در مدرسه یا دانشگاه مفید است. برای مبتدیان ، شما هرگز نمی دانید شبکه چقدر امن است. چیزهای ناگوار می توانند در انتظار آلوده کردن دستگاه شما باشند و پس از انجام این کار ، اطلاعات حساس شما به سرقت می رود. بهتر است مطمئن شوید که از VPN محافظت می کنید ، اما یک آنتی ویروس مناسب نیز کمک خواهد کرد.

از کنار امنیت ، معمول است که مدارس و دانشکده ها محدودیت هایی را برای برخی از محتوا یا خدمات تعیین کنند. یک شبکه خصوصی مجازی به شما کمک می کند تا با اتصال شما به سرور خارج از شبکه مدرسه ، مکانهای واقعی خود را تغییر دهید. 

این بدان معناست که هرگونه سرویس یا وب سایتی که بازدید می کنید با این فکر فهمیده می شوید که سرور در کجا واقع شده است ، فریب خورده و به دلیل اینکه هیچ محدودیتی برای آن سرور وجود ندارد ، شما به هر آنچه می خواهید دسترسی خواهید یافت.

چرا مدارس وب سایت ها و خدمات را مسدود می کنند?

سیستم عامل های رسانه های اجتماعی – مانند فیس بوک ، اینستاگرام ، یوتیوب ، اسنپ چت و توییتر – قربانیان معمولی هستند. سیستم عامل های جریان مانند Netflix نیز می توانند مسدود شوند ، اما برخی از عضلات نیاز به ممنوعیت VPN Netflix دارند. بهترین VPN ما برای گردهمایی Netflix مواردی را که قادر به ورود به سیستم هستند لیست می کند. 

دلیل مسدود بودن همه این افراد ، ساده است: باید اطمینان حاصل شود که دانش آموزان و کارگران در طول کلاس دچار حواس پرتی نمی شوند. اگر در فید اینستاگرام شخصی یا در حال مشاهده فیلم های گربه های خنده دار هستید ، نمی توانید بگویید که کاملاً متمرکز شده اید. 

علی رغم اینکه احساس ناامیدی می کنید ، سایت های لیست سیاه مدارس با نیت خوب. به گفته این ، سرورهای ایمیل و محتوای آموزشی می توانند در شبکه گیر بیایند.

بلاک ها همچنین برای تنظیم میزان استفاده از پهنای باند اعمال می شوند. اگر دانش آموزان دائماً فیلم ها را پخش می کردند ، بازی ها را بارگیری می کردند – مانند Fortnite – و هر چیز دیگری که می توانند برای سرگرمی آنلاین خود پیدا کنند ، شبکه قادر به اداره آن نیست. 

مسئله تورنت نیز وجود دارد. به دلیل خوبی مدارس اجازه این کار را نمی دهند. دانش آموزان اغلب نسخه های PDF کتاب های درسی را به اشتراک می گذارند ، اما مدارس باید مطابق قانون کپی رایت هزاره دیجیتال رعایت کنند. اگر مشخص شود که یک دانش آموز خط مشی مدرسه را نقض می کند ، می توانند مجازات شوند ، اما یک VPN به شما کمک می کند تا ناشناس باشید.

آیا می توان WiFi را بدون VPN از مدرسه مسدود کرد?

علاوه بر استفاده از VPN برای دسترسی به محتوای مسدود شده ، روش دیگری نیز وجود دارد ، و این با یک پروکسی است. یک پروکسی اساساً آدرس IP شما را نقاب می کند ، و این باعث می شود که مانند جای دیگری باشید. با این حال ، سرورهای پراکسی انتخاب خوبی نیستند زیرا آنها از امنیت و ایمنی که VPN به ارمغان می آورد ، ندارند ، بنابراین ما توصیه نمی کنیم از یک. 

اگرچه مکان شما ماسک است ، شما کاملاً ناشناس نیستید و هرکسی می تواند شما را ردیابی کند. همچنین هیچ محافظتی در برابر وب سایت های مخرب و هکرها نخواهید داشت. برای درک بهتر راهنمای VPN vs Proxy vs Tor ما را بخوانید.

چگونه می توانم به وب سایت های VPN در مدرسه دسترسی پیدا کنم?

اگر قبلاً برای VPN ثبت نام نکرده اید ، ممکن است متوجه شوید که مدرسه شما دسترسی به وب سایت های VPN را مسدود کرده است. اگر وب سایت VPN مسدود شده است ، نمی توانید برای خدمات در شبکه مدرسه خود ثبت نام کنید. اگر نمی توانید صبر کنید یا در خانه ارتباط ندارید ، چند روش وجود دارد که می توانید ثبت نام کنید.

اگر داده تلفن همراه دارید ، در ابتدا می توانید از آن برای ثبت نام در VPN استفاده کنید ، و اگر می خواهید سرویس را در آنجا بارگیری کنید ، می توانید کامپیوتر مدرسه خود را به تلفن خود وصل کنید – فقط مطمئن شوید که از رمزعبور خود محافظت می کنید. همچنین می توانید از یک کانون WiFi در یک کافی نت استفاده کنید. به هر روشی که انتخاب کنید ، صورتحساب تلفن همراه و ایمنی خود را در WiFi عمومی به خاطر داشته باشید.

آیا می توانم از VPN رایگان برای مدرسه استفاده کنم?

اگرچه همه VPN های رایگان بد نیستند – مانند برنامه های رایگان ذکر شده در بالا – ما توصیه نمی کنیم از یکی از صدها سرویس VPN رایگان که هنگام جستجو در فروشگاه برنامه یا مرورگر وب خود استفاده می کنید ، استفاده کنید. ما می دانیم که آنها وسوسه انگیز هستند ، به خصوص اگر شما به صورت نقدی بند بسته اید ، اما بسیاری از این VPN ها می توانند صدمه بیشتری به شما وارد کنند تا خوب.

شما می توانید بدترین ارائه دهنده VPN رایگان ما را بخوانید تا ببینید چقدر می تواند بد باشد ، اما برخی از مهمترین خطرات شامل آلوده کردن دستگاه شما به بدافزارها ، قرار دادن کوکی های ردیابی و فروش داده های شما است. علاوه بر همه خطرات ، یک VPN رایگان به احتمال زیاد دارای محدودیت در استفاده از داده ها و احتمالاً سرعت کند است.

افکار نهایی

استفاده از یک VPN در مدرسه می تواند به شما کمک کند تا از بلوک های مستقر در شبکه مدرسه دور بمانید و از خطرات آن در امان باشید. در این صورت ، اگر دانشجویی باشید ، انتخاب شخصی که نیازهای شما را برآورده کند و در بودجه شما باقی بماند می تواند سخت باشد. امنیت مهمترین عامل برای حفظ امنیت شماست ، اما باید سهولت استفاده ، سرعت و پهنای باند آن را نیز در نظر بگیرید.. 

CyberGhost بهترین گزینه برای یک VPN مدرسه است. دارای ویژگی های امنیتی خوبی ، از جمله سوئیچ kill برای همیشه فعال است. استفاده از آن بسیار آسان است ، سرعت خوبی دارد و داده های نامحدودی دارد. به علاوه ، این ارزان است ، و یک آزمایش رایگان برای کاربران Android و iOS و همچنین ضمانت برگشت پول وجود دارد. شما نمی توانید اشتباه کنید.

آیا تجربه استفاده از VPN برای مدرسه را دارید؟ اجازه بدهید به ما در بخش نظرات و مطمئن شوید. وقتی اینجا هستید ، به سایر مقالات VPN ما نیز نگاهی بیندازید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me