بهترین VPN برای تایوان 2020: زمزمه های چینی

تایوان یک جزیره گرمسیری و بارانی در ساحل چین است که به دلیل رونق تراشه 80s پوند و همچنین محصولات پلاستیکی ارزان آن به یک خانواده تبدیل شده است. در حال حاضر ، این کشور کمی از رونق گردشگری را تجربه می کند ، که از ما الهام گرفته است تا لیستی از بهترین VPN ها را برای تایوان جمع کنیم تا بتوانید در هنگام آنلاین بودن در امان باشید..


دلایل زیادی برای انجام این کار نیز خواهید یافت. اگرچه اینترنت تایوانی محدودیت های کمی دارد ، این کشور در کشمکش در رابطه با هویت و وضعیت بین المللی با همسایه عظیم خود قفل شده است (بعدا در مورد آن صحبت خواهیم کرد). به این ترتیب ، برخی از نظارت های چینی به اینترنت تایوانی سرایت کرده اند که با جرایم سایبری نیز شایع است..

با این وجود ، استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، شما را از تهدیدات آنلاین – اگر نه همه – در امان نگه می دارد ، و ما بهترین راه حل های VPN خود را برای یافتن بهترین موارد استفاده در تایوان ، از جمله انتخاب هایی که به خوبی کار می کند ، حفر کرده ایم. اندروید. همه برنامه های VPN دارای سرور تایوان هستند.

اگر نوع خواندن نیستید ، اکثر اوقات ExpressVPN را به عنوان بهترین VPN برای تایوان توصیه می کنیم ، بنابراین عجله کنید و در صورت عجله ، از بازپرداخت 30 روزه این سرویس عالی استفاده کنید. اکنون ، بدون هیچ گونه آزار دادن ، بیایید نگاهی بیندازیم که در تایوان آنلاین چگونه است.

بهترین VPN برای تایوان 2020

دولت تایوان

گرچه تمام دنیا این جزیره را تایوان می دانند ، از لحاظ فنی آن را جمهوری چین نامیده می شود و تعداد انگشت شماری از جزایر را در بر می گیرد که یکی از آنها ، Kinmen ، تنها چند مایل از ساحل سرزمین اصلی چین است.. 

این مجموعه عجیب و غریب از نام و نام عجیب آن – نباید با جمهوری خلق چین ، یعنی سرزمین اصلی اشتباه گرفته شود – میراث تاریخ بسیار تاریک است.

به طور خلاصه ، تایوان آخرین پناهگاه طرف بازنده جنگ داخلی چین است که پس از سقوط آخرین امپراتور چین در سال 1912 ، چندین دهه ادامه داشت و شاهد کشتار میلیون ها نفر بود. 

گرچه سیاست این سالهای پر تلاطم برای ورود به اینجا خیلی زیاد است ، جنگ بین “سفید پوستان” ، حزب ملی گرایی چین یا کوومینتانگ (KMT) ، و “قرمزها” یا حزب کمونیست چین صورت گرفت..

اگر هر 70 سال گذشته این خبر را خوانده باشید – یا نقشه سانسور آنلاین ما را بررسی کرده اید – به سرعت مشاهده خواهید کرد که این کمونیست ها بودند که در این مبارزه پیروز شدند و قاطعانه در آن. 

رهبر KMT ، Chiang Kai-shek ، مجبور شد در سال 1948 با تقریباً دو میلیون دنبال کننده ، با هدف لیسیدن زخم های خود و برنامه ریزی حمله به منظور بازپس گیری چین ، از سرزمین اصلی فرار کند و به تایوان برود..

ما هنوز منتظر آن هستیم.

در سالهای پس از آن ، دو کشور در مسیری بسیار متفاوت پیشرفت کرده اند که سرزمین اصلی تبدیل به دیکتاتوری تمامیت خواهانه ای است که امروز می شناسیم ، در حالی که تایوان از استبداد KMT دور شد و به یک دموکراسی پر جنب و جوش تبدیل شد ، با یک اقتصاد سالم مبتنی بر بازار. آی تی.

با این حال ، سؤال از هویت و وضعیت تایوان همچنان به طاعون روابط آن با چین و بقیه جهان انجامیده و منجر به بروز بحران هویت در داخل کشور شده است: آیا این هنوز هم از نظر فرهنگی چینی است یا یک ملت جداگانه?

گرچه این بحث پر جنب و جوش در جزیره زیاد است ، اما کمونیست های سرزمین اصلی ترجیح می دهند کاری جز الحاق آن نکنند ، پویایی که مانند ابر تیره ای روی جزیره و اینترنت آن آویزان است..

سخنرانی آزاد در تایوان

به عنوان یک دموکراسی آزاد و آزاد ، واقعاً هیچ سانسوری در تایوان وجود ندارد. مردم در اعتراض به صورت آنلاین و در خیابان آزاد هستند ، اگرچه موارد خاصی وجود دارد که بیان آنلاین آن محدود شده است.

اولین مورد شامل قوانینی بسیار گسترده برای توهین به تایوان است که اغلب برای تسویه امتیازات مورد استفاده قرار می گیرند. خلاصه اینکه اظهار نظر در مورد شخص دیگری اشکالی ندارد ، مگر اینکه توهین آمیز تلقی شود ، در این صورت می توانید جریمه جدی را انتظار داشته باشید. یک نمونه از وبلاگ نویسان است که 30 روز سخت و جریمه 200،000 دلار از آن (حدود 13،000 دلار) برای نوشتن یک نظر منفی در مورد رستوران دریافت کرده است.

اگر چنین قوانینی جهانی بودند ، هیچ ویرایشگر Cloudward.net بدون مجازات نخواهد ماند ، اما ما از این مسئله خارج خواهیم شد. بررسی IPVanish ما را برای یک سرویس بخواهید که از ما شکایت کند ، و بررسی PureVPN ما را برای دیگری که تهدید به انجام این کار کرده است بخوانید.

تایوان تنها کشور در خاور دور نیست که چنین قوانینی را در دست داشته باشد. مثال خوب دیگر سنگاپور است (بهترین VPN ما را برای قطعه سنگاپور بخوانید برای اطلاعات بیشتر در این باره). 

دومین منطقه ای که دولت تایوانی بیان آن را کنترل می کند ، زمانی است که شرکت های رسانه ای چینی در این جزیره مستقر می شوند. در گذشته ، شرکت های رسانه ای از چین دفاتر خود را تعطیل کرده بودند ، گرچه اغلب فقط برای مدت زمان کوتاه. این اغلب به دلیل تغییر سیاسی در تایوان ، بیش از هر چیز دیگری بود.

با این حال ، بسیاری از شرکت های رسانه ای با چین ارتباط دارند ، بنابراین درجاتی از خود سانسور وجود دارد که توسط چنین رسانه هایی اعمال می شود. همچنین ، به دلیل اینکه سیاست در تایوان به شدت قطبی است – به ویژه هنگامی که در مورد استقلال تایوانی صحبت می شود – بسیاری از رسانه ها در یک اردوگاه یا دیگری در یک طرف قرار می گیرند ، به این معنی که این اخبار گاهاً تحریف می شود..

نظارت آنلاین در تایوان

در مورد بررسی اینکه آیا مردم خودشان به صورت آنلاین رفتار می کنند ، تایوان کمی از کیسه های مختلط است. اگرچه سانسور آنلاین هرگز در تایوان چیزی نبود زیرا دیکتاتوری KMT قبل از اختراع وب به پایان رسید ، اما به نظر می رسد در چند سال گذشته این تغییر کرده است.

برای یک ، فقط در سال گذشته گزارشی از انجمن حقوق بشر تایوان نشان داد که مقامات دولتی داده های مردم را از تعدادی از سایت ها درخواست کرده اند ، که این اولین بار برای تایوان بود. 

اگرچه به نظر می رسد بیشتر درخواست ها نسبتاً بی ضرر بوده اند – هیچ کس به دلیل انتقاد از دولت به عقب کامیون ناپدید نمی شود – نگرانی های جدی درباره شفافیت و نیاز به این درخواست ها وجود دارد.

همچنین ممنوعیت یک گروه فعال دانشجویی از فیس بوک در سال 2018 نگران کننده است. آنها همانطور که دانش آموزان انجام می دهند – در یادبود Chiang Kai-shek اعتراض کردند ، که در هنگام فرار از تایوان ، شیوه های خشن تر خود را با وی به همراه آورد. گروه فیس بوک که آنها برای سازماندهی اعتراضات صلح آمیز از آن استفاده کرده بودند ، برداشته شد ، که دقیقاً دموکراتیک نیست.

اگرچه تایوان به طور قطع دموکراسی قوی است ، اما در مورد حقوق شهروندان برخی از همان مسائلی را که کشورهای غربی انجام می دهند را تجربه می کند. برای مثال ، بهترین راهنمای VPN ما برای آلمان را بررسی کنید.

تورنت در تایوان

به طور تئوری تورنت در تایوان غیرقانونی است و دولت در سال 2009 قول داده است با اجرای یک قانون سه اعتصابی برای افرادی که از فناوری P2P استفاده می کنند ، با نقض حق نسخه برداری مبارزه کند. چند سال بعد ، قانون دیگری برای مسدود كردن سایتهای ارائه دهنده محتوای دزد دریایی پیشنهاد شد ، اگرچه هنوز معلوم نیست كه آیا این امر به مرحله اجرا گذاشته شده است یا خیر..

اما ، در عمل ، این قوانین فوق به نظر می رسد نامه های مرده است. اکثر افرادی که با آنها صحبت کرده ایم که در تایوان زندگی کرده اند به لحاظ محتوای قلبشان مشکوک بوده و به نظر نمی رسد هرگز دچار مشکل شوند. به گفته این ، همیشه بهتر است از امنیت متاسف باشید ، و توصیه می کنیم هنگام تورنت در تایوان از VPN استفاده کنید.

چه چیزی باعث بهترین VPN برای تایوان می شود

با توجه به موارد ذکر شده فوق ، ما سه معیار کلیدی را انتخاب کرده ایم که هنگام انتخاب بهترین VPN برای تایوان ، باید در نظر داشته باشیم. اولین مورد امنیت ، نه تنها در امان ماندن از نظارت احتمالی تایوانی ، بلکه در برابر جرایم سایبری است. استفاده از هرکدام از VPN های زیر تضمین می کند تا به لطف استفاده از یک سوئیچ kill و رمزگذاری 256 بیتی ، امنیت خود را در حین آنلاین حفظ کنید..

معیار دوم سرعت است. بسیاری از VPN اتصال شما را رمزگذاری می کنند ، اما پس از آن چنان آهسته می شوند که غیر قابل استفاده هستند. همه موارد زیر از سرعت مناسب برخوردار هستند ، بنابراین هنگام تماشای فیلم های YouTube یا انتظار سه روزه هنگام بازی Steam شما ، بافر بی پایان نخواهید شد. اگر VPN شما را کند کند ، استفاده از شبکه فیبر نوری خارق العاده تایوان چیست?

سوم ، ما می خواهیم مطمئن شویم که تمام عکس های برتر ما هم در منطقه ای و هم از سرورهای قدرتمند منطقه ای برخوردار بوده اند (بنابراین می توانید یک آدرس IP تایوانی دریافت کنید). اگرچه تمام عکس های ما در اروپا و آمریکای شمالی نیز پوشش بسیار خوبی دارند ، اما ما شبکه های آسیایی را در اولویت قرار دادیم ، برخی از آنها حتی به لطف سرورهای موجود در سرزمین اصلی ، امکان دریافت آدرس IP چینی را به شما می دهند..

بهترین تایوان VPN: ExpressVPN

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم ، ExpressVPN انتخاب برتر ما برای تایوان است. این امر به این دلیل است که در هر سه معیار اصلی ما و همچنین تقریباً در تمام معیارهای ثانویه امتیازهای برتر را کسب می کند. 

برای مثال ، این سریعترین VPN است که در هر دور آزمایشی که تا کنون انجام داده ایم ، با سهولت رقابت خود را شکست. تنها خدمتی که نزدیک می شود دسترسی به اینترنت خصوصی است و می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد این مقاله مقاله ExpressVPN vs. PIA را بخوانید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

درمورد امنیت ، ExpressVPN همچنین امن ترین VPN ماست که دارای چندین حالت رمزگذاری و پیش فرض OpenVPN ، امن ترین گزینه در بین پروتکل های VPN است. با تشکر از همه اینها ، شما در حین استفاده از ExpressVPN ناشناس بودن کامل را تضمین می کنید ، و صعب العبور این است که حتی لازم نیست آن را پیکربندی کنید.

به همین دلیل بهترین VPN ما برای چین است و اگر بتواند جمهوری خلق چین را اداره کند ، به عنوان یک قاعده مهم ، می تواند جمهوری عادی چین را نیز اداره کند.

در مورد شبکه سرور ، شما نیز خوب خدمت کرده اید. ExpressVPN با توجه به گسترش ، یکی از بزرگترین مشاغل را به خود اختصاص داده است ، اگرچه تعداد آن از بیشتر رقبای خود پایین تر است زیرا از چند سرور با ظرفیت بالا استفاده می کند تا یک دسته از کوچکتر.

همچنین دارای دو سرور در تایوان است.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

علاوه بر همه اینها ، ExpressVPN نیز به راحتی مورد استفاده قرار می گیرد. رابط کاربری آن تقریباً فقط از یک دکمه عظیم تشکیل شده است که برای فعال کردن آن کلیک می کنید و دوباره آن را خاموش می کنید. این تقریباً همین است ، مگر اینکه بخواهید سرورها را تغییر دهید ، که می توانید از طریق منوی ساده آن انجام دهید. این سیستم تقریباً احمقانه است ، همانطور که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بخوانید.

با وجود این ، روند نزولی ExpressVPN قیمت آن است که با 100 دلار در سال وارد بازار می شود. این نسبت به بقیه بازار بسیار گران است ، به خصوص وقتی انتخاب شماره دو و سه در این لیست معاملات چند ساله تقریباً با همان مقدار ارائه می دهد. 

گفته می شود ، آنچه را می پردازید دریافت می کنید ، و ExpressVPN ارزش هر پنی را دارد. این کار را با استفاده از ضمانت 30 روز پس انداز پول امتحان کنید تا ببینیم منظور ما چیست.

NordVPN

در شکاف شماره دو ، بهترین دوم VPN ، NordVPN ما را پیدا می کنیم. از هر نظر خوب است ، دقیقاً مثل ExpressVPN ، اما همیشه یک برش کوچک در رقیب خود دارد. این الگویی است که به سرعت در قطعه مقایسه ما ExpressVPN در مقابل NordVPN ظاهر می شود. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

مثلاً سرعت بگیرید. NordVPN خالی از سکنه نیست ، اما از آنجا که از تعداد زیادی سرور ضعیف استفاده می کند ، سرعت به سرعت متناقض می شود. با این حال ، این شبکه از هر کس دیگری بزرگتر است ، با بیش از 5500 سرور پراکنده در سراسر جهان ، بسیاری از آنها در آسیا ، از جمله تایوان.

با این حال ، وقتی امنیت به میان می آید ، NordVPN بسیار عالی است ، نه تنها رمزگذاری برترین خط ، بلکه قابلیت شخصی سازی بیشتری نیز نسبت به ExpressVPN دارد. این بهترین VPN ما برای تورنت است ، به لطف سرورهای P2P “ویژه” آن ، بنابراین اگر دزدی دریایی دلیل اصلی شما برای گرفتن VPN است ، NordVPN راهی برای انجام این کار است.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN نیز بسیار آسان برای استفاده ، متفاوت است با ExpressVPN با یک رویکرد گرافیکی با نقشه جهانی که می توانید مکانهایی را برای اتصال به آن انتخاب کنید. لایه پشت نقشه دارای لیست بیشتر است ، که به خوبی کار می کند ، اگرچه پیمایش بیشتری نسبت به شما ممکن است راحت باشد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بررسی کنید.

با این حال ، بزرگترین برد با NordVPN در صفحه قیمت گذاری قرار می گیرد. سه سال با این خدمات عالی ، شما را تنها به چند دلار در شمال یک بنیامین برگردانید. این باعث می شود تقریباً یک سوم قیمت ExpressVPN باشد و فقط کمی گران تر از ورودی بعدی ما ، CyberGhost. NordVPN همچنین یک بازپرداخت 30 روزه ارائه می دهد ، بنابراین در اوقات فراغت آن را بررسی کنید.

CyberGhost

ما سه انتخاب برتر بهترین VPN برای تایوان با CyberGhost را گردآوری می کنیم. این یک سرویس عالی است و می توانید در بسیاری از لیست های ما ، از جمله بهترین VPN برای چندین دستگاه ، پیدا کنید ، اما این اختیاری را که ExpressVPN و NordVPN در برخی مناطق مهم دارند ، از دست نمی دهند.. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

برای مثال سرعت CyberGhost کمی آرام است و در طی تست های سرعت ما بسیار بد است. در حقیقت ، این یکی از بدترین سرعت در میان VPN های برتر ما است ، و فقط با این واقعیت ذخیره می شود که در هر زمینه دیگری این کار را انجام می دهد (در این مورد بیشتر بخوانید در بررسی CyberGhost ما).

به عنوان مثال ، این شبکه سرور بسیار خوبی دارد و سرورهای آن هم در تایوان و هم در منطقه وسیع تر (این یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب های کره جنوبی نیز هست). با این وجود ، امنیت بسیار خوبی نیز ارائه می دهد ، که می توانید همانطور که دوست دارید پیکربندی کنید. همچنین دارای سوئیچ kill killing است که برای تورنت و سایر افرادی که اطلاعات حساس را به اشتراک می گذارند ایده آل خواهد بود.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost مسیری متفاوت از ExpressRPN و NordVPN را در رابط کاربری خود طی کرده است ، و از یک طراحی مبتنی بر کاشی استفاده می کند که نقطه را به دست می آورد اما می تواند در بعضی مواقع کمی احساس ناخوشایند کند (مقالات CyberGhost در مقابل ExpressVPN و CyberGhost در مقابل NordVPN را مشاهده کنید) بیشتر در مورد اختلاف) با این حال ، این هنوز هم یک کار عالی انجام می دهد و به خصوص با ویژگی های ویندوز 10 مطابقت دارد. 

CyberGhost همچنین به دلیل قیمتش از سایر VPN های برتر رده ایستاده است. این در حال حاضر ارزانترین نوع در خارج از کشور است که فقط برای سه سال خدمات 100 دلار هزینه دارد. علاوه بر این ، این برنامه همچنین یک هفته آزمایش برای برنامه موبایل خود ارائه می دهد (نسخه رومیزی فقط یک روز می شود) و دارای 45 روز ضمانت بازگشت پول است. ما می دانیم که به تنهایی باعث می شود ارزش آن را امتحان کنیم.

VPNArea

در جایگاه چهارم VPNArea قرار دارد که به لطف خدمات روزافزون خود ، طی چند ماه گذشته در لیست های بیشتر و بیشتر لیست های ما قرار گرفته است. برای اولین بار ، سرعت آن به طور مداوم خوب است ، و این یک موفقیت است که همه سرویس ها از آن خارج نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر در این مورد ، بررسی VPNArea ما را بخوانید. 

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

قبلی

بعد

ما همچنین گزینه های امنیتی آن را دوست داریم – هرچند که زنگ ها و سوت های کمتری نسبت به سایر ورودی های ما دارد – زیرا همه کارها را بدون خیلی زیاد شنای عجیب انجام می دهد. VPNArea فقط کار می کند و شما را در هنگام آنلاین ایمن می کند. برای نمونه ای از خدماتی که به نظر می رسد به آن اهمیتی نمی دهد ، بررسی X-VPN ما را بخوانید.

همانطور که برای سرورها ، VPNArea در تایوان ، و همچنین در کشورهای اطراف ، از جمله سرزمین اصلی چین دارای تعدادی است. اگر می خواهید ، مثلاً ، Youku را مسدود کنید ، این یک انتخاب عالی است ، اگرچه ما همیشه به مردم هشدار می دهیم که اطلاعات خیلی حساس را از طریق اینترنت چینی به اشتراک نگذارند. با این حال ، این یک کار مفید است ، به خصوص اگر شما در تجارت مجبور هستید که اغلب از تنگه تایوان عبور کنید.

دلایلی دیگر که VPNArea را دوست داریم

علاوه بر قابل اعتماد بودن سریع و ایمن ، VPNArea نیز بسیار آسان برای استفاده است. این یک رابط استاندارد و کسل کننده است که به سرعت به آنچه نیاز دارید واکنش نشان می دهد و به شما امکان می دهد از بین همه سرورهای آن با استفاده از یک لیست الفبایی یا یکی از آنها بر اساس موقعیت مکانی ، انتخاب کنید. هیچ جایزه ای برنده نمی شود ، اما کار را تمام می کند.

با این حال ، به همان اندازه که VPNArea در بسیاری از مناطق متمایز است ، قیمت بسیار خوبی دارد. اگرچه معاملات چند ساله را ارائه نمی دهد ، اما یکی از بهترین برنامه های سالانه با 60 دلار است ، بنابراین برای افرادی که دارای بودجه هستند عالی است. توصیه می کنیم با استفاده از 30 روز ضمانت برگشت پول آن را به چرخش برگردانید.

تورگارد

ما در حال اتمام این مرحله با TorGuard هستیم ، یک سرویس عالی که در تمام معیارهای اصلی ما به خوبی نتیجه می گیرد اما فقط درد آن است. با این حال ، ماهیت کاملاً بی نظیر آن را مناسب برای حرفهایهای فناوری قرار می دهد و در بهترین VPN ما برای لیست لینوکس برجسته است..

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

همچنین بهترین IP VPN با IP اختصاصی است زیرا TorGuard خرید فضای سرور را فقط برای شما آسان می کند و استفاده از آن را در تایوان و چین ایده آل می کند. نه تنها به سرورهای عمومی منطقه دسترسی خواهید داشت بلکه می توانید فضای اختصاصی نیز بخرید که این یک گزینه بسیار ایمن است. 

علاوه بر این ، شما می توانید برخی از امنیتی ترین تنظیم شده در صنعت را بدست آورید ، بنابراین ناشناس بودن شما تقریباً تضمین می شود. همچنین بسیار سریع ، فقط توسط ExpressVPN و چند ارائه دهنده VPN دیگر مورد ضرب و شتم قرار می گیرند.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

با این حال – و می دانستید که یک انتخاب شماره پنج در این لیست وجود دارد – استفاده TorGuard دشوار است. شما واقعاً باید بدانید که چه کاری انجام می دهید تا بتوانید تنظیمات را به همان اندازه عمیق انجام دهید. این به خودی خود خوب است ، اما به دلایلی رابط کاربری TorGuard ساده نیست ، با دکمه های عجیب و غریب و گزینه های طراحی عجیب و غریب.

اگر می توانید با این کار کنار بیایید ، ما TorGuard را برای هر کسی که دوست دارد وارد عرصه فناوری خود شود توصیه می کنیم. بسیار رضایت بخش است که این سرویس را دقیقاً مطابق آنچه دوست دارید انجام دهید و استفاده از آن یک لذت گیک است. با بازپرداخت یک هفته ای همراه است ، بنابراین توصیه می کنیم آن را چک کنید.

افکار نهایی

اگرچه تایوان اولین کشوری نیست که وقتی به سانسور اینترنت فکر می کنید ، به ذهن متبادر شود ، توصیه می کنیم در حالی که در آنجا هستید ، از یک VPN استفاده کنید ، حتی اگر این فقط بخاطر آرامش خاطر باشد. ExpressVPN انتخاب برتر ما است ، اما هر چهار مورد دیگر در این لیست شما را در جایگاه خوبی قرار می دهد.

تجربیات شما با اینترنت تایوانی چیست؟ آیا در همان زمان از VPN استفاده کرده اید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map