بهترین VPN برای سریلانکا در سال 2020

سری لانکا یک کشور جزیره ای کوچک است که از نوک جنوبی هند واقع شده است. اگرچه توسط سونامی 2004 و یک جنگ داخلی 26 سال تلخ – و هنوز هم از درگیری های مذهبی رنج می برد – سریلانکا نیز با تاریخ پر جنب و جوش و زیبایی طبیعی روبرو است. معابد نقطه ای از جزیره و سواحل آن بی پایان است. 


با این حال ، اگر شما مشغول ارسال سلفی با فیل های آسیایی هستید ، باید از یکی از بهترین VPN های ما برای انتخاب سریلانکا استفاده کنید.

اگر عجله دارید ، CyberGhost بهترین انتخاب برای سریلانکا است ، اما بسته به ترجیحات خود گزینه های بسیار بیشتری وجود دارد ، بنابراین برای یادگیری در مورد آنها بخوانید. 

ایمنی آنلاین از هر زمان دیگری در این دنیای فنی رو به رشد مهم است و سریلانکا نیز از این قاعده مستثنی نیست. شبکه های خصوصی مجازی بخش مهمی از امنیت هستند زیرا شما را از خطرات آنلاین مانند نظارت محافظت می کنند و به شما در محافظت در برابر جرایم سایبری کمک می کنند. 

دولتها در سراسر جهان بر شهروندان خود نظارت دارند – فقط به چین نگاه كنید – و با رونق وای فای عمومی ، شما هرگز نمی دانید خطرات ناشی از اتصالات ضعیف چه کمبودهایی در کمین است.. 

به علاوه ، VPN ها می توانند در مورد محدودیت های محتوا ، مانند سانسور و geoblocks کمک کنند. به عنوان مثال ، اگر در سریلانکا هستید و سعی دارید به ایالات متحده Netflix دسترسی پیدا کنید ، به لطف ممنوعیت نتفلیکس ، قادر نخواهید بود. 

کتابخانه Netflix هر کشور متفاوت است ، بنابراین اگر می خواهید نسخه ایالات متحده را مشاهده کنید ، به یک آدرس IP ایالات متحده نیاز دارید. به همین ترتیب ، اگر نسخه سریلانکا را می خواهید ، به یک آدرس IP سریلانکا نیاز خواهید داشت.

بهترین VPN برای سریلانکا 2020

آنچه بهترین VPN را برای سریلانکا ایجاد می کند

لیست ما در بررسی VPN ارائه دهنده های خوبی را در خود جای داده است ، اما شما باید اطمینان حاصل کنید که مورد انتخاب شما به اندازه کافی برای سریلانکا مناسب است. 

با توجه به بلوک های موجود در رسانه های اجتماعی و برنامه های پیام رسانی ، باید یک ارائه دهنده VPN را انتخاب کنید که دارای شبکه سرور قوی باشد. با این کار ، می توانید به راحتی از هرگونه بلوک آینده دور شوید. اگر می خواهید به محتوای سریلانکا دسترسی پیدا کنید ، باید مطمئن شوید که VPN دارای سرورهایی در داخل کشور است.

امنیت خوب یک ضرورت است ، زیرا شما را از خطرات آنلاین محافظت می کند و شما را از نظارت آنلاین پنهان نگه می دارد. سوئیچ kill یک ایده هوشمند نیز است ، زیرا در صورت عدم موفقیت مجازی VPN ، اتصال شما را به کلی قطع می کند و جزئیات حساس خود را ایمن نگه می دارد.

حریم خصوصی یک عامل جداگانه از امنیت است. برای اطمینان از اینکه ارائه دهنده حریم خصوصی را جدی می گیرد ، مطمئن شوید که VPN اعلام می کند که فعالیت های مربوط به آن را حفظ نمی کند. به این ترتیب ، shenanigans آنلاین شما مخفی می ماند ، مهم نیست که چه چیزی باشد.

این ایده خوبی است برای انتخاب یکی از آن ها که سرعت خوبی دارد. اگر می خواهید جریان داشته باشید سرعت سریع ضروری است ، در غیر این صورت سرگرمی عصرانه شما یک صفحه نمایش بارگذاری دوست داشتنی خواهد بود. پهنای باند نامحدود به همان اندازه مهم است ، یا VPN پس از رسیدن به حد پهنای باند ، متوقف می شود و شما را در وسط نمایش مورد علاقه خود محافظت نمی کنید.

اگر می خواهید به Netflix دسترسی پیدا کنید ، باید یک VPN را انتخاب کنید که بتواند از ردیاب های VPN در سطح جهانی عبور کند. خیلی ها نمی توانند ، اما اگر می خواهید یک مشکل سریع داشته باشید ، یکی از بهترین VPN های ما را برای جمع بندی Netflix انتخاب کنید.

فاکتورهای دیگری که باید در نظر بگیرند شامل دستگاههایی است که با آن سازگار است و استفاده از آن بسیار ساده است. بعلاوه ، در صورت نیاز به شما کمک شایسته ای است ، و همچنین باید مطمئن شوید که با بودجه شما همخوانی دارد.

بهترین VPN برای سریلانکا: CyberGhost

ما CyberGhost را به عنوان بهترین VPN برای سریلانکا انتخاب کرده ایم. این یک سرویس عالی است که به سرعت در حال رشد است و شامل بسیاری از ویژگی ها می شود تا تجربه شما یکی از بهترین ها شود. 

شبکه سرور CyberGhost طی چند ماه گذشته به سرعت رشد کرده است و در 90 کشور حدود 6000 سرور وجود دارد ، هرچند که تعداد دفعات دقیق تغییر می کند. در سریلانکا 24 عدد وجود دارد ، بنابراین می توانید به محتوای محدود به کشور دسترسی داشته باشید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

از امنیت خوبی برخوردار است ، که در AES 256 بیتی تنظیم شده است. با این وجود می توانید سفارشی سازی کنید و یک سوئیچ قاتل داخلی نیز وجود دارد. با این حال ، سوئیچ kill CyberGhost با بسیاری دیگر متفاوت است زیرا به طور دائم فعال است. این بدان معنی است که لازم نیست نگران روشن کردن آن باشید ، اما این بدان معنی است که شما هیچ کنترلی بر روی آن ندارید. یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود نیز در دست اجراست.

سرعت آن خوب است ، اگرچه ممکن است متوجه شوید که آنها با سرورهای خاصی کند می شوند ، معمولاً به دلیل مسافت. درپوش پهنای باند وجود ندارد و می تواند به خدمات استریم از جمله Netflix وارد شود. برای نگاه بهتر به سرویس ، بررسی CyberGhost ما را بخوانید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

با Windows، macOS، Android و iOS سازگار است. در صورت نیاز به برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox نیز وجود دارد. رابط کاربری بهبود یافته است و اگرچه می تواند عادت کند ، اما استفاده از آن بسیار آسان است. 

شما می توانید به طور همزمان حداکثر هفت دستگاه را به هم متصل کنید ، که آن را به مکانی در بهترین VPN ما برای لیست چندین دستگاه اختصاص داده است ، اما هفت مورد نیز حد نصب است.. 

CyberGhost یکی از کاملترین دانشهای ما را دیده است. این به شما در مشکلات جزئی کمک خواهد کرد ، اما در صورت نیاز به کمک بیشتر ، چت زنده و پشتیبانی ایمیل نیز وجود دارد. چت زنده سریعترین گزینه است ، اما تیم ایمیل برای سؤالات فنی بیشتر بهتر است.

هزینه ماهانه خوب نیست ، اما با انتخاب اشتراک بیشتر ، قیمت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. کاربران Android و iOS می توانند از یک جلسه آزمایشی هفت روزه استفاده کنند ، اما ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد که دوباره به کار خود ادامه دهید. 

ExpressVPN

بعدی ExpressVPN است که از بسیاری جهات ارائه دهنده خوبی است. این شبکه سرور بزرگی دارد و بیش از 3000 در 94 کشور جهان وجود دارد. بعلاوه ، سریلانکا نیز وجود دارد. 

دارای امنیت عالی و سوئیچ kill است که بصورت پیش فرض فعال می شود. ExpressVPN نیز حریم خصوصی را ارزیابی می کند ، بنابراین یک سیاست سختگیری بر روی سیستم وجود دارد.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این سریعترین VPN است که ما آزمایش کرده ایم ، بنابراین این ، به علاوه واقعیتی که دارای پهنای باند نامحدود است ، آن را به یک انتخاب عالی برای پخش تبدیل می کند. در واقع این بهترین VPN برای پخش جریانی است ، زیرا می تواند به هر شبکه جریانی از جمله Netflix وارد شود. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

می توانید از آن در Windows ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید و پسوندهای مرورگر برای Chrome ، Firefox و Safari وجود دارد. استفاده از آن بسیار آسان است و برای مبتدیان انتخاب خوبی است. شما به سادگی آن را نصب کرده و روی دکمه بزرگ “اتصال” کلیک می کنید. این اجازه می دهد تا پنج اتصال همزمان.

پشتیبانی مشتری بسیار عالی است و یک پایگاه دانش مفید برای کمک به خود در دسترس است. گپ زنده و پشتیبانی ایمیل 24/7 در دسترس است ، اما برای مشکلات فنی بیشتر ، بهتر است مسیر ایمیل را طی کنید.

یکی از محصولات ما با ExpressVPN قیمت آن است. گران است. به گفته این ، شما مقدار زیادی از گندم خود را تحمل می کنید ، بنابراین ارزش این سرمایه گذاری را دارد. بعلاوه ، اگر شما در برنامه طولانی تری مشترک باشید ، هزینه را کاهش می دهد ، و 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، در صورتی که دوست ندارید.

NordVPN

انتخاب سوم ما NordVPN است. این یک سرویس عالی دیگر است که پشت شما را دارد. در یافتن سرور مناسب برای دور زدن بلوک ها مشکلی نخواهید داشت ، زیرا در 60 کشور جهان بیش از 5،000 موجود است. به گفته این ، در سریلانکا چیزی وجود ندارد ، بنابراین شما نمی توانید به محتوای محدود شده به کشور دسترسی داشته باشید.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

از امنیت خارق العاده ای برخوردار است و در صورت تمایل می توانید از سرورهای مجهز به آن استفاده کنید. آنها اساساً حفاظت بیشتری را به اتصال اضافه می کنند. یک سوئیچ kill در داخل ساخته شده است و شرکت اطلاعات مربوط به فعالیت را حفظ نمی کند.

سرعت آن سریع است اما مانند CyberGhost می توانند در مسافت های طولانی کند شوند. با این وجود ، آنها برای اکثر فعالیت ها خوب هستند ، و می تواند به همه خدمات پخش از جمله Netflix وارد شود. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد. بررسی NordVPN ما به جزئیات بیشتری می رود.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

قابل نصب بر روی ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS است. افزونه های مرورگر برای Chrome و Firefox نیز وجود دارد. مشتریان آن بسیار آسان است و به شش دستگاه امکان می دهد به طور همزمان وصل شوند. 

اگر گیر کرده باشید ، یک پایگاه دانش مفید در دسترس است. بعلاوه پشتیبانی چت و ایمیل بصورت زنده 24/7 در دسترس است. هر دو کمک خوبی به شما می دهند ، اما گفتگوی زنده سریعترین گزینه است.

قیمت ماهانه NordVPN بد نیست ، اما خوب نیست. بهتر است برای برنامه طولانی تر ثبت نام کنید. ما می دانیم که شما ممکن است بخواهید مستقیم به داخل پرش نکنید ، اما یک پنجره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، در صورت یافتن این موضوع برای شما نیست.

VyprVPN

ما همچنین می توانیم VyprVPN را برای سریلانکا توصیه کنیم. شبکه سرور آن به اندازه سایر گزینه های ما گسترده نیست ، اما هنوز هم بیش از 700 انتخاب انتخاب وجود دارد و 64 کشور را پوشش می دهد. سرور سریلانکا برای محتوا از آنجا وجود ندارد. 

VyprVPN-Slider1

VyprVPN-Slider2

VyprVPN-Slider3

VyprVPN-Slider4

VyprVPN-Slider5

قبلی

بعد

دارای امنیت عالی است که بسیار قابل تنظیم است. به علاوه ، VyprVPN با پروتکل اختصاصی Chameleon همراه است ، که حفاظت بیشتری را نیز به تونل VPN می دهد. همچنین یک سوئیچ kill و یک خط مشی بدون گزارش وجود دارد.

سرعت آن عالی نیست ، اما باید برای اکثر فعالیت ها خوب باشند. هیچ محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد و می تواند به اکثر خدمات پخش شود. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی VyprVPN ما را بررسی کنید.

دلایل دیگر ما VyprVPN را دوست داریم

مشتریان برای Windows ، macOS ، Android و iOS در دسترس هستند. برنامه های تلفن همراه آن بهترین مواردی است که ما با آن روبرو شده ایم ، به همین دلیل در لیست بهترین VPN ما برای لیست Android قرار دارد. استفاده از آن آسان است ، و بسته به طرحی که انتخاب می کنید ، می توانید حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان وصل کنید.

سیستم پشتیبانی VyprVPN با پایه دانش برای کمک به خود شروع می شود. سپس یک گپ زنده وجود دارد ، که 24/7 در دسترس است. با این حال ، در ابتدا با یک ربات ارتباط برقرار می کنید ، که این امر شما را به بخش های مربوط به پایگاه دانش نشان می دهد. دکمه ای برای اتصال به انسان وجود دارد ، اما شما در صف قرار می گیرید و زمان انتظار متفاوت است. پشتیبانی ایمیل 24/7 در دسترس است.

دو بسته برای انتخاب وجود دارد. “استاندارد” دارای سه اتصال است. “حق بیمه” با پنج اتصال و استفاده از پروتکل Chameleon ارائه می شود. می توانید یکی از اشتراک های ماهانه یا سالانه را انتخاب کنید ، اما در پایان سالانه کار بهتری می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول نیز موجود است.

بهترین VPN رایگان برای سریلانکا: Windscrib

آخرین انتخاب ما Windscrib است. این ارائه دهنده عالی است که یک برنامه رایگان و یک برنامه “طرفدار” پرداخت می کند. برنامه رایگان Windscrib مکانی است که در بهترین مقایسه رایگان VPN با ما به دست آورده است ، اما شما تمام ویژگی های برنامه پرداخت شده را دریافت نمی کنید ، که در ادامه می خواهیم.

windscrib-slider1

windscrib-slider2

windscrib-slider3

windscrib-slider4

windscrib-slider5

قبلی

بعد

بیش از 600 سرور در 60 کشور جهان وجود دارد که برای دور زدن بلوک ها بسیار است. به گفته این ، شما فقط اگر عضو “طرفدار” شوید به لیست کامل کشورها دسترسی پیدا خواهید کرد. به هر حال هیچ سروری در سریلانکا وجود ندارد ، بنابراین نیازی نیست که نگران دسترسی به آن مکان باشید. 

اگرچه می توانید با اضافه کردن مکانها برای هر دلار در هر ماه ، مکان آن را بدست آورید. بعلاوه ، از آنجا که فقط اعضای “طرفدار” از پهنای باند نامحدودی برخوردار هستند ، با انجام این کار 10 گیگابایت داده دیگر در ماه به دست می آورید. کاربران رایگان 2 گیگابایت به عنوان استاندارد دریافت می کنند ، اما می توانید با وارد کردن ایمیل خود 10 گیگابایت دریافت کنید. 

سرعت آن در بیشتر فعالیت ها خوب است ، و اگر می خواهید جریان دهید ، اعضای “طرفدار” به سرورهای Windflix آن دسترسی پیدا می کنند. آنها برای Netflix ساخته شده اند ، بنابراین شما مشکلی برای ورود به سیستم نخواهید داشت ، و آنها در ایالات متحده ، انگلیس ، کانادا و ژاپن در دسترس هستند. 

امنیت آن خوب و قابل تنظیم است. سوئیچ کشتار وجود دارد ، گرچه به طرز عجیبی آن را “دیوار آتش” می نامد. Windscrib دارای ویژگی های حفظ حریم خصوصی است ، اما می گوید برخی از گزارش ها مانند استفاده از پهنای باند و زمان های فعالیت را در خود نگه می دارد. هنوز هم نمی توان به شما ردیابی کرد. برای اطلاعات بیشتر در مورد بررسی Windscrib ما بخوانید.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

کلاینت هایی برای Windows ، macOS ، Android و iOS و همچنین برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome ، Firefox و Opera در دسترس هستند. رابط کاربری آن تجربه ساده ای را برای ساده نگه داشتن آن برای تازه کارها دارد ، اگرچه فن آوری ها اگر بخواهند می توانند از آن استفاده کنند.. 

برخی از ابزارهای مفید خودی در دسترس است. بعلاوه پشتیبانی چت و ایمیل بصورت زنده 24/7 در دسترس است. گپ زنده توسط نماینده هوش مصنوعی خود ، گری اداره می شود. او بسیار خوب است ، منصفانه است ، اما با یک انسان واقعی صحبت می کند ، باید بلیط تهیه کنید.

اگر برنامه ماهانه را انتخاب می کنید ، بسیار گران است. برنامه های طولانی تر بهتر عمل می کنند ، اما هیچ سیاستی برای بازپرداخت در دست نیست. به گفته این ، اگر در مدت سه روز از خرید به این شرکت نامه ارسال کنید ، به شما بازپرداخت می کند. با این حال ، شما می توانید با طرح رایگان به عنوان یک کارآزمایی شروع کنید.

سانسور آنلاین در سریلانکا

اگرچه نفوذ اینترنت سریلانکا در حال افزایش است ، اما آزادی اینترنت تا حدودی کاهش یافته است. محدودیت در اتصال و بسترهای رسانه های اجتماعی در جریان خشونت و ناآرامی رخ داده است ، یعنی در سال 2018 وقتی گفته می شود یک بودایی سینالیسی توسط گروهی از مردان مسلمان در شهر کندی به قتل رسیده است.. 

پس از این حادثه ، دولت وضعیت اضطراری را وضع کرد و شبکه های اجتماعی و خدمات پیام رسانی – از جمله فیس بوک ، واتس اپ ، اینستاگرام و وایبر – حدود یک هفته در سراسر کشور مسدود شدند. این سکوها به دلیل عدم متوقف کردن انتشار سخنان نفرت و اخبار جعلی مقصر شناخته شدند که به نوبه خود باعث شورش ها شد. 

این بلوک ها برای مهار ناآرامی ها تحمیل شده بودند ، اما مردم در تماس با خانواده و دوستان مشکل داشتند و مشاغل نیز مشاجره می کردند. 

هرچند این ممنوعیت برداشته شد ، اما از آن زمان تاکنون چندین بار دوباره احیا شده است. پس از کشته شدن بیش از 300 نفر در بمبگذاری در کلیساها و هتل های عید پاک در سال 2019 ، دولت پس از آن تهدید به اطلاعات نادرست و سخن از نفرت را ذکر کرد و رسانه های اجتماعی را مسدود کرد. این ممنوعیت بیش از یک هفته به طول انجامید و در تاریخ 30 آوریل برداشته شد.

ممنوعیت دیگری در ماه مه پس از ایجاد تنش های مذهبی ناشی از مجموعه بمب گذاری های انتحاری که کشور را لرزاند ، اعمال شد. ظاهراً مشاغل و مساجد متعلق به مسلمانان تحت تأثیر قرار گرفتند ، و فیس بوک ، واتس اپ ، اسنپ چت ، وایبر و یوتیوب همه مسدود شدند. 

هیچ نهاد مستقل برای تنظیم محتوا وجود ندارد ، اما کشور بلوک هایی را برای برخی از مطالب و وب سایت ها ، مانند سایت های مستهجن و اخبار مشاهده کرده است. به غیر از آن ، محتوا برای مشاهده رایگان است.

نظارت آنلاین در سریلانکا

اگرچه برنامه اقدام ملی برای حمایت و ارتقاء حقوق بشر 2017-2021 حق حریم خصوصی را به رسمیت می شناسد ، سایر ابتکارات نگرانی هایی را مطرح کرده اند. 

در سال 2016 یک کارت شناسایی الکترونیکی ملی جدید به نام e-NIC معرفی شد و نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را بازگو کرد. این یک الزام قانونی است و اطلاعاتی مانند داده های بیومتریک فرد ، اثر انگشت و عکس را در میان سایر جزئیات در اختیار دارد. 

e-NIC برای دستیابی به خدمات خاص در کشور از جمله استفاده از نقاط مهم WiFi عمومی مورد نیاز است ، اما این بدان معنی است که فعالیت کاربر به طور بالقوه قابل ردیابی است.. 

به علاوه ، در سال 2018 ، رئیس جمهور میتریپالا سیریسنا با نمایندگان فیس بوک دیدار کرد تا در مورد سخنان نفرت و اخبار جعلی روی این سکو صحبت کند. نمایندگان موافقت كردند كه فیسبوك چنین سخنرانی را در سكوی خود تحمل نمی كند ، و متعهد به حذف آن است. 

در حال حاضر دولت اجازه دسترسی به فیس بوک را می دهد اما با این بستر همکاری می کند تا از گفتار نفرت و اطلاعات نادرست جلوگیری کند. این بدان معناست که روش های نظارت و نظارت برای اطمینان از امنیت عمومی به کار می روند. 

قانون شماره ارتباطات شماره 27 مصوب سال 1996 نظارت غیرمجاز از ارتباطات شخصی را ممنوع می کند ، اما در صورت راهنمایی توسط یک مقام رسمی یا در ارتباط با تحقیقات ، می توان آنها را مورد بررسی قرار داد. شرکت های مخابراتی نیز باید درخواست های دولت را رعایت کنند ، اما مقامات ملزم به اطلاع هدف نیستند. 

سازمان های دولتی همچنین مشکوک هستند که فناوری های نظارت را در اختیار دارند. اسناد فاش شده در سال 2015 نشان داد که چندین آژانس به شرکت جاسوسی ایتالیایی Hacking Team نزدیک شده اند. 

این اسناد برنامه های وزارت دفاع سریلانكا را برای توسعه سیستم ردیابی نظارت الکترونیکی نشان می دهد ، اگرچه هیچ اثری در مورد خرید وجود ندارد. 

سرانجام ، شرکت های چینی ZTE و Huawei به توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطات سریلانکا کمک کردند ، بنابراین نگرانی هایی وجود دارد که ممکن است این شرکت ها نیز فناوری نظارت را اضافه کنند.

آزادی بیان در سریلانکا

قانون اساسی سریلانکا آزادی بیان را تضمین می کند ، اما موضوعات خاصی مانند جنگ داخلی حساس هستند. فعالان حقوق بشر بخاطر کار خود در رابطه با این موضوع مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند و همین امر باعث شده است تا شهروندان از بحث درباره چنین موضوعاتی جلوگیری کنند.

فضای رسانه ای این کشور نگران کننده است ، به طوری که تعداد زیادی از خبرگزاری های سریلانکا متعلق به دولت هستند و بسیاری از روزنامه نگاران با تهدید روبرو هستند و برخی حتی کشته شده اند. 

برخی روزنامه نگاران منتقد طبق قانون ، مانند قانون پیشگیری از تروریسم (PTA) ، دستگیر و زندانی می شوند. این گفته ، بخش اعظم آن تحت دولت رئیس جمهور پیشین مهیندا رجاپاکسا بود.

یک نمونه با خبرنگار J.S. تیسینایاگام ، که در سال 2009 به اتهام نفرت نژادی و جمع آوری پول برای تروریسم متهم شد و با 20 سال زندان محکوم شد. وی بعداً در سال 2010 توسط رئیس جمهور راجاپاکسا مورد عفو قرار گرفت. 

تحت دولت جدید رئیس جمهور سیریسنا ، دستگیری ها و پیگردهای قانونی اندکی صورت گرفته است ، و دولت در حال کار بر روی جایگزینی PTA است ، اما نگرانی هایی وجود دارد مبنی بر اینکه این لایحه جدید بسیار گسترده است..

افکار نهایی

اکنون باید تمام دلایل استفاده از VPN در سریلانکا را بدانید. شما هرگز نمی دانید که چه موقع دولت بلوک رسانه های اجتماعی دیگری را تحمیل می کند و یک VPN در صورت نیاز به شما در دور زدن چنین بلوک هایی کمک می کند.. 

شما باید یکی را انتخاب کنید که دارای شبکه سرور خوبی باشد ، اما شما همچنین باید یکی را انتخاب کنید که دارای امنیت بسیار خوبی باشد تا شما را از نظارت پنهان کند و شما را از خطرات آنلاین محافظت کند. CyberGhost به دلیل شبکه گسترده سرورها و امنیت عالی ، تاج سریلانکا VPN را گرفته است. بعلاوه ، با ضمانت برگشت پول آن ، چیزی برای از دست دادن وجود ندارد. 

اگر در استفاده از VPN در سریلانکا تجربه ای دارید ، در بخش نظرات در مورد آن با ما بگویید. اگر دوست دارید نگاهی بیندازید ، بایگانی VPN ما مقالات جالب تری دارد. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map