بهترین VPN برای فایرفاکس در سال 2020: امنیت آسان برای استفاده

با توجه به تمام گزینه هایی که در آنجا وجود دارد ، انتخاب یک ارائه دهنده VPN مناسب می تواند یک کار غیرممکن به نظر برسد. اگر به طور کلی در جستجوی یک VPN هستید ، پس لیست ما از بهترین خدمات VPN مکان مناسبی برای شروع جستجوی شماست. با این حال ، اگر آنچه که به دنبال آن هستید بهترین VPN برای Firefox است ، به طور خاص ، پس از آن به مکان مناسبی رسیده اید.


اگر شما نیاز به یک توضیح کامل از همه آنچه که VPN انجام می دهد ، باید در مقاله ما توضیح دهید که یک VPN چیست. به طور خلاصه ، یک VPN از کل اینترنت شما استفاده می کند ، آن را رمزگذاری می کند و آن را از طریق سرور جداگانه مسیریابی می کند تا هویت ، مکان و فعالیت شما را پنهان کند..

با افزایش سانسور اینترنت در سراسر جهان ، نصب VPN به بخشی مهم برای محافظت از خود در اینترنت تبدیل شده است. دلایل دیگر نصب VPN در رایانه شما شامل تورنت و محافظت از خود در برابر خطرات شبکه های WiFi عمومی است.. 

همچنین ، با خنثی شدن خالص بودن یك قطبی ، یك VPN اساساً تنها راه اطمینان از اینكه ISP شما نمی تواند ارتباط شما را بر اساس كارهایی كه شما به صورت آنلاین انجام می دهید ، خاموش كند..

همانطور که با بهترین VPN برای لیست Google Chrome ما دیدیم ، دسترسی به اینترنت خصوصی برنده برتر Firefox است ، به دلیل افزونه عالی مرورگر آن مملو از تنظیمات برای تغییر دادن.

بهترین VPN برای Firefox 2020

چه چیزی باعث بهترین VPN برای Firefox می شود?

برای این مقاله ، ما خدمات مختلف VPN را در مورد همان مجموعه معیارهایی که برای بررسی های سنتی VPN استفاده می کنیم ، قضاوت می کنیم. فراتر از آن ، ما نگاهی دقیق به برنامه های افزودنی مرورگر آنها خواهیم انداخت ، به ویژه ، می بینیم که به شما امکان می دهند بدون باز کردن یا حتی نصب برنامه های دسک تاپ خود بهترین کار را انجام دهید.

ExpressVPN-Please-SignIn

خارج از برنامه های افزودنی مرورگر ، مهمترین چیز برای یک VPN در این لیست این است که هیچ نوع پرونده ای را حفظ نمی کند. ورود گسترده می تواند به سرعت VPN را از بی فایده بدتر کند ، زیرا باعث ایجاد امنیت کاذب می شود. سرعت نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، زیرا هیچ کس نمی خواهد فقط به VPN خود وصل شود تا دریابد که آنها باید در سنین صبر کنند تا یک ویدیو بافر شود.

تعداد زیادی از سرورها نیز امتیاز بزرگی دارند ، به ویژه اگر در بین قاره ها و کشورها مختلف پخش شوند. برای بسیاری از افراد ، VPN راهی برای دور زدن اقدامات جغرافیایی مانند موارد نتفلیکس یا بی بی سی است ، بنابراین داشتن انتخاب زیادی از کشورها برای انتخاب ، این امر را بسیار ساده تر می کند..

ExpressVPN- لیست سرور

رمزگذاری آشکارا مهم است ، زیرا یک VPN که به درستی از داده های شما محافظت نمی کند ، فضای دیسک دستگاه شما را ندارد. اگرچه اهمیت رمزگذاری بسیار مهم است تا موضوع را در اینجا بطور کامل شرح دهد ، در ادامه توضیحات رمزگذاری را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف و همچنین نقاط قوت و ضعف آنها مرور کنید..

اگرچه معیارهای بالا اصول یک VPN را در بر می گیرد ، چندین ویژگی امنیتی دیگر وجود دارد که انتظار داریم در یک VPN خوب شاهد آن باشیم. این موارد شامل محافظت در برابر نشت DNS ، مسدود کردن WebRTC و شبدر IP است.

برای بسیاری از افراد ، یک VPN به سادگی راهی برای دسترسی به سرویس های جریان یا محتوای موجود در محل آنها نیست ، بنابراین قادر به فریب دادن ممنوعیت Netflix VPN – مانند سرویس هایی که در بهترین VPN ما برای لیست پخش وجود دارد – نیز کاملاً اساسی است..

بهترین VPN برای Firefox: دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی عمومی به اینترنت خصوصی ، به طور کلی یک انتخاب عالی برای یک VPN است و وقتی فقط به برنامه افزودنی مرورگر نگاه می کنید ، حتی بهتر است. در مقایسه با سایر ارائه دهندگان موجود در لیست ، PIA میزبان بسیاری از تنظیمات را در همان پسوند در اختیار شما قرار می دهد ، و استفاده نکردن از برنامه دسک تاپ به معنای این است که شما برخی از ناراحتی های ما را با سرویس دور می زنید ، مانند قفل شدن آن به سینی سیستم.

تنظیمات PIA

هنگامی که امنیت به میان می آید ، PIA پیش فرض AES 128 بیتی را نشان می دهد که مناسب است. شما می توانید دفاع خود را با جابجایی به AES 256-bit تقویت کنید ، اما این کار را فقط در برنامه دسک تاپ می توانید انجام دهید. 

OpenVPN تنها انتخاب پروتکل VPN با PIA است ، و اگر می خواهید در مورد این معنی بیشتر بدانید ، از خرابی پروتکل VPN ما دیدن کنید. به طور خلاصه ، OpenVPN یک پروتکل عالی عالی است.

دسترسی به اینترنت خصوصی از سرعت بالایی برخوردار است و 53 سرور در 33 کشور مختلف را ارائه می دهد. حمل و نقل پورت در برنامه دسک تاپ و همچنین سوئیچ kill وجود دارد ، اما تونل سازی اسپلیت به ویژه وجود ندارد.

سرورهای PIA

برنامه افزودنی مرورگر ، سه دسته تنظیمات مختلف را برای بازی با شما ارائه می دهد. تحت امنیت ، می توانید WebRTC مسدود کردن ، اجبار HTTPS و مسدود کردن فلش را فعال کنید. 

در پی حفظ حریم خصوصی ، PIA به شما امکان می دهد تا Firefox را از دسترسی به میکروفون ، دوربین و مکان خود متوقف کنید و همچنین وی را مجبور به غیرفعال کردن تنظیمات مختلف مرورگر ، مانند خودکار و مرور ایمن کنید..

تنظیمات PIA-Security

موارد بعدی ردیابی است ، جایی که می توانید MACE را فعال کنید – یک مسدود کننده بدافزار – و ارجاع HTTP را غیرفعال کنید ، به عبارتی غیرمستقیم ، به این معنی است که وب سایت ها قادر نخواهند بود به شما بگویند که پیوندی را برای دامنه آنها کلیک کرده اید. یک دسته از ردیابها نیز وجود دارند که می توانید در این فهرست مانند کوکی ها و رسانه های اجتماعی مسدود کنید.

تنظیمات PIA-Tracking

متأسفانه ، PIA گزینه مناسبی برای پخش جریانی نیست. اگرچه می تواند به Netflix دسترسی پیدا کند ، در مورد آن صحبت می شود ، و سایر ارائه دهندگان جریان بزرگ – مانند iPlayer BBC ، Hulu و Amazon Prime Video – می توانند حضور آن را تشخیص دهند و شما را از تماشای هرگونه محتوا بر روی سیستم عاملهایشان باز دارند..

دلایل دیگری که ما دسترسی به اینترنت خصوصی را دوست داریم

PIA اطلاعات مربوط به فعالیت ها را حفظ نمی کند و این با توجه به اینکه این شرکت در ایالات متحده واقع شده است ، یک کشور خوب است – کشوری که – از طریق برنامه PRISM و شبکه جاسوسی Five Eyes – نشان داده است که هنگام اجرای مجبور ، مشکلی ناچیز دارد. شرکت ها برای درخواست اطلاعات اطلاعات کاربر.

مهم نیست که چه سیستم عامل را ترجیح می دهید ، چه Windows ، macOS ، Linux ، iOS یا Android باشد ، می توانید از PIA استفاده کنید. در واقع ، این کشور در وهله اول در لیست ما از بهترین خدمات VPN برای لینوکس قرار گرفت.

برای یک مجموعه کامل از تمام جوانب مثبت و منفی آن ، به بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما بروید. شما همچنین می توانید از دوره بازپرداخت یک هفته خود استفاده کرده و آن را برای خودتان چک کنید.

ExpressVPN

اگر بررسی ExpressVPN ما را خوانده اید ، می دانید که ما طرفداران بزرگ این سرویس هستیم. در حقیقت ، به طور کلی انتخاب شماره یک ما برای VPN بود ، و اگرچه در اینجا دقیقاً چنین کاری انجام نمی شود ، اما هنوز هم تقریباً از هر نظر انتخاب کاملی است.

ExpressVPN-Extension-Main-Panel

متأسفانه ، افزونه مرورگر بدون نصب برنامه دسک تاپ به هیچ وجه عملکردی ندارد. اگرچه شما همیشه باید در این مقاله برنامه های اختصاصی را برای همه گزینه های انتخابی خود نصب کنید ، اما ما هنوز دوست داریم بدون این کار از برخی قابلیت های اساسی افزودنی استفاده کنیم..

مشکل مهم دیگر عدم وجود هرگونه بدافزار یا مسدود کردن آگهی است ، چیزی که بسیاری از VPN مرورگر ارائه می دهد..

از نظر معیارهای بررسی استاندارد ما ، ExpressVPN تمام پایه ها را پوشش می دهد. VPN بسیار سریع است و در صدر لیست سریعترین خدمات VPN قرار دارد. این همچنین بهترین VPN برای پخش جریان است و اگرچه می تواند با Hulu و Amazon Prime مبارزه کند ، اما می توانید بدون هیچ مشکلی از آن برای تماشای Netflix و BBC iPlayer استفاده کنید.

برای رمزگذاری ، ExpressVPN از AES 256 بیتی استفاده می کند ، که استاندارد طلا است. همچنین چهار پروتکل متفاوت را ارائه می دهد ، اما شما باید آن را به برنامه دسک تاپ بروید تا آن را از حالت پیش فرض تغییر دهید ، یعنی OpenVPN. این یک پروتکل عالی است ، بنابراین ، بسیاری از کاربران هرگز نیازی به انجام این کار ندارند.

ExpressVPN-Desktop-پروتکل

علاوه بر اتصال ، جدا کردن و انتخاب سرور ، در برنامه افزودنی Firefox نیز می توانید تعداد بسیار کمی داشته باشید. فقط سه تنظیم وجود دارد که می توانید آنها را تغییر دهید: فریب دادن موقعیت مکانی ، مسدود کردن WebRTC و HTTPS در همه جا. اگرچه خوشحالیم که این تنظیمات موجود هستند ، ما خیلی دوست داریم بدون تکیه به برنامه دسک تاپ کنترل بیشتری داشته باشیم.

ExpressVPN-Security-Settings

ما در مورد انتخاب سرور شکایتی نداریم ، هرچند ، به عنوان ورزش ExpressVPN لیست عظیمی از بیش از 2،000 سرور در 148 مکان در 94 کشور پخش شده است. اگر میزان انتخاب شما احساس ارعاب کند ، ExpressVPN به شما امکان می دهد منطقه ای را انتخاب کنید (به عنوان مثال اروپا) و پسوند بر اساس موقعیت مکانی شما سرور بهینه را انتخاب می کند..

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

با بیش از 60،000 کاربر ، واضح است که افزونه مرورگر ExpressVPN یک انتخاب محبوب در بین کاربران Firefox است. یک دلیل احتمالی این محبوبیت ، تعهد زیاد آن به حفظ حریم خصوصی ، نگه داشتن هیچ نوع گزارش و جلوگیری از ذخیره سازی مقدار کمی از اطلاعات شخصی برای اهداف اشتراک است..

همچنین می توانید با استفاده از کارت اعتباری یا پی پال ، بیت کوین بپردازید که ناشناس ماندن آن حتی بیشتر است..

اگرچه خدمات کمی گرانتر از سایرین در این لیست هستند ، مطمئناً آنچه را برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید ، و ExpressVPN همچنین در صورت تمایل به امتحان کردن برای خودتان ، 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد..

ضد باد

همانطور که در بررسی Windscrib ما پوشیده است ، این سرویس یک برنامه رایگان سخاوتمندانه ارائه می دهد ، تا جایی که انتخاب شماره یک ما برای بهترین VPN رایگان است. این احتمالاً چیزی است که باعث شده است Windscrib محبوب ترین پسوند VPN برای Firefox از بین پنج لیست موجود در این لیست باشد ، تا به امروز بیش از 92،000 کاربر.

اگرچه این برنامه محدودیت هایی دارد ، مانند یک درپوش داده 2 گیگابایتی در هر ماه و تنها 10 سرور در دسترس ، اما با توجه به اینكه شما نمی خواهید سدی بپردازید ، این سخاوتمندانه است. علاوه بر این ، می توانید با تأیید ایمیل خود ، درپوش را به 10 گیگابایت افزایش دهید.

Windscrib-Data-Cap

اگر به جای این که برنامه پرداخت شده را انتخاب کنید ، به 148 سرور در 62 کشور دسترسی پیدا می کنید ، به جای 10 موردی که به شما رایگان ارائه می دهید. اگر به این انتخاب زیادی احتیاج ندارید ، می توانید برنامه پرداخت خود را متناسب با نیازهای خود تنظیم کنید ، برای هر مکان اضافی 1 دلار در هر ماه.

WindScribe-Server-List

پروتکل پیش فرض IKEv2 است ، اما در صورت بارگیری برنامه دسک تاپ ، به شما امکان تغییر آن در OpenVPN ، IPSec یا stunnel داده می شود.. 

متأسفانه ، IKEv2 تشخیص وب سایت ها بسیار آسان است ، به این معنی که اگر می خواهید از Windscrib برای خدماتی که VPN ها را مسدود می کند استفاده کنید ، به طور کلی کافی نیست. ما هیچ شکایتی درباره رمزگذاری نداریم ، زیرا گزینه پیش فرض AES 256 بیتی است.

حداقل برای بارگیری در Windscrib نیز از سرعت عالی برخوردار است. متأسفانه ، سرعت بارگذاری و تأخیر اندکی مطلوب باقی مانده است ، که این امر گزینه بدی را برای فعالیت هایی مانند بازی آنلاین یا سایر کارهای فشرده ساز انتخاب می کند..

نسخه “Pro” به شما امکان دسترسی کامل به کل مسدود کننده ها ، از جمله نرم افزارهای مخرب ، رسانه های اجتماعی ، تبلیغات ، پورنو ، قمار ، ردیاب ها ، اخبار جعلی ، clickbait و cryptominers را می دهد. اگرچه شما هنوز هم می توانید سیستم را با نام R.O.B.E.R.T در برنامه رایگان فعال کنید ، در صورت عدم پرداخت مشتری ، بدافزار را مسدود می کنید..

Windscrib-Robert

ویژگی “شخصیت تقسیم” به طور خودکار نماینده کاربر شما را تجدید می کند ، این باعث می شود ناشناس بودن شما افزایش یابد ، همچنین می توانید WebRTC را مسدود کنید و VPN را از موقعیت مکانی و منطقه زمانی GPS خود خراب کنید..

WindScribe-حریم خصوصی

Windscrib همچنین یک انتخاب عالی برای پخش جریانی است و حتی سرورهای اختصاصی برای Netflix با نام Windflix را نیز در اختیار شما قرار می دهد که به نظر می رسد بسیار خوب کار می کنند ، زیرا در هنگام استفاده از سرویس برای دسترسی به Netflix مشکلی با خطاهای پراکسی نداشتیم. به همین دلیل ، Windscrib جزء انتخاب های برتر ما برای بهترین VPN برای Netflix است.

WindFlix

اگرچه سوئیچ کشتار در برنامه دسک تاپ وجود دارد ، اما هیچ تونلی برای تقسیم وجود ندارد که یکی از بزرگترین نقاط ضعف Windscrib است. با این حال ، شما می توانید به اندازه دستگاه های مختلف به دلخواه خود متصل شوید که این یک امتیاز عالی است.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

تنها اطلاعاتی که Windscrib برای مشتریان خود نگه می دارد ، کل استفاده از پهنای باند ، نام کاربری پروتکل VPN ، چه سرور VPN است که اخیراً از آن استفاده کرده اید ، میزان داده ای که استفاده کرده اید و مدت زمانی که به آن وصل شده اید.

تمام این موارد ، به جز کل استفاده از پهنای باند ، هنگام پایان جلسه VPN شما پاک می شود ، و تنها دلیل حفظ شماره پهنای باند این است که اطمینان حاصل کنید که کاربران رایگان از کلاه های داده خود تجاوز نمی کنند..

NordVPN

NordVPN شماره دو انتخاب ما برای بهترین خدمات VPN است. علاوه بر این ، از نظر NordVPN ما مشخص است که ما از عملکرد آن بسیار خوشحال بودیم ، گرچه با چند رعایت احتیاط ، و معمولاً امثال Windscrib را در قطعات ما ضرب و شتم می کند (مقایسه Windscrib ما در مقابل NordVPN را بخوانید). بیش از 58000 نفر از افزونه Firefox آن استفاده می کنند ، و این یک انتخاب محبوب برای مرورگر است.

VPN دارای یک بدافزار مخرب و تبلیغ کننده و همچنین امکان غیرفعال کردن WebRTC است. حتی در برنامه دسک تاپ هیچ تونل سازی تقسیم نشده وجود دارد ، اما می توانید برنامه هایی را تعیین کنید که سوئیچ kill را نادیده بگیرند. این شبیه به تونل زنی تقسیم شده است ، اما به هیچ وجه جایگزین کافی نیست.

تنظیمات Nord-Security

سرورهای “ویژه” NordVPN در برنامه دسک تاپ قرار دارند که شامل سرورهای P2P برای تورنت ، سرورهای پیاز برای اتصالات Tor (برای اطلاعات بیشتر در مورد این مورد بررسی Tor ما را بخوانید) و سرورهای دو هاپ که مسیر شما را به جای یکی از سرورها مسیریابی می کنند ، امنیت و ناشناسی شما را دو برابر می کند. علاوه بر این سرورهای ویژه ، NordVPN بیش از 5000 دستگاه معمولی را در 62 کشور جهان ارائه می دهد.

کنترل-پنل Nord

این همه خبر خوب نیست ، همانطور که احتمالاً می توانید از موقعیت شماره چهار NordVPN در این لیست حدس بزنید. سرعت آن بسیار مغایر است و به دلیل اینکه الگوریتم سرور توصیه شده کاملاً خراب است ، باید به صورت دستی سرور مطلوب را شکار کنید. 

این همچنین می تواند جریان را دشوار کند ، زیرا NordVPN می تواند Netflix ، BBC iPlayer ، Hulu و Amazon Prime Video را اداره کند ، اما فقط در سرورهای خاصی.

پاشنه آشیل واقعی NordVPN ، از نظر این رتبه بندی ، این واقعیت است که شما مجاز به انتخاب سرور خاص در پسوند مرورگر نیستید. درعوض لیستی از کشورها به شما داده می شود و NordVPN سرور دقیقی را برای شما انتخاب می کند. با توجه به اینکه الگوریتم توصیه شده سرور چقدر شکسته است ، به طور کلی این یک ضعف بزرگ است.

Nord-Server-List

برای امنیت ، NordVPN پیش فرض رمزگذاری رمزگذاری OpenVPN و AES 256 بیتی است که بهترین انتخاب در هر دو دسته است. همچنین اگر برنامه دسک تاپ را بارگیری می کنید ، می توانید به IKEv2 تغییر دهید و اگرچه ما OpenVPN را ترجیح می دهیم ، مطمئناً خوب است که این گزینه را داشته باشید.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

NordVPN هیچ مشکلی را در رابطه با فعالیت شما حفظ نمی کند و اگر می خواهید ناشناس تر باشید ، می توانید از یک ایمیل کوتاه مدت برای ثبت نام و پرداخت از طریق بیت کوین استفاده کنید. با این وجود ، باید ایمیل خود را تأیید کنید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که می توانید پیامهایی را در آدرسی که با آنها ثبت نام کرده اید دریافت کنید.

قیمت ها نیز عالی هستند ، به خصوص اگر برنامه دو یا سه ساله را انتخاب کنید. با استفاده از 30 روز ضمانت برگشت پول ، می توانید NordVPN را برای خودتان چک کنید.

TunnelBear

TunnelBear یکی دیگر از سرویس های VPN با یک برنامه نسبتاً سخاوتمندانه است که 500 مگابایت داده را در هر ماه بصورت رایگان ارائه می دهد (قطعه Windscribe در مقابل TunnelBear ما برنامه های رایگان این دو را مقایسه می کند). با این حال ، همانطور که در بررسی TunnelBear ما اشاره کردیم ، با ارائه دهنده چندین مشکل وجود دارد ، به این معنی که فقط به سختی می تواند آن را در این لیست قرار دهد.

TunnelBear-Data-Cap

اول ، اجازه دهید چیزهای خوب را پوشش دهیم. رمزگذاری آن جامد است و تنها گزینه AES 256 بیتی است. خارج از برنامه iOS ، VPN از OpenVPN استفاده می کند ، که همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم ، بهترین انتخاب است. همچنین نتوانستیم نشت DNS را هنگام آزمایش تشخیص دهیم و یک سوئیچ kill در برنامه دسک تاپ وجود دارد ، اما متأسفانه هیچ نوع حمایتی برای تونل زنی اسپلیت وجود ندارد.

هنگام انتخاب سرور ، TunnelBear در 22 کشور مختلف قرار دارد ، اما برخلاف تقریباً هر VPN دیگر ، شما فقط می توانید کشور را انتخاب کنید و نه یک مکان یا سرور خاص. اکثر کشورها در اروپا و آمریکای شمالی هستند و فقط پوشش های کمی در آسیا ، آمریکای جنوبی و اقیانوسیه دارند و اصلاً هیچ چیز در آفریقا نیست.

TunnelBear-List-Server

سرعت آن متناقض است ، در بهترین حالت ، نرخ بارگیری بسته به نوع سرور (یا کشور دیگری ، در مورد TunnelBear) که به آن متصل هستید ، متفاوت است. تأخیر بهتر نیست ، و آن را به یک انتخاب ضعیف برای بازی های آنلاین تبدیل می کند. 

برای پخش جریانی ، کار بهتر نخواهد بود ، زیرا همه بزرگترین سیستم عاملهای پخش کننده – Netflix ، BBC iPlayer ، Hulu و Amazon Prime Video – توانستیم ارتباطات حاصل از VPN را شناسایی و مسدود کنیم..

وقتی به خودتان اضافه کنید Firefox افزود ، بهتر نخواهد شد ، زیرا بسیار پراکنده است. هیچ تنظیماتی وجود ندارد که بتوانید تغییر دهید و تنها عملکردی که در حال حاضر است ، امکان انتخاب کشور و اتصال یا قطع اتصال است. همچنین هیچ بدافزار یا مسدود کننده آگهی وجود ندارد ، که به نفی برخی از مشکلات مربوط به سرویس کمک می کند.

تنظیمات TunnelBear

دلایل دیگری که ما TunnelBear را دوست داریم

مانند بقیه ارائه دهندگان VPN در این لیست ، TunnelBear هیچ سابقه ای از ترافیک شما حفظ نمی کند. با این حال ، برخی از داده ها ، مانند سیستم عامل شما و پهنای باند کل شما را جمع آوری می کند ، که باید در نظر داشته باشید. شما همچنین می توانید بیت کوین را پرداخت کنید و به شما این سطح از محافظت فوق العاده را نیز می دهد.

خدمات مشتری بسیار عالی است ، زیرا ما پاسخ آنها را برای سوالات ما به طرز شگفت آور کاملی پیدا کردیم. اگرچه چت زنده وجود ندارد ، یک پایگاه دانش گسترده وجود دارد که باید راه حل بیشتر مشکلاتی که ممکن است با VPN با آن روبرو شوید وجود دارد.

از نظر قیمت مناسب ، TunnelBear اگر کمی در سمت گران قیمت چیزها باشد ، منطقی است با معاملات پیشنهادی ، برای مثال ، NordVPN. با این حال ، نگرانی بیشتر فقدان کامل دوره بازپرداخت است ، به این معنی که شما نمی توانید بدون شرکت کردن مقداری پول نقد ، برنامه “حرفه ای” را برای خودتان آزمایش کنید..

افکار نهایی

اکنون که بهترین لیست VPN ما را برای Firefox خوانده اید ، باید بیش از آنکه آماده انتخاب صحیح برای شما باشید ، آماده باشید. دسترسی به اینترنت خصوصی انتخاب برتر ما است ، اما اگر بیشتر به جریان کار علاقه دارید ، ممکن است شما را با ExpressVPN یا Windscrib بهتر خدمت کنید ، مورد دوم نیز یک برنامه رایگان عالی را برای تست شما ارائه می دهد..

NordVPN متأسفانه در مقایسه با لیست ما از بهترین VPN ها ، معمولاً چندین نردبان روی نردبان سقوط می کند ، به طور کلی ، بیشتر به این دلیل که به شما امکان نمی دهد سرور خاصی را در پسوند انتخاب کنید ، و همچنین از عملکرد فوق العاده متناقض آن ، که بسیار بیشتر می شود وقتی برای انتخاب سرور برای خود مهم هستید ، به آن اعتماد دارید.

از طرف دیگر TunnelBear یکی دیگر از گزینه های خوب است ، حتی اگر به دلیل سرعت متناقض ، تأخیر وحشتناک و نبود دوره بازپرداخت ، تمام راه را در پایین این لیست قرار دهد.. 

اکنون که به انتهای لیست خود رسیدیم ، نظر شما در مورد انتخاب چیست؟ آیا ما نتوانستیم افزونه انتخابی Firefox VPN را گنجانیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map