بهترین VPN برای هلند در سال 2020: هلندی

هلند یک زمین مسطح است که بخش اعظم آن زیر سطح دریا و خانه لاله ها ، کفش های چوبی و ماری جوانا نیمه قانونی است. همه چیز خوب نیست. علاوه بر گرده و آب و هوای نامناسب ، هلندی ها مجبورند که به عنوان مفتول ترین کشور اروپا شناخته شوند ، به همین دلیل ما این لیست از بهترین VPN های هلند را جمع کرده ایم.


انتخاب برتر ExpressVPN به لطف سرورهای هلندی بسیاری ، سرعت خارق العاده و شبکه بزرگ جهانی است ، اما هیچ یک از چهار مدعی دیگر ما به هیچ وجه اسلحه نیستند.

از این گذشته ، اگر دولت به گفتگوهای شما گوش فرا دهد ، شما فقط دو گزینه دارید: تسلیم شوید یا دعوا کنید. گرچه معدودی از ما مایل به شروع واژگون شدن کامیون ها در مرکز لاهه هستیم ، اما صرفاً مشترک شدن در یکی از بهترین عکس های VPN ما یک شکل عالی از اعتراض بی صدا است و قدرت هایی را که به اندازه کافی برای شما احساس گرما می کنند ، ناراحت می کند. در مورد آن.

در این مقاله ، ما قبل از نشان دادن ویژگی هایی که یک شبکه خصوصی مجازی برای ضرب و شتم آنها نشان می دهد ، خواهیم دید که برخی از قوانین نادری در مورد هلند راجع به حریم خصوصی و نظارت بر ضمانت نامه ارائه می دهد. پس از آن ، ما به بررسی دقیق جزئیات می پردازیم تا بتوانید خرید آگاهانه ای انجام دهید. بیا شروع کنیم.

بهترین VPN برای هلند 2020

نظارت در هلند

هلندی ها با سیم ترین ضربه در اروپا هستند و حدود 22000 تلفن در هر زمان مشخصی از آن استفاده می شوند. ممکن است جمعیت تقریباً 17 میلیون نفری به نظر نرسد ، اما حتی در انگلیس که از نظر نظارت بسیار شاد باشد ، بسیاری از تماس های خصوصی خود را تحت تعقیب قرار نمی دهند (در مورد بهترین مشکلات VPN در مورد انگلیس بیشتر بخوانید)..

این چین نیست ، اما این هنوز فراخوانی های زیادی می شود که سرویس اطلاعات و امنیت عمومی (AIVD یا Algemene Inlichtingen- en Veiligheidsdienst) و خواهر و برادر نظامی آن ، MIVD گوش فرا می دهند. این که آژانس های هلندی در حال ارسال این مکالمات به اچلون ، شبکه نظارتی پنج چشم ، برای بحث هستند ، اما هنوز چیزهای ترسناکی است که ما را به یاد PRISM می اندازد.

مهمتر از همه ، نظارت بر جامعه نظارت هلند کمترین حرف را دارد. در اولین پیش نویس آخرین قانون به منظور تنظیم جامعه اطلاعاتی ، Wet op de inlichtingen- en veiligheidsdiensten 2017 یا قانونی برای سرویس های اطلاعاتی و امنیتی ، هیچ مکانیزم نظارتی وجود ندارد..

در حقیقت ، اجرای آن باید از اوایل سال 2018 تا ماه مه 2018 به دلیل اعتراضات در مورد چک و تعادل ضعیف به تعویق افتاد ، و به دلیل مجرمان دیوانه AIVD و MIVD در آن دریافت شد. در یک مثال نادر از فعالان مردمی که تفکر قانونگذاران هلندی را تغییر می دهند ، قانون برای اجرای نظارت بهتر به تعویق افتاد.

به طور خلاصه ، سرویس های اطلاعاتی می توانند به اینترنت محله هر کسی که مظنون به انجام مجرمانه باشد (تعریف گسترده ای در هلند) بپردازند ، به این معنی که شما می توانید تحت نظارت قرار بگیرید زیرا همسایه شما یک بار در یک تالار آنلاین آنلاین درباره دولت سر و کار داشت..

Sleepwet: Party Like It’s 1984

این قانون جدید توسط فعالان لقب “خواب آور” را به دست آورد ، نمایشنامه ای از كلمه هایی از نوع كلاهبرداری كه از ماهیگیری استفاده می كنند و در آنجا كلمه “خالص” جایگزین كلمه “قانون” شد. این یک توصیف مناسب برای یک قانون جدید بود که به سرویس های امنیتی اجازه می داد هرگونه اطلاعاتی را که می توانند در جستجوی گسترده ورود به اینترنت داشته باشند ، جستجو کنند..

گرچه ما به کسی حسادت نمی کنیم که بتواند تمام این داده ها را کشف کند – مردم چیزهای عجیب و غریبی را در اینترنت مشاهده می کنند – این امر ما را به یاد شیوه های استفاده شده توسط رژیم های استبدادی بیشتر برای حفظ کنترل جمعیت خود می اندازد. برای مثال بهترین VPN ما را برای ایران و بهترین VPN برای مقالات ویتنام بخوانید.

این اعتراضات نظارت بیشتری به قانون جدید داشتند ، اما قدرت هایی که AIVD و MIVD به دست آوردند بدون تغییر باقی ماندند. این نظارت توسط کمیته ای تحت عنوان TIB اداره می شود که عمدتاً از انتصابات سیاسی تشکیل شده است. انتظار می رود کمیته تحت فشار زیادی قرار بگیرد و به یک ماشین تمبر لاستیکی تبدیل شود و هرگونه اقدامات در مقابل آنها انجام شود.

آزادی بیان در هلند

با این کار ، کشور نظارت هلند قدرتمندتر می شود. اما نکته عجیب این است که هلند همانطور که در ماده 7 قانون اساسی خود تصریح شده است آزادی بیان کاملاً کامل دارد. به نظر می رسد دولت هلند بخاطر داشتن آن ، کنترل را می خواهد ، نه به این دلیل که می خواهد مردم را سانسور کند.

تنها محدودیت آزادی بیان هلندی تحریک به نفرت یا خشونت است ، و گرچه دادستان ها در مواردی به دنبال محدودیت های این محدودیت بوده اند (پرونده گرگوریوس نکسوت ، کاریکاتوریست با سلیقه سوال برانگیز ، مثال خوبی است) ، به طور کلی ، شما می تواند بدون هراس از انتقام جویی دولت ، آنچه را که در هلند می خواهید ، بگوید.

تورنت قانونی در هلند است?

هرچند می توانید برای بارگیری غیرقانونی یا تورنت مطالب دارای حق چاپ از غیرقانونی انتظارات جدی داشته باشید. اگر گرفتار شدید ، و به احتمال فراوان از همه نظارت ها سپاسگزار خواهید بود ، می توانید نامه ای از توزیع کننده فیلم هلندی FilmWorks را انتظار داشته باشید که در آن به شما دعوی تهدید می شود مگر اینکه جریمه چند صد یورویی بپردازید.

اگر در هلند هستید و می خواهید torrent کنید ، باید یکی از بهترین VPN ها را برای تورنت استفاده کنید یا یکی از آن نامه ها را دریافت خواهید کرد. برای دسترسی به The Pirate Bay یا سایت های تورنت جایگزین فقط به یک مورد نیاز خواهید داشت زیرا وب سایت هایی که برای حمل محتوای دزدان دریایی شناخته شده اند هنگام استفاده از یک آدرس IP هلندی مسدود شده اند.

آنچه بهترین VPN را برای هلند رقم می زند

بین نظارت دولت ، این واقعیت که تورنت غیرقانونی است (خوب ، کم و بیش) و اینکه جرم سایبری در هلند رو به افزایش است ، ما می دانیم که امنیت ، نگرانی اصلی شما هنگام استفاده از VPN در هلند است. به این ترتیب ، می توانید اطمینان حاصل کنید که داده های شما هنگام مرور ، ایمن هستند.

این گفت ، امنیت بی فایده است اگر نمی توانید با سرعت مرتب خود مرور کنید ، بنابراین ما تصمیم گرفتیم که سرعت دومین عامل مورد نیاز برای در نظر گرفتن آن باشد. هیچ چیز بدتر از بافر Netflix نیست ، در حالی که تماشای این برنامه بزرگ فصل آخر را مشاهده می کنید.

سوم ، وجود سرورهای زیادی در هلند و همچنین کشورهای اطراف آن است. از آنجا که هلند یک مرکز سرور گسترده است ، این یک مشکل بزرگ نیست ، اما شما هنوز هم می خواهید سرورهای با کیفیت بالا و با کیفیت بالا در اطراف.

ما همچنین در مورد معیارهای دیگری که استفاده کردیم صحبت خواهیم کرد ، اما این سه عامل اصلی ترین آنها هستند. اگر دوست دارید یک وقفه کوچک که سرویس VPN در آن بهترین موقعیت را کسب کرده است ، لیست زیر را بررسی کنید:

 • امنیت: ExpressVPN ، NordVPN ، TorGuard
 • سرعت: ExpressVPN ، غاز VPN ، TorGuard
 • شبکه: CyberGhost، ExpressVPN، غاز VPN

بهترین VPN برای هلند: ExpressVPN

ExpressVPN در این مقاله برنده می شود زیرا همه صندوق ها را تیک می زند. از این گذشته ، دلیلی وجود دارد که ما آن را در بین همه VPN ها بالاتر بدانیم. این امن است (مقاله ما را در مورد امنیت VPN بخوانید تا ببینید که چگونه ما آن را تعیین می کنیم) ، و امنیت سختی را مستقیم از دروازه ارائه می دهید. در واقع ، شما هرگز نیازی به تغییر تنظیمات امنیتی نخواهید داشت.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

علاوه بر امنیت ، ExpressVPN سریعترین VPN است. در طول تست های سرعت ما ، تقریباً در هر شرایطی از رقابت توسط یک کشور مایل پیشی گرفت. فقط دسترسی به اینترنت خصوصی نزدیک شد ، و دلیل آن این است که از رمزگذاری پایین استفاده می کند (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی PIA یا مقاله ExpressVPN در مقابل PIA را بخوانید).

به علاوه ، همانطور که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بخوانید ، چندین سرور پر سرعت در هلند (معمولاً بین دو تا چهار) ، و همچنین در تمام کشورهای همسایه از جمله انگلیس ارائه می دهد (همچنین بهترین VPN ما را برای جمع بندی انگلستان). از آنجا که در هر سه معیار ما بسیار خوب است ، توصیه می کنیم ExpressVPN را برای نیازهای شما در هلندی مرور کنید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

علاوه بر همه اینها ، ExpressVPN آسان برای استفاده است. روشن کردن آن یک موضوع ساده با کلیک کردن بر روی دکمه عظیم در مرکز رابط است و تغییر سرورها فقط به شما نیاز دارد تا وقتی که مورد نظر خود را پیدا کنید ، روی منو کلیک کنید و حرکت کنید. ExpressVPN همچنین بهترین VPN برای Netflix است ، بنابراین شما قادر خواهید بود هر نمایشگاهی را که می خواهید ، در هر جای دنیا بگیرید.

با این وجود یک نکته جدی در ExpressVPN وجود دارد و این قیمت آن است. این هزینه برای یک سال 99 دلار است و آن را به گرانترین سرویس VPN تبدیل می کند ، حتی اگر در این امر ثبت نام کنید با استفاده از این لینک سه ماه از بالای 12 اصلی دریافت می کنید. این گفته می شود ، با دوره بازپرداخت 30 روزه همراه است ، بنابراین حتی اگر آن را دوست ندارید ، هیچ چیزی را از دست نمی دهید.

غاز VPN

دوم در این لیست Goose VPN ، یک سرویس VPN هلندی است که در چند سال گذشته تلاش زیادی برای ساختن آن به عنوان رهبر بازار انجام داده است. ما پیش بینی می کنیم که خیلی دور از این هدف نیست زیرا ترکیبی جالب از ویژگی ها را با قیمت مناسب ارائه می دهد. اگر بخواهد بیشتر افزایش یابد ، باید سرعت خود را برطرف کند ، زیرا وقتی ما آنها را برای بررسی Goose VPN مورد آزمایش قرار دادیم ، آنها بد بودند.

غاز-VPN-Slider1

غاز-VPN-Slider2

غاز-VPN-Slider3

Goose-VPN-Slider4

GooseVPN-Slider5

قبلی

بعد

گفته می شود ، اگر شما فقط از Goose VPN استفاده می کنید ، به عنوان راهی برای جابجایی در هنگام خواب ، سرعت نباید بیش از حد مشکل ایجاد کند. همانطور که از ارائه دهنده VPN داخلی برخوردار است ، تعداد زیادی سرور در هلند دارد ، بنابراین می توانید از راه دور به یک سرور وصل شوید. در سطح بین المللی ، گزینه های زیادی در کشورهای اطراف وجود ندارد.

درمورد امنیت ، Goose VPN جامد است ، و AES 256 بیتی را به عنوان استاندارد ارائه می دهد (توضیحات رمزگذاری را بخوانید ، اگر این فقط برای شما gobe است) و بسیاری از پروتکل های VPN. این به صورت پیش فرض برای IKE است ، که ما در اینجا در Cloudward.net دیوانه نیستیم ، بنابراین توصیه می کنیم در منوی تنظیمات به OpenVPN تغییر دهید..

دلایل دیگر ما دوست داریم غاز VPN

علاوه بر دلایل فوق ، یکی دیگر از ویژگی های عالی Goose VPN این است که اجازه می دهد تا دستگاه های نامحدود به حساب شما متصل شوند. این بدان معناست که می توانید به همان اندازه رایانه ها ، رایانه های لوحی و تلفن های هوشمندی را که دوست دارید به یک اشتراک وصل کنید بدون پرداخت هزینه اضافی. به عنوان مثال ExpressVPN فقط به سه اجازه می دهد ، بنابراین غاز VPN برای بهترین VPN برای چندین دستگاه کفش بود..

غاز VPN حدود 60 دلار در سال برای یک برنامه کامل هزینه دارد ، یا 3 دلار در ماه برای یک برنامه محدود که 50 گیگابایت پهنای باند در هر ماه ارائه می دهد. این قیمت مناسب است ، اما برنامه محدود فقط باید توسط افرادی انجام شود که در مورد امنیت گزینشی هستند. در هر صورت ، تمام برنامه ها با 30 روز ضمانت بازگشت پول همراه هستند ، بنابراین تلاش برای صرفه جویی در هزینه سکه برای شما نخواهد بود.

NordVPN

NordVPN به لطف امنیت عالی و شبکه سرور فوق العاده خود رتبه سوم این لیست را بدست می آورد اما به دلیل سرعت متناقض امتیاز خود را از دست می دهد. همانطور که در بررسی NordVPN ما توضیح داده ایم ، پیدا کردن سرور که سرعت خوبی برای شما به دنبال خواهد داشت یک امر آزمایشی و خطایی است که می تواند آزار دهنده باشد.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

به محض سهولت فوق العاده استفاده NordVPN ، می توانید خندید و خندید. امنیت آن بسیار قابل تنظیم است. این فقط موضوع است که چند اسلایدر را چرخانده و چند صندوق را علامت بزنید و تا حد ممکن ناشناس باشید. دارای سرورهای DoubleVPN برای امنیت بیشتر و همچنین سرورهای torrenting است ، بنابراین می توانید از حق نسخه برداری جلوگیری کنید.

در مورد شبکه سرورها ، NordVPN صدها سرور در سرتاسر اروپای غربی دارد که آمستردام و لاهه به عنوان مرکز این مرکز شناخته می شوند. لازم نیست به دنبال سرور در هلند ، بلژیک یا آلمان باشید (این یکی از بهترین VPN های ما برای آلمان است).

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

قرعه کشی اصلی دیگر NordVPN این است که این یکی از بهترین VPN ها برای پخش جریان است و به شما امکان می دهد به Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video دسترسی پیدا کنید ، آن را نامگذاری کنید. تنها مشکل مسئله سرعت است ، اما بار کافی را امتحان کنید و هیچ خطایی در پروکسی قادر به تحمل شما نخواهد بود.

یکی از بهترین ویژگی های NordVPN قیمت گذاری آن است. گرچه هزینه سالانه آن معقول است ، می توانید برای سه سال ثبت نام کنید و فقط 108 دلار بپردازید ، که در تقابل با ExpressVPN قرار دارد (بررسی کنید که این دو در مقاله ExpressVPN در مقابل NordVPN ما با هم مقایسه می کنند). توصیه می کنیم NordVPN را امتحان کنید. این با 30 روز ضمانت برگشت پول همراه است ، بنابراین خطر زیادی ندارد.

CyberGhost

چهارم ، CyberGhost است ، بدون توجه به چگونگی قطع آن ، یک سرویس عالی است ، اما در صدر سه مورد قرار دارد. گفته می شود ، اگر هلند فقط یک تور کوتاه و مه آلود در یک تور اروپایی طولانی تر داشته باشد ، می خواهید CyberGhost را چک کنید زیرا این کشور بهترین خدمات VPN ما را در اروپا پوشش داده و آن را به یکی از بهترین VPN های ما تبدیل کرده است. برای اروپا.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

هنگامی که امنیت می آید ، سایبرگوست به همان اندازه در لیست ما قدرتمند است. این پروتکل های رمزنگاری مشابه ExpressVPN و NordVPN را دارد ، با استفاده از AES 256 بیتی و OpenVPN به عنوان پیش فرض های آن ، و دارای یک killswitch عالی است که در صورت عدم موفقیت سرور اتصال شما را قطع می کند. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد امنیت آن را در بررسی CyberGhost ما بخوانید.

سرعت جایی است که CyberGhost عقب می افتد. اگرچه قابل اعتماد بودن آن است ، اما در مقایسه با ExpressVPN کند است (برای جزئیات بیشتر در مورد آن قسمت ExpressVPN در مقابل CyberGhost را بخوانید). اگرچه برای پخش و همه چیز خوب است ، CyberGhost باید در این گردهمایی صندلی عقب بگیرد.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

هنگامی که به راحتی استفاده می شود ، CyberGhost با استفاده از یک رابط مبتنی بر کاشی ، ناوبری را برای افراد ناآشنا با منوها یا با بیزاری نسبت به آنها آسان می کند. به اندازه NordVPN خوشایند نیست (برای مقایسه کامل مقاله ما NordVPN vs CyberGhost را بخوانید) ، اما ممکن است این نقطه شیرین را برای شما بدست آورد.

بزرگترین نقطه فروش CyberGhost ، قیمت آن است. این ارزانترین VPN با سطح بالا است که سه سال خدمات فقط با 99 دلار ارائه می دهد. همچنین با ضمانت عظیم بازپرداخت 45 روزه همراه است ، بنابراین می توانید قبل از نهایی شدن فروش ، با آن به محتوای قلب خود بازی کنید. آن را امتحان کنید. احتمالاً دوست دارید.

تورگارد

ما لیست را با TorGuard به پایان خواهیم رسانید ، این یک سرویس عالی است که همه آنچه را که می خواهید از یک VPN بخواهید ارائه می دهد ، اما قیمت آن همراه است. استفاده از آن دشوار است ، و آن را برای بسیاری از افرادی که فقط می خواهند یک سرویس VPN تنظیم و فراموش کرده باشند ، بسیار مناسب است. برای جزئیات بیشتر در مورد بررسی TorGuard ما بخوانید.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

با گذشت زمان از این امر ، TorGuard یک سرویس عالی است. این امن است (به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین VPN های ما در چین رتبه بندی می شود) و سریع است ، اما برای رسیدن به بالاترین سرعت به یک آدرس IP اختصاصی نیاز دارید. این به شما چند دلار بیشتر در ماه بازپرداخت می کند ، اما اگر عملکرد اولویت شما باشد می تواند ارزش آن را داشته باشد.

در مورد شبکه ، TorGuard کوچک است ، اما دارای چندین سرور در هلند و کشورهای اطراف است. علاوه بر این ، این مجموعه گسترده ای از جهان را در بر می گیرد و آن را به یکی از بهترین VPN های ما برای مسافران تبدیل می کند. اگر برای یک آدرس IP اختصاصی یا دو بهار می روید ، این دامنه حتی بیشتر افزایش می یابد ، بنابراین اگر حرکت زیادی کنید ، TorGuard گزینه خوبی است.

دلایل دیگر ما TorGuard را دوست داریم

استفاده از TorGuard دشوار است ، اما تمام صندوق های موجود در هر بخش دیگر را بررسی می کند. برای پخش کردن بسیار عالی است (بهترین نمونه VPN ما را برای HBO Now به عنوان مثال مشاهده کنید) و بیشتر اوقات شما را به بیشتر وب سایت ها می آورید.

هزینه TorGuard خوب نیست ، اما می تواند بهتر باشد ، به خصوص اگر شما در قیمت یک آدرس IP اختصاصی نقش داشته باشید. بسته اصلی VPN 60 دلار در سال به شما باز می گرداند ، و این کار با یک آزمایش هفت روزه کوتاه همراه است ، بنابراین باید ذهن خود را سریع بررسی کنید که آیا VPN برای شما مناسب است. سرهای فناوری آن را دوست خواهند داشت ، بنابراین اگر خودتان را به عنوان یکی فکر کنید ، ممکن است راهی باشد.

ذکر افتخار: بهترین VPN رایگان برای هلند

اگرچه ما اطمینان داریم که پنج سرویس فوق العاده VPN بهترین شرط بندی شما هستند ، ما می دانیم که همه پول نقدی برای خرید یک VPN تمام عیار ندارند ، به ویژه اگر شما یک کوله پشتی با پول نقد باشید. اگر پول مسئله ای است ، Windscrib ارائه دهنده خوبی است تا زمانی که نیازی به استفاده از پهنای باند بیش از حد نداشته باشید.

رابط کاربری ضد باد

تنظیمات برگزیده شیشه ای

برنامه افزودنی مرورگر

گزینه های حفظ حریم خصوصی را ایجاد کنید

آزمایش نشت باد

قبلی

بعد

همانطور که می توانید در بررسی Windscrib ما بخوانید ، این برنامه حداکثر 10 گیگابایت در ماه به صورت رایگان ارائه می دهد ، بدین معنی که می توانید تا زمانی که در حال پخش ویدیو در YouTube یا Netflix نیستید ، به طور ایمن مرور کنید. همچنین دارای چهار سرور در هلند است ، بنابراین سرعت نباید بیش از حد مسئله باشد.

به طور کلی ، ما Windscrib را دوست داریم ، بنابراین اگر شما از طرح رایگان خوشتان می آید می توانید به برنامه های پرداخت شده آن ارتقا دهید. اگر به پهنای باند بیشتری نیاز دارید ، می توانید فقط از یک VPN رایگان به دیگری تغییر دهید. مقاله ما را در مورد بهترین خدمات رایگان VPN برای سایر پیشنهادات بررسی کنید.

افکار نهایی

هلند کشوری کاملاً بسته و دوستانه است که کارهای زیادی برای انجام و دیدن دارد. گفته می شود ، با تهدید به فضای مجازی و چشم برادر بزرگ به شما ، استفاده از VPN در حالی که شما در آنجا هستید ، چیزی دیگر از عقل سلیم نیست. VPN های فوق سرعت و امنیت مورد نیاز شما را در حین حضور در هلند به دست می آورند ، و همه با نوعی بازپرداخت همراه هستند ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید.

نظر شما در مورد نظارت دولت هلند چیست؟ آیا این یک چیز خوب یا بد است؟ آیا شما با هر یک از VPN هایی که ذکر کردیم تجربه دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن شما متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map