سریعترین خدمات VPN 2020: فستینا لنت

به استثنای امنیت ، سرعت مهمترین وجه یک شبکه خصوصی مجازی است. مهم نیست از کدام VPN استفاده می کنید ، روی سرعت شما تأثیر می گذارد. در برخی موارد ، این مثبتی است ، مثلاً وقتی VPN از ارائه دهنده خدمات اینترنت گذشته عبور می کند ، در حالی که در برخی دیگر ، این یک نکته منفی است و از پهنای باند کمی که دارید.


در این راهنما به سریعترین VPN ، ما می خواهیم نتایج را پس از گرفتن 16 ارائه دهنده برتر و اجرای آنها از طریق گانتلت تست های سرعت مقایسه کنیم. هرچند هیچ تست کامل نیست ، ما هرچه ممکن است رویکرد علمی را اتخاذ کردیم و متغیرهای ممکن را در نظر گرفتیم.

ارائه دهندگان ما انتخاب کردیم مبتنی بر چند عامل. در مرحله اول ، کسانی که در بهترین راهنمای VPN ما هستند ، اجزاء خودکار بودند. هنگامی که آنها را مرور کردیم یا براساس ادعای سرعتی که ارائه دهنده ارائه داده است ، بقیه یا بر اساس آزمایش ما انتخاب شدند.

سریعترین VPN های 2020

چه چیزی باعث سریع شدن VPN می شود?

سرعت ، مانند بسیاری از جنبه های VPN ، متغیرهای زیادی دارد. اگر با نحوه کار VPN ناآشنا هستید ، توصیه می کنیم راهنمای VPN ما را مطالعه کنید. این درک پایه را در مورد چگونگی عوامل سرعت بخشیدن به کل طرح به شما می دهد. سرعت ما دربرابر توضیح دهنده تأخیر نیز خواندن اضافی خوبی است.

مستقیم ترین عوامل سطح پروتکل و رمزگذاری است.

به طور کلی ، رمزهایی که از اندازه های کلیدی بزرگتر استفاده می کنند ، امن تر هستند ، البته شرط اینکه رمزنگاری نشده باشد. رمزگذاری و اندازه کلیدی چگونگی برقراری ارتباط با سرور از راه دور و الگوریتم پیچیده انتقال داده های متن به متن متن را نشان می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد روند ، توضیحات مربوط به رمزنگاری را بخوانید.

به طور خلاصه ، بین سرعت و امنیت تعادل وجود دارد. پروتکل شما نیز استفاده می کنید. برخی پروتکل ها فقط اجازه استفاده از رمزگذارهای خاص را می دهند ، در حالی که برخی دیگر در نقاط مختلف زنجیره شبکه رمزگذاری می کنند. این همچنین می تواند بر سرعت تأثیر بگذارد.

وقتی صحبت می کنیم VPN چقدر سریع است ، ما در مورد چقدر پهنای باند از اتصال به اینترنت عادی خود صحبت می کنیم. به عنوان مثال ، اگر با بارگیری 200 مگابیت در ثانیه شروع کنیم و بعد از اتصال به VPN ، سرعت بارگیری 140 Mbps را اندازه گیری کنیم ، VPN از پهنای باند 60 مگابیت بر ثانیه از سرعت محافظت نشده ما استفاده می کند..

این کار با عملکرد مشابه نیست. توان این است که داده ها چقدر از طریق اتصال در ارتباط هستند ، در حالی که پهنای باند چقدر توانایی اتصال این اتصال را دارد. برای VPN ها ، عواملی که بر توان کارایی تأثیر می گذارد می تواند تعداد کاربران در سرور خاص یا حداکثر پهنای باند ممکن سخت افزاری است که از آن استفاده می کند.

برای اکثر کارها ، سرعت بارگیری مستقیم ترین “سرعت” است. جریان و مرور بیش از هر چیز با آن نگران هستند ، بنابراین این متریک است که باید برای استفاده اصلی VPN روی آن تمرکز کنید.

تأخیر یا پینگ ، به همان اندازه برای این کارها مهم نیست. پینگ اندازه گیری چقدر طول می کشد که یک پیام برای سفر به یک سرور و بازگشت به طول می انجامد. برای پخش ، مهم نیست. حتی اگر سرور 500 میلی ثانیه از آن عقب باشد ، خیلی عقب است.

از طرف دیگر ، وظایفی مانند بازی به تأخیر بستگی دارد.

بازی ، به ویژه هنگامی که چند نفره هستید ، نیازی به انتقال داده زیادی ندارید. هر دو دستگاه دارای بافت ها و مدل هایی هستند که بصورت محلی ذخیره شده و ارائه می شوند ، بنابراین فقط باید مقدار کمی از داده ها مانند نقاط ضربه و وقایع ایجاد شده منتقل شوند. برای اینکه هرچه ممکن این اتفاقات نزدیک به هم اتفاق بیفتد ، زمان تأخیر هر بازیکن باید کم باشد.

ما نمی خواهیم در این راهنما بازی را پوشش دهیم ، بنابراین اگر این نگرانی اصلی شماست ، توصیه می کنیم بهترین VPN ما را برای بخش بازی بخوانید.

چگونه فاصله بر سرعت VPN تأثیر می گذارد

مسافتی که شما در حال تونل زدن هستید عمدتا بر تأخیر اتصال تأثیر می گذارد. فاصله فیزیکی بیشتری برای پیام برای سفر وجود دارد ، بنابراین طول می کشد تا سفر به طول سفر ادامه یابد.

این جایی است که کثیف می شود. از لحاظ تئوریکی ، پهنای باند نباید تغییر کند ، مادامی که سروری که به آن وصل می شوید دارای پهنای باندی مشابه سرورهای نزدیک به شما باشد. با این وجود ، برای سفر به آن مسافت ، بسته‌ها مدت زمان بیشتری طول خواهد کشید ، که تأثیر آن بر نرخ بارگیری و بارگذاری است.

مدت زمانی که یک بسته سفر برای مسافرت طول می کشد می تواند بر نرخ توان تأثیر بگذارد ، که در بالا بحث کردیم. حتی اگر این اتصال در تئوری بتواند از همان پهنای باند پشتیبانی کند ، اما سناریوی دنیای واقعی به این معنی است که اتصال آهسته تری خواهید داشت. به همین دلیل ، این ایده بهتر است که به سرور VPN نزدیک به خانه متصل شوید ، مگر اینکه سعی کنید سانسور سخت را پشت سر بگذارید.

سریعترین نتایج تست سرعت VPN

ما در سه 16 ارائه دهنده VPN سه مکان – نیویورک ، آمستردام و توکیو را آزمایش کردیم. ما آن مکان ها را انتخاب کردیم زیرا بیشتر سرویس ها سرورهایی در نزدیکی آنها دارند. آزمایشات سه بار انجام شد و ما به طور میانگین نتایج را بدست آوردیم. در جدول زیر ، میانگین وزنی سه مکان را پیدا خواهید کرد. اگر مجموعه داده های کامل را می خواهید ، می توانید به صفحه گسترده تست ما نگاه کنید.

آزمایش در طی چند روز از طریق اتصال سیمی انجام شد. برای حفظ هر چه بیشتر عادلانه بودن ، ما قبل از هر دور آزمایش ، سرعت محافظت نشده خود را تأیید کردیم. در روزهایی که نتایج 10 درصد بالاتر یا پایین از حد طبیعی بود ، ما آزمایش نکردیم. خوشبختانه ، این وضعیت هرگز به وجود نیامد.

نتایج ما در مگابیت در ثانیه نمایش داده می شود ، بنابراین اگر انتظار نرخ پایین تری دارید ، به همین دلیل است. هشت بیت تا یک بایت وجود دارد ، بنابراین نرخ بارگیری 200 مگابیت در ثانیه برابر با 25 مگابایت در ثانیه خواهد بود.

نتایجی که 10 درصد یا کمتر از سرعت محافظت نشده ما بود ، 10 بار بیرون ریخت و دوباره آزمایش شد. اگر آنها بالاتر از آستانه 10 درصد نبودند ، ما آخرین نتیجه آزمایش را برای دور خاصی که تست می کردیم نگه داشتیم. این قانون برای دورهای تک به کار می رود. به عنوان مثال ، اگر یک ارائه دهنده در یک دور موفق به گلزنی شود اما به طور مداوم در دور دیگر ضعیف باشد ، باز هم به طور متوسط ​​مشخص می شود.

علاوه بر محاسبه میانگین برای بارگیری ، بارگذاری و پینگ برای هر مکان ، میانگین وزنی کلی را محاسبه کردیم. میانگین وزنی میانگین در همه مکانها با وزن 40 درصد نسبت به محل آزمایش ما در ایالات متحده و 30 درصد برای دو مکان خارج از کشور.

گرچه امید ما این بود که متغیرها را حساب کنیم ، اما این به سادگی امکان پذیر نبود.

برخی از ارائه دهندگان در مکانهایی که ما آزمایش کرده ایم ، مراکز داده ندارند و در بعضی مواقع ، سرور خاص عملکرد بسیار بدتری نسبت به سایرین در همان مکان دارد. برای پرداختن به آن ، در صورت امکان از سرور توصیه شده برای آن مکان استفاده کردیم و تأیید کردیم که چندین سرور در آن مکان دارای سرعت مشابهی هستند.

ما همچنین سطح رمزگذاری را به خود اختصاص داده ایم. آزمایشات ما با استفاده از OpenVPN با AES 256 بیتی انجام شد ، زیرا این تنظیم برای امنیت VPN استاندارد است. خوشبختانه ، تمام ارائه دهندگان مورد آزمایش ما این امکان را فراهم می کنند ، اگرچه برخی از استفاده های IKEv2 به طور پیش فرض نیست. در زیر می توانید نتایج ما را مشاهده کنید.

جدول سرعت VPN

ارائه دهنده: Weighted UpWeighted Down
ExpressVPN آرم
آرم NordVPN
آرم CyberGhost
آرم دسترسی به اینترنت خصوصی
آرم TorGuard
آرم استریل
آرم VyprVPN
آرم PureVPN
آرم IPVanish
آرم AirVPN
آرم ضد باد56.46
آرم VPNArea

6.26

67.26
آرم مولود

6.94

114.19
نشانگر مخفی کردن

7.56

63.95
لوگوی HideMyAss

5.84

88.14
آرم ProtonVPN

6.11

100.62

با نگاهی به داده ها ، ارائه دهندگان در یکی از دو اردوگاه قرار می گیرند: “عالی” یا “مناسب”. استثنائات وجود دارد. به عنوان مثال ، سریعترین ارائه دهنده بر اساس میانگین ما NordVPN است ، اما ما دریغ نداریم که آنرا سریعترین VPN اطراف بدانیم.

NordVPN دلیلی است که ما مجبور به اجرای یک قانون متمایز هستیم. نتایج برخی از سرورها در یک مکان خاص بسیار عالی بود ، در حالی که سایرین در همان مکان وحشتناک بودند ، مانند کمتر از 10 درصد سرعت محافظت نشده ما وحشتناک.

CyberGhost نتایج عجیبی را نیز به دست آورد. ما در بررسی CyberGhost خود به آن امتیاز 90 درصد سرعت دادیم ، اما در این دسته از تست ها ، بدترین ارائه دهنده بود. پیش فرض استفاده از IKEv2 است و هنگام استفاده از پروتکل VPN بسیار سریعتر است. مطابق تست ما OpenVPN خوب عمل نمی کند ، اما با IKEv2 قابل استفاده است.

کافی است بگوییم که ، اگرچه میانگین وزنه بردار ، یک مقایسه خوب را اضافه می کند ، می خواهید برای جزئیات بیشتر به صفحه گسترده ما بگردید. به عنوان مثال ، IPVanish نمرات عالی ایالات متحده داشت ، اما امتیازات وحشتناک در خارج از کشور ، بنابراین میانگین وزنه بردار آن را نفع می کرد. به طور مشابه ، PureVPN در آزمون ایالات متحده چنین داغی نکرد ، اما در آمستردام و توکیو عملکرد بهتری داشت.

سریعترین ارائه دهندگان VPN

با تمام داده ها و معیارهای موجود ، زمان آن است که سریعترین ارائه دهنده VPN را که پیدا کردیم ، نام ببریم. همانطور که در بخش بالا ذکر شد ، در طول آزمایش ناهنجاری هایی وجود داشته است ، بنابراین ما مجبور شدیم با چند ارائه دهنده و نحوه سفارش آنها در زنجیره ، قضاوت کنیم..

ExpressVPN

گرچه NordVPN میانگین وزنی بالاتری داشت ، اما متناقض بود. از طرف دیگر ExpressVPN توانست به طور مداوم به میانگین بالایی برسد. این از اولین دسته آزمایش ما انعطاف پذیر بود و بر اساس نتایج ثبت شده در بررسی ExpressVPN ما می تواند اعداد مشابهی را در سراسر جهان درج کند.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این توانایی نادر برای ماندن سریع در مسافت های طولانی دارد ، به همین دلیل ما آن را در رتبه اول بهترین VPN برای راهنمای Netflix قرار گرفتیم. مهم نیست که چه محتوایی را می خواهید قفل کنید ، ExpressVPN می تواند آن را اداره کند و با سرعت سریع این کار را انجام دهد.

به علاوه ، می تواند با خیال راحت این کار را انجام دهد. ExpressVPN با ترکیب پیش فرض خود با AES 256-bit و پروتکل OpenVPN ، شما را در حین مرور ایمن می کند. همچنین در دور زدن سانسور خوب است ، به همین دلیل کیک را در بهترین خدمات VPN ما برای راهنمای چین گرفت.

گفته می شود ، همه اینها را با قیمت سنگینی انجام می دهد. گرچه ExpressVPN به اندازه مثلاً Hide.me گران نیست (بررسی Hide.me ما را بخوانید) ، ارزان نیست. این تا حدی با ضمانت 30 روزه پس انداز پول جبران می شود ، بنابراین می توانید سرویس بدون ریسک را امتحان کنید.

دسترسی به اینترنت خصوصی

ما همیشه می دانستیم دسترسی به اینترنت خصوصی سریع است ، اما نرخ چشمگیر آن را به سطح پایین رمزگذاری شده توسط آن به طور پیش فرض نسبت داده ایم. با این وجود ، پس از این آزمایش ، مشخص است: PIA یکی از سریعترین VPN در اطراف است.

دستگاههای خصوصی-اینترنت-دسترسی-بررسی-پشتیبانی

PIA پیش فرض AES 128 بیتی است ، که می گوید در حین اضافه نکردن سربار غیر ضروری ، باید از شما محافظت کند. اگرچه در بسیاری موارد موافقیم ، AES 256-bit استانداردی است که سایر ارائه دهندگان تعیین می کنند. PIA موفق شد در آن دادگاه نیز توپ بازی کند ، و با کمبود میانگین ExpressVPN در میانگین وزن خود ، اختلاف کم داشت.

PIA گرچه در مکان های خاص پراکنده تر است ، PIA سرعت نسبتاً سطح را در سه سرور مورد آزمایش ما حفظ کرد. همانطور که انتظار می رود ، آزمایش نیویورک سیتی بهترین نرخ متوسط ​​بارگیری را داشت ، اما سرورهای آمستردام و توکیو خیلی عقب نبودند.

اگر فقط به سرعت و امنیت توجه دارید ، PIA یک انتخاب عالی است ، به ویژه با توجه به اینکه نیمی از قیمت ExpressVPN را دارد. این در حالیست که قابلیت استفاده بیش از یک موضوع را دارد ، که می توانید در بررسی PIA ما بدانید. اگر ترجیح می دهید خودتان آن را امتحان کنید ، می توانید با ضمانت هفت روزه برگرداندن آن ، بدون ریسک ثبت نام کنید.

آستریل

ما با آستریل رابطه عشق و نفرت داریم. ویژگی های آن عالی است ، اما رابط کاربری آن از بین می رود. امنیت آن از سطح بالایی برخوردار است اما قیمت آن بسیار بالا است. با وجود این اوج ها و پایین آمدن ، یکی از سریعترین VPN های موجود است.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

قبلی

بعد

گرچه در این آزمون رتبه سوم را دارد ، Astrill قادر به تولید نتایج سریع تر است. علاوه بر پشتیبانی از OpenVPN ، IKEv2 ، L2TP ، SSTP و PPTP ، همراه با چند پروتکل اختصاصی نیز ارائه می شود. به عنوان مثال OpenWeb یک پروتکل مبتنی بر TCP است که از AES 256 بیتی استفاده می کند و براساس آزمایش ما سریعتر از OpenVPN است.

این دور از تست ، هرچند نگرانی هایی را ایجاد کرد. مشتری هنگام تلاش برای بارگیری آزمایشی Astrill با یک آدرس ایمیل دیگر ، تشخیص داد که ماشین تست ما قبلاً از یک آزمایش استفاده کرده است. ما قادر به مطرح کردن اتهامات نیستیم ، اما ممکن است این چیزی باشد که شما می خواهید در نظر بگیرید.

صرفنظر از آن ، آنچه در اینجا مهم است این است که آستریل سریع و دارای ویژگی های غنی است. البته این با برچسب قیمت مطابقت دارد. به اندازه Hide.me گران نیست ، اما چند دلار بیشتر از ExpressVPN در هر ماه است. به گفته این ، این یک آزمایش رایگان ارائه می دهد ، بنابراین می توانید آن را بارگیری و امتحان کنید یا برای جزئیات بیشتر ، بررسی Astrill را مطالعه کنید.

تورگارد

TorGuard جذاب ترین رابط کاربری ندارد ، اما یکی از قابل تنظیم ترین VPN در بازار است. امنیت را در اولویت قرار می دهد و در حین انجام این کار سرعت می یابد.

بهترین سریع VPN

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

گرچه میانگین وزنه برداری پایین تر از PIA و Astrill بود ، اما TorGuard با سرعت متوسط ​​بالاتری در ایالات متحده موفق شد. اگر بهترین سرورهای شبکه TorGuard را بهینه سازی و انتخاب کردیم ، احتمالاً این کل راهنما را پایین می آورد.

حتی با وجود برخی از سرورهای فرعی ، میله های TorGuard مجموعه زیاد است. در طول آزمایش ما ، شاهد کاهش ناچیز در نرخ بارگیری بودیم ، در حالی که زمان تاخیر کم است. سرور آمستردام مسئولیت آن را کاهش می دهد ، اما همچنان نرخ بارگیری ما را در حدود 100 مگابیت بر ثانیه نگه داشته است..

TorGuard سریع است ، اما همچنین از نظر ویژگی های اقتصادی بسیار غنی است. تنظیمات مربوط به اسکریپت های سفارشی قبل و بعد از اتصال و یک حساب ایمیل رمزگذاری شده رایگان را دریافت خواهید کرد. قیمت تمام اینها نیز پایین است. شما می توانید برای یادگیری بیشتر ، بررسی ما را بخوانید یا خودتان آن را با یک آزمایش آزمایشی یک هفته رایگان انجام دهید.

AirVPN

مانند آستریل ، ما با AirVPN رابطه عشق و نفرت داریم. این یک VPN ایمن است و دارای ویژگی های خاصی است ، اما بیشتر از هر کس دیگری برای فن آوری ها جذاب است. تا زمانی که بتوانید با رابط کاربری تاریخ خود سر و کار داشته باشید ، این یکی از سریعترین VPN هایی است که می توانید از آنها استفاده کنید.

ورود به سیستم airvpn

لیست سرور airvpn

سرعت airvpn

تنظیمات کلی airvpn

منطقه مشتری airvpn

قبلی

بعد

اگرچه مشخص شد كه وزن متوسط ​​AirVPN را به صورت پنجم قرار داده است ، ما اينجا را قرار خواهيم داد. وقتی سریع باشد ، سریع است ، اما همه سرورها این تجربه را به شما ارائه نمی دهند. در بررسی AirVPN ، ما توجه کردیم که بعضی از مکان ها ، مانند مرکز داده در تورنتو ، دارای سرعت های ناپایدار هستند.

سریع است ، در این مورد شکی نیست ، اما سازگار نیست. به عنوان مثال ، سه دور آزمایش ما در مرکز داده آمستردام میزان بارگیری بسیار متفاوت را نشان داد. یک دور 109.63 مگابیت بر ثانیه به ما داد ، در حالی که دور دیگر فقط 52.3 Mbps بود. مقاومت بالای مرکز داده در شهر نیویورک میانگین را بالا برد.  

شما باید با AirVPN امتیازاتی کسب کنید ، اما این یکی از VPN های قابل تنظیم در بازار است. این یک تن از ویژگی های آن است ، و اگر شما خودتان را tinkerer خیال می کنید ، ممکن است گزینه عالی برای شما باشد. یک آزمایش آزمایشی وجود ندارد ، اما می توانید برای یک روز سه دلار با 1 دلار ثبت نام کنید.

سخنان محترم

همه ارائه دهندگان نمی توانند بهترین باشند ، اما اینها بد نیستند. در زیر ، دوندگان را پیدا خواهید کرد.

ملواد

مولود می توانست انتخاب پنجم ما باشد و اگر شش ارائه دهنده را انتخاب می کردیم ، در این لیست قرار می گرفت. میانگین وزنی آن فقط کمتر از AirVPN بود و اگرچه این بهترین راه برای دیدن چگونگی عملکرد هر VPN است ، اما ملاود در دور و مکان سازگارتر بود.

صفحه اول مولود

اگرچه رابط کاربری آن برای استفاده آزار دهنده است – به سینی قفل شده است – مولود تجربه کاربر دعوت کننده تری نسبت به AirVPN دارد. برنامه در مورد اندازه برنامه تلفن های هوشمند است و صفحه اصلی این مسئله را روشن می کند که فقط به اتصال شما ارتباط دارد. علیرغم این رویکرد ساده ، ملاواد هنوز هم یک انتخاب عالی برای تکنسین ها است.

این نرم افزار منبع باز است ، بنابراین می توانید کد منبع را در GitHub بارگیری کنید و به صورت بازی در اطراف خود بازی کنید. اگرچه تصور می کنیم فقط درصد کمی از مردم این کار را انجام دهند ، گزینه موجود است. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس در بررسی مولود ما کسب کنید یا یک محاکمه محدود سه ساعته را بارگیری کنید تا ببینید که چگونه آن را دوست دارید.

ProtonVPN

ProtonVPN ممکن است بهترین VPN رایگان موجود باشد. استفاده از آن بسیار آسان است ، از ویژگی های مناسبی برخوردار است و سریع بوت می شود. اگرچه فقط با برنامه رایگان می توانید به سه مکان سرور دسترسی داشته باشید ، و ProtonVPN سرعت را به صورت “کم” تبلیغ می کند ، می توانید از آن به همان اندازه که می خواهید استفاده کنید..

بهترین سریع VPN

خدمات پرداختی بد نیست ، اما همانطور که در بررسی ProtonVPN ما اشاره کردیم ، احساس می شود همان پول می تواند شما را در جای دیگری خریداری کند. با این وجود ، این یک گزینه کاملاً وسط برای دور است که به Netflix وارد می شود. برای امتحان کردن خود می توانید برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید.

CyberGhost

CyberGhost بدترین ارائه دهنده نتایج را از ارائه دهندگان ما آزمایش کرده است. اگرچه نمایش بدی در اینجا داشت ، اما با IKEv2 خیلی بهتر است. اگر نگران محافظت در معرض خطر نیستید ، مانند پخش Netflix بدون مراجعه به ISP خود ، CyberGhost گزینه بسیار خوبی است.

Cyberghost-homepage-2018

IKEv2 به راحتی از OpenVPN مسدود شده است ، بنابراین ، اگر می خواهید با سرعت سریع سانسور را دور بزنید ، انتخاب خوبی نیست. به گفته این ، پخش جادار عالی است. CyberGhost دارای طیف وسیعی از سرورهای تخصصی جریان بیش از 50 سیستم عامل است ، و هرکدام که آزمایش کردیم در اولین آزمایش کار می کرد.

شما می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی CyberGhost کسب کنید یا این کار را با یک ضمانت سخاوتمندانه 45 روزه برای پس انداز خود انجام دهید.

نکات قابل انعطاف

آخرین گروه خدماتی هستند که نتایج بد یا مشکوک به ما داده اند.

NordVPN

ما NordVPN را بسیار دوست داریم – این رتبه دوم در بررسی های VPN ماست – اما احساس کردیم که برای این راهنما نیاز به قرار دادن آن در بخش ذکرهای نامفهوم داریم. از نظر تمام ویژگی های آن ، NordVPN در طول تست های سرعت ما متناقض بود. برخی از مکان ها تقریبا مطابق با ExpressVPN هستند ، در حالی که برخی دیگر حتی 10 درصد از سرعت محافظت نشده ما را به ما باز نمی گردانند.

قبلی

بعد

در این راهنما ، NordVPN ذکر ناشایست می کند ، اما هنوز هم یکی از بهترین VPN های موجود در بازار است. بررسی NordVPN ما بهتر کار را برای توضیح در مورد خصوصیات انجام می دهد ، اما برای توضیحات گسترده ، استفاده از آن بسیار سبک است و استفاده از آن بسیار ساده است..

VyprVPN

VyprVPN ما را در طی این آزمایش آزمایش شگفت زده کرد. گرچه هرگز سریعترین VPN در اطراف نبود ، اما سرعت قابل استفاده را حفظ می کرد. به گفته این ، در این جلسه آزمایش ، هنگام استفاده از OpenVPN ، سایر ارائه دهندگان نابود شده و استفاده از پروتکل اختصاصی VyprVPN ، Chameleon ، به این موضوع كمك نمی كند..

VyprVPN-Server-Selection

این بسیار ناامید کننده است زیرا VyprVPN ادعا می کند “سرعت قابل توجهی” در صفحه اصلی خود دارد. اگرچه سازگار است ، اما هرگز نتوانستیم نیمی از سرعت محافظت نشده ما را برگردانیم که عملکرد ضعیفی است. با این وجود ، تا زمانی که شما یک اتصال سریع محافظت نشده داشته باشید ، قابل استفاده است. می توانید اطلاعات بیشتری در بررسی VyprVPN ما کسب کنید یا برای یک آزمایش رایگان سه روزه ثبت نام کنید.

IPVanish

نمره IPVanish به همان اندازه که از جاده دریافت می کند ، روندی است که جنبه های دیگری از خدمات را به همراه دارد. اگرچه میانگین وزنی آن ، خوب ، متوسط ​​است ، اما امتیازات فردی آن مطلوب زیادی را برای مطلوب خود باقی می گذارد. سرورهای نیویورک سیتی و آمستردام به سرعت چشمگیر بودند و امثال ExpressVPN را با هم رقیب می کردند ، اما توکیو سرعت بارگیری متوسط ​​را تنها 8.28 Mbps به دست آورد..

قبلی

بعد

بعلاوه ، IPVanish هنگام انتقال گزارش به نهادهای دولتی دستگیر شده است. شما می توانید جزئیات را در بررسی IPVanish ما بخوانید ، اما کوتاه آن این است که ، با وجود ادعای “عدم ورود به سیستم” در سیاست حفظ حریم خصوصی ، هنگامی که یک حکم دادگاه درخواست ورود اطلاعات کاربر خاص را داشت ، IPVanish آنها را تحویل داد..

افکار نهایی

پس از چندین روز آزمایش و تجزیه و تحلیل داده ها ، ما خوشحالیم که ادعا می کنیم ExpressVPN به عنوان سریعترین VPN در بازار. از نظر فنی NordVPN دارای میانگین وزنی بالاتری بود ، اما همانطور که در بالا توضیح داده شد ، قوام آن جایی در نزدیکی ExpressVPN نبود.

در حالیکه ExpressVPN قهرمان است ، ارائه دهندگان دیگر نزدیک می شوند. به ویژه PIA و TorGuard با قیمت پایین خدمات بسیار خوبی ارائه می دهند و براساس آزمایش ما ، آنها سریع نیز هستند. AirVPN و Astrill سریع هستند ، اما مشکلات قابلیت استفاده آنها ما را از ارائه یک توصیه کامل باز می دارد.

آیا این شانس را داشتید که به داده هایی که جمع آوری کرده ایم نگاهی بیندازید؟ آیا تست های خود را انجام داده اید؟ به ما اطلاع دهید که چگونه در نظرات زیر رفت و مثل همیشه از خواندن شما متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map