پنج سرویس برتر برتر VPN برای آیفون 2020: زره برای اپل

دستگاه های اپل فریبنده ساده هستند. هرچند که نوشتن آنها به عنوان نماد وضعیت کار ساده ای است ، اما آیفون ها عملکرد بسیاری را در زیر کاپوت پنهان می کنند. به ویژه ، رابط های iOS به خوبی با VPN ها رابط می کنند و به شما امکان می دهند VPN را با چند ضربه ، نصب ، تنظیم و راه اندازی کنید..


در این راهنمای بهترین VPN برای آیفون ، ما قصد داریم از طریق ارائه دهندگان این فرآیند را ساده تر کنیم. ما این مسئله را بررسی خواهیم کرد که چرا فکر می کنیم هر ارائه دهنده گزینه خوبی برای آیفون است ، به همین دلیل آنها انتخاب خوبی و کلی و جوانب مثبت و منفی آنها هستند.

اگر ترجیح می دهید حالت آسان را پشت سر بگذارید ، توصیه می کنیم برای ExpressVPN ثبت نام کنید. این بالاترین امتیاز VPN ما به دلیل امنیت عالی ، حفظ حریم خصوصی و سهولت استفاده است. حتی یک آزمایش آزمایشی یک هفته رایگان در آیفون وجود دارد ، بنابراین هیچ خطری در بارگیری و امتحان کردن آن وجود ندارد.

بهترین VPN برای آیفون 2020

انتخاب بهترین VPN برای آیفون

خبرگان اپل با یکی از ساده ترین سیستم عامل ها برای استفاده در جهان خراب می شوند. این چیزی است که بسیاری از VPN با آن می جنگید. ارائه دهندگان مانند AirVPN این را اثبات می کنند (هرچند که بررسی AirVPN ما را بخوانید تا از امنیت عالی آن مطلع شوید). با وجود تلاش سایر ارائه دهندگان برای مدرن کردن تجربه VPN ، آنها هنوز راه درازی در پیش دارند.

ما جستجوی خود را با سهولت در نظر گرفتن ، به ویژه در مورد فن آوری های فنی یا کسانی که با دنیای VPN نا آشنا هستند ، شروع کردیم. برای اینکه در آن گنجانده شود ، VPN به شما امکان می دهد با یک شیر آب وصل شوید.

این نوع اتصالات معمولاً فرعی هستند ، زیرا برنامه VPN در تلاش است تا بهترین سرور را برای موقعیت مکانی شما پیدا کند. “تلاش” کلمه کلیدی است ، زیرا VPN اغلب نزدیک می شود اما در یافتن بهترین گزینه مطلق برای موقعیت مکانی شما ناکام می ماند. برای مثال ، بررسی Ivacy ما را بخوانید.

به همین دلیل ، یک سیستم ناوبری جامد نیز ضروری است. ایده این است که VPN می تواند شما را با یک شیر آب متصل کند ، اما پیکربندی اتصال شما فقط به چند مورد دیگر نیاز دارد. اگرچه ما روی ناوبری سرورها تمرکز می کنیم ، یک صفحه تنظیمات جامد آسیب نمی بیند.

سهولت استفاده مهمترین نگرانی است ، اما چیزهای بیشتری برای VPN وجود دارد. ما همچنین در ساخت امنیت و حفظ حریم خصوصی ارائه دهندگان VPN در هنگام ساختن لیست ، به کار خود پرداختیم. ما به دنبال ارائه دهندگان ارائه دهنده رمزگذاری درجه بالا AES 256 بیتی با یک خط مشی محرمانه محکم برای عدم استفاده از نقشه ها هستیم.

سرعت همچنین نگرانی بزرگی بود زیرا سریعترین ارائه دهندگان VPN به نظر می رسد یک تناسب طبیعی برای کاربران iOS باشد. با وجود این ، برخلاف بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای بازی ، ما نگران تأخیر نبودیم ، فقط نرخ بارگیری و بارگیری را انجام دهید.

سرانجام قیمت را در نظر گرفتیم ، اما بیش از هر چیز یک موضوع زمینه بود. قیمت ، مدت بازپرداخت و گزینه های پرداخت همه مهم هستند ، اما به اندازه ارزش مهم نیستند. انتخاب برتر ما یکی از گزینه های گران قیمت در بازار است ، اما ویژگی ها ، قابلیت استفاده ، سرعت و امنیت بیشتر از توجیه قیمت آن است.

1. بهترین VPN برای آیفون: ExpressVPN

best-vpn-for-iPhone-expressvpn

ExpressVPN در بهترین راهنمای VPN ما رتبه اول را به خود اختصاص داده است ، بنابراین جای تعجب ندارد که رتبه اول را نیز در اینجا کسب کند. یکی از اصلی ترین دلایلی که ما آن را خیلی دوست داریم ، رابط کارآمد است که قدرت را فدای سادگی نمی کند. برای طرفداران اپل بسیار مناسب است.

پس از ثبت نام در یک حساب کاربری و بارگیری برنامه ، تمام کاری که باید برای اتصال انجام دهید این است که روی دکمه بزرگ “روشن” در مرکز رابط ضربه بزنید. ExpressVPN به طور پیش فرض از یکی از مکان های هوشمند خود استفاده خواهد کرد ، که معمولاً کار بسیار خوبی را برای حدس زدن بهترین سرور برای شما انجام می دهد.

این عالی نیست ، در طول بررسی ما ، به طور کلی موقعیت جغرافیایی درست می شود ، اما بهترین سرور در آن مکان نیست. خوشبختانه ، انتخاب خودتان ساده است. در زیر دکمه “روشن” ، “مکان انتخاب” را پیدا خواهید کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که گزینه هایی را که ExpressVPN توسط قاره و کشور سازماندهی کرده است ، از طریق گزینه های مختلف بکشید.

ابزارهای مفیدی نیز در برنامه iOS وجود دارد. تحت “کمک” & پشتیبانی از منوی صفحه نمایش ، شما می توانید یک آدرس IP چک ، آزمایش نشت DNS و آزمایش نشت WebRTC پیدا کنید. اگرچه تعداد زیادی ابزار آنلاین برای رسیدگی به آنها وجود دارد ، داشتن لینک در برنامه خوب است.

کاربران iOS با ExpressVPN یک مزیت دارند. به طور معمول ، این کارآزمایی رایگان ارائه نمی دهد ، بلکه 30 روز ضمانت برگشت پول است. اگرچه در iOS ، تنها کاری که باید انجام دهید اینست که آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا هفت روز خدمات را به صورت رایگان دریافت کنید.

دلایل دیگری که ما ExpressVPN را دوست داریم

ما رابط ExpressVPN را بسیار دوست داریم ، اما هیچ مقدار گلیت و زرق و برق نمی تواند سرعت ضعیف یا عدم امنیت امنیتی را تشکیل دهد. خوشبختانه با ExpressVPN می توانید کیک خود را نیز تهیه کرده و آن را میل کنید. این یکی از سریعترین و امن ترین VPN های موجود در بازار است ، که باعث می شود رابط کاربری آسان هرچه بهتر شود.

شما می توانید از OpenVPN ، IKEv2 یا IPSec استفاده کنید ، که هرکدام رمزگذاری AES 256 بیتی را ارائه می دهند ، که رمزگشایی آن حدود یک میلیارد یا چند سال طول می کشد. در حالی که برخی از VPN های iOS شما را به استفاده از IKEv2 محدود می کنند – به تجزیه و تحلیل پروتکل VPN ما مراجعه کنید تا بدانید چرا – ExpressVPN به شما امکان می دهد از تمام پروتکل هایی که در برنامه دسک تاپ آن هستند استفاده کنید..

تا آنجا که سرعت می رود ، ارائه دهندگان کمی هستند که می توانند ExpressVPN را لمس کنند. دارای نرخ انتقال است که می تواند از جریان با کیفیت بالا و ، گاهی اوقات ، 4K پشتیبانی کند ، که خوب است با توجه به اینکه می تواند در سراسر جهان به Netflix وارد شود. ما آن را برای اولین بار در بهترین VPN ما برای راهنمای Netflix قرار دادیم.

ExpressVPN تقریباً می تواند وظایفی را انجام دهد (حتی دسترسی به الجزیره) و قیمت آن مطابقت دارد. این گران است ، تنها یکی از چند مورد جانبی که در بررسی ExpressVPN ما یافتیم. حتی در این صورت ، ارزش آن را دارد می توانید بدون ضمانت 30 روز ضمانت برگرداندن پول در دسک تاپ ثبت نام کنید یا از آزمایش هفته ای یک تلفن همراه استفاده کنید تا ببینید آیا فکر می کنید ارزشش را هم دارد ،.

2. CyberGhost

بهترین-vpn-for-iPhone-Cyberghost

در حالی که ما همیشه طرفدار CyberGhost بودیم ، بروزرسانی نسخه 7 قیمت پایین آن را حتی بیشتر جذاب کرد. یکی از معدود مشکلات قبلی رابط کاربری clunky بود که جدیدترین نسخه برطرف شده است. کاربران iOS رابط کاربری به روز شده را نیز دریافت می کنند و اتصال به آن را از همیشه راحت تر می کنند.

همانند ExpressVPN ، تمام کاری که باید انجام دهید ثبت نام در یک حساب کاربری ، بارگیری برنامه و تیک گزینه “on” است. از یک سرور توصیه شده بر اساس موقعیت مکانی شما استفاده می کند ، که مانند انتخاب برتر ما ، بیشترین راه را در آنجا می گیرد.

پیمایش سرور ساده است. به سمت پایین صفحه اصلی ، برای باز کردن لیست سرور ، روی فلش به پایین ضربه بزنید. CyberGhost کشورهایی را که در آن حضور دارند نشان می دهد و ضربه زدن روی آن به طور خودکار شما را به یک سرور در آن کشور متصل می کند. با ضربه زدن روی سه نقطه در کنار یک کشور ، می توانید یک سرور خاص را انتخاب کنید.

سرورها و کشورها می توانند مورد دلخواه باشند و می توانید با استفاده از زبانه ها در بالای صفحه هدایت سرور ، موارد دلخواه خود را پیدا کنید. در کنار برگه موارد دلخواه یک تب برای پخش جریان وجود دارد ، که یکی از بهترین افزودنی های نسخه 7. CyberGhost حدود 50 سرور است که برای سیستم عامل های مختلف جریان بهینه شده است ، از همه چیز از iPlayer BBC تا کانال 4 در دسترس است..

گرچه ExpressVPN هنوز تاج را به عنوان بهترین VPN برای پخش جریانی ، CyberGhost یک گزینه عالی است.

یکی از ویژگی های مورد علاقه ما در برنامه دسک تاپ ، امکان خودکار سازی CyberGhost در شبکه های خاص است. خوشبختانه این ویژگی در iOS نیز وجود دارد.

این امکان را به شما می دهد تا شبکه ها را همیشه وصل کنید ، هرگز وصل نشوید ، بخواهید اتصال را متوقف کرده یا متوقف کنید. با یک روتر باند دوگانه ، می توانید به عنوان مثال باند 2.4 گیگاهرتزی خود را به طور خودکار به VPN وصل کنید و باند 5 گیگاهرتزی خود به طور خودکار قطع شود..

در حالی که به نظر می رسد بیش از هر چیز شبیه به یک تازگی است ، اتوماسیون به سهولت در استفاده زیاد کمک می کند. به جای اینکه به برنامه خود ، انتخاب سرور و اتصال متصل شوید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که شبکه مورد استفاده خود را تغییر دهید.

دلایل دیگری که از CyberGhost دوست داریم

CyberGhost یکی از سریعترین VPN هایی است که ما مورد آزمایش قرار داده ایم ، اما هنوز یک میله پایین ExpressVPN است زیرا اتصال اولیه خیلی زیاد رنج می برد. با این وجود ، اگر می توانید با افت اولیه سرعت مقابله کنید ، CyberGhost به طرز شگفت آور مقاومت در سراسر جهان است.  

حتی با وجود رابط نرم و صاف و جدید ، سرعت سریع و وقف پاک به حریم خصوصی ، بزرگترین قدرت سایبرگاوست قیمت آن است. نرخ ماهانه بد است ، به طور معمول برای VPN های بالا قفسه ، اما برنامه های سالانه و 18 ماهه ارزش بسیار زیادی دارند.

با کمی بیش از 50 دلار برای هر دو مدت زمان ، می توانید CyberGhost را روی حداکثر هفت دستگاه نصب کنید ، از سرورهای برتر خط NoSpy و حتی یک سال McAfee Total Protection به طور رایگان استفاده کنید. همانطور که می توانید در بررسی کل حفاظت McAfee ما بخوانید ، ممکن است دومی بیشتر از یک نعمت یک نفرین باشد تا یک نعمت.

برنامه ها با ضمانت 45 روزه پس انداز پول نیز پشتیبانی می شوند ، این طولانی ترین پنجره بازپرداخت است که از هر VPN دیده ایم. در بررسی کامل CyberGhost ما می توانید در مورد آن و همچنین ویژگی های جدید نسخه 7 اطلاعات بیشتری کسب کنید.

3. دسترسی به اینترنت خصوصی

بهترین-vpn-for-iPhone-Pia

ما آخرین باری که از آن استفاده کردیم ، به “دسترسی سریع به اینترنت بدون دسترسی” به “اینترنت سریع دسترسی” نامیده ایم که توضیحی کامل برای کاربران iOS است. به نظر می رسد اگر ExpressVPN و CyberGhost به اندازه کافی کم نباشند ، PIA نشان می دهد که می توانید با حتی کمتر هم کنار بیایید. صفحه اصلی به سادگی یک سوئیچ ضامن ، مکان و آدرس IP عمومی را نشان می دهد.

مانند سایرین ، می توانید با زدن کلید “روشن” شروع کنید. PIA از مکان پیشنهادی خود استفاده می کند ، که می توانید با ضربه زدن روی کادر موقعیت مکانی در پایین صفحه ، آنها را تغییر دهید. همچنین می توانید با استفاده از منوی همبرگر و ضربه زدن به “انتخاب منطقه” فهرست سرورها را باز کنید.

در ابتدا منوی تنظیمات مانند کرایه استاندارد VPN به نظر می رسد. می توانید پروتکل ، سطح رمزگذاری ، سوکت و پورت خود را تنظیم کنید که معمولی است. تنظیمات پیشرفته ای وجود دارد که سایر VPN ها به آنها دسترسی ندارند ، از جمله الگوریتم تأیید اعتبار داده ها و رمزنگاری دستی.

دو عملکرد خاص تلفن همراه نیز در تنظیمات هستند. یک موضوع “تاریک” وجود دارد که رنگ سفید را برای سیاه و سفید در رابط کاربری برای نمای متفاوت تغییر می دهد. گرچه این فقط یک زیبایی شناسی به نظر می رسد ، تم تاریک یک هدف عملی در دستگاه های تلفن همراه است. از آنجا که این موضوع تولید کننده نور در سطوح تاریک نیست ، می تواند باعث افزایش عمر باتری شما شود.

آیفون X و حتی تلفنهای برتر اندرویدی مانند Pixel 3 و Galaxy S9 از نمایشگر OLED استفاده می کنند که باعث ایجاد نور در سطوح سیاه نمی شود. PIA با بهره گیری از این فناوری سعی دارد ضمن استفاده از برنامه ، مشکلات عمر باتری را نیز حل کند.

یک مسدود کننده محتوا برای Safari نیز وجود دارد که فقط می توانیم فرض کنیم مبتنی بر MACE است ، یک مسدود کننده تبلیغات که در برنامه دسک تاپ قرار دارد. در طول آزمایش ما ، MACE مانند یک جذابیت کار کرده است ، چیزی که همه مسدود کننده های تبلیغاتی VPN نمی توانند بگویند. برای مثال ، بررسی StrongVPN ما را بخوانید.

دلایل دیگری که ما دسترسی به اینترنت خصوصی را دوست داریم

اگرچه PIA در سهولت استفاده بسیار عالی است ، اما در مناطق دیگر نیز از بین می رود. این ویژگی غنی نیست ، با سیستم عامل های جریان کار می کند و برنامه دسک تاپ باعث دلخواه شما می شود. حتی با این وجود ، جوانب مثبت نسبت به منفی از آن استفاده می کنند ، که PIA را به یکی از بهترین گزینه های بودجه در بازار تبدیل می کند.

حتی در پایان ماهانه ارزان است. PIA معمولاً دو برابر قیمت ارائه شده در سایر ارائه دهندگان VPN را تغییر می دهد. برای مثال ، این برنامه دو ساله چند دلار بیشتر از یک برنامه سالانه در CyberGhost است و برنامه سالانه کمتر از نصف قیمت یک برنامه سالانه در ExpressVPN است..

PIA سریع است ، بیش از حد. تنها یک ارتباط جزئی در ارتباط اولیه ما وجود داشت که تقریباً 20 درصد از سرعت بارگیری را از دست داده است. پس از آن ، انعطاف پذیر بود. دلیل آن ، تا حدی ، سطح پایین رمزگذاری PIA است. به طور پیش فرض ، از یک کلید 128 بیتی استفاده می کند ، که برای رمزگذاری و رمزگشایی از زمان کمتری نسبت به یک کلید 256 بیتی طول می کشد..

اگرچه هنوز هم امن تلقی می شود ، AES 128 بیتی ممکن است برخی از افراد را ترساند. خوشبختانه ، شما می توانید با یک کلید 256 بیتی در تنظیمات ضربه بزنید. اگر همه چیز به شما دلپذیر بود ، حتما توضیحات رمزگذاری ما را بخوانید.  

PIA فقط یک پنجره بازپرداخت یک هفته را ارائه می دهد ، با توجه به اینکه قیمت آن ارزان است ، معامله خیلی بزرگ نیست. به راحتی می توانید در برنامه iOS نیز ثبت نام کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که ایمیل خود را وارد کرده و اشتراک خود را با استفاده از حساب Apple خود تأیید کنید. در بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روند ثبت نام کسب کنید.

4. NordVPN

بهترین-vpn-for-iPhone-nordvpn

استفاده از NordVPN نیز آسان است ، که نباید تعجب آور باشد. این گفته است ، برخلاف گزینه های دیگر در لیست ، از یک طرح استاندارد سوئیچ جابجایی ، انتخاب سرور و IP عمومی استفاده نمی کند. برنامه با یک نقشه و یک دکمه کوچک “اتصال سریع” باز می شود. با بهره برداری از آن ، شما را با سرور توصیه شده NordVPN تنظیم می کند.

هرچند که نقشه شکل اصلی ناوبری سرورها است که باعث می شود انتخاب یک مکان شیک تر و شهودی تر شود. نشانگرهای موجود در نقشه برای نشان دادن کشورهایی که NordVPN دارای سرور است ، نه خود سرورهای مجزا وجود دارد.

ضربه زدن روی یک مکان ، پنجره “اتصال سریع” پایین را به یک صفحه انتخاب سرور تغییر می دهد.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که انگشت خود را بکشید. NordVPN به همراه بار و فاصله از موقعیت مکانی شما ، سرورهای موجود در کشور را به شما نشان می دهد. همچنین یک نماد قلب در کنار سرورها وجود دارد ، بنابراین می توانید موارد دلخواه خود را علامت بزنید.

اگر کشور را انتخاب نکردید و بر روی دکمه “اتصال سریع” بکشید ، می توانید فهرست کامل سرورها را مرور کنید. در بالای لیست سرورها ، موارد دلخواه خود ، نوار جستجو و سرورهای تخصصی NordVPN را نیز پیدا خواهید کرد که در بخش بعدی در مورد آنها صحبت خواهیم کرد.

با این حال ، NordVPN به یک دلیل در رده چهارم قرار دارد. با وجود هدایت برتر خود به PIA و ExpressVPN ، برنامه iOS فاقد تنظیمات واقعی است. در تنظیمات ، می توانید از سیستم خارج شوید ، برنامه خود را ارتقا دهید ، با پشتیبانی تماس بگیرید و killswitch را تغییر دهید. خودشه.

دلایل دیگری که ما از NordVPN دوست داریم

حتی با وجود عدم تنظیم تنظیمات در برنامه iOS ، NordVPN یکی از بهترین گزینه ها در بازار است. یک دلیل این است که شما به بسیاری از سرورهای تخصصی دسترسی پیدا می کنید که برخی از آنها در iOS قابل استفاده هستند.

در دسک تاپ چهار گزینه وجود دارد: نظیر به همتا ، پیاز بیش از VPN ، Double VPN و IP اختصاصی. سرورهای Double VPN غیرمعمول ترین هستند. در اصل ، شما از دو اتصال VPN استفاده می کنید ، از یک سرور به سر دیگر پرتاب می کنید ، که امنیت شما را دو چندان می کند. فقط چند ارائه دهنده VPN دیگر این ویژگی را دارند ، از جمله Windscribe و VPNArea (بررسی VPNArea ما را بخوانید).

متأسفانه ، کاربران iOS به سرورهای VPN و P2P به Onion محدود شده اند. این گزینه های عجیب و غریب برای یک تجربه تلفن همراه است زیرا اتصالات Double VPN از نظر تلفن های همراه از P2P از اهمیت بیشتری برخوردار است. حتی در این صورت ، گزینه ها وجود دارد.

گرچه ارزان نیست ، NordVPN آن را با قیمت گذاری بلند مدت می کند. شما می توانید تا سه سال پیش خرید کنید ، که قیمت ماهانه آن تقریباً از همه ارائه دهندگان موجود در بازار پایین می آید. برنامه ها با شش اتصال همزمان و 30 روز ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را بدون ریسک امتحان کنید. می توانید یاد بگیرید که چگونه در بررسی NordVPN ما ثبت نام کنید.

5- ضد باد

بهترین-vpn-for-iPhone-windscrib

Windscrib بهترین VPN رایگان در بازار است که با توجه به اینکه بیشتر VPN های رایگان وحشتناک و ، گاه خطرناک هستند ، کار ساده ای نیست. راهنمای بدترین راهنمای VPN ما را بخوانید تا ببینیم منظور ما چیست. TunnelBear به راحتی از بین می رود و 10 گیگابایت داده در هر ماه بیش از 500 مگابایت به صورت رایگان ارائه می دهد (بررسی TunnelBear ما را بخوانید).

هنگام ثبت نام سه گزینه وجود دارد: پهنای باند 2 گیگابایتی ، 10 گیگابایتی یا نامحدود. انواع 2 گیگابایتی و 10 گیگابایتی رایگان هستند ، اما در صورت تمایل باید ایمیل خود را تهیه کنید.

مانند سایر افراد ، Windscrib فقط یک شیر آب برای اتصال برقرار می کند. به طور پیش فرض بهترین مکان را تعیین می کند ، اما برخلاف گزینه های دیگر ، لیست سرور در زیر سوئیچ “روشن” قرار دارد. لیست به تفکیک منطقه است و می توانید با ضربه زدن به پیکان پایین در پایین آن ، سرور خاصی را که می خواهید از یک منطقه انتخاب کنید. در برنامه رایگان ، اکثر سرورهای عجیب و غریب موجود نیستند.

این فقط برنامه iOS است. Windscrib بدون نیاز به رابط کاربری ، همه چیزهایی را که لازم است بر روی یک صفحه نمایش متناسب است ، مدیریت می کند. می توانید برای یافتن پشتیبانی از منوی همبرگر استفاده کنید ، برنامه خود را ارتقا دهید و تنظیمات برگزیده خود را تغییر دهید ، اما تنظیمات دیگری وجود ندارد.

همانطور که برای NordVPN است ، این یک مسئله است. تجربه iOS خوب است ، اما فقدان شدید تنظیمات و ویژگی ها وجود دارد. سه انتخاب برتر ما نشان می دهد که شما می توانید یک تجربه دسک تاپ را به یک دستگاه تلفن همراه متصل کنید. گرچه NordVPN و Windscribe گزینه های بسیار خوبی هستند ، اما امیدواریم که در آینده ویژگی های بیشتری را اضافه کنند.

دلایل دیگری که ما از Windscrib دوست داریم

قرعه کشی اصلی Windscrib برنامه رایگان آن است که به صورت پیش فرض با 2 گیگابایت داده همراه است اما در صورت تأیید ایمیل خود 10 گیگابایت را در اختیار شما قرار می دهد. روش هایی برای کسب اطلاعات بیشتر نیز وجود دارد ، از جمله صدای جیر جیر با لینک Windscrib ، مراجعه به دوستان و خانواده و حتی استفاده از منابع رایانه ای باقیمانده برای حل هش.

پرداخت مشترکین ، علاوه بر پهنای باند نامحدود و دسترسی به کل شبکه سرور ، از ویژگی های بیشتری برخوردار است. سرورهایی وجود دارند که مخصوص پخش به نام WindFlix هستند. آنها ساخته شده اند تا خطای پراکسی وحشت زده Netflix را پیدا کنند ، اما ما سرورهای بومی را در آن مکان ها آزمایش کردیم و.

خوشبختانه ، اشتراک ارزان است. گرچه نرخ ماهانه هنوز بیش از برنامه PIA است ، برنامه های سالانه و دوسالانه از ارزان ترین چیزی است که ما دیده ایم. تمام برنامه ها با اتصالات همزمان نامحدود همراه هستند و برنامه دوسالانه حتی با شش ماه “Dashlane” نیز همراه است

افکار نهایی

گزینه های VPN زیادی در App Store وجود دارد که بسیاری از آنها subpar هستند. اگر فقط “VPN” را جستجو کنید ، تنها ارائه دهنده لیست ما که نشان می دهد NordVPN است ، و حدود 20 نتیجه پایین است. همیشه بهتر نیست به نظرات فروشگاه App اعتماد کنید.

به عنوان مثال اولین نتیجه Hotspot Shield است. در بررسی Hotspot Shield ما متوجه شدیم که این محصول از یک تجربه عالی و مجموعه ای از ویژگی های کاربران برخوردار است ، اما یک سیاست حفظ حریم خصوصی وحشتناک است. اگرچه ردیابی آنها دشوارتر است ، توصیه می کنیم با انتخاب های خود چسبیده باشید زیرا بارها و بارها ثابت کرده اند که از شما محافظت می شود.

اگرچه وقتی نوبت به VPN با کیفیت بالا و باریک تر انتخاب می شود ، گزینه های دیگری نیز وجود دارد ، بنابراین اگر شما ارائه دهنده مورد نظر خود را در اینجا پیدا نکردید ، توصیه می کنیم بررسی های VPN دیگر ما را بخوانید اگر ExpressVPN یا CyberGhost به دلخواه شما نیستند.

به نظر شما کدام VPN برای آیفون مناسب است؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. چرا که شما اینجا هستید ، بهترین VPN ما را برای قطعه Mac و سایر مقالات VPN بررسی نکنید؟ مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map