TunnelBear vs CyberGhost: A Bear and a Ghost Duke It Out در سال 2020

TunnelBear مسلماً یکی از VPN های شناخته شده تر در آنجا است که دارای مارک منحصر به فرد بازاریابی با مضمون خرس است. اگر بررسی TunnelBear ما را بررسی کنید ، می بینید که ما از قیمت عالی آن ، که شامل یک برنامه رایگان نسبتاً سخاوتمندانه است ، و همچنین رابط زیبایی شناسی و کاربردی آسان آن ،. 

اگرچه بازاریابی با نام تجاری CyberGhost ممکن است به اندازه TunnelBear جذاب و قابل تشخیص نباشد ، اما در حال حاضر یکی از سگ های برتر در بازار است و با توجه به داده های موتور جستجو ، علاقه بسیار مشابه کاربران VPN به عنوان TunnelBear را جلب می کند.. 

در بررسی CyberGhost ، ما در مورد چقدر عاشق همه ویژگی های آن ، امنیت محکم ارائه شده و سرعت چشمگیر آن می توانیم صحبت کنیم.

با توجه به سطح مشابهی از علاقه عمومی ، منطقی به نظر می رسید که این دو تا سر به سر هماهنگ باشند و ببینیم کدام یک در بالای صفحه قرار می گیرد.

راه اندازی یک مبارزه: CyberGhost در مقابل TunnelBear

هنگام مقایسه VPN ها ، کمبود چیزهایی برای صحبت کردن وجود ندارد. برای ایجاد یک مقایسه عادلانه در حالی که ممکن است بسیاری از مباحث مهم را در بر بگیرد ، ما به پنج دوره تقسیم شده ایم.

این دوره ها شامل ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و سرانجام امنیت و حفظ حریم خصوصی است. قبل از اینکه در هر دور حفر کنیم ، شروع خواهیم کرد به طور مختصر آنچه را جستجو می کنیم و یادداشت می کنیم اگر VPN شناخته شده است که به طور معمول در منطقه خاصی برتری دارد یا ندارد..

سپس ، بررسی خواهیم کرد که هر VPN چه چیزی را باید در این دسته ارائه دهد. در پایان دور ، ما افکار نهایی را در مورد این موضوع ارائه می دهیم ، سپس یک برنده را تعیین می کنیم و یک امتیاز را به آن VPN اختصاص می دهیم. نفر با بیشترین امتیاز در پایان برنده مسابقه می شود.

1

امکانات

آنچه ارائه دهنده VPN را در مشتری خود شامل می شود ، نشانگر قوی این است که چه نوع کاربر در تلاش است تا جذب کند. اگرچه ممکن است برخی از VPN معتبرتر را استفاده کنند که استفاده از آن ساده تر باشد ، اما بسیاری از افراد چیزی را می خواهند که همه آنرا بدست آورد.

حداقل ما به دنبال یک سوئیچ kill و امکان اجرای VPN برای راه اندازی و اتصال در هنگام راه اندازی هستیم. به نظر ما این ویژگی ها برای هر VPN مورد نیاز است زیرا مستقیماً بر امنیت شما تأثیر می گذارد. موارد اضافی مانند تونل سازی اسپلیت یا مسدود کننده های تبلیغاتی و مخرب خوب است ، اما به هیچ وجه اجباری نیست که یک VPN کاربردی تلقی شود.

TunnelBear

منوهای تنظیمات TunnelBear به طور منظم سازماندهی شده اند اما بسیار کم جمعیت هستند. در صفحه اول منوی تنظیمات گزینه هایی برای راه اندازی TunnelBear در هنگام راه اندازی وجود دارد ، همچنین برخی از تنظیمات ظاهر و اطلاع رسانی.

تنظیمات Tunnelbear

تب دوم در تنظیمات – امنیت – جایی است که سوئیچ kill در آن یافت می شود ، با عنوان “VigilantBear”. این صفحه همچنین گزینه ای به نام “GhostBear” دارد که ترافیک VPN شما را مبهم می کند تا بیشتر به نظر برسد به یک اتصال اینترنتی عادی به ISP ها ، وب سایت ها و دولت ها.

بعد از این یک برگه شبکه قابل اعتماد است که به شما امکان می دهد TunnelBear را پیکربندی کنید تا به طور خودکار هنگام اتصال به یک شبکه غیرقابل اعتماد ، اتصال برقرار کنید ، که برای جلوگیری از خطرات WiFi عمومی بسیار عالی است. این واقعاً تقریباً در مورد حداقل VipN است که می تواند از آن دور شود. 

اگرچه سوئیچ kill و قابلیت اجرای مشتری در هنگام راه اندازی وجود دارد ، اما هیچ گزینه ای برای اتصال VPN در هنگام راه اندازی وجود ندارد..

CyberGhost

CyberGhost توانسته است مجموعه ای چشمگیر از ویژگی ها را در هفتمین تکرار سرویس دهنده دسکتاپ خود قرار دهد. یافتن همه این ویژگی ها آسان نیست ، زیرا بیشتر در بخش “سهولت استفاده” بحث خواهیم کرد ، اما همه آنها برای بهبود امنیت بسیار مفید هستند. 

در تب تنظیمات عمومی ، منوهای کشویی برای زبانها ، و همچنین انتخاب یک موضوع سبک یا تاریک وجود دارد. همچنین یک دکمه ضامن برای سوئیچ kill وجود دارد که ما از مردم می خواهیم همیشه کنار بگذارند.

cyberghost-review-privacy-تنظیمات

برگه دوم در فهرست تنظیمات دارای “اتصال” است و به شما امکان می دهد مواردی را تغییر دهید ، از جمله پروتکل مورد استفاده یا محافظت نشت DNS روشن است. سایر ویژگی ها در خارج از منوی تنظیمات در زبانه های خود پیدا می شوند. 

برای مبتدیان ، زبانه ای به نام “قوانین هوشمند” وجود دارد که برخی از جذاب ترین ویژگی هایی را که CyberGhost ارائه می دهد ، در خود جای داده است. اینجاست که تنظیمات اتصال خودکار وجود دارد ، و گزینه ها بسیار فراتر از آنچه در حالت عادی موجود است است.

علاوه بر این به شما امکان می دهد VPN را به صورت خودکار وصل کنید که اجازه دهید به طور خودکار شروع به کار کند ، همچنین می توانید لیستی از برنامه های دیگری که CyberGhost باید در صف قرار دارد ایجاد کنید تا بعد از اتصال به VPN شروع کنید. این یک افزونه بسیار مناسب است و به شما امکان می دهد رایانه خود را پیکربندی کنید تا به محض امنیت اینترنت تمام برنامه های پرکاربرد خود را به تنهایی شروع کنید..

cyberghost-review-smart-قوانین

بخش فرعی دیگری از تب “قوانین هوشمند” محافظت از WiFi است که به کاربران اجازه می دهد لیستی از شبکه های قابل اعتماد و نحوه رفتار VPN در شبکه های غیر قابل اعتماد را تعریف کنند. همچنین گزینه هایی به نام “استثنا” و “محافظت از برنامه” وجود دارد.

صفحه “استثنا” به شما امکان می دهد لیستی از وب سایتهایی ایجاد کنید که از اتصال تونل شده VPN استفاده نمی کنند. اگر می خواهید به یک محتوای جغرافیایی قفل شده در یک سایت دسترسی پیدا کنید ، می توانید از آن استفاده کنید ، اما همچنان سرعت کامل اینترنت خود را در همان زمان می خواهید. این شبیه به تونل زنی اسپلیت است ، ویژگی ای که می توانید در بررسی ExpressVPN ما بیشتر بخوانید. 

در آخر ، صفحه ای به نام “ویژگی های اتصال” وجود دارد که شامل گزینه هایی برای مسدود کردن مواردی مانند وب سایت های مخرب و تبلیغات است. به گفته این ، این بهترین تبلیغ مسدودکننده ای نیست که دیده ایم ، و شما بهتر است یکی از گزینه های موجود در 99 ابزار رایگان ما را برای محافظت از مقاله حفظ حریم خصوصی خود بررسی کنید.

دور یک افکار

TunnelBear فقط حداقل ویژگی های خسته کننده را که انتظار داریم ببینیم را پوشش می دهد و فقط در چند مورد اضافی مانند VigilantBear پرتاب می کند.. 

از طرف دیگر ، CyberGhost دارای گزینه های اتصال خودکار بسیار زیاد است و ویژگی های مفید دیگری مانند آگهی مسدود کننده و گزینه های قوانین هوشمند آن را دارد. این دور اول بدون رقابت است ، زیرا CyberGhost صدرنشین صریح این گروه است.

دور: ویژگی های نقطه برای CyberGhost

آرم TunnelBear
آرم CyberGhost

2

قیمت گذاری

قیمت گذاری اغلب یک نقطه عطف برای ارائه دهندگان VPN است که دارای ویژگی های کمتری هستند. ما این موضوع را در گذشته در مقاله ExpressVPN در مقابل TunnelBear ، جایی که TunnelBear از ویژگی های ExpressVPN پایین بود ، دیده ایم ، اما توانست در قسمت قیمت گذاری زمین گمشده را تشکیل دهد.

برای ارزیابی قیمت هر VPN ، ما نه تنها هزینه را در نظر گرفتیم بلکه چه نوع گزینه های پرداختی را نیز پذیرفته ایم ، سیاست بازپرداخت و اینکه آیا هر نوع آزمایش رایگان در دسترس است.

TunnelBear 

TunnelBear یک برنامه رایگان مناسب و معقول دارد که در هر ماه 500 مگابایت داده به کاربران می دهد. اگر می توانید یک توییت ارسال کنید ، بگویید که چقدر از استفاده از TunnelBear لذت می برید. 

این برنامه رایگان آن را در لیست خدمات VPN رایگان ما جایگاه بالایی را به دست آورد ، اما هنوز به اندازه برنامه رایگان ProtonVPN سخاوتمندانه نیست ، که می توانید در بررسی ProtonVPN ما بیشتر بخوانید. برای مقایسه برنامه های رایگان ، قطعه Windscrib vs. TunnelBear را بخوانید.

با حرکت به برنامه های پرداخت شده ، تنها دو گزینه وجود دارد. می توانید یک برنامه ماهانه یا یک برنامه سالانه خریداری کنید. گزینه ماهانه فقط یک دلار یا چیزی کمتر از آن چیزی است که از مدعیان سطح بالا در بازار VPN انتظار داریم.. 

گزینه سالانه این قیمت را به نصف کاهش می دهد و معامله بسیار بهتری را رقم می زند. تکان دهنده ، TunnelBear هیچ سیاست بازپرداخت مشخصی ندارد ، اما در عوض اظهار می دارد که “درخواست های بازپرداخت برای اشتراک ها ممکن است توسط TunnelBear بصورت موردی در نظر گرفته شود.”

در حالی که این برنامه رایگان هنوز هم به کاربران بالقوه فرصتی می دهد تا قبل از پرداخت ، دست خود را از طریق VPN بگیرند ، باز هم خوب است حداقل 14 روز نوعی سیاست بازپرداخت تضمین شده را ببینید.. 

سرانجام ، برای روش های پرداخت ، TunnelBear فقط کارت های اعتباری و بیت کوین را می پذیرد. اما اگر قصد دارید گزینه ماهانه را انتخاب کنید ، بیت کوین از جدول خارج می شود. این فقط برای پرداخت هزینه های برنامه های سالانه قابل استفاده است. 

CyberGhost

همانطور که در مقاله NordVPN در مقابل CyberGhost دیدیم ، وقتی صحبت از قیمت گذاری طولانی مدت می شود ، CyberGhost سخت است. قیمت گذاری کوتاه مدت ماهانه آن چیزی است که از یک VPN با کیفیت بالا انتظار داریم ، اما برنامه یک ساله آن این قیمت را به نصف کاهش می دهد.

اگرچه قیمت گذاری سالانه کاملاً خوب است ، اما هنوز هم با مدعیانی مانند NordVPN برابر است و سالانه گران تر از TunnelBear است. گزینه های دو و سه ساله جایی است که واقعاً قیمت گذاری سایبرگوست می درخشد ، با این گزینه سه ساله یکی از مقرون به صرفه ترین محصولات موجود در بازار بر اساس هزینه ماهانه. 

تمام برنامه های ارائه شده امکان اتصال به هفت اتصال همزمان و پهنای باند نامحدود را فراهم می آورد. CyberGhost برای کمک به رفع نگرانی های کسانی که نگران انداختن چنین مبلغ هنگفتی برای تعهد بلند مدت VPN هستند ، یک آزمایش رایگان و همچنین یک سیاست بازپرداخت سخاوتمندانه ارائه می دهد.. 

محاکمه رایگان 24 ساعته است و ویژگیهای خاصی مانند آگهی دهنده را محدود می کند. همچنین وقتی می خواهید به محاکمه وصل شوید ، شما را در صف قرار می دهد ، که ادعا می شود 2،500 کاربر طولانی است و حدود یک دقیقه قبل از اتصال شما طول می کشد.

سیاست بازپرداخت دو بخش دارد. برای کسانی که فقط یک اشتراک یک ماهه خریداری می کنند ، شما 14 روز فرصت دریافت بازپرداخت کامل را دارید. اگر شش ماه یا بیشتر مشترک باشید ، مدت 45 روز فرصت دارید تا تصمیم بگیرید که VPN مناسب شماست یا اینکه پول خود را پس بگیرید. برای روش های پرداخت ، CyberGhost کارت های اعتباری ، PayPal و BitPay را می پذیرد.

مقاله ExpressVPN vs CyberGhost را بخوانید تا ببینید چگونه این دو در قیمت مقایسه می کنند.

دور دو فکر

به ثمر رساندن این دور دشوار است. TunnelBear در هر دو بازه زمانی ارائه شده ، CyberGhost را شکست می دهد ، اما به صورت ماهانه قیمت گذاری ، برنامه های بلند مدت CyberGhost ارزش بهتری را ارائه می دهد. علاوه بر این ، هر دو کارآزمایی رایگان دارند ، اما بسیار متفاوت عمل می کنند ، با TunnelBear به صورت ماهیانه داده های شما را می پوشند و CyberGhost به سادگی 24 ساعت به شما می دهد.

همه چیز در نظر گرفته شده ، این دو VPN در زمان قیمت گذاری و محاکمه رایگان ضربات تجاری دارند. عامل تصمیم گیری در مورد گزینه های بازپرداخت خط مشی و پرداخت می باشد. CyberGhost برای تمام برنامه های خود کارت های اعتباری ، پی پال و بیت کوین را می پذیرد ، در حالی که TunnelBear فقط گزینه های ماهانه خود کارتهای اعتباری را می پذیرد.

علاوه بر این ، سیاست بازپرداخت نامشخص TunnelBear ما را ناراحت می کند ، در حالی که CyberGhost تا 45 روز به کاربران پیشنهاد می دهد تا پول خود را پس بگیرند.

دور: نقطه قیمت گذاری برای CyberGhost

آرم TunnelBear
آرم CyberGhost

3

راحتی در استفاده

هرکسی که از یک نرم افزار ساختاری ضعیف استفاده کرده است ، می داند چگونه می تواند یک کار ساده و دنیوی را به کارناوال خشمگین عصبانی تبدیل کند. بدتر از همه ، هر کسی که از یک نرم افزار واقعاً وحشتناک استفاده کرده است ، احساس باز کردن یک برنامه (مخصوصاً با کار غیر ذخیره شده در پس زمینه) و دیدن فوری کامپیوتر شما را می داند. 

در این بخش ، هدف اصلی ما این است که اطمینان حاصل کنیم این اتفاق برای شما رخ نمی دهد. ما هر نرم افزار را از طریق قدم های آن قرار دادیم و به طراحی و چیدمان رابط نگاه کردیم تا ببینیم چقدر کاربر پسند است یا نیست. ما همچنین لیست کردیم که در صورت وجود ، چه نوع مسائل یا تصادفاتی را تجربه کردیم. 

TunnelBear 

TunnelBear با نام های جذاب و بازاریابی با مضمون های خرس و جذاب خود ، مارک تصویری که به راحتی قابل تشخیص است ، ساخته است. این احساس همچنین در طراحی رابط کاربری نفوذ می کند.

Tunnelbear-Client

وقتی مشتری را باز می کنید ، با نقشه سیاه و سفید با موقعیت مکانی خود که با یک گوسفند مشخص شده است ، استقبال می کنید. در اطراف نقشه تونل هایی وجود دارد که می توانید برای اتصال به آن مکان کلیک کنید. این رابط کاربری سبک به مرور زمان محبوبیت زیادی کسب کرده است ، و می توانید یکی از مشهورترین نمونه ها را در بررسی NordVPN ما مشاهده کنید. 

هنگامی که محل اتصال خود را انتخاب می کنید ، نقشه رنگی سبز پیدا می کند ، گوسفندان به خرس می شوند و انیمیشن هایی از خرس که یک تونل را در زمین در محل شما حفر می کند و از تونلی که انتخاب کرده اید ظاهر می شود..

اگر همه اینها برای شما خیلی زیاد است ، گزینه ای برای مخفی کردن قسمت نقشه رابط با یک دکمه در پایین سمت چپ وجود دارد. اگر تصمیم به انجام این کار گرفتید ، با یک رابط کاربری کاملاً فشرده باقی مانده اید که از یک منوی کشویی استفاده می کند تا به شما امکان دهد مکان مورد نظر خود و یک سوئیچ ضامن را برای اتصال انتخاب کنید..

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، فهرست تنظیمات کاملاً پراکنده است و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشد ، حرکت آسان است. همه گزینه ها یا به وضوح دارای برچسب هستند یا در کنار آنها مبهمی کوچک قرار دارند و توضیح می دهند که هر کدام چه کاری انجام می دهند. 

در حقیقت ، برخی از گزینه های فنی تر ، حتی یک علامت سؤال کوچک در کنار خود دارند که شما را به مقاله ای در سایت TunnelBear سوق می دهد که جزئیات یا ویژگی های خوبی را درباره این تنظیمات توضیح می دهد.. 

TunnelBear نرم افزاری را ایجاد کرده است که استفاده از آن آسان و دلپذیر است ، حتی برای کسانی که با VPN نا آشنا نیستند. شهودی بودن نقشه بسیار خوب است ، همچنین گزینه ای برای کنار گذاشتن آن وجود دارد و در کل نرم افزار هیچ مشکلی در رابطه با ثبات و اتصال به ما نداد.. 

CyberGhost

در نگاه اول ، رابط CyberGhost به نظر می رسد که در نوار وظیفه در پایین سمت راست قفل شده است ، که برای VPN غیر معمول نیست. با این حال ، این در واقع فقط محل پیش فرض برای پنجره است و شما می توانید در واقع آن را به دلخواه خود بکشید.

CyberGhost 7 دارای طراحی کلی مینیمالیستی است که یک دکمه پاور بزرگ در وسط برای اتصال و یک منوی کشویی در زیر وجود دارد که به شما امکان می دهد از لیست مکان ها انتخاب کنید. در قسمت بالا سمت راست دکمه هایی برای باز کردن منوی تنظیمات و اتصال به پشتیبانی وجود دارد. 

باز کردن منو تنظیمات ، پنجره را از جهت یابی پرتره کوچک به یک پنجره افقی بزرگتر و استاندارد تر می برد. به طور پیش فرض ، این پنجره به رنگ سفید است ، در حالی که پنجره نوار وظیفه کوچکتر با یک طرح سیاه و زرد تیره است.

cyberghost-review-spread-ui

با وجود روشن کردن حالت شب ، که این ویژگی ما برای کسانی که در معرض فشار چشم هستند یا با مانیتورهای روشن در اتاقهای کم نور کار می کنند ، می توان این حالت را تغییر داد.. 

هر گزینه ای در فهرست تنظیمات به خوبی نشان داده شده است و توضیحات کاملی را ارائه می دهد – هرچند بعضی اوقات متن چندین خط طول دارد – و بعضی چیزها احساس می کنند که در جایی عجیب و غریب هستند. یعنی این واقعیت که قوانین هوشمند به جای اینکه در فهرست تنظیمات درج شوند ، به سمت تب اختصاصی خود در سمت چپ منتقل شده اند. 

علاوه بر این ، در حین تست ، ما در بعضی مواقع با یکدیگر در ارتباط بودیم. ما بارها و بارها سعی کردیم به آلمان متصل شویم و هر بار – پس از یک انتظار طولانی 20 تا 30 ثانیه – به ما گفتند که وصل شده ایم. با این حال ، هنگامی که ما سعی کردیم به یک وب سایت برویم ، به سادگی بارگیری نمی شود. 

ما تنظیمات را تغییر دادیم ، TCP را نادیده گرفتیم و تقریباً در مورد همه آنچه ما می توانیم فکر کنیم انجام دادیم ، اما هیچ کاری انجام نشد. در حالی که این اتفاق می افتاد ، ما همچنین بین هر تلاش سرورهای دیگری را آزمایش می کردیم و به نظر می رسید که سایر مکان ها خوب کار می کنند.

همانطور که در مقدمه گفتیم ، این نوع مسئله ثبات شبکه می تواند بسیار ناامید کننده باشد. این که آیا کارهایی وجود دارد که باید انجام شود یا شما فقط سعی می کنید چیزی را تماشا کنید ، از آنچه که سعی می کنید انجام دهید به دلیل مسائلی مانند این ، بازمانده است هرگز چیز خوبی نیست.

دور سه فکر

TunnelBear یک رابط بصری جذاب و کاربردی آسان دارد. اگر همه زنگ ها و سوت های تماشای یک تونل خرس را به مقصد خود نرسانید ، می توانید به سادگی آن را خاموش کنید.

اگرچه CyberGhost رابط بدی ندارد ، چند مورد در مکانهای عجیب و غریب است و مهمتر از همه ، ما به دلیل دلایلی که نتوانستیم حل کنیم ، با اتصال به آلمان تلاش کردیم. عمدتا به همین دلیل ، TunnelBear برنده واضح در این دوره است.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای TunnelBear

آرم TunnelBear
آرم CyberGhost

4

سرعت

با پیروزی TunnelBear در دور سوم ، CyberGhost هنوز پیروزی در این دیدار را به دست نیاورد. با این حال ، همانطور که در گذشته مشاهده کرده ایم ، مانند مقاله TunnelBear vs. NordVPN ، TunnelBear از نظر سرعت قوی ترین نیست.

در این دور ، ما با اتصال هر VPN به همان پنج مکان آزمایش سرعت را انجام می دهیم و می بینیم چه نوع سرعتی می توانیم بدست آوریم. ما این را با اندازه گیری اولیه خود که بدون VPN انجام می دهیم مقایسه می کنیم تا ببینیم عملکرد هر کدام چقدر خوب است.

TunnelBear

هنگامی که ما در گذشته TunnelBear را آزمایش کردیم ، اصلی ترین چیزی که ما در مورد آن صحبت کردیم ، ناسازگاری آن بود و این بار فرقی نکرد. شروع با ایالات متحده – نزدیکترین مکان به جایی که ما آزمایش خود را انجام می دهیم – سرعت مطمئناً قابل استفاده است اما هیچ چیز خیلی چشمگیر نیست.

موقعیت مکانی پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا)5294.61343.19
ایالات متحده.3691.4687.28
بریتانیا8276.3560.09
ژاپن17953.3237.17
برزیل15841.34.86
سوئیس110108.582.48

با حرکت به سرور دوردست در انگلستان ، سرعت بسیار قابل استفاده باقی مانده است ، در حالی که در ژاپن و برزیل شاهد سرعت های کندتری بودیم که هنوز هم به اندازه کافی خوب بودند تا مرور را احساس پاسخگو کند اما سرعت هایی نیست که هر کسی را تحت تأثیر قرار دهد..

سرانجام ، هنگامی که به یک سرور در سوئیس متصل شدیم ، در واقع بیشترین سرعت بارگیری ما و در عین حال کمترین سرعت بارگذاری ما را دیدیم. علاوه بر این ناسازگاری در سرعت بارگیری و بارگذاری ، زمان های پینگ نیز عالی نیستند. اگر در جستجوی VPN با پینگ کم هستید ، حتما بهترین VPN ما را برای مقاله بازی بخوانید.

اگرچه سرعت از یک مکان به مکان دیگر متفاوت بود ، اما هر سروری که سعی کردیم فقط در چند ثانیه با هم ارتباط برقرار کنیم و در حالی که از آن استفاده می کنیم احساس پاسخگو بودن می کنیم. فیلم ها به سرعت و حتی پیش فرض 1080p روی کمترین سرورها بارگذاری می شوند.

به طور کلی ، TunnelBear مطمئناً قابل استفاده است ، اما در صورت نیاز به همه پهنای باند ، می توانید برای مواردی مانند بارگیری یا بارگذاری پرونده های بزرگتر از یک گیگابایت یا موارد دیگر ، بهترین VPN را دریافت نکنید..

CyberGhost

CyberGhost در واقع از همان مشکل TunnelBear رنج می برد ، اما تا حدی کمتر. این لیست افتخاری را در سریعترین لیست خدمات VPN ما بدست آورد ، اما فقط برای سرعت IKEv2 آن ، امنیت و ناشناس بودن را به خطر می اندازد.. 

این چیزی است که ما در بخش بعدی بیشتر به آن خواهیم پرداخت ، اما در این بخش از OpenVPN هنگام آزمایش هر دو VPN برای اطمینان از یک مقایسه عادلانه استفاده کردیم.

موقعیت مکانی پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا)5294.61343.19
ایالات متحده.9585.1790.02
بریتانیا7665.83128.26
ژاپن16881.08123.32
برزیل125156.2673.18
سوئیس10264.1212.25

جالب اینجاست که CyberGhost در هنگام بارگذاری سرعت در هر مکانی پیروز می شود ، و همچنین دارای بارهای پینگ برتر در همه مکان ها به جز یک: ایالات متحده است. در حقیقت ، ایالات متحده آمریکا زمان پینگ بالاتری نسبت به انگلیس داشت.

دلیل این امر این است که CyberGhost تصمیم گرفت ما را در ساحل شرقی با یک سرور در کالیفرنیا متصل کند. چرا این سرور انتخاب شد برای ما نامشخص است ، اما منجر به زمان بیش از حد پینگ برای اتصال که قرار بود نزدیکترین مکان باشد.

در مورد آنچه اکثر مردم بیشترین اهمیت را دارند – سرعت بارگیری – CyberGhost با TunnelBear ضربات را معامله می کند. CyberGhost در ژاپن سریعتر و در برزیل بسیار سریعتر اما در ایالات متحده ، انگلیس و سوئیس کندتر بود. گفته می شود ، معمولاً فقط در پشت چند مگابیت بود و به طور کلی احساس خوبی برای استفاده دارد.

دور چهار اندیشه

درنهایت ، هیچ یک از این VPN ها هنگام رسیدن سرعت خام ، سگ برتر محسوب نمی شوند. هر دو سرویس از مکانی به مکان دیگر متناقض هستند ، اما سرعت کافی را برای استفاده در کارهای روزمره فراهم می کنند.

با این حال ، اگر شما فردی هستید که به طور مرتب پرونده های بزرگ را به اطراف منتقل می کند ، ممکن است بخواهید به مواردی بپردازید که پهنای باند بیشتری را ارائه می دهد و قابل اطمینان تر است. اگر به دنبال یک VPN واقعاً سریع هستید ، پیشنهاد می کنیم بررسی دسترسی به اینترنت خصوصی ما را بررسی کنید.

در پایان روز ، با توجه به ضربات معاملاتی در سرعت بارگیری ، اما بالاترین سرعت بارگذاری و پینگ سایبرگاوست ، CyberGhost موفق شده است تا پیروزی را در این دور به سختی کاهش دهد.

Round: Speed ​​Point for CyberGhost

آرم TunnelBear
آرم CyberGhost

5

امنیت & حریم خصوصی

با این کار ، CyberGhost رسما سه امتیاز لازم برای پیروزی در این دیدار را تضمین کرده است. با این حال ، آنچه را که بسیاری احساس می کنند مهمترین عامل برای آخرین بار هستند ، ذخیره کردیم: امنیت و حفظ حریم خصوصی. 

در این بخش ، ما بررسی می کنیم که هر پروتکل VPN در چه نوع پروتکل هایی موجود است ، و همچنین از چه نوع یا انواع رمزگذاری می توان استفاده کرد. ما همچنین خط مشی رازداری VPN را مشاهده می کنیم تا ببینیم چه اطلاعاتی جمع آوری شده و چگونه استفاده می شود. 

TunnelBear 

همانطور که در بخش “ویژگی ها” دیدیم ، TunnelBear از نظر گزینه ها کمی فاقد آن است. این مسئله در مورد امنیت صادق است. پروتکل و رمزگذاری در بیشتر قسمت ها قفل شده اند ، از OpenVPN به عنوان پروتکل در اکثر سیستم عامل ها ، از جمله Android ، macOS و Windows استفاده می شود.. 

استثنا در این مورد iOS است که به جای آن از IPSec استفاده می کند. OpenVPN یک پروتکل درجه یک است که ما برای اکثر افراد توصیه می کنیم از نظر امنیت و سرعت استفاده کنند ، در حالی که IPSec به راحتی با توجه به ترافیک VPN قابل تشخیص است اما هنوز مطمئن است. در مورد رمزگذاری ، تمام سیستم عامل ها از AES-256 استفاده می کنند که در حال حاضر استاندارد طلایی برای رمزگذاری VPN است. 

با حرکت به سیاست حفظ حریم خصوصی ، TunnelBear کاملاً محکم است. اگرچه این مختصرترین سیاست حفظ حریم خصوصی نیست که ما دیده ایم ، اما به شکلی ساختار یافته است که پیدا کردن اطلاعات خاص حریم خصوصی را آسان می کند. این کلمه همچنین با بی اعتنایی به استفاده بیش از حد از اصطلاحات قانونی به خوبی اجرا می شود. 

TunnelBear تنها در صورت ثبت نام در جلسه آزمایشی رایگان ، ایمیل شما را جمع آوری می کند ، اما اگر تصمیم به ثبت نام در یک برنامه پرداخت داشته باشید ، به روش پرداخت نیز نیاز دارد. علاوه بر این ، TunnelBear داده های عملیاتی را برای حفظ شبکه سرور خود جمع آوری می کند.

این شامل مواردی از قبیل سیستم عامل است که روی آن استفاده می کنید و داده ای که استفاده کرده اید ، اما به شیوه ای غیر شناسایی جمع آوری می شود. داده IP یا ترافیک شما را جمع آوری نمی کند.

CyberGhost

CyberGhost گزینه های پروتکل دیگری نسبت به TunnelBear از جمله OpenVPN ، L2TP و IKEv2 به کاربران ارائه می دهد. با این وجود ، به طور پیش فرض ، روی گزینه “اتوماتیک” برای پروتکل ، که از IKEv2 استفاده می کند ، تنظیم شده است ، به احتمال زیاد برای سرعتهای بهتر که قبلاً به آنها اشاره کردیم.. 

ما به طور معمول از مردم می خواهیم که به محض شروع استفاده از VPN و ترک آنجا ، این تنظیمات را به OpenVPN تغییر دهند ، زیرا OpenVPN تشخیص سخت تر است و یک سابقه قوی برای حفظ حریم شخصی کاربر ارائه می دهد.. 

برای رمزگذاری ، تمام پروتکل ها با AES-256 زوج می شوند ، که امنیت بسیار خوبی را ارائه می دهد و برای همه اهداف عملی امکان شکستن در این زمان غیرممکن است.. 

در سیاست حفظ حریم خصوصی ، CyberGhost اظهار می دارد که تنها اطلاعات شخصی که جمع آوری می کند ، داوطلبانه توسط کاربر به آنها داده می شود. این شامل مواردی مانند آدرس ایمیل و اطلاعات پرداخت هنگام ثبت نام است.

اطلاعات تکمیلی با کوکی ها در وب سایت جمع آوری می شود ، اما این غیر شناسایی است و TunnelBear (همراه با هر وب سایت موجود) نیز این کار را برای کمک به حفظ سایت خود انجام می دهد. 

سرانجام ، برخی از اطلاعات در مورد رفتار کاربر هنگام استفاده از سرویس جمع آوری می شود. با این حال ، این اطلاعات دوباره شناسایی نشده است و به هیچ وجه توسط CyberGhost بررسی نمی شود. 

داده ها ، که شامل مواردی مانند تلاش برای اتصال در برابر موفقیت است ، توسط یک شرکت شخص ثالث جمع آوری و تجزیه و تحلیل می شود. این اطلاعات سپس برای حفظ و بهبود زیرساختهای شبکه CyberGhost استفاده می شود.

دور پنج افکار

هر دو TunnelBear و CyberGhost به ترتیب استاندارد طلایی AES-256 و OpenVPN را برای رمزگذاری و پروتکل ارائه می دهند. با این حال ، CyberGhost اطلاعات کمی کمتر از TunnelBear در مورد نحوه استفاده از VPN جمع می کند.

علاوه بر این ، اطلاعات فقط توسط یک شرکت شخص ثالث بررسی می شود. نکته دیگر اینکه CyberGhost هنگام امنیت ، گزینه های مختلفی را ارائه می دهد ، و همچنین ویژگی های امنیتی بیشتری مانند آنچه در بخش اول به آن نگاه کردیم.

اگر چه ما فکر می کنیم برای کاربران مهم است که تنظیمات پروتکل اتوماتیک را هنگام استفاده از CyberGhost فوراً به OpenVPN تغییر دهند ، اما وقتی امنیت می آید ، غیرقابل انکار است..

دور: امنیت & نقطه حفظ حریم خصوصی برای CyberGhost

آرم TunnelBear
آرم CyberGhost

6

افکار نهایی

با کسب امتیاز نهایی چهار بر یک ، سایبرگوست در این دیدار برنده است. مطمئناً هر دو VPN قابل استفاده هستند ، اما CyberGhost ویژگی های بسیار بیشتری و سرعت کلی بهتری را ارائه می دهد. 

CyberGhost همچنین قیمت های بهتری را ارائه می دهد ، حتی اگر TunnelBear نقاط قوت خاص خود را در اینجا داشته باشد ، یعنی ضرب و شتم CyberGhost در هزینه های کوتاه مدت. TunnelBear با رابط کاربری مناسب تر و کاربر پسند خود توانست یک نکته را به دست آورد.

برنده: CyberGhost

اگر از یک یا هر دو VPN استفاده کرده اید ، دوست داریم تجربه شما را بشنویم. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me