PureVPN vs ExpressVPN: بروزرسانی نبرد برای سال 2020

ExpressVPN در حال حاضر به عنوان بهترین VPN مورد بررسی ما رتبه بندی شده است ، ترکیبی از یک لیست عالی از ویژگی ها ، رابط کاربری آسان و امنیت بی عیب و نقص در زیر یک سقف. این برنامه بازی های متناوب را اجرا کرده و حتی عناوین صنعت شبکه خصوصی مجازی را نیز پایین آورده است (برای این مورد مقایسه ExpressVPN ما را در مقابل NordVPN بخوانید). 


علاوه بر این ، ExpressVPN PureVPN را آخرین باری که دو سرویس را با هم مقایسه کردیم از بین برد. با این حال ، پس از یک مأموریت محرمانه برای حفظ حریم خصوصی و وب سایت اصلاح شده ، PureVPN از نواری که قبلاً تعیین کرده بود تجاوز کرده است ، به این معنی است که دوباره زمان آن رسیده است که ببینیم چه کسی در یک ExpressVPN در مقابل PureVPN نبرد پیروز می شود. 

مانند همه مقایسه های ما ، ما به دنبال این دو VPN در خلا هستیم ، بنابراین توصیه می کنیم بررسی کامل PureVPN و بررسی ExpressVPN را برای افکار کامل خود بخوانید. اگرچه آنها در زمینه های مختلف متفاوت هستند ، هر دو خدمات عالی ارائه می دهند ، و با استفاده از سیاست های بازپرداخت سخاوتمندانه ، هیچ گونه خطری برای امتحان کردن آنها وجود ندارد.

راه اندازی یک مبارزه: ExpressVPN در مقابل PureVPN

قبل از ورود به آن ، بیایید برخی از قوانین اساسی را تنظیم کنیم. ما می خواهیم ExpressVPN و PureVPN را در پنج دور مقایسه کنیم: ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت. هر کدام از این دورها ارزش یک امتیاز را دارند و هر کدام سرویس VPN بیشترین امتیاز را در پایان کسب کند برنده کلی ما خواهد بود. 

اگرچه بین دورها اختلاف متقاطع طبیعی وجود دارد ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا امتیاز را به یک دور فردی محدود کنیم. این بدان معناست که اگر قیمت مناسب باشد ، خوب است ، حتی اگر فاکتورهای دیگری نیز در نظر گرفته شود. این فاکتورهای دیگر در پایان هر دور خلاصه می شوند ، بنابراین توصیه می کنیم افکار کامل خود را بخوانید نه اینکه فقط برای برندگان جای خود را بگیرید.. 

علاوه بر این ، وظیفه ما این است که در هر دور تعیین کننده باشد ، اما گاهی اوقات داستان فقط برای یک برنده تنها وجود دارد. بسته به فاکتورهای مختلف ، بهترین مورد ممکن است برای شما متفاوت از برنده ما باشد. در این حالت ، جایی که ما دو ارائه دهنده VPN محکم را با هم مقایسه می کنیم ، به طور قطعی می توان گفت که یکی بهتر از دیگری برای همه.

1

امکانات

با وجود تعداد زیادی VPN محکم ، ویژگی ها ویژگی مشخصی برای سگ های برتر شده اند. همانطور که قبلاً چندین بار دیده ایم ، فقدان ویژگی منجر به یک تجربه فرعی می شود ، حتی اگر سرویس اصلی VPN خوب باشد (برای نمونه ای از آن ، بررسی Goose VPN ما را بخوانید). در این دور ، خواهیم دید که چگونه ExpressVPN و PureVPN بر اساس تجربه معمول حفظ حریم خصوصی ایجاد می کنند.

PureVPN

PureVPN همیشه یک ارائه دهنده VPN با ویژگی متمرکز بوده است ، و اگرچه برخی از این ویژگی ها در پشت یک paywall قفل شده اند ، اما اشتراک پایه شما هنوز هم مورد توجه شما قرار می گیرد. این همانطور که باید با هر VPN خوب شروع می شود ، با یک سوئیچ kill که اتصال اینترنت شما را در صورت عدم اتصال به سرور راه دور خود مسدود می کند. 

با این حال ، PureVPN با آزمایش سرعت و تونل سازی اسپلیت بر روی سوئیچ قاتل ساخته می شود. اگرچه تست سرعت نسبتاً اساسی است ، اما با این وجود یک افزودنی خوش آمدید. تونل زدن اسپلیت بسیار هیجان انگیز است و به شما امکان می دهد اتصال VPN را بر اساس هر برنامه هدف قرار دهید. تنها ویژگی از دست رفته برنامه kill است که همانطور که در بررسی Astrill ما مشاهده می کنید ، کاملاً تخصصی است.

purevpn-review-split-tunelling

از ویژگی های پرداخت شده می توان به حمل و نقل پورت ، محافظت از DDoS و یک آدرس IP اختصاصی اشاره کرد. هر یک دلار اضافی در هر ماه اجرا می شود ، که این نرخ بدی نیست. به گفته این ، ما دوست داریم که حفاظت DDoS را بصورت رایگان گنجانده شود. شارژ برای حمل و نقل پورت ها و IP های اختصاصی معقول است ، اما محافظت از DDoS باید یک ویژگی شامل باشد. 

شاید برجسته ترین “ویژگی” رویکرد معین PureVPN به روند اتصال سرور باشد. در حالی که در دور سه قرار خواهیم گرفت ، چندین حالت وجود دارد که می توانید هنگام اتصال به یک سرور ، از بین آنها انتخاب کنید. 

اگرچه این حالت ها معمولاً هنگام انتخاب سرور باعث ایجاد دردسرهای بیشتری نسبت به آنچه ارزش آن را می کند می شود ، حالت “جریان” ویژگی خوبی است که به شما امکان می دهد بر اساس وب سایتی که می خواهید دسترسی داشته باشید به یک سرور وصل شوید.. 

در غیر این صورت ، PureVPN شامل پسوندی برای Chrome و Firefox است. این نسخه اکثراً نسخه پشتیبان از برنامه دسک تاپ خود است و یک فرآیند اتصال ساده تر سرور را ارائه می دهد. با این حال ، همچنین با محافظت در برابر نشت WebRTC و ارتباطی مبتنی بر وب سایت همراه است. 

ExpressVPN

ExpressVPN یک برنامه کاربردی متمرکز است ، به این معنی که بیشتر از ارتباط با قابلیت شخصی سازی ارتباط برقرار می کند (بررسی TorGuard ما را برای آن بخوانید). اگرچه ویژگی های کاملاً معدودی وجود دارد که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید ، آنها برای سایر قسمتهای برنامه رزرو شده اند تا بتوانید تجربه کاربر را تا حد امکان ساده نگه دارید. 

با PureVPN در بخش ویژگی های پا ، انگشت پا به پا می رود ، یک سوئیچ کشتار ، تست سرعت و تونل تقسیم می کند. سوئیچ kill کمی منحصر به فرد است زیرا همچنان به شما امکان می دهد از دستگاه هایی مانند چاپگرها در شبکه محلی خود استفاده کنید ، در حالی که اتصال شما به اینترنت باز مسدود شده است. تونل سازی اسپلیت آن استاندارد است. 

با این حال ، آزمایش سرعت قوی تر است. ExpressVPN به جای اینکه فقط زمان تأخیر را آزمایش کند ، مانند PureVPN ، زمان تأخیر و سرعت بارگیری هر یک از مکان های خود را نشان می دهد ، همچنین یک شاخص سرعت را ارائه می دهد ، که نشان می دهد در لیست کلی چقدر سریع است. اگرچه اختلاف کمی است ، اما تست سرعت قوی تر ExpressVPN آن را بالاتر از PureVPN قرار می دهد.

expressvpn-review-test-test سرعت

ExpressVPN همچنین یک پسوند مرورگر را ارائه می دهد که روشی ساده تر برای اتصال به یک سرور را فراهم می کند. با این حال ، این امر با پیاده سازی PureVPN با یک جعبه ابزار کوچک حریم خصوصی گسترش می یابد ، به شما امکان می دهد مکان خود را فریب دهید ، درخواست های WebRTC را مسدود کنید و HTTPS را مجبور به همه جا کنید (راهنمای SSL در مقابل TLS را برای اطلاعات بیشتر در مورد آن بخوانید).  

دور یک افکار

ویژگی برای ویژگی ، ExpressVPN و PureVPN برابر هستند. هر دو VPN تونل تقسیم ، سوئیچ kill ، یک پسوند مرورگر و تست سرعت را ارائه می دهند. اما ، ExpressVPN نسخه های قوی تری از این ویژگی ها ارائه می دهد ، سرعت بارگیری را در تست سرعت نشان می دهد و چندین ابزار حفظ حریم خصوصی را در پسوند مرورگر ارائه می دهد..

دور: ویژگی های Point for ExpressVPN

آرم PureVPN
ExpressVPN آرم

2

قیمت گذاری

قیمت گذاری برای هر نرم افزار یا سرویس آنلاین ، اما مخصوصاً برای VPN مهم است. به نظر می رسد که در مورد هزینه VPN ناسازگاری بالایی وجود دارد – بررسی نمونه Hide.me ما را برای نمونه آن بخوانید – این مهمترین نکته را ایجاد می کند. در این دور ، ما می خواهیم هزینه ها ، چرخه صورتحساب موجود و سیاست های بازپرداخت PureVPN و ExpressVPN را با هم مقایسه کنیم. 

PureVPN

در پایان ماهانه و سالانه چیزها ، PureVPN مطابق با سایر بازارها است و در حدود 11 دلار در هر ماه و حدود 70 دلار در سال شارژ می کند. اگرچه نرخ متفاوتی نیست ، اما اگر شما روی مدت زمان کوتاه تری متمرکز شده اید ، معاملات بهتری وجود دارد (بررسی آن را برای دسترسی به اینترنت خصوصی ما بخوانید). 

اشتراک های کوتاه مدت در بهترین حالت مناسب و معقول است ، اما PureVPN در مورد قراردادهای چند ساله عالی است. این یکی از معدود خدمات ارائه اشتراک پنج ساله است که هزینه کلی آن به کمتر از 100 دلار می رسد. برای یک اشاره ، برنامه سه ساله 99 دلاری CyberGhost یکی از بهترین ارزش های موجود در بازار است (بررسی CyberGhost ما را بخوانید ، و ExpressVPN ما را در مقابل CyberGhost بررسی کنید). 

PureVPN وقتی به اشتراک های طولانی مدت می آید بی نظیر است. مدت زمان کوتاهتر چشمگیر نیست ، اما هنگامی که می توانید با حفظ حدود 1،50 دلار در ماه از حریم خصوصی استفاده کنید ، این موضوع به سختی اهمیت ندارد. علاوه بر این ، PureVPN ضمانت برگشت پول 31 روزه را ارائه می دهد ، به این معنی که هیچ گونه خطری برای امتحان کردن آن وجود ندارد. 

اگر ترجیح می دهید یک حساب آزمایشی خریداری کنید ، می توانید ، اما این یک چیز عالی نیست. PureVPN یک محاکمه آزمایشی سه روزه با 2.50 دلار ارائه می دهد ، اما با وجود سیاست بازپرداخت در آماده ، بهتر است فقط یک طرح کامل را امتحان کنید.

ExpressVPN

ExpressVPN یکی از گزینه های مناسب با نرخ ماهیانه است که 1 دلار گرانتر از NordVPN است (بررسی NordVPN ما را بخوانید). اگرچه این نرخ با سایر خدمات VPN بالاترین خط سازگار است ، اما در مقایسه با مدت زمان طولانی تر ارزش کمی را ارائه می دهد. 

علاوه بر برنامه یک ماهه ، ExpressVPN گزینه های شش ماهه و یک ساله را ارائه می دهد. این برنامه شش ماهه اندکی کمتر از برنامه سالانه PureVPN با قیمت 60 دلار است ، در حالی که گزینه سالانه همان برنامه پنج ساله PureVPN با قیمت 100 دلار است. هنگام ثبت نام می توانید سه ماه خدمات را به صورت رایگان دریافت کنید ، اما صرف نظر از این ، نرخ بسیار بالاتر از PureVPN است. 

تهیه نسخه پشتیبان از اشتراک یک ضمانت 30 روزه برای پس انداز پول است که ExpressVPN افتخار دارد ، برخلاف VPN.asia (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن ، بررسی VPN.asia ما را بخوانید). اگرچه از نظر فنی روزانه کوتاهتر از پنجره بازپرداخت PureVPN است ، اما سیاست های برگشت پول کم و بیش یکسان است. 

در مورد پرداخت ، ExpressVPN با PureVPN با PayPal ، کارتهای اعتباری و بیت کوین مطابقت دارد که بهتر از IPVanish است (قطعه ExpressVPN ما را در مقابل IPVanish مطالعه کنید) ، اگرچه فاقد گزینه های دیگر با محوریت حفظ حریم خصوصی مانند پول نقد است. اگر این همان چیزی است که شما بعد از آن هستید ، حتماً نظر مولود را مطالعه کنید.

دور دو فکر

اگرچه ExpressVPN و PureVPN خدمات کاملی را با قیمت های مربوطه ارائه می دهند ، اما هیچ منفی نیست که PureVPN ارزش بهتری را ارائه می دهد. یک طرح پنج ساله 100 دلاری حتی برای ExpressVPN قابل قبول نیست. PureVPN برای این دور دوم روی تخته قرار می گیرد.

دور: نقطه قیمت گذاری برای PureVPN

آرم PureVPN
ExpressVPN آرم

3

راحتی در استفاده

VPN باید اتوماتیک باشد و به شما امکان می دهد مکان خود را انتخاب کنید و فراموش کنید که برنامه حتی در حال اجرا است. در این دور ، ما می خواهیم مقایسه یك تنظیم ساده ExpressVPN و PureVPN و همچنین اتصال VPN ها را آسان كنیم. 

PureVPN

PureVPN در هنگام اتصال روش متفاوتی را اتخاذ می کند. VPN به جای اینکه فقط تعدادی سرور را به شما معرفی کند و از شما بخواهد یکی را انتخاب کنید ، چندین حالت ارائه می دهد. این حالت ها هیچ چیزی در مورد روند اتصال تغییر نمی دهند. در عوض ، آنها شما را به سمت سرورهای خاص راهنمایی می كنند یا به شما اجازه می دهند كه براساس یك وب سایت متصل شوید. 

حالتهای pastvpn-review

اگرچه این ایده از نظر تئوری عالی است ، اما باعث می شود تا کاربر VPN در عمل دست و پا گیرتر باشد. آنها برای همه اهداف و اهداف گزینه های فیلتر برای تعداد سرورها هستند ، هر چند که تحت پوشش چیزهای بیشتری قرار دارند. 

علاوه بر این ، آنها هنگام اتصال می توانند برخی از سردرگمی ها را ایجاد کنند. به عنوان مثال ، هنگام استفاده از حالت جریان VPN ، ما تلاش کردیم به Netflix دسترسی پیدا کنیم ، اما در حالت عادی “آزادی اینترنت” ، Netflix خیلی خوب بارگیری کرد. 

برای دسترسی سریع به سرورهایی که مکرراً می توانید مکان های موردعلاقه خود را انتخاب کنید ، اما خارج از آن گزینه های فیلتر وجود ندارد شما نمی توانید لیست مکان ها را الفبایی کنید یا بر اساس یک سرور پیشنهادی از PureVPN متصل شوید. برنامه VPN هنوز قابل استفاده است اما بسیار زیبا احساس می شود. در تلاش برای ایجاد برنامه بیشتر از آنچه هست ، PureVPN به تجربه کاربر آسیب می رساند. 

صعود منطقه عضو است ، که می توانید به قسمت PureVPN دسترسی پیدا کنید. این داشبورد بسیار عالی است و به شما امکان می دهد اشتراک خود را به سرعت مدیریت کنید ، در صورت نیاز به کمک پیدا کنید و برنامه را در سیستم عامل های دیگر تنظیم کنید. ما می خواهیم ببینیم که فلسفه طراحی به داخل برنامه محلی منتقل شده است. 

ExpressVPN

ExpressVPN ، همانطور که در دور یک ذکر شد ، از طریق و از طریق جریان ساده می شود. پس از انتخاب یک نقشه و بررسی ، شما حتی نیازی به ورود به برنامه ندارید. در عوض ، ExpressVPN یک کد فعال سازی را ارائه می دهد که برای تأیید اعتبار دستگاه خود از آن استفاده خواهید کرد. 

پس از انجام این کار ، ExpressVPN باز خواهد شد و مکان هوشمندی را انتخاب می کنید که براساس موقعیت واقعی شما انتخاب شده و یک دکمه بزرگ “روشن” را نشان می دهد. اگرچه نیازی به توضیح ندارد ، اما ExpressVPN این مسئله را روشن می کند که برای تأمین امنیت سرور خود ، باید روی دکمه کلیک کنید. برای اکثر افراد ، مکان سرور هوشمند خوب است ، اما می توانید با استفاده از دکمه “مکان را انتخاب کنید” یک سرور نیز انتخاب کنید. 

expressvpn-بررسی-راه اندازی

تعدادی تنظیمات نیز به طور پیش فرض فعال هستند ، از جمله سوئیچ kill. مهمترین تنظیم پیش فرض مربوط به راه اندازی است. با شروع رایانه ، ExpressVPN بطور خودکار اجرا و وصل می شود. تا زمانی که شما در همان مکان مجازی اقامت داشته باشید ، احتمالاً حتی در دستگاه خود را فراموش خواهید کرد. 

همه چیز درباره ExpressVPN بر قابلیت استفاده تأکید دارد و به VPN اجازه می دهد تا از روند فرآیند اتصال روزانه شما خارج شود. این برنامه همچنین برای دستگاه های تلفن همراه مناسب است ، با داشتن ExpressVPN گره در بهترین VPN ما برای آیفون و بهترین VPN برای راهنماهای اندرویدی.

دور سه فکر

این دور تعیین کننده ترین قرعه است. اگرچه استفاده PureVPN کار دشواری نیست ، اما فاقد لهستانی ExpressVPN است. سهولت استفاده ExpressVPN به آن کمک می کند تا در پس زمینه استفاده روزانه از رایانه شما ذوب شود ، به راحتی این مرحله را در آن کسب کنید.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای ExpressVPN

آرم PureVPN
ExpressVPN آرم

4

سرعت

شاید مشخص ترین دور این مقایسه ، سرعت یکی از مهمترین فاکتورهایی باشد که باید هنگام انتخاب VPN در نظر بگیرید. در زیر ، ما نتایج تست سرعت ما را برای PureVPN و ExpressVPN فراتر خواهیم گذاشت. برای هر دو VPN ، ما چندین مکان را با استفاده از OpenVPN / UDP و AES-256 آزمایش کردیم ، با سرعت محافظت نشده ما به عنوان نقطه مقایسه. 

PureVPN

PureVPN در آخرین دور تست سرعت ما به طرز چشمگیری ظاهر شد. این تعداد سرور مجازی دارد ، اما ما فقط سرورهای فیزیکی را آزمایش کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که همه چیز عادلانه است. همانطور که در نتایج ما در زیر مشاهده می کنید ، PureVPN هنگام تونل زدن در همان کشور مرتب نگه داشته می شود و هنگام عزیمت به خارج از کشور فقط اندکی افت می کند.. 

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (سنت لوئیس)781.2321.06
نیویورک ، ایالات متحده.3561.5817.1
ونکوور ، کانادا7659.0717.88
سائو پائولو، برزیل15458.1915.61
هنگ کنگ22557.8312.12
بریزبن ، استرالیا22525.6211.4

واریانس وجود دارد ، اما حتی با این وجود ، PureVPN سریع است. چشمگیر ترین زمان اتصال به هنگ کنگ چقدر سریع بود. اگرچه سرعت بارگذاری ما در آن مکان بسیار کاهش یافته است ، ما فقط 25Mbps را در نرخ بارگیری خود از دست دادیم که بسیار عالی است. زمان تاخیر نیز کم بود. 

بزرگترین عامل PureVPN سرعت محافظت نشده شما است. سریع است ، در این مورد شکی نیست ، اما واریانس کمی وجود دارد که باید با آن مقابله کنید. اگر از قبل اتصال آهسته ای دارید و به مکانی بسیار خاص نیاز دارید ، ممکن است – هرچند که بعید به نظر برسد – کندتر از بقیه مکان ها باشد. 

ExpressVPN

ExpressVPN سریعترین سرویس VPN مورد آزمایش ماست ، نه فقط به این دلیل که در نزدیکی خانه به سرعت بماند بلکه به این دلیل است که در خارج از کشور سریع می ماند. با مقایسه اعداد ، سازگارتر از PureVPN است و اتصال اولیه را بسیار کمی می گیرد. هرچند برجسته ترین عملکرد بین المللی آن است.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده9161.8310.22
موقعیت مکانی هوشمند – کانزاس سیتی44105.497.94
تورنتو3590.577.89
آمستردام145103.124.48
سنگاپور24485.472.98
ژاپن163100.824.84

با مقایسه میانگین ها ، PureVPN حدود 64 درصد از سرعت بارگیری نشده محافظت شده ما را کشف کرد که بسیار عالی است. البته سرعت ExpressVPN سریعتر است. میانگین آن 78 درصد سرعت محافظت نشده ما بود. اگرچه ضربات تجاری در نزدیکی خانه انجام می دهند ، عملکرد بین المللی ExpressVPN باعث می شود در کل سریعتر عمل شود. 

همانطور که در نتایج ما مشاهده می کنید ، ExpressVPN سرعتهای مداوم را در سرتاسر جهان حفظ کرده است و در ژاپن فقط اندکی کاهش می یابد. اگر مانند PureVPN ، اگر سرعت ورودی شما کند باشد ، ممکن است مالیات اولیه بیش از حد باشد.

دور چهار اندیشه

این دور سخت است. هنگام ایجاد سریعترین راهنمای VPN ، آزمایشات خود را بر اساس میانگین وزنی انجام دادیم که ExpressVPN را در صدر لیست ما قرار داد ، اگرچه فقط با یک حاشیه کوچک. استفاده از میانگین های وزنه بردار هنگام آزمایش چندین VPN بهتر است زیرا در اکثر موارد ، مکان های نزدیک به موقعیت فیزیکی شما سریعتر خواهد بود. 

برای PureVPN و ExpressVPN صادق نیست. هر دو VPN حتی هنگام مسافرت به خارج از کشور نسبتاً سریع هستند. به خاطر این دور ، ما در حال بازگشت به شماره ها هستیم. به طور متوسط ​​، ExpressVPN قطره بارگیری کمتری داشت و این پیروزی را در این دوره کسب کرد. 

دور: نقطه سرعت برای ExpressVPN

آرم PureVPN
ExpressVPN آرم

5

امنیت & حریم خصوصی

مهم نیست که قیمت و یا ویژگی های آن ، اگر امنیت و حریم خصوصی آن صدا و سیما نباشد ، یک VPN چیزی نیست. در این دور ، ما می خواهیم سیاست های حفظ حریم خصوصی PureVPN و ExpressVPN و همچنین گزینه های امنیتی ارائه شده در هر برنامه را با هم مقایسه کنیم.

PureVPN

PureVPN در هنگام بوت کردن برنامه ، به پروتکل “خودکار” پیش فرض می کند ، که ادعا می کند بهترین تعادل سرعت و امنیت را دارد. این پروتکل خودکار مبهم است ، زیرا PureVPN می تواند از PPTP تا OpenVPN بر اساس اتصال شما از هر چیزی استفاده کند. توصیه می کنیم فوراً به OpenVPN تغییر دهید (شکست پروتکل VPN ما را بخوانید تا بدانید چرا).  

purvpn-بررسی-پروتکل

OpenVPN با AES-256 ، که قویترین چیزهای اطراف است ، جفت شده است ، همانطور که می توانید در توضیحات رمزگذاری خود مشاهده کنید. برای اطمینان از تدابیر امنیتی به همان اندازه که به نظر می رسید ، ما PureVPN را از طریق یک سری آزمایشات نشت DNS اجرا کردیم ، همچنین نشت IP و WebRTC را بررسی کردیم. خوشبختانه همه چیز پاک شد. 

با این حال ، به یاد داشته باشید که PureVPN دارای تعداد زیادی سرور مجازی است. آنها در برنامه ذکر شده اند ، بنابراین اگر نگران امنیت هستید می توانید آنها را پاک کنید. با آزمایش سرورهای مجازی ، ما می توانیم به راحتی محل فیزیکی سرور را ردیابی کنیم. اما در سرورهای فلزی لخت همه چیز خوب بود. 

هنگامی که صحبت از حریم خصوصی است ، PureVPN گزارشهای اتصال اصلی را نگه می دارد ، که شامل وصل شدن و ISP شما استفاده می شود. IP اصلی شما ، IP مقصد ، زمانی خاص که به آن متصل شده اید و فعالیت های شما تحت نظارت و ثبت قرار نمی گیرند. گفته می شود ، PureVPN در گذشته به ابتکار عمل FBI با گرفتن یک مجله اینترنتی کمک کرده است. در آن حادثه ، خط مشی رازداری خود را نقض نکرد. 

ExpressVPN

ExpressVPN با استاندارد طلا در امنیت VPN روبرو می شود: OpenVPN با AES-256. مانند PureVPN ، گزینه های پروتکل دیگری نیز وجود دارد ، از جمله SSTP ، L2TP و PPTP ، اما OpenVPN بصورت پیش فرض استفاده می شود. رمزگذاری قفل شده است ، مانند بسیاری از VPN ها ، اما اگر قصد ندارید با فایلهای پیکربندی OpenVPN حفر کنید ، آن را پیکربندی کنید.

expressvpn- بررسی-پروتکل-گزینه ها

یک گزینه خودکار نیز وجود دارد که ، ما دوباره توصیه می کنیم آن را تغییر دهید. اجرای ExpressVPN از طریق همان سری آزمایش های نشت ، همه چیز تمیز بیرون آمد. تعدادی مکان مجازی نیز وجود دارد ، هرچند کمتر از مکان های PureVPN. 

حریم خصوصی با نهایت احترام اداره می شود. ExpressVPN حداقل اطلاعات را در حین اتصال جمع آوری می کند ، از جمله کل داده های منتقل شده ، نسخه برنامه و در صورت موفقیت آمیز بودن اتصال. هیچ اطلاعات شناسایی شخصی ثبت نشده است ، اما اگر شما واقعاً به حفظ حریم خصوصی علاقه دارید ، می توانید یک قدم جلوتر بروید. 

تأیید هویت مبتنی بر نشانگر ExpressVPN بدان معنی است که نیازی به استفاده از یک آدرس ایمیل واقعی ندارید. به راحتی می توانید با یک ایمیل مشعل ثبت نام کرده و با رمزپرداخت پرداخت کنید. 

از آنجا که شما هرگز نیازی به ورود به سیستم در محلی ندارید ، هرگز لازم نیست اطلاعات را به ExpressVPN تحویل دهید. حتی اگر چنین اتفاقی بیفتد ، با توجه به اینکه ExpressVPN در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است ، دارای برخی از بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی در جهان است ، این اطلاعات در دست امن قرار می گیرند.. 

رویکرد حفظ حریم خصوصی در سیاست حفظ حریم خصوصی ExpressVPN خلاصه شده است: “ممکن است بدانیم که مشتری از ExpressVPN استفاده کرده است ، اما ما هرگز نمی دانیم که آنها چگونه از خدمات ما استفاده کرده اند.”

دور پنج افکار

این یک دور نزدیک دیگر است ، و تعیین یک برنده در این مرحله ، کمی نکته تهی است. هر دو VPN خط مشی بدون گزارش و OpenVPN با AES-256 ارائه می دهند. کار ما تقسیم موهاست. در همین زمینه ، ExpressVPN با تأیید هویت و موقعیت مکانی موجود در جزایر ویرجین انگلیس ، حاشیه کمی دارد.

دور: امنیت & نقطه حفظ حریم خصوصی برای ExpressVPN

آرم PureVPN
ExpressVPN آرم

6

افکار نهایی

در نسخه های قبلی این مقایسه ، اصلاً نزدیک نبود و ExpressVPN کف را با PureVPN خرد کرد. اکنون این بسیار نزدیک تر است زیرا PureVPN بسیاری از قسمت های امنیتی خود را بهبود بخشید و با سرعت زیاد ، بوت شد. با این حال ، قابلیت استفاده هنوز هم یک ExpressEP به ExpressVPN می گیرد و این عامل تعیین کننده برای ما بود. 

برنده: ExpressVPN

نظر شما در مورد این VPN چیست؟ آیا موافقید که ExpressVPN گزینه بهتری است؟ به ما بگویید که چرا یا چرا در نظرات زیر نیستید و مثل همیشه از خواندن تشکر می کنم. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map