NordVPN vs TorGuard: Two VPN Secure آن را در سال 2020 رونمایی کرد

NordVPN در حال حاضر در فهرست ما در بررسی VPN قرار دارد و عنوان “بهترین بودجه VPN” را در اختیار دارد. اگر بررسی NordVPN ما را بخوانید ، می بینید که ما آن را بخاطر رابط کاربری براق و کاربرد آن و همچنین سیاست عالی عالی در زمینه امنیت و حفظ حریم خصوصی ، دوست داریم. 


در حال حاضر ، TorGuard رتبه چهارم در رده بندی کلی ما را اشغال می کند و همچنین برخی از بهترین لیست های ما ، مانند بهترین VPN ما را برای جمع آوری بازی ها در اختیار ما قرار می دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به مرور کامل TorGuard بروید. سرعت بالا و طراحی غنی از ویژگی های آن چیزی است که باعث می شود بسیاری از نقاط برتر در مقالات ما. 

همانطور که به نظر می رسد ، سرعت و ویژگی های برخی از نقاط ضعف NordVPN است ، در حالی که سهولت استفاده TorGuard است. به همین دلیل فکر کردیم زمان آن رسیده است که این دو مدعی برتر را جفت کنیم و ببینیم که چگونه با هم مقایسه می کنند در این مسابقه NordVPN vs TorGuard با نتیجه یک بر صفر. 

Setting Up a Fight: NordVPN در مقابل TorGuard

برای مقایسه عادلانه NordVPN و TorGuard ، ما از مجموعه ای از قوانینی استفاده خواهیم کرد که برای تهیه دو VPN در مقابل یکدیگر در یک مسابقه از سر به سر استفاده کنیم. در حالی که بررسی های VPN معمولی ما به نه بخش تقسیم می شود ، در اینجا ما موارد را به پنج دور کاهش داده ایم.

این امر به این دلیل است که ما برخی از بخش ها ، مانند “امنیت و حفظ حریم خصوصی” را ادغام کرده ایم که معمولاً در بررسی های کامل VPN به دو بخش تقسیم می شود. به این ترتیب ، هر یک از پنج دور وزن تقریباً برابر دارند. این پنج دوره شامل ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت است. 

برای هر بخش ، به طور خلاصه آنچه را که ما به دنبال آن هستیم می پردازیم و سپس هر VPN را بصورت جداگانه بررسی خواهیم کرد. در پایان دور ، این دو را با هم مقایسه می کنیم و یک برنده انتخاب می کنیم که یک امتیاز کسب می کند. VPN با بیشترین امتیاز در پایان پیروز اعلام می شود.

1

امکانات

اهمیت ویژگی های ارائه شده توسط NordVPN و TorGuard به نحوه برنامه ریزی برای استفاده از خدمات بستگی دارد. حداقل ما انتظار داریم که هر VPN دارای سوئیچ kill و راهی برای اتصال خودکار باشد. اینها ویژگی های اجباری هستند زیرا بر امنیت VPN تأثیر می گذارند.

گذشته از این ویژگی ها ، هر چیز دیگری عمدتاً روی کیک پوشانده شده است ، چیزهایی مانند تونل سازی اسپلیت و گزینه های پروتکل فقط باعث می شوند که این نرم افزار قابل تنظیم تر و متنوع تر باشد. این ویژگی های اضافی می تواند به ما کمک کند تا تعیین کنیم که آیا یک VPN داده شده به سمت کاربران عادی ، که ممکن است یک راه حل ساده VPN یا کاربرانی که بخواهند بر همه جنبه های VPN خود کنترل داشته باشند ، اختصاص داده شده است یا خیر.. 

NordVPN

همانطور که در مقاله NordVPN در مقابل CyberGhost اشاره کردیم ، NordVPN یک کار عالی برای پوشش مهمترین ویژگی ها انجام می دهد. برای مبتدیان ، در صورت از دست دادن اتصال VPN خود ، سوئیچ kill برای قطع اتصال اینترنت شما وجود دارد. 

علاوه بر سوئیچ kill ، NordVPN همچنین دارای سوئیچ kill kill است که به شما امکان می دهد در صورت از دست دادن اتصال VPN لیستی از برنامه هایی را که خاتمه می یابد ، تعریف کنید. NordVPN همچنین هنگام راه اندازی ویندوز این گزینه را به شما می دهد تا آن را اجرا کنید. یک برگه جداگانه در منوی تنظیمات برای اتصال خودکار وجود دارد ، که به شما امکان می دهد به محض راه اندازی برنامه ، VPN وصل شود یا خیر ، در صورت اتصال به آن ، انتخاب کنید..

nordvpn - بررسی-تنظیمات

در مورد ویژگی های اضافی ، NordVPN دارای تنظیماتی است که به شما امکان می دهد دستگاه خود را برای سایر دستگاه های موجود در شبکه غیرقابل مشاهده کنید ، که برای کاهش خطرات استفاده از WiFi عمومی عالی است. مشتری NordVPN همچنین یک ویژگی داخلی به نام CyberSec دارد که یک بدافزار جدید و نرم افزارهای تبلیغاتی مزاحم است. 

اگرچه بسیار عالی است که NordVPN شامل این ویژگی ها است ، اما آنها هرگز به اندازه امن ترین نرم افزار آنتی ویروس برای افرادی که نگران این نوع تهدید آنلاین هستند ، خوب نخواهند بود.. 

سرانجام ، تعداد زیادی گزینه در زیر “پیشرفته” وجود دارد ، از جمله انتخاب بین پروتکل های TCP و UDP ، که ما در بخش “امنیت” این مقاله و همچنین تنظیمات DNS بررسی خواهیم کرد. به طور کلی ، NordVPN وظیفه خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد که مهمترین کارکردها را به روشی در دسترس و با درک آسان انجام دهند..

تورگارد

قدم زدن به منوی تنظیمات TorGuard برای اولین بار می تواند کمی دلهره آور باشد. کادرهای بی شماری با تعداد گزینه ها و بیش از نیمی از زبانه ها در قسمت بالا وجود دارد. 

برای مبتدیان ، برخی از اولین صندوق های انتخابی که می بینید مربوط به موارد اساسی است که ما به آنها اشاره کردیم. یک جعبه برای اجرای خودکار VPN در بوتاپ و یک جعبه برای اتصال خودکار به محض اجرای VPN وجود دارد..

تنظیمات بررسی-بررسی

همچنین یک جعبه چک برای مسلح کردن سوئیچ kill وجود دارد ، همچنین تعداد کافی جعبه وجود دارد که با چیزهای آرایشی سروکار دارد و چگونگی استفاده از برنامه در هنگام استفاده نکردن از آن به حداقل می رساند و رفتار می کند. مانند NordVPN ، TorGuard دارای یک قاتل برنامه و سوئیچ kill internet است که به شما امکان می دهد در صورت از دست دادن اتصال VPN برنامه های خاصی را خاتمه دهید.

TorGuard همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا اسکریپت ها را قبل از اتصال ، بعد از اتصال یا بعد از قطع اتصال ، اجرا کنند. در حالی که شما مجبورید این موارد را خودتان بنویسید ، سطح بالایی از کنترل و عملکرد VPN را به کاربران قدرت می دهد. 

تنظیمات شبکه نیز وجود دارد ، از جمله گزینه های DNS و انتخاب بین چند پروتکل و رمزنگاری متفاوت.

دور یک افکار

نه NordVPN و نه TorGuard برای بسته بندی در بهترین ویژگی ها شناخته شده نیستند ، و هر دو فاقد مواردی مانند تونل سازی اسپلیت هستند. (در بررسی ExpressVPN ما می توانید در مورد یک VPN غنی از ویژگی با تونل زنی اسپلیت بخوانید.) 

گفتنی است ، TorGuard کارهای خوبی برای ساخت برنامه قابل تنظیم انجام می دهد ، تا جایی که به کاربران ماهر اجازه می دهد اسکریپت های خود را بنویسند. علاوه بر این ، از گزینه های بیشتر پروتکل و رمزگذاری نسبت به NordVPN پشتیبانی می کند. این قابلیت تنظیم اضافی امتیاز TorGuard را به دست می آورد.

دور: ویژگی های Point for TorGuard

آرم NordVPN
آرم TorGuard

2

قیمت

مقایسه هر دو محصول یا خدمات بدون نگاه به قیمت تقریباً غیرممکن است. همانطور که در دیدار با ExpressVPN مقابل NordVPN دیدیم ، NordVPN به قیمت رقابتی برای آنچه ارائه می دهد افتخار می کند. 

در این بخش ، ما به شدت به قیمت گذاری نگاه نمی کنیم. ما همچنین در نظر می گیریم که هر VPN چه نوع پرداختی را می پذیرد ، سیاست بازپرداخت و چه نوع آزمایش رایگان در دسترس است ، در صورت وجود.

NordVPN

مدل قیمت گذاری NordVPN شامل یک طرح با چهار طول زمان متفاوت است. برنامه ماهانه وسوسه‌انگیز ، پرهزینه است ، و NordVPN را با سایر VPN های سطح بالا کنار هم قرار می دهد. برنامه سالانه قیمت را به نصف کاهش می دهد و برنامه های طولانی تر پس انداز را نیز بهتر می کنند.

NordVPN برنامه های بلند مدت ، دو و سه ساله ارائه می دهد که بسیار مقرون به صرفه هستند. این برنامه ها مطابق با قیمت گذاری است که می توانید در بررسی CyberGhost ما ، که یکی از ارزانترین VPN های موجود در بازار است ، مشاهده کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تا به طور همزمان به شش دستگاه وصل شوید و به همه آن دستگاه ها پهنای باند نامحدود دهید.

برای پرداخت ، NordVPN کارتهای اعتباری ، ارزهای رمزنگاری ، از جمله بیت کوین و تعداد معدود گزینه های مبهم مانند Alipay و UnionPay را می پذیرد. NordVPN همچنین 30 روز ضمانت بازگشت پول دارد ، اما هیچ دوره آزمایشی – این تنها راه برای کاربران است تا VPN را امتحان کنند.. 

تورگارد

TorGuard گزینه های برنامه ریزی بیشتری نسبت به NordVPN در کوتاه مدت ارائه می دهد. برنامه ماهانه چند دلار کمتر از برنامه NordVPN است. قدم بعدی از این ، سه ماهه است و هزینه آن را اندکی کاهش می دهد ، و آن را با قیمت گذاری سالانه NordVPN قابل مقایسه تر می کند وقتی که ماهانه آن را خراب می کنید.

TorGuard همچنین برنامه های شش ماهه و سالانه ای را ارائه می دهد که دارای همان قیمت ماهانه هستند. این بهتر از قیمت سالانه NordVPN است ، اما هنوز هم برنامه دو ساله NordVPN را از بین نمی برد. سرانجام ، TorGuard همچنین گزینه ای دو ساله به مشتریان ارائه می دهد که هنوز از برنامه دو ساله NordVPN برتر نیست.

در بالای اشتراک استاندارد ، می توانید تعدادی از خریدهای اضافی را انجام دهید. تقریباً به اندازه خود اشتراک در هر ماه ، می توانید یک IP ایستایی را به دلخواه خود از یک لیست از کشورها اضافه کنید ، که می تواند به شما کمک کند وقتی می خواهید محتوا مسدود شده جغرافیایی مسدود شده را جابجا کنید.. 

TorGuard در زمان نوبت پرداخت اشتراک شما گزینه های کمتری دارد اما بازهم کارت اعتباری ، پی پال و اشکال مختلف cryptocurrency را در بر می گیرد. سرانجام ، اگر شما یک فاکتور از VPN دیگری برای آنها ارسال کنید ، TorGuard ادعا می کند که یک آزمایش آزمایشی هفت روزه ارائه دهد. با این حال ، حتی پس از ارسال فاکتور و پیگیری ، نتوانستیم این محاکمه را بدست آوریم. TorGuard دارای یک سیاست بازپرداخت هفت روزه است ، اما این بدان معناست که حداقل راهی برای کاربران جدید وجود دارد که بتوانند این سرویس را امتحان کنند..

دور دو فکر

در حالی که TorGuard هنگام صحبت از قیمت گذاری کوتاه مدت ، NordVPN را به سختی شکست می دهد ، NordVPN در چارچوب زمانی چند ساله بر TorGuard پیروز می شود. علاوه بر این ، اگرچه هیچ یک از VVN های NordVPN یا TorGuard خدمات رایگان ارائه نمی دهند ، سیاست بازپرداخت 30 روزه NordVPN تنها هفت روز TorGuard را ضرب و شتم می کند.

سرانجام ، NordVPN اشکال بیشتری از پرداخت را می پذیرد و سعی نمی کند افزودنیهای جریان را در پرداخت دریافت کنید. این باعث می شود NordVPN در این بخش برنده قدرتمندی باشد و امتیاز فعلی را در هر یک از نقاط به هم پیوند دهد.

دور: امتیاز قیمت برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم TorGuard

3

راحتی در استفاده

به نظر می رسد هنگام طراحی نرم افزار نبرد مداوم وجود دارد. برخی از شرکت ها دوست دارند این نیرو را در دست کاربر قرار دهند ، اما اغلب به قیمت داشتن یک رابط گیج کننده تر. از طرف دیگر ، برخی از شرکت ها تصمیم می گیرند که محصولی فوق العاده ساده تهیه کنند ، اما به قیمت ویژگی ها.

در این بخش ، ما می بینیم که چگونه هر ارائه دهنده VPN مشتری خود را برای ارائه یک تجربه کاربر پسند طراحی کرده است. ما همچنین برای بررسی پیمایش آن به سایت ارائه دهنده مراجعه می کنیم.

NordVPN

مشتری NordVPN در هنگام طراحی و سهولت استفاده یکی از بهترین های بازار است. هنگامی که مشتری را باز می کنید ، پنجره ای با نقشه جهانی برای استقبال شما وجود دارد. 

همانطور که در مقاله TunnelBear vs NordVPN مشاهده می کنید ، TunnelBear از یک طرح بسیار مشابه استفاده می کند ، اما NordVPN آن را بسیار بهتر اجرا می کند. یعنی به دلیل اینکه NordVPN به شما امکان می دهد با چرخش خود زوم و خارج از نقشه بزرگنمایی کنید ، این امر باعث می شود نگاه شما به دور دنیا راحت تر شود و بر روی سرور مورد نظر خود کلیک کنید.

nordvpn-review-marker-selection

اگر احساس نمی کنید مکان مورد نظر خود را در جهان پیدا کنید ، در سمت چپ یک لیست الفبایی نیز وجود دارد که عملکرد جستجو دارد. در منوی تنظیمات ، جایی که گزینه ها به طور واضح نوشته شده اند و توضیحات کوچک زیر آن را شامل می شوند ، سازماندهی و بصری همچنان ادامه دارد. این کار باعث می شود تا حتی برای کاربران VPN بی تجربه پیکربندی برنامه به دلخواه خود آسان شود. 

وب سایت NordVPN ساده شده است و از یک طرح وب سایت بسیار استاندارد که بسیاری از VPN ها استفاده می کنند ، پیروی می کند. چندین دکمه ثبت نام روشن وجود دارد و ثبت نام یک حساب کاربری سریع و آسان است. 

تورگارد

مشتری TorGuard در نگاه اول بسیار کمتر از آن جذابیتی ندارد. با باز کردن برنامه ، یک صفحه تاریک با چند منوی کشویی مشاهده می کنید. اینها به شما امکان می دهند مواردی مانند پروتکل و رمزگذاری را انتخاب کنید ، در حالی که دکمه “انتخاب سرور” تا حدودی پنهان در بالا سمت راست به شما امکان می دهد مکان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

torguard-review-رابط

اگر می خواهید به تنظیمات بپردازید ، اوضاع حتی بدتر می شود. در ابتدا تعداد زبانه ها و کادرهای انتخاب بسیار زیاد است و برخی از گزینه ها به طرز عجیبی بیان شده اند. هیچ توضیحی در مورد گزینه ها وجود ندارد – برخلاف NordVPN – تنظیمات TorGuard را غیرقابل مهمان تر می کند. 

بسیاری از گزینه های موجود در منوهای TorGuard – همانطور که در بخش “ویژگی ها” ذکر کردیم – بیشتر به کاربران ماهر اختصاص دارد. می توانید اسکریپت های خود را بارگیری کنید و حتی پرونده های اشکال زدایی را روی دیسک سخت خود کامپایل کرده و ذخیره کنید. با این حال ، این بدان معنی است که بسیاری از گزینه ها فراتر از آنچه اکثر کاربران به دنبال آن هستند ، خواهد بود. 

وب سایت TorGuard نسبت به NordVPN نیز کم نظیر تر است. در حالی که امور ساده شده است و پیمایش وب سایت به اندازه کافی آسان است ، روند پرداخت بیشتر از NordVPN انجام می شود.

دور سه فکر

از آنجا که TorGuard کاملاً به معنای کاربرانی است که به خوبی از فن آوری استفاده می کنند و آماده هستند تا از VPN خود بیشترین بهره را ببرند ، تجربه کاربر کمتر تصفیه شده است. این نقشه یا منوها از نظر زیبایی شناسی مانند NordVPN را ندارد.

NordVPN از نوع افزونه و بازی بیشتری برخوردار است که به کاربران امکان می دهد به راحتی از زمین خارج شوند ، در حالی که TorGuard لحظه های راه اندازی نرم افزار با گزینه های مهم و فنی زیادی در کاربران قرار می دهد. در حالی که این موضوع از اولویت استفاده آسان و طراحی کاربر پسند است ، ضرب و شتم NordVPN دشوار است.

دور: سهولت استفاده از نقطه برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم TorGuard

4

سرعت

هنگامی که ما در گذشته NordVPN را برای سرعت آزمایش کرده ایم – از جمله در مسابقه NordVPN در مقابل PureVPN – ما متوجه شده ایم که آن را به اندازه کافی برای جریان و استفاده معمولی انجام می دهد. با این حال ، اغلب آنقدر خجالتی است که به اندازه کافی سریع باشد که بتواند آن را به سریعترین دوربینی VPN ما تبدیل کند. 

از طرف دیگر ، TorGuard ما را در گذشته آزمایش کرده ایم و سرعت فوق العاده ای به ما نشان داده است ، بنابراین در این دور نبرد سربالایی برای NordVPN خواهد بود. ما هر VPN را تنظیم کردیم تا از پروتکل ها و رمزگذاری های یکسان استفاده کند ، سپس سرعت هر ارائه دهنده را در همان پنج مکان در سراسر جهان آزمایش کردیم تا ایده کاملی از عملکرد شبکه VPN ارائه دهد..

NordVPN

NordVPN در تست ما بسیار شگفت آور عمل کرد ، با اکثر سرورهایی که ما سعی کردیم بیشتر پهنای باند خود را به ما برگردانیم. زمان پینگ برای همه مسافت های مختلف از نظر منطقی کم بود ، و مرور وب – حتی در حالی که به سرورهای دوردست متصل است – احساس پاسخگوشی و خرابکاری می کرد.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده9165.510.57
ایالات متحده # 247923133.538.87
انگلستان شماره 20115334.786.06
هلند شماره 6614566.915.39
ژاپن شماره 69159132.833.31
Double VPN (ایالات متحده در کانادا شماره 4)7920.488.64

به طور کلی ، سرعت NordVPN از یک سرور به سرور دیگر قابل اعتماد بود ، یکی از استثناهای جالب آن آفریقای جنوبی است که بیش از نیمی از پهنای باند اصلی ما را از دست داد. با این حال ، حتی این سرور ، علیرغم عملکرد آن روی کاغذ ، همچنان به ما گشت و گذار جامد در وب و تجربه یکنواخت جریان می دهد. 

گرچه NordVPN لزوماً سریعترین VPN خارج از اعداد نیست ، اما برای اکثر کارها به اندازه کافی خوب عمل می کند و اینترنت قابل توجهی را سریع ارائه می دهد تا آن را به عنوان مدعی محکمی تبدیل کند..

تورگارد

در کل TorGuard نسبت به NordVPN کمتر سازگار بود و دو ضرب معامله از سرور به سرور دیگر. NordVPN حاشیه ای روی سرور ایالات متحده دارد ، در حالی که TorGuard در سرعت بارگیری روی سرور UK عملکرد بهتری دارد.

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (سنت لوئیس)884.2822.01
دالاس (توصیه می شود)4863.5117.7
شیکاگو4264.212
لندن2793.120.64
توکیو29622.4818.89
سیدنی44511.6814.51

NordVPN اما در سرورهای ژاپن و آفریقای جنوبی عملکرد بهتری داشت ، در حالی که TorGuard سرعت بیشتری در برزیل داشت. آفریقای جنوبی همچنین دردسرسازترین مکان برای TorGuard بود که اکثر پهنای باند ما را از دست داد.

TorGuard زمانهای پینگ کمی بهتر را در مکانهای دورتر ، مانند ژاپن ، آفریقای جنوبی و برزیل مشاهده کرد ، اما ضمن مرور عملکرد ، عملکرد چشمگیر نبود. گفته می شود ، NordVPN و TorGuard هر دو تجربه مرور عالی را ارائه می دهند.

دور چهار اندیشه

هر دو NordVPN و TorGuard گشت و گذار در وب را سریع ارائه می دهند که هرکسی می تواند روی آن کار کند و به اندازه کافی خوب کار کند در هنگام پخش و یا انجام هر کار معمولی آنلاین. گفته می شود ، هر دو NordVPN و TorGuard دارای مناطق مشکلاتی هستند که هر دو گزینه در آفریقای جنوبی بیشترین مشکل را دارند. 

NordVPN سریعتر از زمان بارگیری در سه تا از پنج مکان مورد آزمایش قرار گرفت و همچنین واریانس کمتری در عملکرد از سرور به سرور دیگر داشت. به همین دلیل ، ما در حال دادن امتیاز برای NordVPN هستیم.

دور: سرعت نقطه برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم TorGuard

5

امنیت و حریم خصوصی

همانطور که قبلاً مشاهده کردیم ، برای مثال ، در مسابقه NordVPN vs. IPVanish ، NordVPN از امنیت عالی ، یک سیاست حفظ حریم خصوصی و سابقه خوب برخوردار است. ضرب و شتم دشوار است هنگام امنیت. همانطور که در بخش ویژگی ها دیدیم ، با این وجود TorGuard گزینه های بیشتری را برای پیکربندی امنیت ارائه می دهد ، که می تواند باعث شود.

در این بخش ، با بررسی اینکه چه نوع پروتکل و رمزگذاری از آنها استفاده می شود و هم با بررسی نشت DNS ، امنیت هر VPN را ارزیابی می کنیم. ما همچنین با بازرسی از هر سیاست حفظ حریم خصوصی ، حریم خصوصی هر ارائه دهنده را ارزیابی می کنیم و به تاریخچه هر شرکت نگاه می کنیم تا ببینیم آیا تاکنون اطلاعات مشتری را به اشخاص ثالث یا اجرای قانون تحویل داده است (مانند اینکه می توانید در بررسی PureVPN ما بخوانید).

NordVPN

همانطور که قبلاً گفتیم ، NordVPN هنگام امنیت ، گزینه های متنوعی را در اختیار کاربران قرار نمی دهد. سوئیچ kill وجود دارد و می توانید مشتری را در هنگام راه اندازی به طور خودکار به یکدیگر متصل کنید که هر دو ویژگی اساسی هستند.

با این حال ، NordVPN رمزگذاری را در AES-256 قفل می کند و فقط یک انتخاب پروتکل بین دو شکل OpenVPN را فراهم می کند: TCP و UDP. اگرچه این گزینه گزینه ای برای کاربران ایجاد نمی کند ، این ترکیب همان چیزی است که ما هنگام امنیت VPN به نظر می رسد استاندارد طلا باشد. ما هنگام آزمایش NordVPN نتوانستیم هیچ نوع DNS یا نشت داده ای پیدا کنیم.

در مورد حریم خصوصی ، NordVPN یکی از مختصر ترین سیاست های حفظ حریم خصوصی هر ارائه دهنده VPN در بازار را دارد. این مقاله به روشی آسان قابل فهم نوشته شده و به طور خلاصه مختصر است که خواندن از طریق آن دشوار نیست و تجزیه و تحلیل اینکه اطلاعاتی که NordVPN جمع آوری می کند.

برای مبتدیان ، NordVPN برای تنظیم یک حساب به آدرس ایمیل و روش پرداخت نیاز دارد. کسانی که نگران ناشناس بودن آنلاین هستند می توانند به راحتی این کار را با بیت کوین و یک ایمیل پرتاب انجام دهند. 

NordVPN هیچ گونه اطلاعاتی در رابطه با استفاده افراد از VPN در ارتباط نمی باشد. با این حال ، برخی از اطلاعات را از طریق کوکی ها در وب سایت جمع آوری می کند. این نوع مجموعه اطلاعات تا حد زیادی غیر قابل اجتناب است ، همانطور که می توانید در راهنمای مرور ناشناس ما بخوانید. آنها از این اطلاعات برای بهبود و نگهداری وب سایت استفاده می کنند – هیچ گونه اطلاعات شناسایی ای ندارد و به هیچ وجه با استفاده شما از VPN ارتباطی ندارد..

تورگارد

در حالی که می توانید TorGuard را به عنوان یک VPN شبکه به صورت دستی پیکربندی کنید تا تقریباً از هر پروتکل مورد نظر خود استفاده کنید ، برنامه فقط از OpenVPN و OpenConnect پشتیبانی می کند. همانطور که با NordVPN گفتیم ، OpenVPN پروتکل بسیار خوبی است که در عین حال عملکردی سریع ارائه می دهد بسیار ایمن است. 

برای رمزگذاری ، TorGuard گزینه های مختلفی از جمله اشکال مختلف AES-128 و AES-256 را ارائه می دهد. اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد رمزگذاری های مختلف هستید ، می توانید موارد رمزنگاری شده خود را بررسی کنید ، اما ما از مردم می خواهیم که برای بهترین امنیت با AES-256 بچسبند. TorGuard حتی به شما امکان می دهد از پورت اتصال خود استفاده کنید ، اما این ویژگی ای است که معدود افراد احتمالاً از آن استفاده می کنند. 

TorGuard در طول آزمایش ما از هر نوع نشت DNS یا IP عاری بود. این سیاست همچنین دارای یک سیاست منسجم بدون شک است که هنوز در دادگاه به چالش کشیده نشده یا مورد سوال قرار گرفته است. TorGuard مانند NordVPN ، اطلاعات را در وب سایت از طریق کوکی ها برای جمع آوری داده های ترافیک و نگهداری وب سایت خود جمع آوری می کند.

در حالی که TorGuard در ایالات متحده مستقر است ، که به دلیل داشتن قوانین محرمانه حفظ حریم خصوصی شناخته نمی شود ، اما بعید است که این موضوع اهمیت داشته باشد. TorGuard در سیاست حفظ حریم خصوصی خود اظهار داشته است که هرگز اطلاعات را به اشخاص ثالث تحویل نمی دهد مگر اینکه طبق قانون موظف به انجام این کار باشند. با این حال ، TorGuard نمی تواند اطلاعاتی را که در اختیار دارد تحویل دهد. 

این بدان معنی است که ، حتی اگر مقامات تلاش کنند از TorGuard لاگ یا سوابق دریافت کنند ، آنها چیزی دریافت نمی کنند زیرا TorGuard این اطلاعات را وارد نمی کند. 

دور پنج افکار

هر دو NordVPN و TorGuard هنگام امنیت و حفظ حریم شخصی در صدر بازی قرار دارند. هیچکدام از ارائه دهندگان تاکنون نشتی در داده ها نداشته اند ، اطلاعات را به اشخاص ثالث تحویل داده اند یا در پرونده های مربوط به پرونده ها قرار نگرفته اند. 

علاوه بر این ، هر دو ارائه دهنده امنیت کامل با گزینه های قابل مقایسه ، و همچنین سیاست های حفظ حریم خصوصی به خوبی نوشته شده و مصرف کننده را ارائه می دهند. ما احساس راحتی می کنیم که هرکدام از این گزینه ها را به افرادی که می خواهند داده های آنلاین خود را ایمن و ناشناس بودن خود را حفظ کنند ، توصیه می کنیم. به همین دلیل ، ما این دور را کراوات اعلام می کنیم و یک امتیاز را به هر VPN اختصاص می دهیم.

دور: امنیت و حفظ حریم خصوصی هیچ برنده مشخصی نیست ، برای هر دو امتیاز می دهد

آرم NordVPN
آرم TorGuard

6

افکار نهایی

در حالی که TorGuard با ویژگی های خوب ظاهر شد ، تنها دو امتیاز در مقابل چهار NordVPN کسب کرد. هر دو ارائه دهنده سطح قابل توجهی از امنیت و کارایی را ارائه می دهند ، اما NordVPN هنگام تسریع سرعت ، حاشیه اندکی را در پیش گرفت.

برنده: NordVPN

در حالی که NordVPN ممکن است برخی از موارد را فدای ویژگی ها کند ، این کار را با اختیار دقیق انجام می دهد. همه مهمترین ویژگی ها هنوز وجود دارد. علاوه بر این ، در ازای منوهای تنظیمات کمی پر جمعیت ، رابط کاربری قابل توجهی تمیز و آسان برای استفاده از هر کس است. NordVPN همچنین TorGuard را در رابطه با قیمت مناسب با بودجه ، قیمت گذاری بلند مدت و بازپرداخت خود کنار می گذارد..

نظرات خود را در مورد NordVPN و TorGuard به ما اطلاع دهید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map