NordVPN vs IPVanish: A Challenge for 2020؟

NordVPN یکی از بزرگترین VPN های موجود در بازار است و تقریباً یک نام خانوادگی است ، در آنجا با امثال ExpressVPN. در بررسی NordVPN ما چیزهای زیادی برای یافتن آن پیدا نکردیم. درعوض ، ما خود را تحت تأثیر قیمت گذاری عالی طولانی مدت ، کاربرپسندی و امنیت جدی قرار داده ایم. 


از طرف دیگر ، IPVanish یک VPN است که شاید بسیاری آن را دشمن بی ارزش قلمداد کنند. در بررسی IPVanish ، ما درباره رسوایی که در سال 2018 رخ داد در رابطه با تحویل سیاهههای مربوط به IPVanish که در آن ادعا شده است که نگهداری نمی شود ، صحبت کردیم. این به طور دائم شهرت VPN را تضعیف می کند. 

به گفته این ، ما تصمیم گرفتیم كه هنوز ارزش این تلاش را داریم كه بتوانیم NordVPN و IPVanish را با سر مقایسه كنیم تا ببینیم آیا NordVPN واقعاً می تواند خودش را در برابر آنچه باید حریف آسان باشد قرار بگیرد یا اگر واقعاً خانه كارتهایی است كه در انتظار آن است. دمیده شدن.

Setting Up a Fight: NordVPN vs IPVanish

ما مجموعه ای از قوانین را تدوین کرده ایم تا اطمینان حاصل کنیم که مقایسه IPVanish در مقابل NordVPN ما عادلانه است و هر سرویس VPN با یکنواخت برابر رقابت می کند. ما مسابقه را به 9 دور شکسته ایم.

در هر دور ، ما به یک عنصر خاص از عملکرد VPN ، مانند امنیت ، سرعت یا عملکرد جریان نگاه می کنیم. دور همگی به طور مساوی وزن دارد و پیروزی در یک دور یک امتیاز واحد به VPN می دهد. کراوات ممکن است ، در این صورت هر دو VPN یک امتیاز کسب می کنند. در پایان مسابقه ، VPN با بیشترین امتیاز برنده اعلام می شود.

1

سرعت

همانطور که در گذشته مشاهده کرده ایم ، مانند مقاله سریعترین VPN های ما ، هر دو NordVPN و IPVanish می توانند در مورد سرعت بسیار کم تحقق یابند. هر دو ارائه دهنده VPN در بخش “ذکرهای نامفهوم” آن مقاله پایان یافتند ، اما به دو دلیل بسیار متفاوت. 

NordVPN با بودن بسیار متناقض از یک آزمایش به آزمایش دیگر ، خود را در این موقعیت نامطلوب قرار داد. NordVPN می تواند صدها سرور در هر مکان داشته باشد ، بنابراین بسته به این که به کدام سرور وصل شده باشید ، نتایج شما می تواند از خارق العاده تا مرزهای غیر قابل استفاده متغیر باشد.. 

اما اخیراً ، NordVPN در این زمینه پیشرفتهای چشمگیری داشته است. در آزمایش ما برای این مقاله ، سرورهای NordVPN مشکلی برای ما ایجاد نکرد و عملکرد در سطح صفحه نمایش کاملاً خوب بود.

سرعتهای NordVPN

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده5289.23344.22
ایالات متحده.8198.44286.92
بریتانیا78223.7251.38
هنگ کنگ225188.18218.10
اسرائيل146115.91153.18
سوئیس105206.72206.84

تنها سکسکه جزئی در انگلستان بود که سرعت بارگذاری روی کاغذ بطور قابل توجهی کندتر از بقیه مکانها بود. با این حال ، این هنوز در محدوده 50Mb / s بود ، که تقریبا برای هر کار فراوان است.

Speed ​​IPVanish

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده5289.23344.22
ایالات متحده.4158.27175.19
بریتانیا996.4922.80
هنگ کنگ39425.7351.13
اسرائيل15522.1469.79
سوئیس10419.8187.59

IPVanish به دلایلی روشن تر در ذکر موارد نامفهوم قرار دارد: این چنین سریع نیست. در تست سرعت ما عملکرد چشمگیری را در سرور ایالات متحده شاهد بودیم که به نظر می رسد نزدیکترین سرور برای ما نیز هست. هر سرور دیگری که آزمایش کردیم در بهترین حالت نتایج بد بین و آشکارا در بدترین حالت ، مانند انگلیس ، نتایج متوسط ​​داشت. 

در انگلستان ، IPVanish فقط 8 مگابایت در ثانیه به ما داده است ، که بسیار کمتر از توصیه 25 مگابیت بر ثانیه نتفلیکس برای پخش 4K است. اعداد روی کاغذ و عملکرد در دنیای واقعی که هنگام استفاده از هر ارائه دهنده VPN می بینیم ، تصویری کاملاً واضح را ترسیم می کند ، و NordVPN در این دور برنده می شود..

دور: سرعت نقطه برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم IPVanish

2

جریان

ما بارها و بارها NordVPN را پوشش می دهیم ، مانند بهترین VPN ما برای Netflix و بهترین VPN برای مقالات Hulu. اگرچه برخلاف بخش قبلی ، NordVPN به دلایل صحیح در این لیست ها قرار دارد: برای پخش جادار عالی است. 

NordVPN بر خلاف Windscribe از سرورهای اختصاصی جریان استفاده نمی کند ، که می توانید در مقاله مطابقت با Windscrib vs NordVPN اطلاعات بیشتری کسب کنید. در عوض ، شما فقط به سرورهای استاندارد متصل می شوید ، مانند تقریباً برای هر کار دیگری ، و سایت های جریان به سادگی کار می کنند. 

Netflix ، Amazon Prime و iPlayer BBC همه به طرز خارق العاده ای با NordVPN کار می کنند. وقتی آزمایشی را برای این مقاله انجام دادیم ، Hulu کمی آهسته بود ، اما این ممکن بود در پایان ما باشد یا حتی پایان Hulu ، زیرا NordVPN در گذشته هیچ مشکلی با Hulu نداشته.

IPVanish همچنین از سرورهای اختصاصی جریان استفاده نمی کند ، اما موفقیتی را که NordVPN در دستیابی به محتوای جغرافیایی مسدود شده دارد ، ندارد. ما توانستیم نتفلیکس خوب کار کنیم ، اما هولو و آمازون پرایم هر دو مانع ما شدند. اگر واقعاً نتواند وارد آمازون نخست یا سایر سرویسهای پخش شود ، این برنامه TV TV Fire TV را کمی بی فایده می کند..

NordVPN قادر به دریافت محتوا از هر یک از سرویسهای استریم مورد آزمایش ما بود ، در حالی که IPVanish توسط اکثر مسدود شده بود. این باعث می شود یک دور دیگر با امتیاز آسان رقم بخورد ، که NordVPN پیروز کاملی است.

دور: نقطه جریان برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم IPVanish

3

امنیت و حریم خصوصی

هنگامی که صحبت از حفظ حریم خصوصی و امنیت است ، NordVPN با ارائه تنها بهترین ها ، آن را بسیار ساده نگه می دارد. NordVPN از OpenVPN به عنوان پروتکل روی دسک تاپ و لپ تاپ استفاده می کند ، در حالی که IKEv2 برای دستگاه های آیفون استفاده می شود. این با رمزگذاری AES-256 زوج شده است ، که برای همه اهداف عملی ، حتی توسط ابر رایانه ها غیرقابل برگشت است.

علاوه بر این ، NordVPN همچنین دارای چندین ویژگی امنیتی اضافه شده است. ما در بخش ویژگی ها بیشتر در مورد این صحبت خواهیم کرد ، اما NordVPN یک VPN و پیاز مضاعف از طریق VPN ارائه می دهد ، که هر دو ویژگی بسیار خوبی برای دیدن کاربران آگاه به امنیت هستند ، به خصوص اگر می خواهید در وب عمیق کاوش کنید.

IPVanish هنگام امنیت ، گزینه های مختلفی را ارائه می دهد. مانند NordVPN ، گزینه OpenVPN را با رمزگذاری AES-256 نیز در اختیار کاربران قرار می دهد ، اما همچنین این گزینه را به استفاده از پروتکل های دیگر مانند L2TP ، SSTP و PPTP می دهد.. 

با این حال ، ما هیچکدام از این پروتکل ها را بیش از OpenVPN بیش از OpenVPN توصیه نمی کنیم ، همانطور که می توانید در تجزیه پروتکل VPN ما بخوانید. برای یک پروتکل منحصر به فرد که در واقع ارزش استفاده دارد ، بررسی VyprVPN ما را بررسی کنید تا درباره پروتکل Chameleon آن بشنوید.

پروتکل های IPVanish

با این حال ، همه اینها تا حد زیادی بی ربط هستند زیرا ، در پایان روز ، اگر نگران امنیت و حریم خصوصی هستید ، نمی توانیم IPVanish را توصیه کنیم. اگرچه IPVanish ادعا می کند که سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند ، اما ثابت شده است که فقط این کار را انجام می دهد.

ما می دانیم دامنه پرونده های IPVanish به دلیل یک حادثه در سال 2018 ، هنگامی که یک پست Reddit که اکنون حذف شده است ، داستانی را در مورد تحویل IPVanish به وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، پس از دریافت احضار در پرونده ای که کاربر IPVanish بود ، شکسته است. مظنون به توزیع مستهجن کودک. PDF کامل پرونده را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

این اعتماد به نفتی را که می توانیم به IPVanish بدهیم ، به طور کامل می شکند. اگرچه ممکن است موارد متفاوت باشد و شرکت تحت مدیریت جدید باشد ، اما فقط یکی از این حوادث لازم است تا اعتبار شما را در دنیای امنیت سایبری به طور دائم تضعیف کند.. 

در مقایسه ، NordVPN بالاترین خط امنیتی را با OpenVPN و AES-256 ، و همچنین برخی از ویژگی های امنیتی محکم و یک سیاست عدم ورود واقعی فراهم می کند که هرگز کاملاً نفی نشده است..

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم IPVanish

4

تورنت

NordVPN در حال حاضر پادشاه تورنت است ، همانطور که در بررسی ExpressVPN ما در مقابل NordVPN می بینید. NordVPN همیشه سریع شروع نمی شود ، اما تمایل به صعود خود را دارد ، حتی با وجود تورنت های بسیار بزرگ. 

در آزمایش ما ، دریافتیم که سرورهای معمول NordVPN در واقع سریعتر از سرورهای اختصاصی P2P هستند. در سرورهای غیر اختصاصی ، دیدیم که سرعت در طول بارگیری به طور پیوسته صعود می کند و تا پایان آن به حداکثر 17 مگابایت در ثانیه می رسد.

کل بارگیری تست ما فقط چند ثانیه طی سه دقیقه طول کشید و به نظر می رسید اگر بزرگتر باشد ، سرعت های بیشتری را نیز مشاهده می کردیم.

IPVanish نیز کند شروع به کار کرد ، اما در طول سه دقیقه اول بسیار کند باقی ماند. برای اولین آزمایش ، بنظر می رسید که تورنت با سرعت 5MB / s با ضربات کوتاه با سرعت 7 مگابایت در ثانیه پین ​​شده است. پس از این ، بارگیری کمی بیشتر شده و به حدود 11 مگابایت در ثانیه رسیده است. اما در این مرحله نبرد از بین رفته است. 

IPVanish تقریباً پنج دقیقه طول کشید تا بارگیری تمام شود ، که یک فایل ویدئویی تست معادل تقریباً یک قسمت تلویزیونی بود. اگرچه این زمان وحشتناکی نیست که منتظر ورود یک قسمت تلویزیونی باشید ، اما یک تورنت خوب و دارای عملکرد خوب IPVanish در مقایسه با NordVPN بود و این دور غیرقابل انکار دیگر را برای NordVPN رقم زد..

دور: نقطه تورنت برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم IPVanish

5

مکان سرور

شبکه سرور VPN IPVanish ، از 29 فوریه 2020 ، دارای 1.300 سرور است. این سرورها در 75 کشور مختلف در سراسر جهان پخش شده اند. شبکه NordVPN دارای بیش از 5،000 سرور است که در 62 کشور پخش می شود.

IPVanish-Server-Map

اگرچه NordVPN تعداد زیادی سرور دارد ، IPVanish دارای شبکه ای است که در مکان های بیشتری پخش می شود. طبیعتاً در این شرایط تجارت صورت می گیرد. شبکه NordVPN از این نظر قوی تر است که می تواند بارهای بزرگی از ترافیک را بدون کاهش سرعت انجام دهد. با وجود نزدیک به 1700 سرور در ایالات متحده ، NordVPN بسیار قابل اطمینان تر خواهد بود.

nordvpn - بررسی-رابط

از طرف دیگر ، IPVanish از کسانی که می خواهند مکانهای موجود در حد امکان برخوردار باشد ، درخواست می کند. از آنجا که هر سرویس VPN در منطقه دیگری تخصص دارد و تصمیم می گیرد که کدام یک بهتر باشد به ترجیح شخصی برسد ، ما این دور را به هم می زنیم.

دور: مکان سرور هیچ برنده مشخصی نیست ، برای هر دو امتیاز می دهد

آرم NordVPN
آرم IPVanish

6

اتصالات همزمان

این دور به راحتی مستقیم ترین مقاله است. NordVPN به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر شش دستگاه را به یکباره در یک حساب کاربری متصل کنند. IPVanish حداکثر 10 اتصال همزمان را امکان پذیر می کند ، به این معنی که IPVanish برنده این دور است. 

اگر ایده مجاز به استفاده از تعداد مشخصی از دستگاه های موجود در حساب کاربری شما را آزار می دهد ، حتماً بررسی Windscrib ما را بررسی کنید. Windscrib به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از دستگاه ها را به حساب خود متصل کنند.

دور: نقطه اتصال همزمان برای IPVanish

آرم NordVPN
آرم IPVanish

7

قیمت گذاری

NordVPN و IPVanish در سطح ماهانه و با قیمت های یکسان شروع می شوند. هر ارائه دهنده VPN با یک قیمت بالا قفسه همراه است و IPVanish با چند سنت بیشتر وارد بازار می شود. IPVanish برنامه ای سه ماهه ارائه می دهد که چند دلار کمتر از گزینه ماهانه خود است.

فراتر از آن ، هر دو NordVPN و IPVanish یک برنامه یک ساله دارند. این طرح چند دلار بیشتر از قیمت برنامه سه ماهه IPVanish می برد و مجدداً هر دو VPN تقریباً مشابه قیمت دارند و IPVanish تقریباً نیم دلار کمتر در ماه می آید.. 

اینجاست که برنامه های IPVanish به پایان می رسد ، اما NordVPN همچنین برنامه های دو ساله و سه ساله را ارائه می دهد. هر دو این برنامه هنگامی که به هزینه هر ماه تقسیم می شوند ، ارزش بسیار خوبی ارائه می دهند و هر یک از آنها بدون توجه به چارچوب زمانی ، قیمت IPVanish را شکست می دهند. برنامه سه ساله NordVPN یکی از بهترین ارزش ها در بازار است. 

هیچکدام از این VPN ها یک آزمایش رایگان ارائه نمی دهند ، بنابراین اگر علاقه دارید طعم VPN را به دست بیاورید ، بررسی ProtonVPN ما را بررسی کنید. ProtonVPN یک برنامه رایگان عالی ارائه می دهد. بسیاری از VPN برنامه یا آزمایش رایگان ارائه نمی دهند ، در عوض کاربران بالقوه را ترغیب می کنند از سیاست بازپرداخت استفاده کنند. 

NordVPN 30 روز ضمانت بازگشت پول دارد ، اما در این مرحله 30 روز تقریباً یک استاندارد صنعتی است. از طرف دیگر IPVanish ، تنها هفت روز فرصت دارد تا کاربران بتوانند پول خود را پس بگیرند. 

بین قیمت گذاری های طولانی مدت فوق العاده و 30 روز تضمین پس انداز پول بیشتر ، بخشش NordVPN گزینه بهتری در مورد قیمت گذاری است..

دور: نقطه قیمت گذاری برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم IPVanish

8

کاربرپسندی

وقتی صحبت از رابط کاربری می شود ، NordVPN و IPVanish مخالف قطبی هستند. رابط NordVPN تمیز و روان است. بیشتر پنجره توسط نقشه ای تهیه شده است که حباب های آبی دارد و نشان می دهد که کجا می توانید به آن وصل شوید ، با یک لیست سرور مبتنی بر متن که سمت چپ صفحه را اشغال می کند.. 

با کلیک بر روی حباب موجود در کشور مورد نظر خود ، VPN به طور خودکار بهترین سرور را انتخاب کرده و شما را متصل می کند.

nordvpn-بررسی-سرور-ناوبری

رابط IPVanish بیشتر از یک نمودار پر شده است که سرعت ترافیک شما را هنگام اتصال به شما نشان می دهد. برای انتخاب یک مکان ، یک منوی کشویی در زیر نمودار وجود دارد ، همچنین یک برگه در سمت چپ وجود دارد که به شما امکان می دهد لیستی بسیار شفاف تر و عمیق تر از سرورها مشاهده کنید..

IPVanish-Quick-Connect

IPVanish همچنین شامل انواع مختلفی از اطلاعات ، مانند آدرس IP قابل مشاهده شما در بالا سمت چپ و جعبه ای در سمت چپ پایین است که مواردی مانند زمان اتصال و پروتکل را نشان می دهد. پروتکل نیز در بالا سمت راست ذکر شده است. به طور کلی ، رابط IPVanish نسبت به NordVPN بسیار آشفته تر است.

با استفاده از تنظیمات ، IPVanish توضیحات بسیار کمی درباره آنچه که هر گزینه انجام می دهد ارائه می دهد. با این حال ، برای منصفانه بودن ، در تنظیمات IPVanish چیزهای دیگری که کاربر رایانه رایانه شما قبلاً با آنها آشنا نبود ، اتفاق نمی افتد. از طرف دیگر ، NordVPN توضیحاتی یک یا دو خط کوچک برای آنچه انجام می دهد وجود دارد. 

nordvpn - بررسی-تنظیمات

اگرچه آرزو می کنیم NordVPN یک گزینه حالت تاریک را در خود جای دهد یا فقط یک حالت تاریک دائمی داشته باشد ، مانند رابط IPVanish ، قابلیت استفاده آن بسیار دشوار است. نقشه NordVPN باعث می شود موقعیت مکانی مورد نظر شما آسان شود و سرگرم کننده در حال جستجو باشد ، در حالی که تنظیمات توضیحات روشنی برای آنچه انجام می دهد ارائه می دهد. با این وجود ، NordVPN به راحتی این دور را تضمین می کند.

دور: نقطه کاربر پسند برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم IPVanish

9

امکانات

وقتی صحبت از ویژگی ها می شود ، چند مبانی وجود دارد که انتظار داریم هر VPN را ارائه دهد. اینها شامل یک سوئیچ kill و راهی برای اتصال خودکار به هنگام راه اندازی است. IPVanish و NordVPN هر دو دارای سوئیچ kill کاملاً کاربردی و همچنین گزینه های اتصال خودکار کاملاً قابل تنظیم هستند.

هر دو VPN کار خوبی در پوشش ویژگیهای “اجباری” ما انجام می دهند ، بنابراین این دور مشخص می شود که کدام یک از ویژگی های اضافی بهتری برخوردار است. در مورد زنگ ها و سوت های اضافی IPVanish ، متاسفانه چیز زیادی برای صحبت کردن وجود ندارد. 

از طرف دیگر NordVPN چند چیز جالب در آستین های خود دارد. برای مبتدیان ، اخیراً ویژگی ای به نام CyberSec را اضافه کرده است که در اصل یک مسدود کننده تبلیغاتی برای گوشت گاو است. این امر نه تنها تبلیغات را مسدود می کند ، بلکه با مسدود کردن سایت هایی که میزبان آن محتوا هستند ، می تواند به شما در برابر تهدیدات مخرب و تهدیدهای فیشینگ نیز کمک کند. 

nordvpn-review-killswitch

همانطور که قبلاً به آن اشاره کردیم ، NordVPN نیز دارای یک ویژگی VPN مضاعف است که به کاربران اجازه می دهد قبل از اتصال به وب سایت مورد نظر ، از یک سرور VPN به سرور دیگر VPN پرش کنند. این کمک می کند تا لایه دیگری از امنیت به مرور وب اضافه شود و ردیابی آنلاین را حتی سخت تر کنید. 

NordVPN همچنین پیاز را از طریق VPN ارائه می دهد ، که روشی ایمن تر برای کسانی است که علاقه مند به غوطه وری در وب عمیق هستند. با کمال تعجب در این مرحله ، NordVPN به راحتی در این مرحله نهایی پیروز می شود. 

دور: ویژگی های نقطه برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم IPVanish

10

افکار نهایی

همانطور که در ابتدای مقاله NordVPN vs IPVanish گفتیم ، ضرر در اینجا می تواند یک ضربه شدید به اعتبار NordVPN باشد. با این حال ، همانطور که انتظار داشتیم اتفاقات به وجود آمد. با نتیجه نهایی هشت بر دو ، NordVPN به راحتی حریف خود را کنترل کرد و نشان داد اختلاف بین میانگین و بالای خط چقدر است.. 

برنده: NordVPN

اگر با هر یک از این VPN ها تجربه داشتید ، دوست داریم در نظرات زیر درباره آن بشنویم. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map