NordVPN vs CyberGhost: نبرد با هزینه 2020

از بین همه ارائه دهندگان شبکه خصوصی مجازی که ما آزمایش کرده ایم ، CyberGhost و NordVPN مدتی است که در شماره یک و دو به گردن و گردن قرار گرفته اند. این دو به دلایل مشابه چنین مقام های بالایی را نیز حفظ کرده اند.


اگر به بررسی CyberGhost ما نگاهی بیندازید ، می بینید که تقریباً در هر رده عملکرد خوبی داشته است ، اما ما خصوصاً قیمت گذاری ، سهولت استفاده و ویژگی تقسیم تونل را خیلی دوست داریم. به طور مشابه ، در بررسی NordVPN ما ، قیمت گذاری عالی و طولانی مدت عالی NordVPN را برجسته می کنیم. 

با وجود این دو VPN به طور مداوم در برابر یکدیگر برای یک نقطه در صدر ، به علاوه لیست طولانی شباهت های بین آنها ، فکر می کردیم زمان آن رسیده است که ببینیم در مسابقه NordVPN vs CyberGhost از سر به سر چه چیزی بهتر است..

Setting Up a Fight: NordVPN vs CyberGhost

برای اطمینان از مطابقت منصفانه CyberGhost vs NordVPN ، ما یک سیستم نه دور ایجاد کرده ایم. در هر دور ، ما به یک جنبه عملکرد VPN توجه خواهیم کرد. ما به نحوه عملکرد هر VPN در آن دسته بندی نگاه خواهیم کرد و در پایان هر دور اعلام برنده می کنیم.

در پایان هر نه دور ، VPN با بیشترین امتیاز برنده اعلام می شود. اگر هر دور خیلی نزدیک به تماس باشد ، ممکن است که بتوان کراوات را اعلام کرد ، در این صورت هر دو VPN برای آن دور امتیاز کسب می کنند.

1

سرعت

اگر به سریعترین مقاله VPN ما نگاهی بیندازید ، می فهمید که NordVPN در واقع در دسته “ذکرهای نامفهوم” قرار دارد. دلیل این امر این است که طی سالهای متمادی که ما VPN ها را آزمایش می کنیم ، NordVPN به طور مداوم ناسازگاری زیادی با عملکرد سرعت خود به نمایش گذاشته است.

با این حال ، این با گذشت زمان بسیار بهبود یافته است ، و ممکن است ما در آینده نزدیک تغییراتی در آن مقاله ایجاد کنیم. در طی آزمایش ما برای این مقاله ، NordVPN موفق شد عملکردی بسیار چشمگیر را در هر مکان و تنها با یک زن و شوهر از سکسکه جزئی داشته باشد.

سرعت NordVPN

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده4289.17344.56
ایالات متحده.8204.57233.70
بریتانیا80220.2439.82
ژاپن167187.57200.05
اسرائيل14171.6078.27

NordVPN در هر مکانی که آزمایش کردیم ، سرعت بارگیری CyberGhost را با حواشی قابل توجه شکست داد. تنها مکانی که حتی نزدیک آن بود نزدیک در یک مکان بود که NordVPN کمی کند شد ، که در اسرائیل بود. 

سرعت CyberGhost

مکان: PingDownloadUpload
محافظت نشده4289.17344.56
ایالات متحده.4493.62197.34
بریتانیا7988.54219.24
ژاپن15877.50322.24
اسرائيل13866.9463.45

NordVPN با سرعت بارگذاری کمی مشکل بیشتری دارد و فقط در نیمی از مکان ها برنده می شود. با این حال ، اکثر اوقات سرعت بارگذاری برای عملکرد کلی از اهمیت کمتری برخوردار است و فقط در صورت ارسال پرونده های بزرگ ، بسیار مهم است.. 

همچنین ، حتی در مکان هایی که عملکرد ضعیفی دارد ، NordVPN هنوز پهنای باند بارگذاری کافی را در اختیار شما قرار داده است تا به وی اجازه دهد عملکرد کاملاً خوبی برای مرور وب و جریان داشته باشد.. 

یک مورد که CyberGhost در آن عالی است زمان پینگ بود. در سه مورد از چهار موقعیت مکانی که مورد بررسی قرار گرفتیم ، CyberGhost توانست فقط چند میلی ثانیه از زمان پینگ را بتراشد ، که می تواند آن را به یک VPN عالی برای بازی تبدیل کند.. 

اگرچه NordVPN در گذشته با ثبات موضوعاتی داشته است ، اما با گذشت زمان همه چیز خیلی بهتر شده است. در آزمایش های اخیر ما ، از جمله برای این مقایسه NordVPN vs CyberGhost ، NordVPN دارای سرعت های بسیار قابل استفاده و قابل اطمینان در سراسر جهان بوده است و این امکان را برای پیروزی در این دور با همه سرعت های بهتر بارگیری در اختیار شما قرار می دهد.. 

دور: سرعت نقطه برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم CyberGhost

2

جریان

هر دو NordVPN و CyberGhost می توانند بیشتر اقدامات مسدود کننده VPN را که سایتهای پخش از آن استفاده می کنند ، دریافت کنند. هر دو ارائه دهنده می توانند Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video و حتی محتوای iPlayer BBC را پخش کنند ، به همین دلیل هردوی آنها برترین VPN ما در مورد Hulu و بهترین VPN برای مقالات Netflix قرار می گیرند. با این حال ، در عملکرد هر یک در هنگام پخش تفاوت های قابل توجهی وجود دارد. 

با CyberGhost ، سرورهای استاندارد و همچنین تعداد معدودی از سرورهای اختصاصی جریان وجود دارد. این نیز می تواند در مقاله NordVPN vs Windscrib ما مشاهده شود ، هنگامی که Windscrib از یک سیستم مشابه استفاده می کند. در هر دو سرویس دهنده جریان اختصاصی و غیر اختصاصی CyberGhost ، ما توانستیم Amazon Prime Video ، Netflix و Hulu را کار کنیم.

سرورهای CyberGhost-Streaming

گفته شد ، Hulu و Amazon Prime Video هر دو بسیار آهسته روی سرورهای عادی بارگیری می شوند. هولو همچنین مشکلی داشت که فیلم ها به طور نامحدود بارگذاری می شوند و شما به یک صفحه سیاه خیره می شوید. این مسائل در سرورهای جریان CyberGhost موجود نبود ، اما Amazon Prime هنوز کمی تنبل به نظر می رسید و هنوز هم با رزولوشن بسیار کم بارگیری می شود. 

از طرف دیگر NordVPN دارای سرورهای جریان ویژه اختصاصی نیست. هر سایتی که سعی کردیم کاملاً کار کند ، از جمله Amazon Prime ، بسیار پاسخگوتر از زمانی بود که ما در شبکه VPN CyberGhost قرار داشتیم. این سهولت در استفاده بدون نیاز به سرورهای اختصاصی را بهبود بخشید و عملکرد برتر این دور NordVPN را به دست آورد.

دور: نقطه جریان برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم CyberGhost

3

امنیت و حریم خصوصی

CyberGhost و NordVPN هنگام امنیت و حفظ حریم خصوصی بسیار قابل مقایسه هستند. هر دو ارائه دهنده VPN تمام ابتدایی ترین ویژگی های امنیتی را که انتظار داریم ببینیم را پوشش می دهد ، از جمله سوئیچ kill kill عملکردی و راهی برای اتصال خودکار به هنگام راه اندازی. 

nordvpn - بررسی-تنظیمات

در مورد امنیت اتصال ، هر دو VPN OpenVPN را با رمزگذاری AES-256 زوج ارائه می دهند. این جفت شدن همان چیزی است که ما تقریباً به همه پیشنهاد می کنیم تقریباً برای همه برنامه های کاربردی از آن استفاده کنند ، زیرا امنیت عالی و عملکرد قابل قبولی را ارائه می دهد.

CyberGhost همچنین به کاربران اجازه می دهد پروتکل را بر روی IKEv2 تنظیم کنند ، اما این چیزی است که معمولاً توصیه نمی کنیم. اگر به دنبال VPN هستید که دارای چندین گزینه پروتکل منحصر به فرد است ، حتماً به بررسی VyprVPN ما نگاهی بیندازید. VyprVPN پروتکل های مختلفی ارائه می دهد ، از جمله پروتکل منحصر به فرد Chameleon. 

cyberghost-بررسی-تنظیمات

هر دو VPN یک خط مشی عدم ورود به سیستم دارند و حداقل اطلاعات کاملی را در مورد شما و استفاده شما از VPN جمع می کنند. با داشتن CyberGhost و NordVPN ، امنیت و حریم خصوصی قابل مقایسه با یکدیگر ، عامل تعیین کننده در این دور به برخی از ویژگی های اضافه شده NordVPN می رسد. NordVPN یک VPN مضاعف برای امنیت بیشتر و همچنین Tor VPN برای مرور عمیق وب ارائه می دهد. 

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم CyberGhost

4

تورنت

همانطور که در مقاله ExpressVPN vs NordVPN دیدیم ، NordVPN بهترین سرعت هر VPN ای را که آزمایش کرده ایم در هنگام تورنت می باشد. در حالی که torrent های پرونده های بزرگ را نادیده گرفته ایم ، شاهد سرعت دستیابی NordVPN به اندازه 17 مگابیت در ثانیه بوده ایم و توانستیم طی کمتر از 3 دقیقه بارگیری کامل تست 1.4 گیگابایتی خود را انجام دهیم. 

گفته می شود ، NordVPN دارای سرورهای P2P اختصاصی و همچنین سرورهای استاندارد آن است و در واقع شاهد عملکرد بهتری در سرورهای معمولی هستیم. سرعت 17 مگابایت در ثانیه و بارگیری زیر سه دقیقه هر دو با استفاده از سرورهای معمولی به دست آمد. به نظر می رسد سرورهای اختصاصی اشتراک فایل بیشتر برای امنیت بهینه می شوند زیرا تقریباً سریع نیستند و به نظر می رسد در یونان قرار دارند و نه محلی تر.. 

CyberGhost ، در این حالت – برخلاف بخش جریان – سرورهای P2P اختصاصی برای torrenting ندارد. با وجود این ، در تست تورنت 1.4 گیگابایتی ما توانست عملکرد بسیار خوبی داشته باشد. بعد از یک دقیقه ، تورنت با سرعت 4 مگابایت در ثانیه وارد می شد و با یک دقیقه و نیم دقیقه این 10 مگابایت بر ثانیه منفجر می شد. اینجاست که سرعت بارگیری تا زمان اتمام بارگیری در حدود سه دقیقه و پنج ثانیه باقی مانده است.

در حالی که CyberGhost وقت خوبی گذاشت و موفق شد پرونده آزمایشی ما را به سرعت بارگیری کند ، اما هنوز نتوانست به سلطنت NordVPN به عنوان پادشاه تورنت پایان دهد. 

دور: نقطه تورنت برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم CyberGhost

5

مکان سرور

اگرچه هر دو NordVPN و CyberGhost دارای اندازه کلی شبکه مشابه هستند – هر یک در حدود 5،000 سرور در دسترس هستند – CyberGhost توزیع بهتری دارد. CyberGhost در 80 کشور سرور دارد در حالی که NordVPN فقط در 62 کشور مکان ارائه می دهد.

nordvpn-review-marker-selection

CyberGhost مکانهای بیشتری نسبت به NordVPN ارائه می دهد ، اما هنوز هم در مورد انتخاب سرور مناطق بزرگ آفریقا و آسیا کمی بی ثمر است. اگر به دنبال ارائه دهنده VPN با سرورهای مختلف در هر گوشه جهان هستید ، حتماً بررسی HideMyAss ما را بخوانید. HideMyAss در 190 کشور جهان سرور دارد.

دور: نقطه مکان سرور برای CyberGhost

آرم NordVPN
آرم CyberGhost

6

اتصالات همزمان

در حالی که برخی از VPN ها به کاربران اجازه می دهند تعداد نامحدودی از اتصالات را داشته باشند (برای نمونه ای از این مقاله به مقاله Windscrib vs TunnelBear ما مراجعه کنید) ، بیشتر ارائه دهندگان تعداد اتصالات همزمان شما را محدود می کنند. این معمولاً برای جلوگیری از به اشتراک گذاشتن حسابهای خود با افراد مختلف و محدود کردن فشارهای کلی بر روی سرورهای VPN است. 

NordVPN به کاربران اجازه می دهد تا حداکثر شش دستگاه به طور همزمان متصل شوند. از سوی دیگر ، CyberGhost اجازه می دهد تا حداکثر هفت دستگاه به طور همزمان متصل شوند ، به این معنی که CyberGhost در این دور با حاشیه باری پیروز می شود. 

دور: نقطه اتصال همزمان برای CyberGhost

آرم NordVPN
آرم CyberGhost

7

قیمت گذاری

همانطور که در این بررسی همچنان مشاهده می کنیم ، CyberGhost و NordVPN تقریباً از هر نظر قابل مقایسه هستند. قیمت گذاری متفاوت نیست ، زیرا هر دو ارائه دهنده این مدل ها دارای کلیه مدل های قیمت گذاری بسیار مشابه هستند. 

با شروع گزینه ثبت نام ماهانه ، NordVPN با قیمت تقریبی یک دلار قیمت مقرون به صرفه تر است. برنامه بعدی ارائه شده توسط هر دو VPN ، برنامه سالانه است که با CyberGhost قیمتی اندکی بهتر است ، در این زمان با دلار کمتر از برنامه سالانه NordVPN.

هر دو VPN گزینه ای دو ساله و سه ساله را ارائه می دهند ، با اینكه CyberGhost دوباره با كمی كمتر از یك دلار ارزان تر در هر ماه در هر فریم وارد می شود. در هنگام پرداخت ، CyberGhost همچنین می تواند یک IP اختصاصی را برای پنج دلار اضافی در هر ماه در اختیار شما قرار دهد. 

علاوه بر قیمت های برتر ، CyberGhost همچنین یک آزمایش 24 ساعته رایگان را به کاربران ارائه می دهد ، در حالی که NordVPN هیچ نوع آزمایشی رایگان ندارد. بررسی Windscrib ما را برای یک VPN رایگان که محدودیت زمانی ندارد ، بررسی کنید. 

CyberGhost حتی ضمانت برگشت پول NordVPN را ضرب و شتم می کند. CyberGhost 45 روز به طرز چشمگیر سخاوتمندانه ای به کاربران می دهد تا بتوانند پول خود را پس بگیرند ، در حالی که تضمین بازگشت پول NordVPN فقط تا 30 روز ادامه می یابد. 

دور: نقطه قیمت گذاری برای CyberGhost

آرم NordVPN
آرم CyberGhost

8

کاربرپسندی

سرانجام این منطقه جایی است که CyberGhost vs NordVPN بسیار متفاوت است. CyberGhost دارای رابط کاربری نسبتاً جمع و جور و مینیمالیستی است. در شکل عادی آن ، فقط یک دکمه در وسط وجود دارد تا بتوانید از VPN جدا شوید و از آن جدا شوید ، به علاوه یک منوی کشویی در زیر وجود دارد که به شما امکان می دهد مکانی را که می خواهید به آن متصل شوید انتخاب کنید..

cyberghost-review-spread-ui

هنگامی که تنظیمات CyberGhost را باز می کنید ، پنجره تقریباً به سه برابر اندازه طبیعی خود گسترش می یابد و اطلاعات مفصل تری از آن پر می شود. این پنجره گسترش یافته به شما امکان می دهد تا لیست کامل سرورها را ببینید و تنظیمات مختلف را پیکربندی کنید. منوی تنظیمات CyberGhost به خوبی درج شده است و در زیر هر تنظیمات توضیح مختصری وجود دارد که توضیح می دهد که چه کاری انجام می دهد.

از طرف دیگر NordVPN دارای رابط کاربری بزرگی است که بیشتر توسط یک نقشه صورت می گیرد. این نقشه در هر مکان دارای نشانگرهای آبی است که می توانید به آن وصل شوید. این امر باعث می شود که مرور سرورها بسیار ساده تر شود.

nordvpn-بررسی-سرور-ناوبری

منوهای تنظیمات NordVPN با طرح های CyberGhost شبیه به طرح هستند ، و همچنین توضیحات ساده ای برای اکثر گزینه ها ارائه می دهند. اگرچه CyberGhost دارای چند لمس کوچک – مانند حالت تاریک – است که به بهبود کلی کاربر بودن نرم افزار کمک می کند ، اما هنوز هم نمی توان نقشه NordVPN را ضرب و شتم کرد.

هر دو CyberGhost و NordVPN دارای رابط های بسیار قابل قبولی هستند که معمولاً کاربر رایانه شما – حتی بدون دانش قبلی VPN – تقریباً به طور قطع قادر به تشخیص بدون نیاز به کمک خواهد بود. با این حال ، نقشه NordVPN فقط به آن کمی قابلیت استفاده اضافی را می دهد که CyberGhost فاقد آن است. 

دور: نقطه کاربر پسند برای NordVPN

آرم NordVPN
آرم CyberGhost

9

امکانات

گذشته از ویژگی های استانداردی که ما انتظار داریم هر VPN داشته باشد ، مانند سوئیچ kill و نوعی اتصال خودکار ، CyberGhost و NordVPN دارای چندین زنگ و سوت اضافی هستند.. 

برای مبتدیان ، NordVPN “CyberSec” را ارائه می دهد. این نوعی از بدافزارها و مسدود کننده های تبلیغاتی است که می تواند با مسدود کردن سایتهایی که به میزبانی مطالب مضر یا آزار دهنده معروف هستند ، در محافظت از شما کمک کند. NordVPN همچنین در مورد سرورهای تخصصی گزینه های جالبی دارد.

nordvpn-review-killswitch

همانطور که قبلاً در بخش “torrenting” ذکر کردیم ، سرورهای اختصاصی P2P وجود دارند ، اما این دو مورد به اندازه گزینه های VPN یا پیاز بیش از حد VPN جالب توجه نیستند. 

ویژگی Onion over VPN شما را به Tor متصل می کند ، یک مرورگر ویژه برای جستجوی وب تاریک ، در حالی که ویژگی VPN مضاعف شما را از طریق دو سرور به منظور بهبود امنیت و ایجاد فعالیت آنلاین خود حتی سخت تر می کند.. 

CyberGhost برخی از ویژگیهایی را که NordVPN ارائه می دهد از جمله مسدود کننده تقلید می کند ، اما مسدود کننده های تبلیغاتی و بدافزار این روزها سکه ای هستند. قرعه کشی واقعی CyberGhost یکی از سخت ترین ویژگی های موجود در آنجاست: تونل کردن شکاف. 

cyberghost-review-privacy-تنظیمات

تونل سازی اسپلیت چیزی است که می توانید در بررسی ExpressVPN ما نیز بخوانید. اگرچه ExpressVPN این کار را به صورت متفاوتی انجام می دهد ، CyberGhost به شما امکان می دهد لیستی از وب سایت هایی ایجاد کنید که به عنوان استثنا مورد استفاده قرار گیرند. این بدان معنی است که هنگام بازدید از این وب سایت ها ، شما نمی توانید از طریق اتصال تونل VPN به اینترنت وصل شوید ، بلکه در عوض با یک اتصال محافظت نشده معمولی خواهید بود.

CyberGhost همچنین به شما امکان می دهد قوانینی را تنظیم کنید که به طور خودکار شما را هر زمان که برنامه خاصی را باز می کنید به VPN در یک مکان مشخص وصل کنید. اگرچه ما احساس نمی کنیم که “قوانین هوشمند” CyberGhost به همان اندازه ExpressLPN به شکلی مانند تونل زنی تقسیم شده قدرتمند است ، اما فکر می کنیم وقتی ویژگی های NordVPN را ارائه می دهد ، ضرب و شتم می کند..

cyberghost-review-smart-قوانین

دور: ویژگی های نقطه برای CyberGhost

آرم NordVPN
آرم CyberGhost

10

حکم

در حالی که هر دو VPN عملکرد خوبی در آزمایش ما نشان دادند و نشان دادند که چرا در صدر آنها قرار دارند ، برنده NordVPN است که نمره پنج بر چهار دارد. NordVPN با سرعتهای بهتر و دسترسی آسان تر به جریان ، پیشروی اولیه را در پیش گرفت و CyberGhost حتی به نظر می رسد که به عقب بازگردد.. 

برنده: NordVPN

در نهایت ، این کافی نبود و سهولت استفاده NordVPN به پیروزی آن در یک پیروزی یک امتیاز کمک کرد. اگر تجربیات خوب یا بدی با CyberGhost یا NordVPN داشته اید ، دوست داریم در نظرات زیر درباره آن بشنویم. قطعه NordVPN vs IPVanish ما را بخوانید تا ببینید که چگونه آنها مقایسه می شوند. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map