بهترین مرورگر برای Mac در سال 2020: ترک Safari Behind

برای بسیاری از کاربران Mac ، احتمالاً اصطلاح “مرورگر وب” مترادف با “Safari” است ، با توجه به اینکه مرورگر اپل به عنوان پیش فرض در تمام دستگاه های آن گنجانده شده است. این یک اشتباه است ، زیرا مرورگر Safari با بهترین مرورگر وب برای Mac یا iOS فاصله زیادی ندارد. در این مقاله ، ما برای کشف بهترین مرورگر برای Mac و iOS ، به اکوسیستم Apple خواهیم پرداخت..


اگر می خواهید مستقیم به برنده بروید ، این شجاع خواهد بود ، و می توانید بررسی کامل Brave ما را بخوانید تا همه چیز را درباره انتخاب شماره یک ما بدانید. به طور خلاصه ، شجاعانه عملکرد عالی ، امنیت و حفظ حریم خصوصی در عین حال تعداد زیادی از ویژگی ها و رابط کاربری را نیز برای یادگیری و پیمایش آسان ارائه می دهد.

با این حال ، قبل از اینکه خیلی خیلی جلوتر از خودمان قرار بگیریم ، بیایید لحظه ای به بررسی این بپردازیم که معیارهای ما برای این رتبه بندی چیست.

بهترین مرورگر وب برای Mac 2020

چه چیزی بهترین مرورگر اینترنت برای مک را ایجاد می کند

در اکثر موارد ، ما بر اساس همان معیارهایی که مرورگر ما بررسی می کند ، داوطلبان را داوری خواهیم کرد ، اما کاملاً روی نسخه های آنها در دستگاه های Apple متمرکز خواهیم شد. بنابراین ، معیارهای ویژگی ها ، سهولت استفاده ، عملکرد ، امنیت و حفظ حریم خصوصی هسته اصلی مقایسه ما را تشکیل می دهد.

بدیهی است ، برای واجد شرایط بودن این لیست ، لازم است یک مرورگر در سیستم عاملهای اپل موجود باشد ، که امثال Tenta (مطالعه Tenta ما را بخوانید) و Internet Explorer را بخوانید (بررسی اینترنت اکسپلورر ما را بخوانید تا ببینید چرا نداشتن اینترنت اکسپلورر برای مکینتاش است؟ چیز خوب).

برای هر پنج دسته به طور مساوی وزنه برداری می شود ، اما اگر به طور خاص به امنیت توجه دارید ، باید مطمئن ترین لیست مرورگر ما را چک کنید تا دریابید که کدام یک بیشترین محافظت را ارائه می دهد (اسپویلر: این پفین است ، و می توانید پفین ما را بخوانید. بررسی کنید تا بدانید چرا).

بهترین مرورگر برای Mac: Brave

همانطور که در مقدمه اشاره کردیم ، Brave انتخاب برتر ما برای Mac و iOS است. امنیت چشمگیر ورزش مرورگر ، شامل یک داخلی مسدودکننده آگهی ، ارتقاء خودکار به HTTPS و مسدود کردن اسکریپت. از طریق منوی “سپرها” به راحتی به همه این تنظیمات قابل دسترسی خواهید بود ، همچنین مجموعه ای از آنچه که در حال حاضر در وب سایت مستقر در آن مسدود شده است را به شما نشان می دهد..

شجاع سپر

Brave همچنین به کاربران اجازه می دهد انواع مختلفی از محتوای رسانه های اجتماعی از جمله دکمه های ورود به سیستم گوگل و فیس بوک و همچنین پست های تعبیه شده از توییتر ، لینکدین و فیس بوک را مسدود کنند. علاوه بر این ، مرورگر همچنین تنظیماتی را برای مسدود کردن WebRTC از آشکار کردن آدرس IP شما دارد ، چیزی که معمولاً برای انجام آن به یک شبکه خصوصی مجازی احتیاج دارید..

BraveBlock-Social-Media

ویژگیهای کاملاً کاملی وجود ندارد که از محل کار دریافت کنید. اما ، از آنجا که Brave مبتنی بر نسخه Chromium است که از تماس های برگشتی به Google محروم شده است ، با بسیاری از برنامه های افزودنی Chrome سازگار است ، تا زمانی که آنها در UI مرورگر تغییری ایجاد نکنند. این بدان معنی است که می توانید انواع عملکردها را به مرورگر اضافه کنید ، زیرا کتابخانه افزودنی Chrome گسترده است.

گفته می شود ، برخی از ویژگی های جزئی که ارزش ذکر آنها وجود دارد. در هر دو دسک تاپ و موبایل ، یک عملکرد “صفحه تقطیر” وجود دارد که عناصر خارجی را از یک صفحه وب حذف می کند تا خواندن را آسان تر کند. در IOS می توانید هر صفحه وب را به PDF تبدیل کنید ، اما روند تبدیل کاملاً مضر است ، مگر اینکه ابتدا از ویژگی صفحه تقطیر فوق استفاده کنید.

شجاع-PDF

نسخه Mac Brave به شما امکان می دهد موتور جستجوی مورد نظر خود را به عنوان پیش فرض اضافه کنید ، اما متأسفانه این در iOS صحیح نیست ، جایی که به پنج گزینه Google ، Bing ، DuckDuckGo ، Qwant و Startpage محدود هستید.. 

همگام سازی دستگاه متقابل همچنین می تواند بهتر باشد ، زیرا در حال حاضر فقط به نشانک ها محدود می شود ، اما از طرف علاوه ، نیازی به حساب کاربری ندارد.

موتورهای جستجوگر شجاع

مدیریت زبانه متأسفانه کمی فاقد است ، به هیچ عنوان برای زبانه های گروهی و پیمایش افقی امکان پذیر نیست. می توانید زبانه ها را پین کنید ، همچنین نوار تب را در iOS فعال کنید ، که یک ویژگی غیرمعمول برای سیستم عامل است.

شجاع-iOS-TabBar

عملکرد از هر نظر دارای درجه یک است ، زیرا Brave یک مرورگر فوق العاده سریع است و تنها Vivaldi از لحاظ سرعت در مک بالاتر از آن عمل می کند. در iOS ، تقریباً به همان اندازه جلوتر نیست ، اما هنوز هم یکی از گزینه های سریعتر است. علاوه بر این ، مصرف رم بطور شگفت آور کم است ، به خصوص برای یک مرورگر مبتنی بر Chromium.

شجاع همچنین در مورد مسئله حریم شخصی می درخشد. خط مشی جمع آوری داده های شرکت صریح است و می گوید Brave هرگز داده ای را جمع نمی کند ، به استثنای برخی از خدمات شخص ثالث ، مانند مرور ایمن Google ، که غیرفعال است.

خدمات شجاع-حریم خصوصی

دلایل دیگر ما شجاع را دوست داریم

Brave Rewards یک ابتکار بلندپروازانه است که هدف آن تغییر نحوه عملکرد تبلیغات آنلاین است. به جای مجبور کردن تبلیغات بر روی کاربران خود ، Brave به آنها اجازه می دهد تا از دریافت تبلیغات شخصی شده خودداری کنند و برای هر تبلیغی که در آن ارائه شده است ، کاربر با اعتباراتی پاداش می گیرد. این اعتبارات پس از آن می توانند به عنوان کمک مالی برای سازندگان محتوا یا وب سایتهایی که برای این برنامه ثبت نام کرده اند ، هزینه شوند.

جوایز شجاع

از آنجا که کاربر باید انتخاب کند ، تبلیغات با استفاده از داده های ذخیره شده محلی در دستگاه خود سفارشی می شوند. این امر نیاز به ردیاب های شخص ثالث را به طور کامل از بین می برد ، به این معنی که حتی اگر تبلیغات متناسب با شخصاً برای شما ایجاد شده باشد ، حریم خصوصی شما دست نخورده باقی می ماند.

نسخه دسک تاپ Brave همچنین از Tor پشتیبانی می کند ، این یک ویژگی بسیار غیر معمول است که در آن ساخته شده است ، زیرا هیچ مرورگر دیگری به جز مرورگر اختصاصی Tor (این مقاله Tor را مطالعه کنید).

شجاع-تور

موزیلا فایرفاکس

Mozilla Firefox یکی دیگر از گزینه های عالی مرورگر در Mac و iOS است و در صورتی که برای Brave نباشد در صدر لیست ما قرار می گیرد. به نظر می رسد تفاوت بین این دو بسیار اندک است ، اما ما به خاطر کنترل عالی در زمینه امنیت و حفظ حریم خصوصی آن را به Brave واگذار کردیم ، اگرچه Firefox در این مورد هم کم نیست.

Firefox-Security-Settings

Firefox برای Mac از Google Safe Browsing برای محافظت از کاربران در برابر وب سایت های مخرب و مجرمان سایبری استفاده می کند. علاوه بر این ، کنترل های حفظ حریم خصوصی به شما امکان کنترل دقیق در مورد آنچه ردیاب ها و کوکی ها را می دهند اجازه می دهد. 

رمزهای عبور را می توان با یک رمزعبور اصلی محافظت کرد ، اما متأسفانه این کار باید به طور پیش فرض فعال شود و در صورت عدم دسترسی ، رمزهای عبور خود را از هر شخصی که دسترسی فیزیکی نداشته باشد ، محافظت می کند. اگرچه رمزعبور اصلی خوب است ، اما جایگزینی برای نصب بهترین مدیر رمز عبور نیست.

Firefox-Master-Password

فایرفاکس بسیار مرتب به روز می شود ، که یکی دیگر از جنبه های مهم امنیت مرورگر است. علاوه بر این ، آسیب پذیری های خاص عموماً طی یک یا دو روز از بین می روند.

گزینه های گوناگونی برای شخصی سازی وجود دارد ، زیرا می توانید مضامین بی شماری اضافه کنید و تقریباً هر دکمه و عنصر رابط کاربری را به هر مکانی که ترجیح می دهید منتقل کنید. هماهنگ سازی متقابل دستگاه بسیار عالی است و به شما امکان می دهد تا کل تجربه مرور خود را یکپارچه بین Mac ، iPhone و iPad خود جابجا کنید..

سفارشی سازی Firefox

می توانید موتور جستجوی پیش فرض را بر روی هر چیزی که می خواهید تنظیم کنید و منوی کشویی در زیر نوار آدرس امکان دسترسی سریع و آسان به همه ارائه دهندگان جستجوی جایگزین خود را فراهم می کند. ابزار ضبط صفحه موجود برای گرفتن صفحات طولانی طولانی فوق العاده مفید است ، زیرا فقط به آنچه در حال حاضر روی صفحه است ، محدود نمی شود ، مانند ابزار تصویر موجود در سیستم عامل.

Firefox-Search-Engines

گذشته از اینها ، بسیاری از ویژگیهای پخته شده در مرورگر وجود ندارد. این مسئله چندان جالب نیست ، زیرا Firefox با داشتن یک کتابخانه گسترده از افزودنی ها ، فقط دوم در مورد Chrome از برکت برخوردار است..

فایرفاکس نیز بسیار سریع است و در سرعت بالایی در مرورگرها قرار دارد که هم در iOS و هم در مکینتاش سرعت دارند. اگرچه میزان مصرف RAM بسیار زیاد است ، با باز شدن تعداد زیادی برگه ، می توانید نسبتاً کم باشد ، و می توانید برای بهبود عملکرد حتی زبانه ها را نیز جدا کنید.. 

به جای به حداقل رساندن زبانه ها تا نقطه گمنامی ، Firefox برای Mac از یک نوار پیمایشگر افقی استفاده می کند تا مدیریت زبانه ها را به یک فرآیند بدون درد تبدیل کند..

Firefox-Tab ها

در iOS ، حرف های زیادی برای گفتن نیست ، اما چند ویژگی جزئی وجود دارد که ذکر آنهاست. یک اسکنر کد QR داخلی وجود دارد و منو در پایین سمت راست به شما امکان می دهد همه تصاویر را غیرفعال کنید – که برای کاربران با پهنای باند محدود ایده آل است – و حالت شب را فعال کنید.

ویژگی های Firefox-Mobile

دلایلی دیگر که ما دوست داریم Firefox باشد

آنچه واقعاً Firefox را برجسته می کند تعهد دیرینه آن به حریم شخصی کاربران است. از آنجا که موزیلا – شرکتی در پشت Firefox – یک سازمان غیرانتفاعی است ، انگیز inc کمی برای جمع آوری داده های کاربران ندارد ، زیرا آنها نیازی به فروش اطلاعات شخصی یا ارائه تبلیغات برای تأمین اعتبار ندارند.. 

به گفته این ، برخی از اطلاعات جزئی برای اهداف توسعه جمع آوری می شود ، اما حتی توسط کاربر می تواند این کار را غیرفعال کند. برای جمع آوری کامل نقاط قوت و ضعف فایرفاکس ، بررسی کامل Firefox ما را بخوانید.

گوگل کروم

از لحاظ شماره های استفاده ، Chrome پادشاهی بدون قید و مرورگرهای وب است. بسته به منبع شما ، بین 45 تا 70 درصد از کل ترافیک وب از طریق مرورگر Google انجام می شود و دلایل خوبی زیادی برای محبوبیت باورنکردنی آن وجود دارد.

مهمتر از همه ، مرورگر Chrome یک مرورگر با کاربردی آسان و با طراحی مناسب است. به دلیل محبوبیت آن ، از بسیاری جهات به استاندارد صنعت تبدیل شده است ، به این معنی که UI تقریباً بدون توجه به اینکه از چه مرورگری استفاده می کنید ، آشنا خواهید بود.

Chrome-Mac-UI

بزرگترین قدرت Chrome کتابخانه بسیار گسترده ای از پسوندهای آن است. هزاران هزاران برنامه برای بارگیری ، پوشش هر پرونده استفاده ، از گرفتن یادداشت ها و محافظت از ویروس گرفته تا مسدود کردن تبلیغات و برنامه های امنیتی در دسترس هستند. اگر نمی دانید چه افزونه هایی را باید بارگیری کنید ، لیست ما از بهترین افزونه های امنیتی مرورگر را بررسی کنید. 

اگرچه ویژگی های پیشرفته زیادی در مرورگر گنجانده نشده است ، این به دلیل تعداد زیاد برنامه های افزودنی موجود در Chrome قابل قبول نیست..

هماهنگ سازی متقابل دستگاه بسیار عالی است و تنظیم آن ساده تر نیست. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با حساب Google خود وارد سیستم شوید و Chrome بقیه را کنترل می کند. این امر باعث می شود مقادیر قابل توجهی از اطلاعات به Google ارسال شود ، بنابراین ممکن است افراد مرتبط با حفظ حریم خصوصی بخواهند با پیگیری راهنمای ما در مورد چگونگی تهیه نسخه پشتیبان از Google Chrome ، به صورت دستی همگام سازی کنند..

Chrome-Sync

با این حال ، کاربران با فکر حفظ حریم خصوصی احتمالاً باید از مرورگر Chrome کروم خودداری کنند ، زیرا سابقه آن در این زمینه بسیار وحشتناک است. رسوایی های بی شماری از حریم خصوصی این شرکت را در طی سالیان متمادی گرفتار کرده است ، و سیاست جمع آوری داده های آن مبهم و نگران کننده است ، زیرا به راحتی می گوید انواع اطلاعات مربوط به کاربران خود را ذخیره می کند..

اگرچه Google ادعا می کند که اطلاعات گفته شده را نمی فروشد ، اما به آسانی اذعان می کند که از آن برای شخصی سازی و بهینه سازی تبلیغات استفاده می کند. Google راهی را برای شما فراهم می کند تا بتوانید داده های کاربر خود را پاک کنید ، که می توانید با دنبال کردن مراحل ذکر شده در مقاله ما در مورد چگونگی پاک کردن تاریخ Google خود ، آن را انجام دهید. با این حال ، گوگل قبلاً دروغ گفته است ، بنابراین چه کسی می داند آیا واقعاً چیزهای خوبی را حذف می کند یا خیر.

امنیت خوب است ، با این که Google غالباً Chrome را به روز می کند و به محض کشف ، سرعت سوراخ های امنیتی را لکه دار می کند. مرور ایمن Google به طور پیش فرض فعال شده است ، که از شما در برابر وب سایت های مخرب محافظت می کند. هشدار HTTP نیز خوب است ، زیرا به وضوح بیان می کند که اتصال شما امن نیست.

هشدار Chrome-HTTP

عملکرد بسیار خوب است ، زیرا Chrome یک مرورگر سریع در Mac و iOS است. متأسفانه ، این کشور با مصرف زیاد منابع انرژی همراه است که همراه با حریم خصوصی وحشتناک ، چیزی است که Chrome را از دو نقطه برتر لیست ما حفظ می کند.

دلایل دیگری که ما از Google Chrome دوست داریم

Chrome عمیقاً با خدمات مختلف Google یکپارچه شده است ، بنابراین کاربرانی که مرتباً از برنامه هایی مانند Google Drive یا Google Docs استفاده می کنند ، متوجه می شوند که این موارد فوق العاده خوب در مرورگر کار می کنند. 

علاوه بر این ، Google Translate به طور پیش فرض گنجانده شده است ، که به شما امکان می دهد صفحات وب را به راحتی در اکثر زبانها ترجمه کنید. مانند همیشه ، بررسی کامل Google Chrome ما را برای خراب کردن کامل بررسی کنید.

ویوالدی

Vivaldi برنده واضح لیست بهترین مرورگرهای ما در کل بود ، اما در این رده بندی به مقام چهارم ختم می شود. دلیل این امر این است که در حال حاضر نسخه ای از مرورگر برای iOS موجود نیست ، که دو سوم اکوسیستم اپل را تشکیل می دهد.

گفتنی است ، Vivaldi یک مرورگر عالی در مک است. همانطور که در بررسی Vivaldi ما پوشیده شده است ، سفارشی سازی آن برای هیچ کس دوم نیست ، زیرا مرورگر به شما امکان می دهد تقریباً تمام جنبه های ظاهری و ظاهری خود را تغییر دهید. این شامل تم ها ، رنگ ها و فونت های مختلف و همچنین امکان جابجایی تقریبا هر دکمه و عنصر منو به قسمت دیگری از صفحه است..

سفارشی سازی ویوالدی

مرورگر مملو از ویژگی های جزئی است ، از یادداشت برداری گرفته تا یک ابزار ویژه عکس صفحه. یادداشتها و تصاویر شما می توانند با هم پیوند خورده و به یک URL متصل شوند ، و یک نمایش خواننده وجود دارد که مقالات را برای خواندن آسانتر بهینه می کند.

مهمتر از همه ویژگی های بومی ، Vivaldi با بسیاری از کتابخانه بزرگ افزونه Chrome نیز سازگار است زیرا در بالای Chromium ساخته شده است (بررسی Chromium ما را بخوانید).

Vivaldi به شما امکان می دهد تا بخش هایی از تجربه مرور بین دستگاه ها را همگام کنید ، اما از آنجا که هیچ نسخه ای در iOS موجود نیست ، برای کاربران Mac این بیشتر برای انتقال موارد برگزیده و سابقه شما بین دستگاه های رومیزی مفید است.

Vivaldi-Sync

با ثبت نام در همگام سازی Vivaldi ، به یک میزبان ایمیل و یک وبلاگ نیز دسترسی پیدا می کنید ، اما هر دو کاملاً اساسی هستند ، بنابراین باید لیست های بهترین ارائه دهنده هاستینگ ایمیل و بهترین ارائه دهنده هاستینگ وب را برای گزینه های دیگر بررسی کنید ، اگر این موارد باشد. شما علاقه مند هستید.

Vivaldi نیز به راحتی قابل استفاده است و از کنترل های پیمایش مفید مانند دکمه عقب استفاده می کند که شما را به آخرین دامنه ای که بازدید کرده اید (بر خلاف آخرین صفحه وب) و یک منوی کشویی با سابقه جستجوی اخیر و جستجوی جایگزین شما می دهد. ارائه دهندگان. 

مدیریت زبانه بسیار عالی است ، زیرا می توانید زبانه ها را به صورت “stacks” گروه بندی کرده و حتی صفحه را بین آنها تقسیم کنید.

Vivaldi-SplitScreen

برگه‌هایی که باز کردید اما هنوز به آنها نگاه نکردید ، به عنوان خوانده نشده علامت گذاری شده‌اند ، و همچنین می توانید زبانهها را برای محافظت از بسته شدن آنها به طور تصادفی محافظت کنید. یک چرخه دار تب وجود دارد که می توانید با فشار دادن کلید “ctrl +” و همچنین یک منوی برگه جداگانه در نوار وظیفه در سمت چپ صفحه ، آنرا مطرح کنید.. 

علاوه بر این ، می توانید وب سایت های خاصی را در این نوار وظیفه پین ​​کنید ، که به شما امکان دسترسی سریع به آنها را بدون نیاز به باز کردن برگه های اختصاصی برای آنها می دهد..

وب سایت Vivaldi-Pinned

Vivaldi نیز بسیار سریع است و به راحتی از هر مرورگر دیگری در مک بهتر عمل می کند. علاوه بر این ، این کار را در حالی حفظ می کند که مصرف RAM نسبتاً کم باشد و میانگین آن تقریبا 20 درصد کمتر از Google Chrome باشد. گزینه خواب زمستانی بیشتر باعث کاهش مصرف منابع می شود ، چیزی که اغلب برای مرورگرهای مبتنی بر Chromium مشکلی ایجاد می کند.

دلایلی دیگر که ویوالدی را دوست داریم

امنیت و حفظ حریم خصوصی ویوالدی نیز بسیار عالی است. مرور ایمن Google شما را در مقابل وب سایت های مخرب محافظت می کند ، و Vivaldi هر هفته یک بار به روز می شود ، که درجه یک است. مرورگر همچنین هنگام اتصال بیش از HTTP به جای HTTPS ، هشدار روشنی می دهد. 

برای حفظ حریم خصوصی ، سیاست جمع آوری داده های ویوالدی بسیار خوب است و به وضوح بیان می کند که فقط برخی از اطلاعات جزئی و ناشناس برای اهداف داخلی جمع آوری می شود.

پفین

پفین به دلیل امنیت و حریم خصوصی بی نظیر و همچنین نسخه عالی iOS ، خود را در این لیست قرار می دهد. با این حال ، نمایش ضعیف آن در مک (و به طور کلی رومیزی) آن را کاملاً در جایگاه پنجم قرار می دهد ، نه اینکه در لیست ما بالاتر باشد.

با استفاده از یک روش منحصر به فرد برای مرور ، Puffin از کاربران محافظت می کند و با “پخش کردن” تمام وب سایت هایی که از طریق سرورهای خود بازدید می کنند ، قرار می گیرد. این بدان معنی است که هر بدافزار جاسازی شده در کد وب سایت هرگز به دستگاه شما نمی رسد و هر کسی که شما را ردیابی می کند قادر نخواهد بود این کار را بیشتر از سرورهای پفین انجام دهد.

در iOS نیز این رویکرد با سرعت بسیار عالی انجام می شود. در واقع ، پفین حتی سریعتر از سافاری بومی سریعترین مرورگری است که در سیستم عامل آزمایش کرده ایم. علاوه بر این ، مرورگر وب سایت ها را تنها به عناصر اساسی تبدیل می کند ، و در نتیجه باعث صرفه جویی در داده های قابل توجه می شود ، این یک خدای بزرگ برای کاربران با پهنای باند محدود.

[id thummb = 40109 شب نامه = صحیح]

متأسفانه ، سرعت فوق العاده به مک گسترش نمی یابد ، جایی که پفین معمولاً کند و کند است و گاه از تأخیر ورودی شدید رنج می برد. بدتر شدن نسخه برای دسک تاپ این واقعیت است که برای استفاده از آن اصلاً برای پرداخت یک اشتراک باید هزینه ای بپردازید ، که کمترین چیز برای یک مرورگر وب غیرمعمول است.. 

شما همچنین برای موتورهای جستجو به Google ، Bing ، Naver و Yandex محدود هستید که کمی محدود کننده است.

موتورهای جستجو-پفین

نسخه iOS رایگان نیز محدود است ، زیرا برای مسدود کردن تبلیغات باید Puffin Pro را با قیمت 4.99 دلار خریداری کنید ، اما حداقل این یک خرید یک بار است ، برخلاف مک. متأسفانه ، با وجود اینکه مبتنی بر Chromium است ، پفین با هیچ برنامه افزودنی Chrome سازگار نیست و هیچکدام از این موارد را ارائه نمی دهد. همچنین هیچ راهی برای همگام سازی بین دستگاه ها وجود ندارد ، که یک روند نزولی قابل توجه است.

چندین ویژگی جزئی مرتب و کوچک در مرورگر وجود دارد ، از جمله گزینه ذخیره مستقیم در ابر به صورت Dropbox ، Google Drive و OneDrive (Dropbox را در مقابل Google Drive در مقابل OneDrive مقایسه کنید). همه این گزینه های خوب هستند ، اما هیچ کدام از آنها انتخاب بهترین گزینه برای ذخیره سازی ابری نیستند ، زیرا Sync.com را ترجیح می دهیم (بررسی Sync.com ما را بخوانید).

همچنین پشتیبانی از گیم پد ، صفحه کلید و ماوس در iOS وجود دارد که برای بازی های مرورگر عالی است. نسخه iOS همچنین به یک خواننده اخبار و همچنین مضامین سبک و تاریک امکان دسترسی به شما را می دهد ، اما این از نظر شخصی سازی.

پفین-ذخیره-به-ابر

دلایل دیگر ما دوست داریم پفین

اگر بیشتر مرور خود را در iOS انجام می دهید ، Puffin ممکن است بهترین مرورگر برای شما باشد. با این حال ، اگر به همگام سازی دستگاه های متقابل و یک تجربه مرور کامل در رایانه رومیزی نیاز دارید ، ممکن است بخواهید در جای دیگری جستجو کنید.

به این ترتیب ، کاربران نگران امنیت یا حریم خصوصی خود در حین مرور ، باید علی رغم کاستی های آن ، پفین را به طور جدی در نظر بگیرند ، زیرا هیچ مرورگری حتی نمی تواند در این عرصه خاص با آن رقابت کند..

سخنان محترم

اکنون که پنج مرورگر بهترین سیستم عامل مکینتاش و iOS را پوشش داده ایم ، وقت آن است که به دو مورد مراجعه کنیم که آنها را در لیست ما قرار ندادند ، اما هنوز چیزی برای آنها داریم.

اپرا

Opera به هیچ وجه مرورگر بدی نیست و در واقع از نظر ویژگی ها و سهولت استفاده در بررسی اپرا امتیازهای بسیار خوبی کسب کرده است. متأسفانه ، حریم خصوصی آن وحشتناک است ، و هم امنیت و هم سرعت در بهترین حد متوسط ​​هستند. 

با این وجود ، اپرا علاوه بر پشتیبانی از کتابخانه الحاقی بزرگ Chrome ، دارای ویژگیهای جزئی جزئی نظیر VPN داخلی و ادغام رسانه های اجتماعی است..

Opera-homepage-2019

سافاری

Safari مرورگر پیش فرض است و در هر دو سیستم عامل iOS و Mac از قبل نصب شده است. اگرچه ما طرفداران بزرگ مرورگر Safari نیستیم ، اگر تمام آنچه شما به دنبال آن هستید یک مرورگر سریع با مصرف کم منابع است ، اما گزینه مناسبی است. 

با این حال – همانطور که در بررسی Safari ما قرار گرفتیم – از کمبود ویژگی ها ، یک رابط کاربر ناامید کننده و امنیت وحشتناک رنج می برد ، به همین دلیل آن را در لیست اصلی ما قرار نداد.

Safari-homepage-2019

افکار نهایی

اگرچه به طور کلی Vivaldi مرورگر مورد علاقه ماست ، عدم وجود نسخه iOS به شدت در این مقایسه به آن آسیب می رساند ، اما ما هنوز احساس می کردیم که برای یک نمایش عالی در مک لایق یک نقطه است. در عوض ، Brave – به طور کلی مرورگر محبوب دوم ما – با ارائه یک مرورگر که در هر رده در همه دستگاههای Apple تعالی دارد ، پیروزی را به دست آورد..

فایرفاکس ، کروم و پفین نیز همه گزینه های عالی هستند اما به دلایل بسیار متفاوت. Firefox همه جانبه عالی است ، در حالی که کتابخانه بزرگ برنامه افزودنی Chrome و UI پاک به عنوان یک تعادل با سابقه وحشتناک خود در زمینه حفظ حریم خصوصی و گرسنگی غیرقابل تحمل برای RAM عمل می کند.

در همین حال ، پفین از یک رویکرد منحصر به فرد برای مرور استفاده می کند که عملکرد ، امنیت و حفظ حریم خصوصی را تضمین می کند. متأسفانه ، اگرچه عملکرد بسیار خوبی در سیستم عامل iOS دارد ، اما در Mac این یک داستان بسیار متفاوت است ، زیرا در آنجا اغلب کم تحرک و بی پاسخ است ، و حتی برای استفاده از آن باید هزینه اشتراک را بپردازید. با این حال ، ما احساس کردیم که نسخه عالی iOS آن را در لیست خود جایگاهی قرار داده است.

از چه مرورگری در دستگاه Mac یا iOS خود استفاده می کنید؟ آیا مورد علاقه شما را کنار گذاشتیم؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map