نحوه دریافت آدرس IP هند در سال 2020: رله از طریق Rajkot

اگر در حال مسافرت هستید یا از هند نقل مکان کرده اید ، ممکن است محتوا را که قبلاً برای بازگشت به خانه استفاده کرده اید ، از دست ندهید. اما وقتی می خواهید آن را مشاهده کنید ، تمام آنچه می بینید یک پیام خطا است. به دنیای geoblocks خوش آمدید. در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید با دریافت یک آدرس IP هندی از آنها گذشته شوید.

همه یک آدرس IP دارند ، که تقریباً یک آدرس جغرافیایی هستند. وب سایت ها و سرویس های آنلاین که بازدید می کنید می توانند مکان شما به دلیل آن را پیدا کنند. اگر سعی می کنید به محتوایی که محدود به یک کشور خاص است دسترسی داشته باشید ، نمی توانید آن را مشاهده کنید مگر اینکه در آنجا باشید. تغییر آدرس IP شما به نظر می رسد که شما هستید.

شاید بخواهید از برنامه های مورد علاقه خود در هند هند یا Hotstar مطلع شوید (قطعه اختصاصی ما در مورد چگونگی تماشای Hotstar را بخوانید). حتی ممکن است بخواهید وارد نسخه هندی Netflix شوید. گرچه Netflix در بسیاری از کشورها موجود است ، اما کتابخانه آن در هر کشور متفاوت است.

محدودیت های مجوز مانع از پخش برنامه هایی مانند Netflix در سراسر جهان می شود. برای این کار ، آنها مجبور به دریافت مجوز برای هر نمایش در هر کشور هستند. برخی نمایش ها به فرهنگ ها یا زبان های خاصی اختصاص داده شده است ، بنابراین هیچ مقصودی برای پخش از همه جا وجود ندارد. راهنمای ما در مورد ممنوعیت Netflix به جزئیات بیشتری می رود.

نسخه ایالات متحده تا کنون بزرگترین کتابخانه را دارد و افراد زیادی آدرس IP خود را برای دسترسی به آن تغییر می دهند. برای پیشنهادات می توانید بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای Netflix ببینید.

شاید دلیل شما برای گرفتن آدرس IP هندی هیچ ارتباطی با برنامه های تلویزیونی نداشته باشد. به عنوان مثال ، ممکن است لازم باشد وارد حساب بانکی یا سایر حساب های مالی خود شوید ، اما پیدا کنید که نمی توانید. به این دلیل است که بسیاری از شرکت های مالی به دلایل امنیتی به شما اجازه نمی دهند از خارج از کشور وارد شوید. پس از تغییر آدرس IP خود ، می توانید مانند حالت عادی وارد شوید.

نحوه دریافت یک آدرس IP هندی

استفاده از پروکسی آسانترین راه برای تغییر آدرس IP شما است ، اما همانطور که می توانید در بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما بخوانید ، آنها همیشه کار نمی کنند. به علاوه ، آنها امنیت را در بر نمی گیرند و آدرس IP شما در معرض دید شما قرار می گیرد ، به این معنی که فعالیت های شما برای شما قابل ردیابی است. برای نگاه بهتر به آنها ، VPN در مقابل پروکسی و مقایسه Tor را بخوانید.

بهترین شرط شما یک شبکه خصوصی مجازی است. شما قادر خواهید بود آدرس IP خود را به یک هندی تغییر دهید و از بسیاری از ویژگی های دیگر بهره مند شوید. آنها از امنیت برخوردار هستند ، بنابراین شما از هک شدن و سایر خطرات آنلاین ایمن خواهید بود. به علاوه ، بسیاری از آنها خط مشی عدم ورود را ارائه می دهند ، این بدان معنی است که سابقه ای از فعالیت های شما وجود نخواهد داشت. آدرس IP شما نیز محافظت می شود.

بسیاری از ارائه دهندگان در بهترین بررسی های VPN ما آنچه را که شما می خواهید دریافت می کنند ، اما برخی دیگر برای هند مناسب تر از سایرین هستند. ارائه دهنده ای که انتخاب می کنید نیاز به سرورهایی در هند دارد زیرا شما بدون آنها نمی توانید آدرس IP دریافت کنید.

اگر می خواهید نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود را پخش کنید ، باید مواردی را انتخاب کنید که بتواند به خدمات مورد نظر خود وارد شود. Netflix یک سیستم تشخیص هوشمند VPN دارد ، و برخی از VPN فقط آنچه را برای گذراندن آن ندارند ، ندارند. برای جزئیات بیشتر به قطعه ما در مورد خطای پروکسی Netflix نگاهی بیندازید.

CyberGhost

می توانید از CyberGhost برای دریافت آدرس IP هند استفاده کنید. شبکه سرور آن بزرگ است و شامل 20 سرور در هند است. شما از امنیت خوبی محافظت خواهید شد و سابقه ای از فعالیت های شما را حفظ نمی کند. این سرویس می تواند به Netflix و سایر سرویس های استریم وارد شود. به علاوه ، دارای سرعت مناسب و پهنای باند نامحدود است.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

CyberGhost با Windows ، macOS ، Android و iOS سازگار است. شما می توانید حداکثر هفت دستگاه را به صورت یکجا وصل کنید ، به همین دلیل این یکی از بهترین VPN های ما برای چندین دستگاه است. اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، فراتر از آن یک دادگاه هفت روزه و ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد. برای نگاه بهتر به سرویس ، بررسی CyberGhost ما را بخوانید.

NordVPN

NordVPN همچنین به شما یک آدرس IP هندی می بخشد زیرا 15 سرور آن وجود دارد. این کشور دارای امنیت درجه یک ، همراه با یک سیاست محکم و بدون نقص است. درپوش پهنای باند وجود ندارد و سرعت آن خوب است. به علاوه ، می تواند بدون مشکل وارد Netflix و سایر سرویسهای پخش شود.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

مشتری های دسک تاپ برای ویندوز و macOS و برنامه های موبایل برای Android و iOS وجود دارد که استفاده از آنها بسیار آسان است. NordVPN اجازه می دهد تا شش دستگاه به طور همزمان متصل شوند. یک دوره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید تا ببینید آیا دوست دارید برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

آستریل

ما همچنین Astrill را برای تغییر آدرس IP خود به یک هندی توصیه می کنیم. شبکه سرور آن در مقایسه با رقبای خود بسیار اندک است ، اما چهار سرور در آنجا وجود دارد ، از جمله مکانهایی در بنگلور ، بمبئی ، ایندوره و حیدرآباد. از پروتكل های مختلف دیگری نیز برخوردار است كه از پروتكل های مختلفی نیز برخوردار است ، از امنیت خوبی برخوردار است كه دو مورد از آنها منحصر به فرد هستند.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

قبلی

بعد

سرعت آن سریع است و محدودیتی در میزان پهنای باند مورد استفاده شما وجود ندارد. می تواند به Netflix و سایر خدمات نیز وارد شود. شما می توانید از آن در اکثر سیستم عامل ها استفاده کنید و حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان متصل هستند. اگر می خواهید آن را امتحان کنید ، یک آزمایش هفت روزه در دسترس است. برای ظاهر بهتر می توانید بررسی آستریل ما را نیز بخوانید.

خطرات استفاده از یک آدرس IP هندی

استفاده از یک آدرس IP هندی خوب است زیرا شما در معرض خطر نخواهید بود ، اما قبل از ورود به سیستم مواردی وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. برخی از کشورها دارای برنامه های نظارتی اصلی هستند و بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی را ندارند.

در هندوستان ابزاری برای نظارت بر خانه به نام NETRA وجود دارد که داده های مربوط به ترافیک اینترنت را جمع آوری کرده و آن را تجزیه و تحلیل می کند. در صورت شناسایی تهدید امنیتی احتمالی ، به مقامات ذیربط هشدار خواهد داد.

بارگیری مطالب دارای حق چاپ ، غیرقانونی است ، مانند بسیاری از کشورها ، و می تواند شما را به زندان بیاندازد. توهین با مجازات تا دو سال حبس ، جریمه یا هر دو مجازات می شود. فقط مراقب باشید چه کاری انجام می دهید. برای نگاهی عمیق تر به کشور ، بهترین راهنمای VPN ما را در هند بخوانید.

هر کجا که بروید ، نمی توانید از تهدید هکرها و سایر خطرات آنلاین جلوگیری کنید. با افزایش WiFi عمومی ، خطر جرایم سایبری نیز وجود دارد. خودتان را با یک VPN خوب و یکی از بهترین آنتی ویروس های ما ، مسلح کنید و خوب خواهید بود که بروید.

افکار نهایی

امیدوارم این راهنما مفید بوده باشد و شما هم اکنون می دانید که چگونه می توانید یک آدرس IP هندی را با خیال راحت دریافت کنید. شما باید از VPN استفاده کنید تا از امنیت محافظت کنید و می توانید در زیر رادار بمانید.

شما می توانید هر یک از توصیه های ما را انتخاب کنید ، اما CyberGhost با 20 سرور در هند مزیت دارد. از دادگاه هفت روزه استفاده کنید تا ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر. اگر به این مدت بیش از حد نیاز دارید ، به خاطر داشته باشید که این ضمانت 45 روز پس انداز پول دارد.

ما دوست داریم پیشنهادات شما را برای دریافت آدرس IP هندی بشنویم ، بنابراین در صورت وجود ، آنها را در قسمت نظرات زیر پاپ کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me