نحوه دستیابی به آدرس IP اردن در سال 2020: به Petra وصل شوید

در صورت مسافرت دسترسی به محتوای خاصی از طریق اینترنت می تواند ناامید کننده باشد. برخی از سرویس های آنلاین و وب سایت های دارای محدودیت در منطقه هستند ، بنابراین اگر در آنجا جسمی نیستید ، نسخه دیگری یا یک پیام خطا دریافت خواهید کرد. خبر خوب این است که می توانید با تغییر آدرس IP خود از چنین محدودیت هایی دور شوید. در این راهنما ، ما می خواهیم نحوه دریافت آدرس IP اردن را به شما نشان دهیم.

یک آدرس IP اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی شما و دستگاهی را که استفاده می کنید ، در اختیار دارد. اگر می خواهید به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید ، می توانید فقط با یک آدرس IP که نشان می دهد در منطقه ای که در آن موجود است ، این کار را انجام دهید. با تغییر آدرس IP خود ، شما می توانید موقعیت مکانی خود را برای بدست آوردن geoblocks گذشته که مانع از دسترسی به محتویات مورد نظر شما می شود ، خراب می کنید..

به عنوان مثال ، اگر نسخه اردنی Netflix را از دست ندید ، فقط می توانید یک بار آدرس IP IP اردن را مشاهده کنید. نتفلیکس به دلیل مجوز و تفاوت های زبانی و فرهنگی ، در هر کشور دارای یک کتابخانه با محتوای متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، نحوه ضرب و شتم قطعه ممنوعیت Netflix VPN را بخوانید.

این که آیا می خواهید سایت های جریان را از حالت مسدود خارج کنید یا به صورت آنلاین ناشناس بمانید ، این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه می توانید یک آدرس IP اردن را از هر جای دنیا دریافت کنید.

نحوه دریافت آدرس IP اردن

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید برای تغییر آدرس IP خود استفاده کنید. دو مسیر مشترک استفاده از یک پروکسی یا استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است.

یک پروکسی با اجازه دادن به شما به یک سرور در یک مکان دیگر قبل از انتقال به اینترنت ، آدرس IP شما را جایگزین می کند. مهمترین مزیت پروکسی ها این است که آنها معمولاً رایگان هستند (بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما را بخوانید). به گفته این ، ما استفاده از آنها را توصیه نمی کنیم زیرا آنها امن نیستند و اتصال شما به شما امکان پذیر است. در VPN در مقابل پروکسی و قطعه Tor اطلاعات بیشتری کسب کنید.

توصیه می کنیم برای دریافت آدرس IP اردن از VPN استفاده کنید. VPNS به شما امکان می دهد در حالی که اتصال خود را رمزگذاری کرده اید ، تقریباً در هر نقطه از جهان تونل کنید. این بدان معنی است که آنها درخواستهایی را که شما ارسال می کنید خصوصی نگه می دارند. آنها دارای ویژگی های امنیتی هستند که آدرس IP واقعی شما را مخفی می کنند. به علاوه ، آنها به لطف خط مشی رازداری خود ، سابقه فعالیت آنلاین شما را حفظ نمی کنند.

می توانید VPN را از بررسیهای VPN ما انتخاب کنید ، اما باید مطمئن باشید که برای اردن مناسب است. اگر هیچ سرور در کشور وجود نداشته باشد ، نمی توانید یک آدرس IP اردن دریافت کنید. اگر Netflix اولویت دارد ، ارائه دهنده ای را بررسی کنید که بتواند از ردیاب های هوشمند VPN خود دور بماند زیرا معدودی از آنها می توانند این کار را با اطمینان انجام دهند. برای جزئیات بیشتر قطعه خطای پراکسی Netflix را بخوانید.

در اینجا توصیه های ما برای دریافت یک آدرس IP اردن ، که همه از بهترین راهنمای VPN ما آمده است.

HideMyAss

HideMyAss می تواند یک آدرس IP اردن را برای شما دریافت کند. این مرکز بیش از 960 سرور در بیش از 280 مکان در 190 کشور جهان ، از جمله دو در اردن دارد. امنیت آن با رمزگذاری AES 256 بیتی خوب است و پهنای باند نامحدود را به شما می دهد.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

قبلی

بعد

گفته می شود ، روند صعودی آن از سرعت متوسط ​​و سیاست حفظ حریم خصوصی زیر سوال می رود. اتصال و قطع ارتباطات را به مدت 30 روز نگه می دارد. این بدان معنی است که کارهای مخفی کردن الاغ شما انجام نمی شود.

می توانید آن را بر روی ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید و حداکثر از پنج اتصال همزمان استفاده کنید. پشتیبانی مشتری از این امر بسیار عالی است زیرا می توانید از طریق چت زنده و کمک به ایمیل و همچنین یک پایگاه دانش و تالار گفتگوی عمومی دریافت کنید.

اگر می خواهید HideMyAss را امتحان کنید ، یک آزمایش هفت روزه نیز در دسترس است و یک ضمانت 30 روزه پس انداز پول نیز وجود دارد. برای بررسی دقیق این سرویس ، بررسی HideMyAss ما را بخوانید.

PureVPN

توصیه PureVPN به هر کسی دشوار است. در واقع ، تنها دلیل ایجاد لیست ، این است که شش سرور در اردن دارد. این کشور بیش از 2000 سرور در بیش از 140 کشور جهان دارد ، این چیزی بیش از آنچه ExpressVPN یا NordVPN ارائه می دهد ، می باشد. بسیاری از مکان های غیر معمول آن از طریق سرور مجازی ارائه می شود ، که PureVPN آن را روشن می کند.

با این حال ، در چند بخش اصلی کوتاه می آید. آزمایشات ما نشان داد رمزگذاری ضعیف ، نشت DNS ، سرعت وحشتناک ، مایل به حفظ حریم خصوصی و سیاست های بازپرداخت و خدمات مشتری وحشتناک.

PureVPN-homepage-2018

امنیت آن بسیار متزلزل است اما بین رمزگذاری 128 بیتی و 256 بیتی گزینه ای به شما می دهد. در میان همه جارگون ، هرچند اتفاقات زیادی در زیر کاپوت اتفاق می افتد. در Cloudward.net ، توصیه می کنیم کلمه PureVPN را در مورد مسائل امنیتی و حفظ حریم خصوصی اتخاذ نکنید. ممکن است خطر بیشتری نسبت به آن وجود داشته باشد. 

می توانید آن را در ویندوز ، مک ، اندروید و iOS نصب کنید. بعلاوه ، افزونه های مرورگر گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس را ارائه می دهد ، و شما می توانید آن را بر روی روتر خود نیز نصب کنید. شما می توانید آن را تا حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان استفاده کنید ، اگرچه یکی از بهترین VPN ما برای انتخاب دستگاه های مختلف نیست.

ضمانت برگشت پول 31 روزه در دسترس است ، بنابراین می توانید آن را تست کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی PureVPN ما را بخوانید.

خطرات استفاده از آدرس IP اردن

اردن با وجود قرار گرفتن در منطقه ای با سابقه طولانی سانسور اینترنت ، الگوی قابل توجهی از آزادی بوده است. هیچ خطری برای تغییر آدرس IP شما وجود ندارد ، مگر اینکه کاری غیرقانونی انجام داده باشید ، مانند شرکت در سخنرانی متنفر یا حمایت از تروریسم.

گفته می شود ، شما باید قبل از تغییر آدرس IP خود ، قوانین خاص کشور را تنظیم کنید. بسیاری از کشورها ضمن تحمیل قوانین سختگیرانه که موجب مجازات کاربران و مخالفان شناخته شده برای برخی فعالیت های آنلاین می شوند ، اینترنت را محدود یا مسدود می کنند.

یک گزارش Freedom House در سال 2018 نشان می دهد که آزادی اینترنت در اردن به دلیل دسترسی بهتر ، فعالیت دیجیتالی مؤثر و کاهش انسداد وب سایت های خبری در مقایسه با سال 2017 بهبود یافته است.. 

مقامات هنوز هم در امتحانات مدرسه برنامه های رسانه های اجتماعی از جمله واتس اپ ، فیس بوک مسنجر ، توییتر و اینستاگرام را مسدود می کنند. چندین تن از فعالین به جرم خواستار اصلاحات یا متهم کردن مقامات دولتی به فساد دستگیر شده اند. 

خطر جرایم سایبری نیز وجود دارد ، و WiFi عمومی تهدیدی جدی برای حفظ حریم خصوصی و امنیت شما محسوب می شود. به گزارش خبرنگاران بدون مرز ، دولت اردن می تواند دسترسی به اینترنت را نیز کنترل کند ، که در سال های اخیر چندین بار محدود شده است..

حتی اگر در اردن زندگی نمی کنید ، امنیت VPN باید برای شما اولویت باشد. به عنوان مثال دولت ایالات متحده برای ردیابی داده های کاربر از برنامه هایی مانند PRISM استفاده می کند. فیس بوک و آمازون ، از جمله دیگر غول های فناوری ، از درخواست های ارسال شده نیز تغذیه می کنند. با داشتن یک VPN امن ، می توانید خود را از تهدیدات آنلاین خنک کننده ای که ممکن است در بین ترک ها قرار بگیرد ، محافظت کنید.

افکار نهایی

امیدواریم که شما هم اکنون بهترین راه برای دریافت آدرس IP اردن را بدانید. VPN بهترین روش برای استفاده است زیرا شما را از تهدیدات آنلاین محافظت می کند و آدرس IP واقعی خود را پنهان می کند. برای اطلاع بیشتر در مورد راههای محافظت از خود ، بایگانی امنیت آنلاین ما را بررسی کنید.

HideMyAss یک سرویس خوب با امنیت و سرورهای مناسب در اردن است ، بنابراین توصیه می کنیم از آن برای گرفتن آدرس IP در اردن استفاده کنید. به علاوه ، می توانید از دوره آزمایشی هفت روزه رایگان و 30 روز بازپرداخت استفاده کنید تا ببینید که آیا دوست دارید یا خیر.

آیا تجربه دریافت آدرس IP اردن را دارید؟ در مورد آن در بخش نظرات با ما بگویید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map