نحوه دریافت آدرس IP امارات در سال 2020: A Dubai DNS

وقتی از دبی یا ابوظبی خارج نیستید و می خواهید به محتوایی که معمولاً انجام می دهید دسترسی پیدا کنید ، ممکن است با یک پیام خطا مورد اصابت قرار بگیرید. به این دلیل است که شما با یک geoblock مواجه شده اید. آنها آزار دهنده هستند ، و تنها راه حل کردن آنها تغییر آدرس IP شما به کشور داده شده است. در این مقاله ، ما می خواهیم نحوه دریافت آدرس IP در امارات را به شما نشان دهیم.


ممکن است آدرس IP شما مانند یک شماره تلفن عجیب و غریب به نظر برسد ، اما به وب سایتهایی که بازدید می کنید و سرویس های آنلاین که استفاده می کنید ، در اصل شناسه مکان شماست. اگر سعی کنید به محتوای محدود شده در کشوری که وارد آن نیستید دسترسی پیدا کنید ، مسدود خواهید شد. به این ترتیب ، با تغییر آدرس IP خود ، می توانید به نظر برسید که در آن کشور هستید.

شاید شما سعی در تماشای تلویزیون محلی عربی داشته باشید یا فکر می کنید که سریال مورد علاقه خود را در Icflix پخش کنید. اگر به امارات محدود باشد و شما آنجا نباشید ، مسدود خواهید شد. در مورد Netflix هم همینطور است. اگرچه در کشورهای دیگر نیز وجود دارد ، ممکن است برنامه ها یا فیلم هایی وجود داشته باشند که در دبی نمایش داده نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر ، قطعه ما را در مورد ممنوعیت Netflix VPN بخوانید.

دلیل این بلوک ها محدودیت پروانه است. برای پخش یک نمایش ، شرکت باید برای هر کشوری که می خواهد آن را پخش کند مجوز کسب کند. برخی از برنامه ها ممکن است برای کشورهای خاص مناسب نباشد. به عنوان مثال ، آنها ممکن است به یک زبان خاص باشند یا ممکن است تقاضای کافی برای آنها وجود نداشته باشد.

اگر Netflix موردی است که بعد از آن هستید ، می توانید مستقیماً به بهترین VPN ما برای مقاله Netflix شیرجه بزنید.

همچنین امکان دسترسی به یک سرویس مالی وجود دارد. شاید بخواهید به صورت آنلاین وارد حساب بانکی خود شوید. شانس این است که شما نتوانید این کار را انجام دهید. بسیاری از بانکها و شرکتهای دیگر ورود به سیستم از سایر کشورها را به عنوان پیشگیری از کلاهبرداری ممنوع می دانند ، بنابراین برای دستیابی به دسترسی ممکن است شما نیاز به تغییر آدرس IP خود داشته باشید.

نحوه دریافت آدرس IP امارات

اگر می خواهید مسیر آسان را طی کنید ، می توانید از پروکسی برای دریافت آدرس IP UAE استفاده کنید – بهترین راهنمای پراکسی رایگان ما را برای پیشنهادات بخوانید – اما ما آن را توصیه نمی کنیم. پروکسی ها قابل اعتماد نیستند ، بعضی اوقات کار نمی کنند و امنیت را شامل نمی شوند ، یعنی شما در برابر حملات سایبری آسیب پذیر هستید. بعلاوه ، آدرس IP شما محافظت نشده است ، بنابراین می توان فعالیتهای شما را برای شما ردیابی کرد. VPN ما در مقابل پروکسی در مقابل تور اطلاعات بیشتری در این زمینه دارد.

استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی بهترین روش برای تغییر آدرس IP شماست. آنها امنیت خاص خود را دارند و بیشتر فعالیتهای آنلاین شما را ثبت نمی کنند. به علاوه ، IP شما محافظت می شود و به شما امکان می دهد ناشناس شوید.

اگرچه بیشتر ارائه دهندگان در میان بهترین بررسی های VPN ما این کار را انجام می دهند ، اما باید یکی را انتخاب کنید که مناسب امارات باشد. باید سرورهای آنجا باشد ، در غیر اینصورت هنوز گیر خواهید کرد. اگر Netflix مورد توجه شماست ، باید مطمئن شوید که می تواند از سیستم تشخیص VPN Netflix گذشته باشد. برای اطلاعات بیشتر قطعه ما را در مورد خطای پروکسی Netflix بخوانید.

NordVPN

NordVPN انتخاب خوبی برای دریافت آدرس IP UAE است. این شبکه سرور بزرگی دارد و چهار نفر در آن مستقر هستند. شما از امنیت بالای سطح آن ، از جمله رمزگذاری دو هاپ ، محافظت خواهید شد و می توانید مطمئن باشید که این فعالیت را به ثبت نمی رساند.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

سرعت آن مناسب است و هیچگونه پهنای باند در آن وجود ندارد. بعلاوه ، مشکلی برای ورود به سرویسهای استریم مانند Netflix ندارد.

شما می توانید از آن در اکثر سیستم عامل های اصلی استفاده کرده و به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید. یک دوره بازپرداخت 30 روزه نیز وجود دارد ، به شما فرصت می دهد تا تصمیم بگیرید که آیا دوست دارید تصمیم بگیرید. برای جزئیات بیشتر می توانید بررسی NordVPN ما را بخوانید.

دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی دارای یک شبکه بزرگ سرور است که 10 سرور در امارات متحده عربی دارد. با این کار ، وارد شدن به سرویس های پخش جریانی مشکل دارد ، بنابراین اگر این هدف اصلی شماست ، بهتر است با انتخاب اول ما بهتر باشید.

قبلی

بعد

امنیت آن خوب است ، اما به طور پیش فرض در رمزگذاری 128 بیتی تنظیم شده است. اگرچه می توانید آن را به 256 بیتی مطمئن تر تغییر دهید. همچنین خط مشی مربوط به عدم ورود به سیستم وجود دارد. سرعت خوب است و پهنای باند نامحدود دارد.

شما می توانید آن را در سیستم عامل های اصلی از جمله لینوکس استفاده کنید ، به همین دلیل این بهترین VPN ما برای لینوکس است. پنج دستگاه نیز می توانند به طور همزمان وصل شوند. PIA دارای هفت روز ضمانت برگشت پول است که به شما امکان می دهد قبل از ارتکاب آن را امتحان کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس ، بررسی PIA ما را بخوانید.

VyprVPN

VyprVPN یکی دیگر از گزینه های مناسب است زیرا در 60 کشور جهان از جمله دبی سرور دارد. از امنیت خوبی برخوردار است و پروتکل آفتابپرست خاص خود محافظت بیشتری را نیز در پی دارد. این شرکت اطلاعاتی را حفظ نمی کند ، بنابراین نیازی به نگرانی درباره حریم شخصی شما نیست. سرعت آن خوب است ، اما در بعضی مواقع می تواند کند شود و محدودیتی برای استفاده از پهنای باند شما وجود ندارد.

VyprVPN-Server-Selection

شما می توانید از آن در اکثر سیستم عامل های اصلی استفاده کنید ، اگرچه نسخه دسک تاپ بهترین طرح را ندارد و به طور همزمان به پنج دستگاه وصل می شود. این گفته است ، VyprVPN سیاست بازپرداخت ندارد. در عوض ، یک محاکمه سه روزه وجود دارد ، که هنوز هم باید زمان کافی برای چرخش آن باشد. برای نگاه بهتر ، بررسی VyprVPN ما را بخوانید.

خطرات استفاده از آدرس IP UAE

استفاده از یک آدرس IP دبی اشکالی ندارد ، اما باید از برخی موارد آگاه باشید. اگر به نظر می رسد توهین به دین یا توهین به دولت باشد ، بحث های آنلاین که ممکن است بی گناه به نظر برسند مجازات می شوند. براساس قوانین مختلف ، مجازات ها از 10 سال زندان تا جریمه های حداکثر 2 میلیون درهم (540،000 دلار).

با نظارت بر رسانه های اجتماعی ، نظارت دولتی نیز امكان پذیر است. بعلاوه ، ابوظبی Falcon Eye را در سال 2016 راه اندازی کرد ، این یک سیستم نظارتی است که امکان نظارت بر مردم را فراهم می کند.

همچنین باید خطر جرایم سایبری را در نظر داشته باشید. در سال 2016 ، Symantec گزارش داد که امارات متحده عربی قربانی دومین تعداد حملات سایبری در خاورمیانه است. گزارش دیگر Norton Security نشان داد که تقریباً 4 میلیارد درهم (1 میلیارد دلار) از قربانیان در سال 2017 دزدیده شده است. بهترین VPN ما را برای امارات متحده عربی برای اطلاعات بیشتر در مورد این کشور ببینید..

افکار نهایی

اکنون باید بدانید که چگونه با خیال راحت آدرس IP را در امارات دریافت کنید. برای بهترین محافظت باید از VPN استفاده کنید زیرا امنیت بسیار خوبی دارند و فعالیتهای شما خصوصی خواهد بود.

هر یک از توصیه های ما در بالا ترفند را انجام می دهد ، اما NordVPN بهترین انتخاب است. این چهار سرور در امارات متحده عربی وجود دارد و شما را به سرویس های پخش می کند. بازپرداخت 30 روزه باید زمان کافی برای امتحان کردن به شما بدهد.

اگر ایده های دیگری برای دریافت آدرس IP در امارات متحده عربی دارید ، آنها را در بخش نظرات زیر ارسال کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map