چگونه می توانید یک آدرس IP آلمانی 2020 دریافت کنید: راه خود را در هیمات فریب دهید

اگر در خارج از آلمان با یک پیام خطا به صورت آنلاین برخورد کرده باشید و به آنجا نیاز دارید به سایتی دسترسی پیدا کنید ، به احتمال زیاد با یک geoblock مواجه شده اید. وقتی نتوانید به محتوایی که قبلاً استفاده کرده اید دسترسی پیدا کنید ، ناامیدکننده است ، اما یک راه حل ساده وجود دارد. تنها کاری که باید انجام دهید تغییر آدرس IP شماست. در این مقاله ، ما می خواهیم نحوه دریافت یک آدرس IP آلمانی را به شما نشان دهیم.

وب سایت ها و سرویس های آنلاین می توانند به شما بگویند که دقیقاً در آدرس IP خود کجا قرار دارید. در صورتی که خارج از کشور از دسترسی به محتواهایی که محدود به یک کشور خاص هستند جلوگیری می کند. اگرچه آدرس IP خود را به یکی از آن کشور تغییر دهید ، می توانید آن را مشاهده کنید.

ممکن است بخواهید از کانال خبری محلی مطلع شوید یا از سرویس هایی مانند ARD Mediathek یا ProSieben Video مطلع شوید. شاید بخواهید نسخه آلمانی Netflix را تماشا کنید. هر چه که باشد ، برای این کار به یک آدرس IP آلمانی احتیاج دارید.

این بلوک ها رخ می دهند زیرا سرویس پخش برای هر نمایش از کشوری که قرار است نمایش دهد نیاز به مجوز دارد. برخی ممکن است به دلیل زبان یا مخاطب مورد نظر برای کشورهای خاص مناسب نباشند. نتفلیکس در بسیاری از کشورها وجود دارد ، اما کتابخانه آن به دلیل آن قوانین متفاوت است. بسیاری از افراد Netflix را می خواهند زیرا بیشترین تنوع را دارد.

در مورد ما در مورد ممنوعیت Netflix VPN بیشتر بخوانید. اگر Netflix چیزی است که بعد از آن هستید ، برای پیشنهادهای بیشتر به بهترین VPN ما برای Netflix بنگرید..

همچنین ممکن است شما نیاز به دسترسی به حساب های مالی خود داشته باشید. بیایید بگوییم که باید به حساب بانکی خود وارد شوید ، اما مهم نیست که چقدر تلاش می کنید ، نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید. به همان اندازه که آزار دهنده است ، بیشتر خدمات مالی اجازه ورود به کشور دیگر را به عنوان یک احتیاط امنیتی نمی دهند. فقط آدرس IP خود را تغییر دهید و خوب خواهید بود.

نحوه دریافت یک آدرس IP آلمانی

می توانید راه آسان را طی کنید و از یک پروکسی برای دریافت یک آدرس IP آلمانی استفاده کنید (بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما چند پیشنهاد دارد). ما آن را توصیه نمی کنیم ، زیرا آنها غیرقابل اعتماد هستند. آنها همیشه کار نمی کنند و هیچ امنیتی هم وجود ندارد و شما را در مقابل حملات باز می کند. بعلاوه ، آدرس IP شما در معرض دید قرار دارد و چیزهایی را می توان به شما ردیابی کرد. برای درک بهتر ، VPN در مقابل پروکسی و مقایسه Tor را بخوانید.

ما توصیه می کنیم از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید زیرا آنها از امنیت برخوردار هستند و برای حفظ حریم خصوصی شما ارزش قائل هستند. آنها همچنین از آدرس IP شما محافظت می کنند. شما می توانید به بهترین VPN های ما نگاهی بیندازید ، اما باید مطمئن شوید که مورد نظر شما انتخاب خوبی برای آلمان است.

برای مبتدیان ، باید در آلمان سرور داشته باشد. اگر اینطور نشود ، شما هنوز گیر خواهید کرد. اگر می خواهید به Netflix وارد شوید ، توجه داشته باشید که در تشخیص VPN ها بسیار عالی است ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که یکی را انتخاب کنید که می تواند سیستم خود را دور بزند. برای اطلاعات بیشتر به خطای نمونه خطای پراکسی Netflix نگاهی بیندازید.

CyberGhost

CyberGhost یک ارائه دهنده عالی است که سرورهای زیادی دارد ، از جمله 575 مورد انتظار در آلمان ، بنابراین شما نباید مشکلی برای دریافت یک آدرس IP آلمانی داشته باشید. از امنیت و حریم خصوصی خوبی برخوردار است ، بنابراین می دانید که شما محافظت می شوید. سرعت آن مناسب و معقول است ، از پهنای باند نامحدودی برخوردار است و می تواند به Netflix و سایر خدمات جریان دسترسی پیدا کند.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

قابل نصب بر روی ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS است. CyberGhost در بهترین VPN های ما برای قطعه های مختلف دستگاه رتبه برتر را بدست آورد زیرا به شما امکان می دهد تا به طور همزمان به هفت دستگاه متصل شوید ، که این چیزی بیش از رقبای مجاز آن است. می توانید از جلسه هفت روزه استفاده کنید تا ببینید چه چیزی دوست دارد ، و اگر هنوز مطمئن نیستید پس از آن ، ضمانت برگشت پول وجود دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

NordVPN

NordVPN همچنین به دلیل هزاران سرویس دهنده خود ، می تواند یک IP IP آلمانی برای شما ایجاد کند که 257 نفر از آنها در آلمان هستند. این یکی از بهترین ها برای امنیت و حفظ حریم خصوصی نیز هست. سرعت آن خوب است و محدودیت پهنای باند وجود ندارد. به علاوه ، می تواند بدون هیچ مشکلی وارد اکثر سرویسهای پخش از جمله Netflix شود.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

می توانید از آن در سیستم عامل های اصلی استفاده کرده و به طور همزمان به شش دستگاه وصل کنید. با مدت زمان بازپرداخت 30 روزه ، باید زمان کافی برای دیدن اینکه آیا دوست دارید ، داشته باشید. همچنین می توانید بررسی بهتر NordVPN ما را بخوانید تا نگاه بهتری به این سرویس داشته باشید.

آستریل

استریل یکی دیگر از گزینه های مناسب است. این شبکه سرور به اندازه رقبای خود به اندازه بزرگ نیست ، اما شش سرور در آلمان دارد ، از جمله مونیخ ، هانو آم ماین ، فرانکفورت ، دوسلدورف ، فرانکفورت ام ماین و کلن. امنیت آن شما را محافظت می کند و پروتکل های زیادی برای انتخاب دارد ، از جمله دو مورد منحصر به فرد برای شرکت.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

قبلی

بعد

شما قادر خواهید بود به خدمات استریم جابجایی کنید و سرعت خوبی دارد بدون داشتن پهنای باند. با محبوب ترین سیستم عامل سازگار است و به شما امکان می دهد تا حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان متصل شوید. یک کارآزمایی هفت روزه برای استفاده در اختیار شماست و می توانید برای جزئیات بیشتر ، بررسی آستریل ما را مطالعه کنید.

خطرات استفاده از یک آدرس IP آلمانی

شما می توانید بدون نگرانی از یک آدرس IP آلمانی استفاده کنید ، اما باید برخی از اطلاعات را در مورد این کشور در ذهن داشته باشید.

اگر مرتباً بصورت آنلاین ارسال می کنید ، باید بدانید که مقولات خاصی از گفتار غیرقانونی است. این شامل بدنام کردن مذاهب و صحبت از تشکیل سازمان تروریستی و سایر موارد مندرج در قانون مجازات آلمان است.

یک قانون سخنرانی نفرت به نام NetzDG از اکتبر سال 2017 به اجرا در آمده است. این درخواست می کند که غول های رسانه های اجتماعی مطالب غیرقانونی ارسال شده در سیستم عامل های خود را حذف کنند. اگر این کار را نکنند ، جریمه می شوند. گرچه این تأثیر زیادی بر کاربران نمی گذارد ، اما این نگرانی وجود داشت که این قانون آزادی بیان را محدود کند.

همانطور که در بیشتر کشورها ، فاسد کردن مواد دارای حق چاپ در آلمان غیرقانونی است و می تواند منجر به جریمه یا زندان شود. شرکت های حقوقی می توانند تورنتهای عامیانه را برای آدرس های IP آلمان به امید ابتلا به شخصی در نظر بگیرند. برای اطلاعات بیشتر بهترین راهنمای VPN ما را برای آلمان بخوانید.

وای فای عمومی محبوب تر شده است ، بنابراین افراد بیشتری در معرض خطر جرایم سایبری قرار دارند. شما هرگز نمی توانید بگویید که این نقاط مهم چقدر ایمن هستند ، بنابراین ایده خوبی است که هنگام اتصال برای محافظت از خود از VPN استفاده کنید. به گفته این ، یک آنتی ویروس مناسب برای دفاع نیز مفید است.

افکار نهایی

اکنون باید بدانید که چگونه یک آدرس IP آلمانی را به راحتی و با اطمینان دریافت کنید. استفاده از VPN بهترین راه ممکن است زیرا از امنیت آن محافظت خواهید شد و ناشناس خواهید ماند.

سه انتخاب ما آنچه را که شما نیاز دارید به شما می دهد ، اما CyberGhost بهترین انتخاب برای آلمان است زیرا دارای 575 سرور در آنجا است ، به مراتب بیشتر از هر ارائه دهنده دیگری که ما به آن نگاه کردیم. می توانید از جلسه هفت روزه استفاده کنید تا ببینید چگونه آن را دوست دارید. اگر بعد از این هنوز مطمئن نیستید ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد.

اگر نکاتی درباره دریافت یک آدرس IP آلمانی دارید ، آنها را در بخش نظرات زیر پاپ کنید. خوب است که آنها را بشنوید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me