نحوه دریافت آدرس IP آفریقای جنوبی در سال 2020

ممکن است به دلیل Geoblocks نتوانید به محتوا یا سرویس آنلاین مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. اگر آفریقای جنوبی در خارج از کشور هستید و سعی دارید به محتوای محدود شده به کشور خود نگاه کنید ، به دنبال پیغام خطا نخواهید ماند. برای مشاهده آن باید یک آدرس IP آفریقای جنوبی دریافت کنید ، بنابراین می خواهیم نحوه تهیه آدرس را به شما نشان دهیم.

این ممکن است فقط به صورت یک تعداد اعداد تصادفی به نظر برسد ، اما آدرس IP شما اطلاعات پنهان زیادی در آن دارد. وقتی به صورت آنلاین می روید ، به وب سایت یا خدمتی که در آن قرار دارید ، می گوید. برای مشاهده محتوا که محدود به یک کشور خاص است ، باید یک آدرس IP داشته باشید که نشان می دهد شما در آنجا هستید.

شاید سعی کرده باشید پس از یک شب تعطیل به صورت آنلاین وجه خود را چک کنید ، اما نمی توانید وارد سیستم شوید. برخی از بانکها فقط اجازه ورود به سیستم را در صورت ورود به کشور به شما می دهند ، بنابراین بدون داشتن یک آدرس IP آفریقای جنوبی ، از دسترسی منع می شوید..

شاید بخواهید نمایش های مورد علاقه خود را از شرکت پخش اینترنتی آفریقای جنوبی یا سرویس های دسترسی مانند e.tv ، تلویزیون Soweto ، DSTV و Showmax تماشا کنید. هر چه می خواهید ، هیچ یک در خارج از آفریقای جنوبی در دسترس نیست.

دلیل این امر محدودیت پروانه است. شبکه ها باید مجوز در هر کشوری را که می خواهند یک نمایش را پخش کنند ، به دست آورند. Netflix مثال خوبی است. اگرچه در بسیاری از کشورها موجود است ، هر کتابخانه به دلیل مجوز متفاوت است.

می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در مورد ممنوعیت Netflix VPN بخوانید. اگر از قبل در مورد آن اطلاع دارید و فقط می خواهید وارد شوید ، برای توصیهای به بهترین VPN ما در Netflix مراجعه کنید..

چگونه می توانید یک آدرس IP آفریقای جنوبی دریافت کنید

این برای شماست که چه روشی را برای دریافت یک آدرس IP آفریقای جنوبی استفاده می کنید. می توانید از پروکسی استفاده کنید ، که ساده ترین مسیر برای طی کردن است ، اما آنها می توانند غیر قابل اعتماد باشند (حتی بهترین پروکسی رایگان ما). آنها همچنین امنیت را شامل نمی شوند و شما را در برابر جرایم سایبری آسیب پذیر می کنند ، و به دلیل محافظت از آدرس IP شما قابل ردیابی هستند. توضیحات VPN در مقابل پروکسی در مقابل توضیحات Tor اطلاعات بیشتری در اختیار دارد.

بهترین شرط شما استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است زیرا شما را ناشناس و ایمن از خطرات آنلاین نگه می دارد. می توانید برای برخی از گزینه های خوب ، به بهترین گزینه ها در بررسیهای VPN در ارائه دهندگان نگاهی بیندازید ، اما باید اطمینان حاصل کنید که مورد انتخاب شما برای آفریقای جنوبی مناسب است.

به سرورهایی که در آنجا هستید نیاز دارید زیرا در همان موقعیتی قرار خواهید گرفت که اکنون بدون آنها هستید. هرچه ارائه دهنده در آنجا بیشتر باشد ، بهتر است.

برای دسترسی به Netflix ، شما باید ارائه دهنده ای را انتخاب کنید که قادر به ورود به آن باشد. Netflix یک سیستم تشخیص پیچیده VPN دارد و فقط تعداد معدودی از VPN وجود دارد که می توانند آن را دور بزنند. برای اطلاعات بیشتر قطعه ما را در مورد خطای پروکسی Netflix بخوانید.

NordVPN

NordVPN گزینه خوبی برای گرفتن آدرس IP آفریقای جنوبی است. این شبکه دارای هزاران سرور از جمله 19 در آفریقای جنوبی است. از امنیت بسیار خوبی با رمزگذاری دو هاپ برخوردار است و یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم وجود نیز وجود دارد. دارای سرعت خوبی با پهنای باند نامحدود است و می تواند شما را به راحتی در سرویس های پخش جابجا کند.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

NordVPN را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کرد. مشتریان ساده برای استفاده هستند و می توانید حداکثر شش دستگاه را به طور همزمان متصل کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی NordVPN ما را بخوانید. شما می توانید این کار را امتحان کنید تا ببینید که آیا دوست دارید ، زیرا این مدت بازپرداخت 30 روزه دارد.

CyberGhost

یکی دیگر از ارائه دهنده های مناسب CyberGhost است که دارای شبکه سرور بزرگی است و در آفریقای جنوبی 10 سرور دارد. امنیت آن محکم است و هیچ مشکلی در فعالیت شما ندارد. سرعت خوب است و درپوش پهنای باند وجود ندارد. شما همچنین می توانید به Netflix و سایر سرویس های پخش جریانی وارد شوید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

CyberGhost با اکثر سیستم عاملهای اصلی سازگار است و یکی از بهترین VPN ما برای چندین دستگاه است زیرا به شما امکان می دهد تا حداکثر هفت دستگاه را با یک بار وصل کنید. می توانید از جلسه هفت روزه استفاده کنید تا مطمئن شوید که آن را دوست دارید. به علاوه ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد. برای بررسی بهتر خدمات ، بررسی CyberGhost ما را بررسی کنید.

آستریل

ما همچنین Astrill را برای دریافت آدرس IP آفریقای جنوبی توصیه می کنیم. این شبکه در مقایسه با دو ارائه دهنده دیگر ، دارای شبکه سرور کوچکی است ، اما در ژوهانسبورگ سرور وجود دارد. شما امن خواهید بود زیرا دارای امنیت مناسب با چندین پروتکل از جمله دو مورد اختصاصی به VPN است.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

قبلی

بعد

این امکان را دارد که شما را به سرویس های پخش جابجایی تبدیل کند و سرعت بالایی با پهنای باند نامحدود دارد. شما می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS استفاده کنید و به شما امکان می دهد به طور همزمان به پنج دستگاه وصل کنید. یک جلسه آزمایشی هفت روزه در دسترس است ، بنابراین می توانید قبل از ثبت نام آن را ببینید که دوست دارید یا خیر. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی آستریل ما را بخوانید.

خطرات استفاده از یک آدرس IP آفریقای جنوبی

استفاده از آدرس IP آفریقای جنوبی خطرناک نیست ، اما باید از خطرات آن آگاه باشید. اگرچه کشورهایی وجود دارند که به حریم خصوصی اهمیت می دهند ، همانطور که می توانید در بخش قوانین حفظ حریم خصوصی ما بخوانید ، دیگران چنین نمی کنند و امکان نظارت و قوانین تهاجمی وجود دارد.

در سال 2017 افشاگری هایی وجود داشت مبنی بر اینکه دولت آفریقای جنوبی در حال ردیابی هزاران تلفن همراه بود. یک حصار در قوانین نظارت بر کشور اجازه داده است که این اتفاق بیفتد.

بعلاوه ، نقاط مهم WiFi در سراسر کشور در دسترس هستند ، اما نمی توان دانست که چقدر آنها امن هستند. بدون حفاظت مناسب ، می توانید در برابر هک شدن و ویروس ها آسیب پذیر باشید. یک مطالعه 12 ماهه نشان داد که تقریبا 9 میلیون آفریقای جنوبی قربانی جرایم سایبری شده اند که دلیل خوبی برای دریافت آنتی ویروس است..

برای اطلاعات بیشتر در مورد این کشور بهترین مقاله VPN برای آفریقای جنوبی را بخوانید.

افکار نهایی

امیدواریم اکنون بدانید که چگونه می توانید یک آدرس IP آفریقای جنوبی بدست آورید و چرا به محافظت نیاز دارید ، بدون توجه به اینکه در آن هستید VPN بهترین گزینه برای به دست آوردن هر دو و همچنین بسیاری از ویژگی های دیگر است.

هر یک از ارائه دهندگان فوق آنچه را که لازم دارید به شما می دهد اما NordVPN بهترین انتخاب است. با داشتن امنیت درجه یک و توانایی ورود به سرویس های جریانی ، باید تمام ویژگی های مورد نیاز خود را داشته باشد تا با خیال راحت محتوای مورد نظر خود را بدست آورید. بعلاوه ، با دوره بازپرداخت 30 روزه ، هیچ دلیلی برای امتحان کردن آن وجود ندارد.

اگر توصیه هایی برای دریافت آدرس IP آفریقای جنوبی دارید ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ما دوست داریم آنها را بشنویم. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me