نحوه دریافت آدرس IP سنگاپور: شنیدن غرش شیر در سال 2020

اینترنت در سنگاپور جزء سانسورترین و پایش جهان است. برای حدود 11 میلیون کاربر اینترنتی سنگاپور ، تنها سه ارائه دهنده اصلی سرویس اینترنت وجود دارد: Singtel ، StarHub و M1 ، تعداد معدودی از ISP های کوچکتر که تلاش می کنند تا بکشند. دلایل زیادی برای فرار از دژ سنگاپور در وب وجود دارد ، اما تعداد زیادی از آنها برای ورود به سیستم نیست.

به گفته این ، دلایلی وجود دارد که بخواهید در سنگاپور ظاهر شوید. علاوه بر واکشی وب سایتهایی مانند یاهو که مطابق با سازمان توسعه رسانه های سنگاپور هستند ، استفاده از یک آدرس IP سنگاپور می تواند دسترسی مثلاً به نسخه سنگاپور NewsAsia را فراهم کند..

ما می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه می توانید یک آدرس IP سنگاپور بدست آورید و با خیال راحت این کار را انجام دهید. سنگاپور با سانسور و نظارت بر اینترنت روبرو است ، بنابراین ما بهترین راهکارها را برای تونل سازی بدون ایجاد خطر در اختیارتان قرار خواهیم داد.

نحوه دریافت آدرس IP سنگاپور

سنگاپور یک کشور عمدتاً آزاد است. خانه آزادی گفت که در سال 2015 “تا حدی آزاد” بود ، و از این هفت مورد چهار نفر برای آزادی سیاسی و آزادی های مدنی داده شده بود. این بدان معناست که شهروندان تا حد زیادی می توانند آنچه را می خواهند ، از جمله راه اندازی سرویس های دور زدن برای اینترنت. 

اگر می خواهید به جای خارج از کشور وارد سنگاپور شوید ، گزینه ها اکثراً یکسان هستند. می توانید از Tor استفاده کنید که یک شبکه ناشناس از سرورها است که اتصال اولیه شما را پنهان می کند ، یا حتی یک انتخاب از بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما دارد. اگرچه آنها یک آدرس IP سنگاپور به شما می دهند ، اما بهترین راه حل برای سرعت یا امنیت نیست.

راهنمای VPN در مقابل پروکسی و Tor راهنمای ما کارآیی خوبی را در مورد مشخصات خود انجام می دهد ، اما به طور خلاصه ، پروکسی ها و Tor در برابر سرعت آهسته و جرایم سایبری آسیب پذیر هستند. از آنجا که مکان های پینگ در شبکه Tor متعلق به بخش خصوصی و اداره می شوند ، نمی توان گفت چه اطلاعاتی را انتخاب می کند که جریان شما را انتخاب می کند یا نظارت می کند. پروکسی ها قربانی همین مسئله می شوند ، اما فقط در یک مکان واحد قرار دارند.

این امر ما را در اختیار شبکه های خصوصی مجازی قرار می دهد ، که بهترین راه حل برای دریافت آدرس IP سنگاپور است. مانند یک پروکسی ، یک VPN در وسط اتصال شما بایستد و به نظر برسد که در جای دیگری هستید. با استفاده از پروتکل های VPN ، اتصال اولیه شما را نیز رمزگذاری می کند ، و دیدن این که واقعاً در آن واقع شده اید تقریبا غیرممکن است..

اگر می خواهید آدرس IP دیگری به خصوص در سنگاپور بدست آورید ، جایگزینی مناسب برای VPN وجود ندارد. در زیر ، شما می توانید توصیه های برتر ما را برای ارائه دهندگان VPN که در سنگاپور مکان دارند ، پیدا کنید.

ExpressVPN

ExpressVPN بهترین VPN ما آزمایش شده است. علاوه بر اینکه سریعترین VPN است ، با بهترین تعادل عملکرد ، امنیت و ویژگی ها همراه است. خوشبختانه ، این مکان در سنگاپور دارای سه مکان است – منطقه مرکزی تجارت ، ژورونگ و مارینا بی – بنابراین تونل کردن به داخل کشور مسئله ای نیست.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

همانطور که در بخش بعدی خواهیم دید ، هنگام استفاده از یک آدرس IP سنگاپور ، میزان خاصی از خطر وجود دارد ، بنابراین تونل کردن با ارائه دهنده ای که بهترین گزینه را در امنیت VPN ارائه می دهد مهم است. ExpressVPN مظهر آن است که می توانید در بررسی ExpressVPN ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

NordVPN

NordVPN دارای شبکه گسترده ای از سرورها است ، بنابراین جای تعجب ندارد که در سنگاپور حضور داشته باشد. در اینجا 80 سرور وجود دارد و برخلاف ExpressVPN ، می توانید سرور خاصی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید. سرورهای موجود در سنگاپور از انسداد بسته و اتصالات نظیر به همسالان پشتیبانی می کنند ، بنابراین تورنت نیز خوب است.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

گرچه به سرعت به عنوان ExpressVPN سازگار نیست ، NordVPN اشتباهات خود را با ویژگی ها جبران می کند. این سرویس دهنده ها دارای بسیاری از سرویس های ویژه و یک ابزار مسدود کردن آگهی است که به صورت رایگان در برنامه نصب شده است. می توانید در مورد NordVPN ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

CyberGhost

CyberGhost دارای 36 سرور در سنگاپور است ، اما ، مانند ExpressVPN ، نمی توانید سرور خاصی را که می خواهید به آن متصل شوید انتخاب کنید. این گزینه پیش فرض برای سنگاپور نیست زیرا با پروتکل IKEv2 تحتانی نصب می شود ، اما می توانید آن را در OpenVPN تغییر دهید – پروتکل NordVPN و ExpressVPN – در تنظیمات.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

این یک سرویس عالی نیست ، اما CyberGhost با ارزان بودن استدلال قوی می کند. با توجه به قیمت ، علی رغم اشتباهات ناگوار در سرعت ، یکی از بهترین ارزش های بازار است. در بررسی CyberGhost ما می توانید در مورد آن و همچنین سایر خدمات اطلاعات بیشتری کسب کنید.

خطرات استفاده از آدرس IP سنگاپور

همانطور که در بهترین VPN ما برای قطعه سنگاپور ذکر شد ، اینترنت در سنگاپور توسط سازمان توسعه رسانه کنترل و سانسور می شود. بسیاری از وب سایتهای مسدود شده پورنو یا وب سایتهایی هستند که اطلاعاتی در مورد مواد مخدر ارائه می دهند ، که اگرچه هنوز سانسور است ، برای کشوری که شناخته شده است در اینترنت خراب نیست ، جدید نیست..

اگرچه بهترین VPN ما برای پورنو در برابر وب سایتهای مسدود شده شناخته شده به شما پا می دهد ، اما سنگاپور سانسور خطرناک تری نسبت به آن دارد.

به ویژه روزنامه نگاران توسط دولت سنگاپور مورد بررسی قرار می گیرند. وزیر اطلاعات ، ارتباطات و هنرهای سنگاپور با ارسال نامه ای نوشت كه “این نقش روزنامه نگاران یا روزنامه ها در سنگاپور نیست تا مسائل مربوط به قهرمانی یا مبارزات انتخاباتی علیه یا علیه دولت باشد.”

سنگاپور با دقت نگاه می دارد چه کسی چه کاری را از طریق اینترنت در مرزهایش انجام می دهد. اگر از یک آدرس IP سنگاپور استفاده می کنید ، احتمالاً تحت نظارت قرار خواهید گرفت ، بنابراین نباید کاری انجام دهید که می تواند برای دولت سنگاپور مشکوک باشد. اگرچه ما به طور معمول VPN را برای سانسور گذشته توصیه می کنیم ، اما هنگام سفر به سنگاپور به شکم این جانور تونل می زنید.

خوشبختانه ، شما می توانید کیک خود را نیز تهیه کرده و آن را میل کنید. توصیه های VPN فوق در سرتاسر جهان سرورهایی را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید به یک سرور در سنگاپور متصل شوید تا بتوانید تجارت خود را در آنجا انجام دهید و به سرعت ترک کنید. آنها همچنین از امنیت عالی برخوردار هستند ، و حتی سخت ترین بررسی ها مسئله ای نیست.

افکار نهایی

به نظر می رسد دلایل بیشتری وجود دارد که بخواهید عملا سنگاپور را ترک کنید تا به آنجا بروید ، اما برای دسترسی به نسخه های دیگر وب سایت های خبری بین المللی یا مرور موارد خاص در این کشور ، باید یک آدرس IP سنگاپور دریافت کنید. اگرچه یک پروکسی یا تور می تواند این کار را برای شما انجام دهد ، آنها با توجه به میزان سختگیری دولت سنگاپور ، شما را در معرض خطر قرار می دهند.

بهترین راه حل یک VPN است. سه توصیه ما دارای موقعیت هایی در سنگاپور و همچنین سابقه ای طولانی از عملکرد مداوم و ایمن است. اگر هیچ کدام از آنها مناسب شما نیستند ، می توانید نظرات VPN ما را برای گزینه های دیگر مرور کنید.

چرا به یک آدرس IP سنگاپور نیاز دارید؟ به ما اطلاع دهید که چگونه می خواهید یکی از نظرات زیر را دریافت کنید و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزاریم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me