نحوه دستیابی به آدرس IP نیوزیلند در سال 2020: اتصال کیوی

اگر سعی کرده اید از جای دیگری در جهان به محتوای نیوزیلند دسترسی داشته باشید ، احتمالاً با یک پیام خطا برخورد کرده اید. این به دلیل geoblocks است ، و تنها یک راه برای دور زدن آنها وجود دارد. در این مقاله ، ما می خواهیم نحوه دریافت آدرس IP نیوزیلند را برای شما تعریف کنیم.

دلایل زیادی برای دریافت آدرس IP نیوزیلند وجود دارد. به عنوان مثال ، ممکن است شما در مسافرت باشید و نیاز دارید که یک تجارت آنلاین را از راه دور مدیریت کنید ، یا شاید شما یک زلاندر جدید در خارج از کشور هستید و باید حساب بانکی خود را بصورت آنلاین بررسی کنید. در هر صورت ، به احتمال زیاد شما از این کار منع خواهید شد.

برخی از بازی ها در همان زمان در سرتاسر جهان منتشر می شوند ، اما بازیکنان می توانند ساعت ها پیش از آنها در نیوزیلند بدست آورند زیرا منطقه زمانی آن بیشتر از همه دنیا است. یک آدرس IP نیوزیلند مکان واقعی شما را پوشانده و آن را به ارائه دهنده ای که شما آنجا هستید ، نشان می دهد و در صورت بارگیری آنها به این نسخه ها دسترسی پیدا می کند.

اگر مورد علاقه شماست بهترین VPN ما را برای بازی بررسی کنید.

شاید فقط بخواهید کانالهای محلی مانند TVNZ یا آخرین مسابقه All Blacks را تماشا کنید. سرویس جریان لایت باکس و نسخه جدید Netflix در نیوزیلند فقط به دلیل مشکلات جواز محتوا فقط در دسترس Kiwis است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این مورد ، مطالب مربوط به ممنوعیت Netflix VPN را بخوانید و بهترین پیشنهادات ما را برای نتفلیکس بررسی کنید..

نحوه دستیابی به آدرس IP نیوزیلند

ساده ترین راه برای جعل آدرس IP شما استفاده از پروکسی است ، اما این بهترین راه نیست. پروکسی ها قابل اعتماد نیستند. آنها اغلب کار نمی کنند و حتی اگر این کار را انجام دهند ، از شما محافظت نمی کنند. هیچ امنیتی وجود ندارد و آدرس IP واقعی شما قابل ردیابی است. VPN در مقابل پروکسی در مقابل Tor قطعه ما را بخوانید تا در این مورد سؤال کنید.

استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی بهترین راه برای طی کردن است ، اگرچه ارزش آن را دارید که اگر در آن مسیر قرار دارید ، بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما را بررسی کنید. اینها شامل ویژگی های امنیتی است و بسیاری از آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند ، بنابراین فعالیت های شما مخفی نگه داشته می شوند. بسیاری از بهترین ارائه دهندگان VPN ما وظیفه خود را انجام می دهند ، اما تعداد معدودی وجود دارد که برای نیوزیلند بهتر خواهد بود.

برای مبتدیان ، می خواهید ارائه دهنده سرویس دهنده ها در آنجا باشد تا بتوانید به محتوا دسترسی پیدا کنید. بدون آنها ، شما در همان موقعیتی قرار خواهید گرفت که وارد برنامه شوید. اگر بعد از آن Netflix هستید ، یک VPN را انتخاب کنید که می تواند سیستم تشخیص VPN Netflix را ضرب و شتم کند یا تمام آنچه را که باید سرگرم کنید ، پیام خطایی است. مقاله خطای پراکسی Netflix ما به موضوع عمیق تر می رود.

NordVPN

NordVPN انتخاب خوبی برای نیوزیلند است. این شبکه سرور بزرگی دارد که بخش اعظمی از کره زمین را در بر می گیرد. بیست و یک سرور آن در نیوزلند است ، که برای دسترسی به محتواهایی که بعد از آن هستید باید مقدار زیادی باشد. برخی از بهترین امنیت در دسترس است و حریم خصوصی را نیز جدی می گیرد. برخی از ویژگی های آن شامل پهنای باند نامحدود ، سرعت مناسب و تعویض سریع سرور است.

قبلی

بعد

شما می توانید آن را با تمام سیستم عامل های اصلی استفاده کنید. بعلاوه ، شما را بدون سر و صدا وارد Netflix و سایر سرویسهای پخش می کند. یک دوره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد که به شما فرصت می دهد تا کار خود را دوست داشته باشید یا خیر. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی NordVPN ما را بررسی کنید.

CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از ارائه دهندگان مناسب برای نیوزیلند است. این شبکه سرور بزرگی دارد که 60 کشور از جمله نیوزیلند را در بر می گیرد ، جایی که 10 در دسترس است. امنیت آن خوب است و یک سیاست حفظ حریم خصوصی برای آرامش خاطر وجود دارد.

می توانید آن را در اکثر سیستم عامل ها نصب کنید و این یکی از بهترین VPN ها برای چندین دستگاه است زیرا می توانید به طور همزمان به هفت دستگاه وصل شوید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

دارای سرعت مناسب و فاقد درپوش پهنای باند است که باعث می شود جریان مناسب باشد. همچنین می تواند به Netflix دسترسی پیدا کند. یک آزمایش هفت روزه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید و اگر هنوز قانع نشده اید ، می توانید به ضمانت بازپرداخت پول برگردید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

ExpressVPN

ExpressVPN یک انتخاب خوب است زیرا یکی از بهترین VPN های موجود در بازار است. سرورها در 94 کشور از جمله نیوزیلند در دسترس هستند. علاوه بر داشتن امنیت و حریم خصوصی عالی ، سریعترین VPN در بازار است و پهنای باند نامحدودی دارد. این یک سرویس قابل مقایسه با NordVPN است ، همانطور که می توانید در مقاله پرتاب ما بخوانید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

مشکلی برای ورود به Netflix نیست و در بهترین VPN ما برای راهنمای پخش برنده شد. شما می توانید آن را در تمام سیستم عامل های اصلی استفاده کنید. اگر تجربه زیادی با VPN ندارید ، این انتخاب به خصوص مناسب است زیرا استفاده از آن بسیار آسان است. شما می توانید آن را با ضمانت 30 روزه برگرداندن آن تست کنید یا برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

خطرات استفاده از آدرس IP نیوزیلند

داشتن یک آدرس IP نیوزیلند خطر بزرگی را ایجاد نمی کند ، اما مواردی وجود دارد که باید بدانید. اگر شرکت VPN در آن مستقر باشد ، آیا فعالیتهای شما خطرناک است ، همانطور که می توانید در بخش قوانین حفظ حریم خصوصی ما بخوانید ، شركتهای VPN را مستقر می كنند. محافظت از خود با VPN مهم است.

نیوزلند یکی از بسیاری از کشورهایی بود که شواهدی از استفاده از نظارت گسترده در افشاگری اسنودن وجود داشت. ارتباطات آنلاین مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و دولت توانست جنبش های آنلاین شما را ردیابی کند. در مورد بهترین VPN ما در مقاله نیوزیلند می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید.

استفاده از VPN شما را از نظارت پنهان نگه می دارد و فعالیت های شما همچنان خصوصی خواهد بود.

افکار نهایی

اکنون باید بدانید که چگونه IP خود را به یک نیوزیلند تغییر دهید. این که آیا می خواهید به حساب بانکی خود دسترسی داشته باشید یا با تلویزیون محلی به روز باشید ، استفاده از VPN بهترین راه برای انجام این کار است. نه تنها می توانید به محتوا و خدمات نیوزلند دسترسی پیدا کنید بلکه از میزبان ویژگی های همراه با VPN مانند امنیت بهره مند خواهید شد.

NordVPN یک انتخاب عالی برای نیوزیلند است. شما محافظت خواهید شد و با داشتن 21 سرور در آنجا ، نباید مشکلی برای دسترسی به هر چیزی داشته باشید. بعلاوه ، دوره بازپرداخت 30 روزه به این معنی است که اگر امتحان کنید ، چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

اگر توصیه هایی برای دریافت آدرس IP نیوزیلند دارید ، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me