نحوه دریافت آدرس IP روسیه در سال 2020 ، بیسترو

با توجه به میزان محدودیت های محتوا در کشور ، درست خواهید بود که تعجب کنید که چرا کسی می خواهد یک آدرس IP در روسیه بدست آورد ، اما دلایل معتبری وجود دارد. به عنوان مثال ، شما می توانید یک شهروند روسی باشید که به خارج از کشور سفر می کند و می خواهید از خانه به محتوا دسترسی پیدا کنید. به هر دلیلی ، این مقاله به شما نشان می دهد که چگونه با خیال راحت آن را انجام دهید.

آدرس IP شما اطلاعات بسیار بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد ، با دیدن آن ، از جمله مکان شما. وقتی می خواهید به محتوای محدود شده به کشور دیگری دسترسی پیدا کنید ، می توانید توسط آن وب سایت ها و سرویس های آنلاین مسدود شوید.

شبکه های رسانه های اجتماعی ، خدمات مالی و حتی موتورهای جستجو مکان های کاربران را ردیابی می کنند و از آن اطلاعات استفاده می کنند تا تصمیم بگیرند چه چیزی را به شما نشان دهد و از چه زبانی برای نشان دادن آن استفاده کند. اگر می خواهید به حساب بانکی روسیه خود وارد شوید و بودجه خود را بررسی کنید ، برای این کار ممکن است به یک آدرس IP روسی نیاز داشته باشید.

اگر می خواهید برنامه های محلی را از سرویس هایی مانند روسیه-1 و ivi.tv پخش کنید یا دوست دارید یک رویداد ورزشی زنده را تماشا کنید ، ممکن است تنها چیزی که برای سرگرمی خود دارید سر بزنید پیام خطایی است. این به دلیل geoblocks است. قوانین بین المللی حق چاپ ، وب سایت ها و سرویس های آنلاین را مجبور می کند محدودیت هایی را در اختیار افرادی قرار دهد که می توانند محتوای آنها را مشاهده کنند ، که دردناک است.

حتی Netflix برای هر کشور متفاوت است ، بنابراین نسخه در کشوری که شما در آن هستید ممکن است آخرین قسمت از درام روسی را که به آن معتاد شده اید ، نداشته باشد. بسیاری از افراد سعی می کنند به نسخه آمریکایی Netflix دسترسی پیدا کنند زیرا این کتابخانه بزرگترین کتابخانه را دارد. بهترین پیشنهادات ما را برای نتفلیکس برای پیشنهادات بررسی کنید.

به هر چه می خواهید دسترسی داشته باشید ، تنها راه برای دستیابی به یک geoblock تغییر آدرس IP شما است.

نحوه دریافت آدرس IP روسی

نحوه دریافت آدرس IP روسی بستگی به شما دارد. شما می توانید مسیر آسان را طی کنید و از یک پروکسی استفاده کنید – این همان چیزی است که ما در بهترین راهنمای پراکسی رایگان ما پیشنهاد می کنیم ، اما آنها همیشه کار نمی کنند. حتی اگر این کار را انجام دهند ، آنها قابل اطمینان نیستند و هیچ امنیتی هم ندارند ، بنابراین شما در معرض خطرات آنلاین ، مانند فضای مجازی قرار دارید. همچنین ردیابی موارد برای شما دشوار نخواهد بود زیرا آدرس IP واقعی شما محافظت نمی شود.

VPN در مقابل پروکسی در مقابل Tor قطعه ما اطلاعات بیشتری دارد.

گزینه دیگر و بهتر آن استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است. استفاده از یکی از شما محافظت می کند و شما را قادر می سازد به طور ناشناس به وب سایت ها و خدمات دسترسی پیدا کنید.

در بهترین بررسیهای VPN ما می توانید یک مورد خوب پیدا کنید ، اما باید مطمئن شوید که مطالب موردعلاقه شما را بعد از اولین بار به شما منتقل می کند. اگر هیچ سرور در روسیه وجود ندارد ، نکته ای نیست.

اگر می خواهید به Netflix وارد شوید ، باید یکی را انتخاب کنید که بتواند از ردیابهای VPN قادر متعال خود عبور کند. فقط تعداد معدودی وجود دارد که می توانند این کار را انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ما را در مورد خطای پروکسی Netflix بخوانید.

NordVPN

ما NordVPN را برای دریافت آدرس IP روسی به شدت توصیه می کنیم. این هزاران سرور در سراسر جهان ، از جمله 24 در روسیه ، به شما امکان انتخاب کافی را می دهد. با وجود گزینه ای برای استفاده از رمزگذاری دو هاپ برای اضافه کردن حفاظت بیشتر به تونل VPN ، بهترین امنیت در اطراف وجود دارد. بعلاوه ، سیاههها را حفظ نمی کند.

قبلی

بعد

همچنین دارای سرعت مناسب و پهنای باند نامحدودی است که برای پخش جالبی است. شما نباید مشکلی برای ورود به Netflix و سایر سرویسهای جریان داشته باشید.

NordVPN را می توان در اکثر سیستم عامل های اصلی نصب کرد و استفاده از آن بسیار آسان است. یک بازپرداخت 30 روزه وجود دارد که به شما فرصت می دهد تا ببینید که آیا دوست دارید ، برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

تورگارد

TorGuard که دارای شبکه سرور بزرگی است و شامل سرورهایی در مسکو و سن پترزبورگ است ، گزینه خوبی دیگر است. این امنیت با کیفیت بالا ، قابل تنظیم و سیاست محکم برای عدم ورود به سیستم است.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

سرعت آن متفاوت است و به سطح امنیتی که انتخاب می کنید بستگی دارد ، اما محدودیتی در میزان پهنای باند شما نمی توانید استفاده کنید.

ورود به سرویس های جریان عالی نیست. اما می توانید برای یک آدرس IP اختصاصی که کار با آن تضمین شده است بپردازید. این سیستم عامل محبوب ترین سیستم عامل را پشتیبانی می کند و برنامه هایی با کاربرد آسان دارد. ضمانت برگشت پول هفت روزه وجود دارد ، بنابراین اگر دوست دارید می توانید آن زمان را به کار بگیرید. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد TorGuard در بررسی TorGuard ما کسب کنید.

آستریل

Astrill یکی دیگر از مدعیان دریافت آدرس IP روسیه است. سرورهای زیادی در سرتاسر جهان ندارند ، اما در مسکو دو مورد وجود دارد. امنیت آن خوب است ، همچنین پروتکل های مختلفی را انتخاب کنید ، از جمله دو مورد اختصاصی به VPN.

Astrill-Slider1

Astrill-Slider2

Astrill-Slider3

Astrill-Slider4

قبلی

بعد

سریع است و می تواند شما را به سرویس های جریانی مانند Netflix سوق دهد. می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. یک آزمایش هفت روزه وجود دارد ، بنابراین می توانید از این مزیت استفاده کنید تا ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی Astrill را بررسی کنید.

خطرات استفاده از آدرس IP روسیه

هیچ خطری واقعی برای تغییر آدرس IP شما به آدرس روسی وجود ندارد ، اما دلایلی برای اطمینان از داشتن ارتباط امن وجود دارد. به عنوان مثال ، جایی که ارائه دهنده مستقر است ممکن است مورد توجه شما باشد ، به خصوص اگر فعالیت های شما خطرناک باشد. در این صورت ، باید مطالب مربوط به قوانین حفظ حریم خصوصی را بخوانید.

گفتار آنلاین در روسیه می تواند پیامدهایی داشته باشد. افترا بدنام شده است ، و بیش از 1000 پرونده جنایی برای فعالیت های آنلاین ، مانند پست های رسانه های اجتماعی وجود داشته است. برخی با حکم زندان به پایان رسیده اند.

قانون Yarovaya به مقامات دسترسی به داده های کاربر می دهد. اگر یک وب سایت یا سرویس به ثبت نام سازمان دهندگان توزیع اطلاعات اضافه شود ، باید اطلاعات فوق اطلاعات کاربران را جمع آوری و ذخیره کند و آن را در اختیار مقامات روسی قرار دهد.

داده های ارتباطی از جمله متن ، فیلم و صدا باید به مدت شش ماه نگه داشته شوند و ابرداده ها به مدت یك سال نگه داشته شوند و مقامات می توانند بدون حكم دادگاه به آن سوابق دسترسی داشته باشند. همچنین مشخص شد که دولت روسیه از SORM استفاده می کند ، که نوعی نظارت است که بر ترافیک اینترنت نظارت می کند.

بهترین قطعه VPN برای روسیه را برای اطلاعات بیشتر در مورد این کشور بخوانید.

افکار نهایی

امیدواریم که شما هم اکنون می دانید که چگونه می توانید یک آدرس IP روسی با خیال راحت دریافت کنید هر دلیلی که به آن احتیاج دارید ، VPN بهترین راه برای دستیابی به آن است. آنها از لحاظ امنیتی و سایر ویژگی ها بسته بندی شده اند.

NordVPN یک انتخاب خوب برای روسیه است. دارای امنیت درجه یک است و شما را از خطرات آنلاین پنهان نگه می دارد. بعلاوه ، دوره بازپرداخت 30 روزه به شما زمان کافی برای کار کردن می دهد که آیا آن را دوست دارید یا خیر.

اگر توصیه هایی برای دریافت آدرس IP روسی دارید ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me