نحوه دریافت آدرس IP ژاپنی در سال 2020

گرچه اینترنت برای ارتباط با افراد در سراسر جهان یا یافتن محتوایی که در غیر این صورت قادر نخواهید بود به آن دسترسی پیدا کنید ، عالی است. هنگام اتصال به اینترنت ، به شما یک آدرس IP اختصاص داده شده است که موقعیت نسبی شما در جهان را نشان می دهد.


براساس آن آدرس IP ، ممکن است برخی از وب سایتها با روندی معروف به geoblocking مسدود شوند. علاوه بر بانک ها و وب سایت های دولتی ، بسیاری از سرویس های جریان ، مانند Netflix ، کتابخانه های خاصی را به مناطق خاصی تقسیم می کنند ، که می توانید در راهنمای ما در مورد نحوه ضرب و شتم ممنوعیت نتفلیکس مطالعه کنید..

به این ترتیب ، می توانید آدرس IP خود را تغییر دهید تا گویی در مکان دیگری هستید. در این راهنمای نحوه دستیابی به آدرس IP ژاپنی ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه به نظر می رسد که در ژاپن هستید ، علی رغم اینکه از لحاظ جسمی به آنجا وصل می شوید ، ظاهر می شوید. برای دریافت یک آدرس IP جدید راه های زیادی وجود دارد ، اما ما می خواهیم روی راه های ایمن انجام این کار تمرکز کنیم.

مهم نیست که به چه محتویات ژاپنی می خواهید دسترسی داشته باشید ، خواه از طریق سیستم عامل های جریان ، بانک ها یا انواع سرگرمی جایگزین ، ما می توانیم کمک کنیم علاوه بر اینکه به شما نشان می دهد چگونه یک آدرس IP ژاپنی دریافت کنید ، خطرات احتمالی استفاده از یک آدرس را نیز لمس خواهیم کرد.

نحوه دریافت آدرس IP ژاپنی

دریافت یک آدرس IP جدید در یک منطقه خاص دشوار نیست. برای تازه کاران امنیت سایبری ، این کار با پیدا کردن یک پروکسی رایگان در منطقه و اتصال به آن انجام می شود. شما می توانید آنها را در بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما پیدا کنید. یک سرور پروکسی بین رایانه شما و هر کجا که به آن وصل هستید بایستید ، آدرس IP خود را با یکی در آن مکان جایگزین کنید.

به جای ظاهر شدن انگار از رایانه خود ظاهر می شوید ، اتصال به نظر می رسد که از سرور پروکسی آمده است. این یک راه حل ایده آل نیست ، همانطور که مشاهده می کنید در VPN در مقابل پروکسی در مقابل راهنمای تور ، سرورهای پروکسی انواع ناراحتی از جمله سرعت آهسته ، بدافزار و بعضاً جرایم سایبری را مشاهده می کنید..

این واقعیت را نادیده می گیرد که پروکسی ها به راحتی قابل تشخیص و مسدود هستند. همانطور که در راهنمای ما برای خطای پروکسی Netflix نشان داده شده است ، اکثر وب سایت ها دارای سیستم های شناسایی هستند که می توانند پروکسی را هنگام استفاده از آن شناسایی کنند. ردیابی مسیر ساده همچنین نشان می دهد که از کجا منبع اتصال است.

به این دلیل است که پراکسی ها رمزگذاری را به اتصال شما اضافه نمی کنند. آنچه می آورید همان چیزی است که دارید. اینجاست که یک شبکه خصوصی مجازی وارد می شود. VPN ها مشابه پروکسی عمل می کنند. شما به یک سرور از راه دور متصل می شوید ، که آدرس IP شما را جایگزین می کند. اگرچه برخلاف پروکسی ها ، اتصال اولیه شما با یک پروتکل VPN رمزگذاری می شود و منبع اتصال را پنهان می کند.

راهنمای امنیتی VPN و توضیحات رمزگذاری ما توضیح می دهند که چگونه این روند در سطح فنی تکان می خورد ، اما همه شما باید برای دریافت یک آدرس IP ژاپنی بدانید این است که یک VPN ضروری است. ردیابی مسیر را غیرممکن می کند ، و تا زمانی که به بهترین ارائه دهنده های VPN ما چسبیده اید ، توسط سیستم های ردیابی مسدود نخواهید شد.

ما می خواهیم سه توصیه برای مکان هایی در ژاپن ارائه دهیم ، اما خوشبختانه ، مکانهای ژاپن برخلاف بهترین خدمات VPN ما برای چین ، در بین VPN ها معمول است. اگر می خواهید گزینه های بیشتر ، بررسی VPN ما را بخوانید.

ExpressVPN

expressvpn-review-test-test سرعت

ExpressVPN بهترین VPN در اطراف است. این سریعترین VPN است که ما در ایمن ترین VPN و بهترین VPN ما برای راهنماهای Netflix رتبه اول را آزمایش کرده ایم و رتبه بندی کرده ایم. اگرچه در هر رده از سرعت تا حریم خصوصی بسیار عالی است ، اما چیزی که آن را از هم جدا می کند قوام است. مهم نیست که چگونه ارتباط خود را تنظیم کنید یا کدام سرور را انتخاب کنید ، تجربه بسیار خوبی را ارائه می دهد.

استفاده از آن بسیار ساده است. اگرچه قابل تنظیم بودن ، به عنوان مثال ، TorGuard (مطالعه TorGuard ما را بخوانید) جایگاه خود را دارد ، رویکرد ساده ExpressVPN می تواند برای هر کسی جذاب باشد. می توانید در بررسی ExpressVPN ما بیشتر بیاموزید یا با 30 روز ضمانت بازگشت پول آن را امتحان کنید.

NordVPN

nordvpn-review-marker-selection

NordVPN به اندازه ExpressVPN سازگار نیست ، که آن را فقط یک میخ پایین سگ برتر ما قرار می دهد. به گفته این ، برای برنامه های خاص بهتر است. به عنوان مثال ، آن را ExpressVPN در بهترین VPN ما برای راهنمای تورنت ضرب و شتم. با حدود 100 سرور در ژاپن ، انتخاب عالی برای گرفتن آدرس IP ژاپنی نیز هست.

این شبکه گسترده است ، که تعداد سرورهای بالا در ژاپن را توضیح می دهد. گفته می شود ، NordVPN با یک لیست عالی از ویژگی ها ، از جمله سرورهای ویژه ، یک ابزار مسدود سازی بدافزار داخلی و موارد دیگر ، از هم جداست. شما می توانید لیست کامل از ویژگی های موجود در بررسی NordVPN ما را بیابید یا این سرویس را با ضمانت 30 روزه برگشت پول آن امتحان کنید.

CyberGhost

cyberghost-review-spread-ui

CyberGhost وقتی می آید سرعت می گیرد. با وجود این ، این امتیاز در بهترین VPN ما برای ژاپن و بهترین VPN برای راهنماهای جریان کسب کرد. شبکه به اندازه NordVPN نیست ، اما تعداد کمی از شبکه ها وجود دارد. با این وجود ، CyberGhost 31 سرور در ژاپن ارائه می دهد.

مانند NordVPN ، دارای سرورهای ویژه ای برای پخش و تورنت و همچنین یک رابط کاربری مجدد است که پیدا کردن جایی که شما برای رفتن به آن ساده هستید را انجام می دهد. ارزان است ، همانطور که می توانید در بررسی CyberGhost ما مشاهده کنید. اگر این برای شما جالب به نظر می رسد ، آن را با ضمانت سخاوتمندانه بازپرداخت 45 روزه آن امتحان کنید.

خطرات استفاده از آدرس IP ژاپنی

بر خلاف راهنمای ما در مورد نحوه دستیابی به آدرس IP چینی ، ژاپن قوانین سانسور دقیقی ندارد. مانند ایالات متحده آمریکا (بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای ایالات متحده بخوانید) ، قوانین سانسور ژاپن بر توزیع مطالب دارای حق چاپ و محتوای ناپسند ، مانند سوءاستفاده یا مستهجن برای کودکان متمرکز است..

این گفته ژاپن نیز مانند ایالات متحده است که می تواند بر شهروندان خود جاسوسی کند. در سال 2000 ، ژاپن قانونی را برای برقراری ارتباط تلفنی وضع كرد كه به اجرای قانون اجازه می دهد تا تماس های تلفنی را تحت حكم دادگاه نظارت كند. گرچه در ابتدا فقط نظارت در مواردی شامل مواد مخدر ، قاچاق انسان ، قتل و توزیع سلاح گرم امکان پذیر بود ، اما قانون در سال 2016 گسترش یافت تا شامل سرقت و کلاهبرداری شود.

نتیجه سال 2017 نزدیک به 11،000 تماس تلفنی در حال ضبط و 61 بازداشت بود. گرچه عالی برای متوقف کردن جرم و جنایت ، نظارت ژاپن به بالای کمربند برخورد نمی کند. ارتش در گذشته شهروندان را به طور غیرقانونی رصد کرده است ، و یک اسناد فاش شده در سال 2013 نشان می دهد که ایالات متحده آمریکا XKEYSCORE را به ژاپن عرضه می کند ، که می تواند تقریباً بر همه آنچه شخص آنلاین انجام می دهد نظارت کند.

اگر از آدرس IP در ژاپن استفاده می کنید ، تحت نظارت همان پتانسیل قرار می گیرید. این گفته است ، اگر شما از یک VPN امن مانند ExpressVPN استفاده می کنید ، این به معنای چیزی نیست. اگر شما مثلاً از گزینه ای از بدترین راهنمای VPN رایگان ما استفاده می کنید ، مشکل واقعی پیش می آید.

تا زمانی که از یکی از ارائه دهندگان دارای رتبه برتر ما استفاده می کنید یا گزینه ای از این بررسی است ، باید خوب باشید. مهم است که فقط از VPN استفاده کنید که خط مشی عدم ورود به سیستم را دارد ، زیرا داده های استفاده را می توان توسط دولت ژاپن – یا هر کس دیگری – درخواست کرد که نشان می دهد شما چه کسی هستید (بررسی HideMyAss ما را بخوانید تا یک ارائه دهنده اطلاعات را حفظ کنید).

افکار نهایی

با دریافت یک آدرس IP ژاپنی خطر زیادی وجود ندارد ، تا زمانی که از یک سرویس استفاده می کنید که از اتصال شما محافظت می کند. ExpressVPN ، NordVPN ، CyberGhost و TorGuard همه گزینه های جامد هستند ، اما Windscrib هم بد نیست (ادامه مطلب Windscrib ما را بخوانید).

در مورد همه چیز از راه اندازی VPN تا اطمینان از اینکه در حین استفاده از آن محافظت می کنید ، بایگانی VPN ما را بررسی کنید. علاوه بر بررسی ها و راهنماها ، مقاله هایی درباره تنظیم VPN و اطمینان از صحت پیکربندی آن پیدا خواهید کرد.

برای یک آدرس IP ژاپنی از چه VPN استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map