نحوه دستیابی به آدرس IP هنگ کنگ در سال 2020: کابل کشی کولون

با جستجوی محبوب ترین وب سایت های هنگ کنگ ، تفاوت زیادی بین آنها و سایر بخش های جهان آزاد وجود ندارد. YouTube ، Google و Facebook در برترین اسلاتها قرار دارند و سیستم عامل هایی مانند Instagram و ویکی پدیا اندکی عقب افتاده اند. تنها استثناء چند وب سایت قمار است که بیشتر آنها به زبان چینی است.


ممکن است برای دسترسی به آن وب سایت ها به آدرس IP هنگ کنگ احتیاج نداشته باشید ، اما اگر شما پول را کم کنید ، یکی از آنها را می خواهید. در این راهنمای نحوه دستیابی به آدرس IP هنگ کنگ ، می خواهیم جوانب مثبت و منفی روشهای مختلف را وزن کنیم و در ضمن چند نکته در مورد چگونگی ایمن ماندن آنلاین به شما ارائه دهیم.

مهم نیست که چرا می خواهید یک آدرس IP در هنگ کنگ داشته باشید ، بهترین راه حل یک شبکه خصوصی مجازی است. در طول دوره راهنما ، ما توضیح خواهیم داد که چرا VPN ها اینقدر مهم هستند و چند گزینه مورد علاقه ما را توصیه می کنیم ، که همه شما همچنین می توانید در راهنمای ما در مورد بهترین VPN برای چین بیابید.

نحوه دستیابی به آدرس IP هنگ کنگ

دستیابی به آدرس IP از کشور دیگر آسان است ، حتی اگر روش های انجام این کار برابر نباشد. ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه حل استفاده از یک پروکسی رایگان است که باعث می شود ترافیک شما از طریق سرور دیگری قبل از ارسال به وب باز تونل شود (بهترین توصیه های راهنمای پروکسی رایگان ما را برای توصیه ها بخوانید). آدرس IP اصلی شما با پروکسی جایگزین خواهد شد تا به نظر برسد که در آن مکان هستید.

متأسفانه ، به آسانی پیدا کردن سرور پروکسی در هنگ کنگ و اجرای آن نیست. وکلا به سادگی به عنوان پروکسی خدمت می کنند. آنها به جز انتقال آن از طریق سرور ، هیچ کاری با اتصال شما انجام نمی دهند. به همین دلیل ، هر کسی می تواند ارتباط شما را به شما ردیابی کند.

ردیابی مسیر ، همانطور که نامیده می شود ، به هر کسی امکان می دهد جریان را به سرور پروکسی برگرداند و در نهایت ، به شما برگردد. بعلاوه ، بسیاری از پروکسی های مخرب به صورت آنلاین وجود دارند که فقط به عنوان عنکبوتی برای جرایم سایبری عمل می کنند.

این جایی است که VPN وارد می شود. شما می توانید یک راهنمای VPN ما را بخوانید تا بتوانید به آنچه انجام می دهند سرعت ببخشید ، اما به طور خلاصه ، VPN درست مانند پراکسی ها کار می کنند. تنها تفاوت این است که اتصال اولیه شما رمزگذاری شده است ، به این معنی که می توانید از طریق سرور VPN تونل شوید ، اما یک عملکرد عملی نمی تواند به عقب نگاه کند.

اگر در مورد تفاوت های بین پروکسی و VPN ها کنجکاو هستید ، حتماً VPN ما را در مقابل پروکسی در مقابل راهنمای تور بخوانید. توضیحات ما در مورد رمزگذاری نیز باید برای درک نحوه اطمینان از اتصال شما نیز مفید باشد.

خارج از اطمینان از اینکه هیچ کس نمی تواند ارتباط شما با شما را ردیابی کند ، VPN ها به شما اجازه می دهند از geoblocks دور بزنید. اگرچه برخی از سیستم های تشخیص پراکسی برنده پروکسی رایگان نیستند ، اما بیشترین خواست. برخی ممکن است یک VPN را نیز تشخیص دهند ، اما این واقعیت که اتصال اولیه شما امن است باعث می شود این احتمال بسیار کمتر شود.

خوشبختانه تعداد زیادی VPN وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. ما در بررسی های VPN ما حدود 50 قطعه داریم ، اما به خاطر این راهنما ، ما می خواهیم از بین بهترین گردهمایی VPN سه گزینه برای شما ارائه دهیم. گزینه های زیر نه تنها به هنگ کنگ دسترسی دارند بلکه بهترین کیفیت را در امنیت و سرعت VPN فراهم می کنند.

ExpressVPN

ExpressVPN بهترین VPN در اطراف است. نه تنها سریعترین VPN ، بلکه یکی از امن ترین آن نیز هست. با دسترسی به طیف گسترده ای از پروتکل های VPN ، یک رابط بصری و یک سیاست عدم ورود به سیستم ، ثابت می کند که برای امنیت کامل نیازی به مدرک علوم کامپیوتر ندارید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این پنج مکان در هنگ کنگ ارائه می دهد که هرکدام دارای چندین سرور هستند. در خارج از ایالات متحده ، انگلیس و استرالیا ، معمولاً فقط یک یا چند مکان در یک کشور خاص ارائه می دهد. از آنجا که پنج تعداد در هنگ کنگ وجود دارد ، حتی اگر یک مرکز داده کم شود ، همیشه آدرس IP در دسترس خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید یا این کار را با ضمانت 30 روزه برگرداندن آن امتحان کنید.

NordVPN

NordVPN چیزهای زیادی در این زمینه دارد ، از جمله شبکه گسترده سرور ، لیست طولانی از ویژگی ها و رابط کاربری جذاب. این مشکلات با سرعت وجود دارد که مانع از انتخاب برتر ما می شود ، اما ، در کل ، هنوز هم یکی از بهترین ارائه دهندگان است. در هنگ کنگ 58 سرور ارائه می دهد و برخلاف ExpressVPN می توانید سرور خاصی را که می خواهید انتخاب کنید.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

متأسفانه ، همه سرورهای ویژه خود را در هنگ کنگ ارائه نمی دهد. می توانید بسته های خود را منفجر کنید و از تورنت خود مطمئن شوید ، اما گزینه های آدرس IP Double VPN و اختصاصی IP در دسترس نیستند. اگر می خواهید در مورد آن سرورهای تخصصی بیشتر بدانید ، بررسی NordVPN ما را بخوانید. شما همچنین می توانید VPN را با استفاده از ضمانت 30 روزه برگشت پول خود ، برای چرخش خود در نظر بگیرید.

CyberGhost

رابط نرم و صاف جدید CyberGhost ، آن را در Cloudwards.net مورد علاقه قرار داده است. اگرچه ما همیشه طرفداران این سرویس بوده ایم ، اما به روزرسانی ها پاکت را حتی بیشتر تحت فشار قرار می دهند. اکنون این یک رابط غیرمعمول اما بصری ، طیف گسترده ای از ویژگی ها و قیمت پایین را برای بوت کردن ورزش می کند. ممکن است به اندازه ExpressVPN یا NordVPN سریع نباشد ، اما مجموعه کم هزینه و ویژگی آن را به یک انتخاب کاملی تبدیل کرده است.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

در میان 3،718 سرور CyberGhost 24 عدد اختصاص داده شده به هنگ کنگ است. با این حال ، شما نمی توانید سرور مورد نظر خود را که می توانید با NordVPN انتخاب کنید. در عوض ، CyberGhost هنگام تونل کردن در یک کشور خاص ، به شما سرور اختصاص می دهد ، که خوشبختانه به این معنی است که نیازی به شکار سرور نخواهید داشت. در بررسی CyberGhost بیشتر بیاموزید یا آن را با ضمانت 45 روزه برگرداندن آن امتحان کنید.

خطرات استفاده از یک آدرس IP هنگ کنگ

هنگ کنگ نظارت بر اینترنت را انجام می دهد ، اما در بیشتر مواقع ، مطبوعات و نظرات منتشرشده آنلاین توسط دولت سانسور نمی شوند. مطابق لایحه حقوق هنگ کنگ ، شهروندان از آزادی بیان و بیان برخوردار هستند ، و مانند ایالات متحده ، به اندازه نوک بینی شما صادق است.

گفته می شود ، نظارت بر اینترنت وجود دارد ، و برخی از فعالان دموکراتیک ادعا می کنند که دولت فعالیت های ایمیل و اینترنت را از نزدیک کنترل می کند. حتی با این وجود ، تمام وب سایت ها بدون در نظر گرفتن دیدگاه سیاسی مجاز هستند. مانند بسیاری از دنیای آزاد ، نیازی به مجوز برای انتشار یک وب سایت ندارید.

به همین دلیل خطرات زیادی در استفاده از آدرس IP هونگ کنگ وجود ندارد ، مگر اینکه از آن برای توزیع محتوای دارای حق چاپ یا ارسال مستهجن کودک استفاده کنید. همچنین قوانینی علیه ارسال هرگونه چیز ناعادلانه به صورت آنلاین ، شامل پورنو و رسانه های حاوی خشونت شدید وجود دارد.

گرچه هنگ کنگ بیشتر هنگام استفاده از اینترنت دست از کار می کند ، اما همچنان ترافیک شما کنترل می شود ، این چیزی است که باید در خاطر داشته باشید. VPN اطمینان می دهند که ترافیک شما قابل ردیابی نیست ، بنابراین هنگام تونل زدن به هنگ کنگ ، استفاده از یک VPN امن به جای یک پروکسی رایگان مهم است..

افکار نهایی

خوشبختانه دریافت یک آدرس IP در هنگ کنگ چندان دشوار نیست. بیشتر VPN ها مکانهایی را در هنگ کنگ ارائه می دهند و تا زمانی که از یکی از گزینه های برتر ما استفاده می کنید ، اتصال شما ایمن خواهد بود. مطمئن باشید که از VPN استفاده می کنید و از پروکسی استفاده نمی کنید.

با وجود اینترنت رایگان هنگ کنگ ، برخی نظارت دولت هنوز هم صورت می گیرد. از کدام VPN برای یک آدرس IP هنگ کنگ استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map