نحوه دریافت آدرس IP انگلیس در سال 2020: گشت و گذار به انگلیس

انگلیس برخی از بهترین محتوای رایگان رایگان در هر کشوری در جهان را ارائه می دهد. بین نمایش های سرویس BBC مانند Sherlock و MasterChef به رسانه های اختصاصی انگلستان مانند کانال 4 ، دلایل زیادی وجود دارد که چرا می خواهید ظاهراً در انگلستان هستید. البته ، خرید بلیط هواپیما تنها راه جابجایی همه چیز برای ارائه انگلیس نیست.


در این راهنمای نحوه دستیابی به آدرس IP بریتانیا ، ما می خواهیم راه حلی برای دسترسی به تمام محتوایی که انگلستان ارائه کرده است به شما نشان دهیم. در طول این راهنمای ، ما همچنین در مورد تفاوت های بین روش های مختلف نقاب زدن آدرس IP و همچنین خطرات استفاده از آدرس IP UK بحث خواهیم کرد.

اگر تمام مواردی که به آن علاقه دارید جریان داشته باشید ، می توانید از خواندن پرش کنید و بهترین VPN ما را برای iPlayer BBC و بهترین VPN برای راهنماهای Netflix بررسی کنید. شبکه های خصوصی مجازی تنها راه حل واقعی برای باز کردن قفل محتوای منحصر به فرد در انگلستان است ، و انتخاب های ما در این راهنماها اطمینان حاصل خواهد کرد که شما در هیچ وقت مشکلی ندارید.

چگونه می توانید یک آدرس IP UK دریافت کنید

ساده ترین راه برای گرفتن آدرس IP UK استفاده از پروکسی است. یک پروکسی قبل از ارسال به وب باز ، ترافیک شما را از طریق سرور دیگر هدایت می کند ، و به طور موثر آدرس و منبع IP منبع شما را نقاب می زند. این گفته می شود ، اتصال شما امن نخواهد بود ، و این حتی برای بهترین نماینده رایگان ما صادق است. اگرچه سیستم های تشخیص ساده ممکن است ترفندی را که بازی می کنید بخرند ، ردیابی مسیر می تواند تشخیص دهد که از پروکسی استفاده می کنید.

این به دلیل عدم رمزگذاری است. اتصال شما فقط از رمزنگاری موجود در آن استفاده می کند ، به این معنی که پروکسی هیچ کاری برای کمک به امنیت شما انجام نمی دهد. اگر کسی بتواند مسیر شما را از طریق سرور پروکسی ردیابی کند ، می تواند مشخص کند که شما کی هستید. بعلاوه ، کمبود سرورهای پروکسی پر از بدافزار وجود ندارد که فقط به خاطر جرایم سایبری بصورت آنلاین هستند.

ما VPN در مقابل پروکسی در مقابل Tor قطعه کار را در توضیح مشخصات انجام می دهد ، اما به طور خلاصه ، یک پروکسی معمولاً بدترین راه حل برای دستیابی به آدرس IP در یک مکان دیگر است. یک راه حل بسیار بهتر یک VPN است. اگر از نحوه کار VPN بی اطلاع هستید ، حتماً راهنمای VPN ما را بخوانید.

به عبارت ساده ، یک VPN مانند یک پروکسی کار می کند ، و قبل از ارسال آن به اینترنت باز ، ترافیک شما را از طریق سرور دیگری عبور می دهد. تفاوت در این است که اتصال اولیه شما به سرور از راه دور رمزگذاری شده است ، به این معنی که داده ها قابل خواندن نیستند مگر اینکه رمزگشایی شوند (توضیحات رمزگذاری ما را برای جزئیات بخوانید).

از این طریق ، یک VPN مانند بلوکی عمل می کند که فقط امکان عبور و مرور شما را فراهم می کند. از ردیابی مسیر هنوز هم می توان برای ردیابی به سرور VPN استفاده کرد ، اما برای شناسایی شما نمی توان از آن استفاده کرد. ترافیک شما می تواند به سمت وب باز حرکت کند ، اما هرکسی که سعی کند از طریق دیگر سرور VPN را طی کند نمی تواند ببیند از کجا تونل می کنید.

این مهمتر از آنچه به نظر می رسد بسیاری از سیستم عامل های جریان به نوعی ممنوعیت VPN (راهنمای ما در مورد نحوه ضرب و شتم ممنوعیت VPN Netflix) را بخوانید). سکوی جریان از ترکیبی از لیست سیاه و ردیابی مسیر استفاده می کند تا در صورت استفاده از یک پروکسی ، شناسایی کند. اگرچه گاهی اوقات با VPN موفقیت آمیز است ، اما بسیار کمتر محتمل است.

اگرچه بررسیهای VPN ما حدود 50 گزینه را برای انتخاب انتخاب کرده است ، ما در نظر داریم به بهترین ارائه دهنده راهنمای VPN ما که در انگلستان حضور دارد و مهمتر از همه اینها می تواند در iPlayer BBC شکسته شود ، ارائه دهندگان را توصیه کنیم..

ExpressVPN

ExpressVPN تمام کاری را که ما می خواهیم VPN انجام دهد انجام می دهد. بسیار سریع ، آسان برای استفاده ، فوق العاده ایمن و دارای یک شبکه گسترده سرور ، برای بوت شدن. خدمات شما توسط یک سیاست حفظ حریم خصوصی سنگ محکم نیز پشتیبانی می شود ، بنابراین می توانید اطمینان داشته باشید که داده های شما وارد سیستم یا نظارت نمی شوند. گرچه قیمت بالاتر از حد متوسط ​​است ، خدمات اصلی ExpressVPN آنقدر خوب است که هزینه اضافی ارزش آن را دارد.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

ExpressVPN دارای هفت مکان در انگلیس است که بیشترین تعداد مکان در کشور خارج از ایالات متحده است. به استثنای کنت و ومبلی ، همه مکان ها از پروتکل های VPN آن پشتیبانی می کنند. این یک انتخاب عالی برای یک آدرس IP انگلستان است ، به ویژه اگر تازه وارد VPN شوید. در بررسی ExpressVPN ما بیشتر بیاموزید یا این کار را با ضمانت 30 روزه برگرداندن آن امتحان کنید.

NordVPN

به استثنای HideMyAss (بررسی HideMyAss ما را بخوانید) ، NordVPN دارای بیشترین تعداد سرور از هر VPN ای است که ما آزمایش کرده ایم. به علاوه ، این امکان را به شما می دهد تا سرور فردی را که می خواهید استفاده کنید ، انتخاب کنید و سطح خاصی از ارائه دهندگان را اضافه کنید.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

این کشور حدود 700 سرور در انگلستان ارائه می دهد ، که بسیاری از آنها سرورهای مخصوص هستند. یكی از بهترین ویژگیهای NordVPN دامنه سرویس دهنده های ویژه آن است. در انگلستان ، شما سرورهای نظیر به همتا ، بسته های مبهم ، آدرس های IP اختصاصی و Double VPN دریافت می کنید. می توانید اطلاعات بیشتری راجع به کارهایی که در بررسی NordVPN ما انجام می دهند بیاموزید یا ببینید که چگونه با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول ، آن را دوست دارید.

CyberGhost

CyberGhost سریعترین VPN در اطراف نیست ، اما یکی از بهترین هاست. با داشتن رابط کاربری جامد ، ویژگی های چشمگیر و قیمت پایین ، بهترین گزینه برای دریافت آدرس IP انگلستان است. سرعت آن نیز خیلی بد نیست. اگر می خواهید مثلاً Netflix را در 4K پخش کنید ، بهتر است با ExpressVPN بهتر باشید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

با اشتراک خود ، به سرورهای جریان CyberGhost نیز دسترسی پیدا می کنید. به جای سرورهای عمومی که برای پخش در جریان است ، CyberGhost حدود 50 مکان دارد که هر یک برای یک پلتفرم متفاوت بهینه شده است. در انگلستان ، سرورهایی برای iPlayer و کانال 4 BBC وجود دارد و درباره کسانی که در بررسی CyberGhost ما هستند بیشتر بدانید یا با ضمانت 45 روزه برگرداندن پول خود آن را امتحان کنید..

خطرات استفاده از آدرس IP IP در انگلستان

اگرچه اروپا به طور کلی از مقررات عمومی حمایت از داده ها بهره مند شده است ، انگلیس بدون نگرانی نیست. این قانون حمایت از داده را به تصویب رساند ، که بسیاری از مفاد GDPR را شامل می شود ، و اگرچه این بدان معنی است که شرکت ها باید داده های شما را بهتر به کار گیرند ، به این معنی نیست که آنها هنوز وارد آن نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای انگلیس بخوانید.

حفظ حریم خصوصی در هنگام استفاده از VPN یک تمرکز اساسی است و هنوز هم جمع آوری داده های مسئول هنوز جمع آوری داده ها است. با استفاده از VPN ، شما رمزگذاری و رمزگذاری آدرس IP خود هستید ، به این معنی که هیچ شرکتی نمی تواند اطلاعات شما را وارد کند. تا زمانی که از ابزارهای حریم خصوصی درست استفاده می کنید (99 ابزار رایگان ما را برای محافظت از راهنمای حفظ حریم خصوصی خود بخوانید) ، باید ناشناس بصورت آنلاین باشید.

مسئله دولت نیز وجود دارد. در زمان نوشتن ، انگلستان در نظر دارد بلوک سنی در سراسر انگلستان را در زمینه مستهجن قرار دهد. هرچند که مشخصات آن به نتیجه نرسیده است ، این بدان معناست که وب سایت های بزرگسال برای دسترسی به محتوا نیاز به مراحل تأیید دارند. این می تواند شامل بارگذاری نوعی شناسنامه یا خرید گذرنامه حضوری برای مشاهده محتوای بزرگسالان باشد.

نگرانی اصلی این است که چگونه می توان از این داده ها استفاده کرد. اگر یک وب سایت پورنو در حال ثبت اطلاعات تأیید است ، این بدان معناست که روزنامه نگاران می توانند به طور بالقوه آن اطلاعات را پیدا کرده و از دسترسی به وب سایت ها یا ترجیحات بیننده در برابر آنها استفاده کنند. اگر VPN از این مسئله گذشته باشد ، اطمینان حاصل کنید که اگر این نگرانی برای شما وجود دارد از بهترین VPN ما برای پورن استفاده می کنید.

افکار نهایی

دلیل اصلی که می خواهید یک آدرس IP UK دریافت کنید ، پخش کردن آن است ، اما هر دلیل دیگری که به یکی از آنها نیاز دارید بازی عادلانه است. یک پروکسی ممکن است شما را به یک آدرس IP UK برساند ، اما شما را در این روند محافظت نمی کند. با یک VPN ، نه تنها انگار که در انگلستان حضور دارید ، از حریم شخصی خود محافظت خواهید کرد و اطمینان می دهید که می توانید geoblocks را دور بزنید.

اگر جریان چیزی است که شما به آن نگران هستید ، حتما بایگانی جریان ما را بررسی کنید. در آنجا ، روش های تماشای جدیدترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی به صورت آنلاین پیدا خواهید کرد. در بسیاری موارد ، شما حتی می توانید به صورت رایگان آنها را تماشا کنید.

چگونه می توانید یک آدرس IP UK دریافت کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map