نحوه دریافت آدرس IP نیجریه در سال 2020

اگر شما یک نیجریه هستید که در خارج از کشور زندگی می کنید یا به خارج از کشور سفر می کنید و می خواهید در آخرین تلنگر یورباشی که در IrokoTV تماشا کرده اید ، ناامید شوید ، ممکن است ناامید شوید و به دلیل Geoblocks می توانید به محتوای آن دسترسی پیدا کنید. برای مشاهده چنین محتوای محدود ، باید یک آدرس IP نیجریه دریافت کنید ، و ما می خواهیم نحوه دریافت یک آدرس را به شما نشان دهیم. 


وقتی به اینترنت وصل می شوید ، یک آدرس IP دریافت خواهید کرد که به نظر می رسد برخی از اعداد تصادفی است اما در واقع مکان نسبی شما در جهان را به وب سایت ها و سرویس های آنلاین که بازدید می کنید نشان می دهد. براساس آدرس IP شما ، ممکن است برخی از وب سایت ها از جمله وب سایت های دولتی و بانک ها مسدود شوند. 

خدمات استریم مانند IrokoTV و Netflix دارای کتابخانه های مختلفی هستند که دارای مجوز به مناطق خاص هستند ، که می توانید در مورد راهنمای من در مورد ممنوعیت Netflix VPN بخوانید. هیچکدام از این کتابخانه های محتوا در خارج از نیجریه موجود نیستند ، بنابراین برای مشاهده محتویاتی که قبلاً استفاده کرده اید باید مکان خود را با تغییر آدرس IP خود فریب دهید..

در این راهنمای نحوه دستیابی به آدرس IP نیجریه ، ما توضیح خواهیم داد که چرا شبکه های خصوصی مجازی از اهمیت بالایی برخوردار هستند و برخی از انتخاب های برتر ما را توصیه می کنیم ، که همه از بهترین لیست VPN ما هستند.

نحوه دریافت آدرس IP نیجریه

ساده ترین روش برای دستیابی به آدرس IP نیجریه از طریق یک پروکسی است ، اما آنها غیرقابل اطمینان هستند و ویژگی های امنیتی را شامل نمی شوند ، بنابراین آدرس IP واقعی شما در معرض دید شما قرار می گیرد. بعلاوه ، خود را در برابر جرایم سایبری باز خواهید گذاشت. اگر می خواهید این مسیر را طی کنید ، می توانید در بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما چند گزینه پیدا کنید.

گفته می شود ، یک روش بهتر ، ایمن تر و ساده تر برای تغییر آدرس IP شما ، که از VPN استفاده می کند ، وجود دارد. یک VPN از حریم شخصی شما محافظت می کند و آدرس IP شما را نقاب می زند تا بر خلاف یک پروکسی که شما را ناشناس نگه می دارد ، شما را در معرض تهدیدات آنلاین قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر مقاله VPN در مقابل پروکسی و Tor را بخوانید.

استفاده از VPN مطمئن ترین روش برای دسترسی به محتوای مسدود شده ، محافظت از هویت شما ، ایمن سازی اتصال WiFi برای گشت و گذار ایمن تر و صرفه جویی در هزینه در هزینه های تلفنی هنگام استفاده از آن در دستگاه تلفن همراه است. بهترین بررسیهای VPN ما از ارائه دهندگان عالی برخوردار است ، اما شما باید یک موردی را انتخاب کنید که برای نیجریه خوب باشد. 

عاج

Ivacy با برچسب قیمت پایین و طیف بسیار خوبی از سرورهای ویژه ارائه می شود. با وجود چند مسئله ، مانند سرعت متناقض ، این سرویس عالی است که دارای یک مجموعه ویژگی قوی است ، از جمله سوئیچ kill و رمزگذاری AES 256 بیتی ، و به Netflix و DSTv می رسد. 

VPN دارای بیش از 1000 سرور در بیش از 100 مکان در سراسر جهان است. اکثر آنها در ایالات متحده هستند ، اما تعداد مناسبی از کشورها از جمله نیجریه وجود دارد. این ارادت مشخصی به حریم شخصی کاربران دارد و اگر می خواهید به راحتی تونل بزنید ، جزء بهترین گزینه های بازار است. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد آن را در بررسی Ivacy ما بخوانید.

Ivacy-Slider1

Ivacy-Slider2

Ivacy-Slider3

Ivacy-Slider4

Ivacy-Slider5

قبلی

بعد

خدمات مشتری آن از نظر سهولت دسترسی و کیفیت بسیار عالی است زیرا می توانید بیشتر ویژگی های پشتیبانی را از برنامه Android یا iOS دریافت کنید ، از جمله درخواست بلیط ، سؤالات مختصر ، پایگاه اطلاع رسانی قوی ، گزینه های فراوان برای تماس ، ارسال بازخورد و زمان پاسخ سریع..

این گفته ، Ivacy بدون نقص نیست. سرعت آن متناقض است ، رابط کاربری عجیب است ، و برای تغییر سرورها باید جدا شوید. اگر در مورد آن مناطق نگران هستید ، ممکن است با گزینه های دیگر در این بررسی بهتر واریز کنید.

HideMyAss

HideMyAss یک آدرس IP نیجریه دریافت می کند. این شبکه سرور گسترده ای دارد که 190 کشور را شامل می شود ، از جمله دو سرور در نیجریه ، امنیت خوب و سیاست حفظ حریم خصوصی ، اما 30 روز اتصال و قطع ارتباط را حفظ می کند. سرعت آن کافی است و پهنای باند نامحدود وجود دارد. به علاوه ، می توانید به اکثر سرویس های جریان دسترسی پیدا کنید.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

قبلی

بعد

می توانید از HideMyAss در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. این سرویس گیرنده ساده دارد که به شما امکان می دهد تا حداکثر پنج دستگاه به طور همزمان متصل شوید. محاکمه هفت روزه نیز وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را امتحان کنید تا ببینید که آیا دوست دارید ، و در صورت عدم تصمیم گیری هنوز 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی HideMyAss ما را بخوانید.

PureVPN

اگر به خاطر داشتن 12 سرور در نیجریه نبود ، PureVPN این لیست را ایجاد نمی کند. اگر فعالیت های شما حساس نیستند ، می تواند یک انتخاب عادلانه برای شما باشد ، اما برای هر هدف دیگری ، با سایر انتخاب های ما همراه باشید.

امنیت آن خوب است ، اما باید رمزگذاری را روی 256 بیتی تنظیم کنید. همچنین دارای سوئیچ kill و خط مشی حفظ حریم خصوصی است ، اما دومی کاملاً متناقض است زیرا با حفظ سیاهههای خود متناقض است ، همانطور که می توانید در بررسی PureVPN ما بخوانید. شبکه سرور خوب است ، که به سرعت مناسبی ترجمه می شود ، و سرویس کپسول های پهنای باند را تحمیل نمی کند. 

PureVPN - مکان های سرور

PureVPN مشتریانی برای Windows ، macOS ، Android و iOS دارد ، اما ممکن است سبک کاشی آن را دوست نداشته باشید. ایمیل و پشتیبانی چت زنده 24/7 در دسترس است که اشکالی ندارد اما مطلوب زیادی را برای شما باقی می گذارد. VPN از بیشتر ارائه دهندگان نیز ارزان تر است و 31 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد ، اما قیمت نباید عامل تعیین کننده باشد.

خطرات استفاده از آدرس IP نیجریه

سانسور اینترنت موضوعی در نیجریه است. روندی وجود دارد که کشورهای آفریقایی بر کنترل فعالیت های اینترنتی شهروندان خود تمرکز می کنند. با این حساب ، با وب سایتهای محدود جغرافیایی نیز روبرو خواهید شد ، که اغلب در مورد سرویس های پخش جریانی رخ می دهد ، اما بهترین VPN ها می توانند آنها را از حالت انسداد خارج کنند. 

اگرچه قانون اساسی نیجریه حمایت از آزادی بیان و مطبوعات را فراهم می کند ، دولت این حقوق را محدود یا مداخله می کند. شناخته شده است که وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران را دستگیر می کنند و آنها را به “حمله به فضای مجازی” متهم می کنند. گروه های شبه نظامی در کشور ، روزنامه نگاران و رسانه ها را نیز تهدید کرده اند ، و گاه اعضای مطبوعات را نیز می کشند.

دولت همچنین مخالفت های آنلاین را ، خصوصاً در انتخابات ملی ، سرکوب کرد ، همانطور که در مارس 2018 اتفاق افتاد ، هنگامی که مجلس سنا لایحه متنفر کردن را پیشنهاد کرد که اثبات آن محدود کردن آزادی بیان در کشور باشد. نیجریه همچنین یکی از کشورهای حملات سایبری و مستعد کلاهبرداری در این قاره است.

استفاده از یک آدرس IP نیجریه شما را به همان پتانسیل برای نظارت سوق می دهد ، اما اگر از این لیست از VPN استفاده می کنید ، باید خوب باشید.

افکار نهایی

ما امیدواریم که ما به شما کمک کرده ایم که چگونه ایمن یک آدرس IP نیجریه را بفهمید. بهترین راه برای اطمینان از اینکه در حین انجام این کار از شما محافظت می کنید استفاده از VPN است. 

همه ارائه دهنده هایی که ما در این بررسی توصیه کرده ایم آنچه را که شما می خواهید دریافت می کنند. Ivacy انتخاب برتر ما است زیرا باعث حفظ حریم خصوصی و امنیت بیشتر می شود. بعلاوه ، محتوای محدود شده از جمله سرویس های جریان را مسدود می کند. 

ما خوشحالیم که پیشنهادات شما را در مورد نحوه دستیابی به آدرس IP در نیجریه شنیدیم. ما را در بخش نظرات زیر بگویید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map