نحوه دستیابی به آدرس IP اسرائیل در سال 2020: بازگشت به میهن

اگر زندگی می کنید یا در خارج از کشور کار می کنید و می خواهید به محتوای اسرائیلی فقط در Keshet یا BeTipul دسترسی پیدا کنید ، پیام های خطایی دریافت خواهید کرد. این اتفاق می افتد زیرا بسیاری از جریان های آنلاین geoblocks را قرار می دهند که تماشای محتوای آن را به بینندگان در اسرائیل محدود می کند. خوشبختانه ، می توانید یک آدرس IP اسرائیلی دریافت کرده و سایت های جریان را برای تماشای مطالب مورد نظر خود باز کنید. ما می خواهیم نحوه تهیه یکی را به شما نشان دهیم.


آدرس IP شما اطلاعاتی درباره مکان شما و دستگاه مورد استفاده شما دارد. تغییر مکان آن به یک اسرائیلی ، موقعیت مکانی شما را فریب داده و وب سایتها را فریب می دهد که وقتی در آنجا نیستید ، از نظر جسمی در آنجا هستید.

این که آیا می خواهید سایت های جریان را از حالت انسداد خارج کنید یا به حساب بانکی آنلاین و سایر خدمات خود دسترسی پیدا کنید ، این راهنما نحوه دستیابی به آدرس IP اسرائیلی را از هر نقطه از جهان نشان می دهد.

نحوه دریافت آدرس IP اسرائیلی

دو مسیر مشترک وجود دارد که می توانید برای تغییر آدرس IP خود استفاده کنید: استفاده از پروکسی یا استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی.

پروکسی ها رایگان هستند (بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما را بخوانید) و اغلب در مرورگر شما کار می کنند. آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند آدرس IP اسرائیلی را بدست آورید ، اما قابل اطمینان نیستند ، فاقد ویژگی های امنیتی هستند و آدرس IP واقعی خود را مخفی نمی کنید ، این بدان معنی است که می تواند برای شما ردیابی شود. در VPN در مقابل پروکسی و قطعه Tor اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین روش استفاده از VPN است. علاوه بر کمک به شما برای تغییر آدرس IP خود به یک اسرائیلی ، امنیت خوبی نیز ارائه می دهد و اکثر آنها برای اطمینان از حریم شخصی آنلاین خود ، خط مشی هایی را تهیه نمی کنند..  

برخی از بهترین ارائه دهندگان VPN ما می توانند یک آدرس IP برای اسرائیل به دست آورند ، بنابراین می توانید به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید ، اما باید یکی از آنها را با گسترش سرور خوب انتخاب کنید. این تضمین می کند شما شانس بهتری برای دور زدن بلوک ها و دسترسی به محتوای محدود به اسرائیل داشته باشید.

ExpressVPN

ExpressVPN یک سرویس همه جانبه عالی با یک شبکه سرور بزرگ است که شامل 94 کشور ، از جمله اسرائیل است. این امنیت عالی ، سوییچ کشتار و خط مشی بدون ورود به سیستم را ارائه می دهد. همچنین پهنای باند نامحدود و سرعت قابل توجهی را ارائه می دهد ، به همین دلیل انتخاب برتر ما برای سریعترین VPN است.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

به علاوه این واقعیت که می تواند سیستم عامل های اصلی جریان از جمله Netflix را از حالت انسداد خارج کند ، آن را به بهترین VPN ما برای پخش و بهترین VPN برای Netflix تبدیل می کند. قطعه بررسی ExpressVPN ما توضیح می دهد که چرا اینقدر خوب است.

می توانید سرویس گیرندگان آسان آن را در ویندوز ، macOS ، Linux ، Android و iOS نصب کنید یا افزونه های مرورگر را برای Chrome ، Firefox و Safari بارگیری کنید. به علاوه ، شما می توانید همزمان به پنج دستگاه وصل کنید.

NordVPN

NordVPN یکی دیگر از گزینه های خوب برای دریافت یک آدرس IP اسرائیلی است. این ارائه دهنده عالی با بیش از 5000 سرور در 60 کشور جهان ، 17 مورد در اسرائیل است. همچنین به لطف سرورهای دو هاپ ، نرم افزار رایگان ضد بدافزار CyberSec ، سوئیچ kill و رمزگذاری AES 256 بیتی از امنیت خوبی برخوردار است. در مورد NordVPN ما بیشتر بخوانید.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

سرعت آن نیز خوب است به جز مسافت های طولانی ، وقتی می تواند کند شود. به غیر از این ، تفاوت زیادی با انتخاب اول ما وجود ندارد ، همانطور که می توانید در مقایسه ExpressVPN ما در مقابل NordVPN بخوانید. همچنین پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد ، سیستم عامل های جریان را باز می کند و در هنگام تورنت شما را نیز محافظت می کند ، به همین دلیل این یکی از بهترین VPN ها برای تورنت است.

CyberGhost

انتخاب سوم ما CyberGhost است. این کشور بیش از 4600 سرور در 61 کشور از جمله 10 مورد در اسرائیل دارد ، بنابراین می توانید به محتوای اسرائیلی دسترسی پیدا کنید. همچنین از امنیت خوبی برخوردار است با یک سوئیچ کشتار دائمی برای محافظت و یک سیاست عدم ورود به سیستم برای اطمینان از حریم شخصی شما.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

مانند NordVPN ، سرعت CyberGhost سریع است ، اگرچه می تواند در مسافت های طولانی کند شود. همچنین به شما پهنای باند نامحدود می دهد ، می تواند شما را به سیستم عامل های جریان بدارد و شما را در هنگام تورنت پوشش دهد. اطلاعات بیشتر در بررسی CyberGhost ما را بخوانید.

می توان آن را بر روی ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کرد و به طور همزمان به هفت دستگاه وصل کرد که این بیش از دو اجازه ما است. به همین دلیل این لیست را در لیست بهترین دستگاه های VPN ما برای لیست چندین دستگاه به دست آورد.

خطرات استفاده از آدرس IP اسرائیلی

در مقایسه با سایر کشورهای خاورمیانه ، اسرائیل قوانینی لیبرال در مورد دسترسی و استفاده از اینترنت دارد. با این حال ، دولت در گذشته قانونگذاری سانسور اینترنت را در نظر گرفته بود. گذشت ، اما هنوز هم می تواند در آینده اتفاق بیفتد ، و هیچ کس نمی داند تا چه حد می تواند طی کند.

در سال 2017 ، قانونی تصویب شد که محتوای مربوط به قمار غیرقانونی آنلاین ، تروریسم ، خدمات فحشا و فروش مواد مخدر را مسدود کند. پورنوگرافی نیز مسدود است ، اما طبق قانون جداگانه. 

قبلاً از ISP برای مسدود کردن وب سایتهای تورنت استفاده شده است ، اما این ممنوعیت از آن زمان برداشته شده است. گفته می شود ، اصلاح قانون حق چاپ در مورد اسرائیل به دادگاهها اجازه می دهد كه به ISP های اسرائیلی سفارش كنند كه دسترسی به سایتهای نقض حق چاپ را مسدود كنند.

همچنین سانسور نیروهای دفاعی اسرائیل وجود دارد ، که ابتکار عمل OpenNet می گوید “مجاز به ممنوعیت … هرگونه ماده ای است که می تواند یا به احتمال زیاد خسارت وارد کند” به امنیت اسرائیل. 

این بدان معناست که برخی وب سایت ها و وبلاگ های خبری می توانند مسدود شوند. در نتیجه ، روزنامه نگاران شاغل برای رسانه های اسرائیلی موظفند قبل از انتشار ، اطلاعات مربوط به امنیت اسرائیل ، از جمله پست های رسانه های اجتماعی را ارسال کنند.

گفته می شود ، این محدودیت ها ممکن است بر حسب مکان متفاوت باشد ، حتی اگر سانسور در سراسر کشور اعمال شود ، زیرا دولت حماس در غزه و اداره ملی فلسطین در کرانه باختری می توانند خودشان را عملی کنند..

ارتباط اسرائیل با آژانس امنیت ملی ایالات متحده از طریق شرکت های اطلاعاتی اسرائیل نگرانی هایی را در مورد نظارت شهروندانش ایجاد کرده است ، هرچند اطلاعات کمی در این مورد وجود دارد. به همین ترتیب ، این کشور متهم شده است که Pegasus ، یک برنامه جاسوسی را به چندین کشور فروخته است و به آنها امکان می دهد تا تماس ها ، پیام ها و موارد دیگر را دنبال کنند..

افکار نهایی

ما امیدواریم که این راهنما به شما کمک کند بدانید که چگونه یک آدرس IP اسرائیلی را بدست آورید. با استفاده از VPN می توانید آدرس IP خود را تغییر داده ، سانسور کنید و خود را از چشم کنجکاو در امان نگه دارید.

توصیه می کنیم از ExpressVPN با تشکر از شبکه سرور گسترده آن – از جمله برخی در اسرائیل – امنیت عالی ، حفظ حریم خصوصی ، سرعت و توانایی ورود به سرویسهای جریان را پشتیبانی کنید. اگر می خواهید گزینه های دیگری را مشاهده کنید ، برای مقاله های جالب تر به بهترین راهنمای VPN راهنمای اسرائیل و بایگانی VPN ما مراجعه کنید.

ما دوست داریم تجربه شما در گرفتن آدرس IP برای اسرائیل را بشنویم. در مورد آن در نظرات زیر بگویید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map