نحوه دستیابی به آدرس IP برزیل در سال 2020: هدایت به ریو

اگر می خواهید برنامه نویسی مورد علاقه برزیلی خود را از خارج از کشور پخش کنید ، ممکن است متوجه شده باشید که نمی توانید به آن دسترسی پیدا کنید. به این دلیل است که فقط اگر آدرس IP برزیلی دارید ، می توانید این کار را انجام دهید ، و ما می خواهیم نحوه دریافت آدرس را به شما نشان دهیم.


برزیلی هایی که زندگی می کنند و یا به خارج از کشور سفر می کنند ، می دانند سرگرمی ، ورزش و اخبار به زبان پرتغالی چگونه می تواند محدود باشد. برخی از وب سایتهای برزیل فقط از طریق آدرس های شبکه محلی قابل دسترسی هستند ، در حالی که وب سایت های جریان مانند Netflix برزیل دسترسی به محتوا را با geoblocks محدود می کنند.

به دلیل مجوز ، Netflix در هر یک از 190 کشوری که در آن موجود است دارای کتابخانه های محتوای مختلف است ، اما با داشتن آدرس IP برزیل ، می توانید هفتگی خود را در Netflix برزیل دریافت کرده و از زیرنویس های پرتغالی استفاده کنید. غول جریان دارای سیستمی است که بیشتر پروکسی ها یا شبکه های خصوصی مجازی را ردیابی می کند. در مقاله ممنوعیت Netflix VPN بیشتر بخوانید. 

آدرس IP از بخش دیگری از جهان مانع دسترسی شما به وب سایت های برزیل ، خدمات آنلاین مانند بانکداری و حتی برنامه نویسی مورد علاقه شما در Globo خواهد شد.

چگونه می توانید یک آدرس IP برزیلی دریافت کنید

انتخاب یک آدرس IP برزیلی انتخاب شماست. می توانید مسیر پروکسی را طی کنید – می توانید توصیه های ما را در بهترین راهنمای پراکسی رایگان ما بیابید – اما آنها همیشه کار نمی کنند. پراکسی ها نه قابل اعتماد هستند و نه ایمن ، بنابراین در برابر خطرات آنلاین آسیب پذیر خواهید بود. به علاوه ، ردیابی فعالیت شما به راحتی آسان خواهد بود زیرا پروکسی آدرس IP واقعی شما را محافظت نمی کند.

گزینه بهتر استفاده از VPN است که از شما محافظت می کند و شما را قادر می سازد ضمن مخفی کردن آدرس IP واقعی خود ، به سرویس های آنلاین و وب سایت ها دسترسی پیدا کنید. اگر می خواهید به Netflix برزیل دسترسی پیدا کنید ، به یک VPN نیاز دارید که بتواند ردیاب ها و فیلترهای VPN آن را دور بزند ، اما تعداد معدودی قادر به انجام این کار هستند. می توانید در مقاله خطای پراکسی Netflix اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به طور خلاصه ، با استفاده از یک پروکسی امنیت شما به صورت آنلاین تضمین نمی شود و شما را در معرض تهدیدات آنلاین قرار می دهد ، اما یک VPN از هویت شما محافظت می کند ، اتصال WiFi شما را ایمن می کند و به شما اجازه می دهد تا به محتوای مسدود شده دسترسی پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله VPN در مقابل پروکسی و Tor را بخوانید.

بسیاری از بهترین ارائه دهندگان VPN ما وظیفه خود را انجام می دهند ، اما تعداد کمی از آنها برای برزیل بهتر هستند.

NordVPN

NordVPN انتخاب خوبی برای برزیل است. شبکه سرور عظیم آن شامل بیش از 5،500 سرور است و بخش اعظمی از جهان را در بر می گیرد. برزیل 26 مورد از آنها را دارد که برای دسترسی به مطالب مورد نظر شما کافی است. این سیاههها را حفظ نمی کند ، بنابراین می دانید که حریم خصوصی را جدی می گیرد و دارای بهترین امنیت در دسترس است ، با سرورهای دو هاپ که اتصال شما را دو بار رمزگذاری می کنند.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

برخی از ویژگی های NordVPN شامل پهنای باند نامحدود ، سرعت خوب و تعویض سریع سرور است. این شما را به Netflix برزیل و تورنت نیز وارد می کند. در واقع ، ما آن را به بهترین امتیاز در بهترین VPN ما برای راهنمای تورنت دادیم.

شما می توانید آن را بر روی سیستم عامل های اصلی از جمله ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید و استفاده از آن آسان است. 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است ، بنابراین می توانید قبل از عضویت آن را امتحان کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN

ExpressVPN یک ارائه دهنده عالی و یکی از بهترین VPN ها است. این سریعترین VPN است و در رده اول ایمن ترین VPN و بهترین VPN ما برای راهنماهای Netflix قرار می گیرد. این بیش از 3000 سرور در 160 کشور از جمله برزیل گسترش یافته است. 

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

علاوه بر حفظ حریم خصوصی و امنیت عالی ، ExpressVPN مشکلی برای ورود به Netflix ندارد و در بهترین VPN ما برای راهنمای پخش برنده شد. همچنین با NordVPN قابل مقایسه است ، همانطور که می توانید در مقاله ExpressVPN در مقابل NordVPN ما بخوانید.

می توانید با استفاده از مشتریانی که استفاده از آن آسان است ، حتی اگر تجربه زیادی با VPN ندارید ، می توانید از آن در سیستم عامل های اصلی استفاده کنید. شما می توانید آن را با آزمایش هفت روزه آن آزمایش کنید ، و اگر آن را دوست ندارید ، 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از VPN است که برای برزیل مناسب است. این یک سیاست حفظ حریم خصوصی و امنیت خوب و همچنین شبکه سرور بزرگی است که 60 کشور از جمله برزیل را در بر می گیرد. برای بررسی دقیق این سرویس ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

دارای سرعت مناسب و پهنای باند نامحدود است و می تواند به Netflix دسترسی پیدا کند. می توانید آن را در اکثر سیستم عامل های اصلی نصب کرده و به طور همزمان به هفت دستگاه وصل کنید که این امر به یکی از بهترین VPN ها برای چندین دستگاه تبدیل می شود. 

یک محاکمه هفت روزه در دسترس است ، بنابراین می توانید خودتان آن را آزمایش کنید و یک ضمانت 45 روزه پس انداز پول نیز وجود دارد که اگر قانع نشوید می توانید دوباره به این نتیجه برسید..

خطرات استفاده از آدرس IP برزیل

اطلاعات شخصی برزیلی ها طبق قانون محافظت نمی شوند ، بنابراین از حریم شخصی کامل برخوردار نیستند. اختلافات جاری واتس اپ باعث نگرانی در مورد حریم شخصی و سانسور می شود. در سال 2015 و 2016 ممنوعیت موقت سرویس ارائه شد ، اما به سرعت از بین رفت. از آن زمان ، تعداد زیادی بلوک برای عدم تغییر اطلاعات درخواست شده در تحقیقات جنایی وجود دارد. 

سایر تلاشهای دولت برای سانسور و حمله به حریم خصوصی شامل پیشنهادهایی است که به ارائه دهندگان خدمات اینترنتی و وب سایتهای خاص برای اعمال سانسور سیاسی نیاز دارند. همچنین می خواهد دادگاهها مجاز به اجرای بلوک در سرویس ها و وب سایت ها و اجرای قانون باشند تا آدرس های IP کاربران را بدون دستور دادگاه شناسایی کنند. 

اگر چنین پیشنهادی انجام شود ، VPN به کاربران این امکان را می دهد تا ضمن حفظ حریم خصوصی ، سانسور را دور بزنند.

افکار نهایی

امیدواریم که حالا بدانید که چگونه می توانید یک آدرس IP برزیلی دریافت کنید. این که آیا می خواهید با تلویزیون محلی به روز باشید یا به حساب بانکی خود دسترسی پیدا کنید ، یک VPN بهترین و مطمئن ترین راه حل است. نه تنها می توانید به خدمات و محتواهای برزیل دسترسی پیدا کنید بلکه از حفاظت نیز اطمینان خواهید داشت. 

هر یک از سه VPN موجود در لیست ما یک آدرس IP برزیلی به شما می دهد و مکان واقعی خود را پنهان می کند. آنها همچنین شما را به Netflix می برند. آنها محاکمات رایگان ارائه می دهند ، بنابراین می توانید خودتان آنها را آزمایش کنید و ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد ، بنابراین اگر آنها را امتحان کنید هیچ چیزی را از دست نمی دهید. 

اگر راهنمایی برای دریافت آدرس IP برزیل دارید ، آنها را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map