نحوه دریافت آدرس IP بنگلادشی در سال 2020

اگر اهل بنگلادشی هستید که در خارج از کشور زندگی می کنید و در حال مسافرت هستید ، ممکن است نتوانید محتوای سایتهایی مانند تلویزیون بنگلادش یا ATN Bangla را پخش کنید. همچنین ممکن است دسترسی به وب سایت های دولتی یا حساب های بانکی آنلاین خود را از طریق بانک آلفا ، HSBC و دیگران از دست دهید. 

این به دلیل geoblocks اتفاق می افتد. با وجود یک آدرس IP بنگلادشی ، می توانید سایت های جریان و خدمات آنلاین را باز کنید تا به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. ما می خواهیم نحوه تهیه یکی را به شما نشان دهیم.

آدرس IP مجموعه ای از ارقام است که اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی شما و دستگاهی را که از آن استفاده می کنید برای دسترسی به اینترنت است. آدرس IP خود را در بنگلادشی تغییر دهید و موقعیت مکانی شما را فریب داده و وب سایت ها و سرویس های آنلاین را فریب می دهد تا فکر کنید که از نظر جسمی در آنجا هستید.

این که آیا شما می خواهید سایت های جریان یا خدمات آنلاین را مسدود کنید ، این راهنمای نحوه دستیابی به آدرس IP برای بنگلادش از هر جای دنیا را به شما نشان می دهد..

نحوه دریافت آدرس IP بنگلادشی

دو مسیر مشترک وجود دارد که می توانید برای تغییر آدرس IP خود استفاده کنید: استفاده از پروکسی یا استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN). مهمترین مزیت استفاده از یک پروکسی برای به دست آوردن آدرس IP بنگلادشی این است که معمولاً رایگان است (بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما را بخوانید).

با این وجود ، این روش دارای چندین اشکال ، از جمله عدم امنیت است ، به این معنی که می توان ارتباط شما را به سمت شما و غیرقابل اطمینان ردیابی کرد. استفاده از VPN گزینه بهتری است. 

این کار نه تنها یک آدرس IP برای بنگلادش به شما می دهد ، بلکه اتصال شما را نیز رمزگذاری می کند تا شما را از شر شبح شدن شبکه و جرایم اینترنتی محافظت کند ، به علاوه آدرس IP واقعی خود را نیز مخفی کنید. 

VPN ها همچنین دارای ویژگی های امنیتی هستند و اطلاعات مربوط به فعالیت آنلاین شما را حفظ نمی کنند. اگر می خواهید داده های خود را در اطراف یک لایه اضافی از امنیت و حفظ حریم خصوصی بپیچید ، آنها را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می کند. در VPN در مقابل پروکسی و قطعه Tor اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ما سه توصیه VPN را از راهنمای بررسی VPN ما انتخاب کرده ایم که دارای سرورهایی در بنگلادش است و می تواند یک آدرس IP بنگلادشی از شما دریافت کند.

ExpressVPN

ExpressVPN یک انتخاب عالی برای گرفتن آدرس IP بنگلادشی است. این نه تنها بهترین VPN در اطراف ، بلکه سریعترین VPN با امنیت عالی است که می توانید بوت شوید. همچنین Netflix و سایر سرویسهای پخش را نیز قفل می کند ، به همین دلیل در صدر لیست ما برای بهترین VPN برای پخش جریان قرار می گیرد.

مجموعه ویژگی های قوی آن شامل یک سوئیچ kill ، 256 بیتی رمزگذاری AES ، تست سرعت داخلی ، چکر نشت DNS و یک ابزار تشخیصی است. همچنین به احترام به حریم خصوصی شما ، سابقه فعالیتهای آنلاین شما را حفظ نمی کند.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

می توانید ExpressVPN را در ویندوز ، macOS ، Linux ، Android و iOS نصب کنید. به علاوه ، می توانید برنامه های افزودنی را برای مرورگرهای Google Chrome ، Mozilla Firefox و Safari بارگیری کنید.

اگر مشکل نصب و یا عیب یابی دارید ، می توانید از طریق ایمیل یا چت زنده به تیم پشتیبانی مشتری آنها دسترسی پیدا کنید. یک پایگاه دانش مفید برای راهنمایی های بیشتر نیز موجود است.

اشکال اصلی ExpressVPN قیمت آن است که سالانه 99 دلار هزینه دارد. اگرچه این امر به یکی از گرانترین VPN ها تبدیل می شود ، اما خدمات عالی آن باعث می شود ارزش پول خود را بدست آورید. اگر می خواهید قبل از عضویت آن را امتحان کنید ، 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است. برای تجزیه و تحلیل عمیق تر این سرویس ، بررسی ExpressVPN ما را بررسی کنید.

HideMyAss

HideMyAss یک انتخاب خوب دیگر برای دریافت آدرس IP برای بنگلادش است. این شرکت بیش از 900 سرور دارد که 190 کشور از جمله بنگلادش را پوشش می دهد. همچنین از امنیت خوبی ، سوئیچ kill ، سرعت مناسب و پهنای باند نامحدود برخوردار است. با این حال ، این مسئله با حفظ حریم خصوصی روبرو است ، زیرا اطلاعات مربوط به فعالیت آنلاین شما را تا 30 روز نگه می دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی HideMyAss ما را بخوانید.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

قبلی

بعد

شما می توانید آن را بر روی ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید و مشتری های آن بسیار آسان است. کارکنان پشتیبانی مشتری و دوستانه آن ، از طریق ایمیل یا چت زنده ، به علاوه یک پایگاه دانش مفید برای مشکلات عیب یابی جزئی که می توانید به صورت خودتان رفع کنید ، در دسترس است..

همچنین دارای یک پنجره آزمایشی هفت روزه و 30 روز بازپرداخت است ، بنابراین می توانید ابتدا آن را امتحان کنید. با این حال ، به یاد داشته باشید که در آن دوره لغو کنید یا برای اشتراک سالانه صورتحساب شما دریافت می شود.

PureVPN

مانند دو توصیه دیگر ما ، PureVPN می تواند یک آدرس IP بنگلادشی را به شما معرفی کند. این مسئله ، همراه با این واقعیت که دارای شش سرور در بنگلادش است ، تنها دلایلی است که باعث می شود در این لیست قرار بگیرد. 

اگرچه از زمان آخرین بررسی ما پیشرفت هایی را انجام داده است ، اما در بعضی از مناطق مهم هنوز هم کوتاه نمی آید ، بنابراین توصیه نمی کنیم از آن برای فعالیت هایی با ماهیت حساس استفاده کنید. بررسی PureVPN ما را بخوانید تا دلیل آن را بدانید.

PureVPN-homepage-2018

این شبکه دارای سرور خوب بیش از 2000 سرور در 140 کشور ، سرعت مناسب و پهنای باند نامحدود است. امنیت با رمزگذاری 256 بیتی آن مناسب نیست ، به علاوه در صورت قطع اتصال شما ، سوئیچ kill نیز وجود دارد. یک خط مشی رازداری وجود دارد ، اما متناقض است ، و اطلاعات متناقضی را در مورد نگهداری از گزارش ها ارائه می دهد.

می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. پشتیبانی از طریق چت زنده نیز امکان پذیر است ، که سریع است ، اما می توانید از طریق ایمیل به آنها دسترسی پیدا کنید. 

این سرویس ممکن است ارزان تر از دو ارائه دهنده دیگر باشد ، اما شما احتمالاً نباید تصمیم خود را صرفاً بر اساس قیمت بگذارید. ضمانت بازپرداخت 31 روزه نیز موجود است ، بنابراین می توانید قبل از انجام برنامه ماهانه یا سالانه آن را امتحان کنید.

خطرات استفاده از آدرس IP بنگلادشی

خطری در استفاده از آدرس IP بنگلادشی وجود ندارد ، اما شما باید کمی روی پیش زمینه و تاریخچه استفاده از اینترنت در کشور مسواک بزنید.

مطابق گزارش سال 2019 توسط نهاد حقوق مدافع Freedom House ، آزادی اینترنت در بنگلادش تا حدودی رایگان است. شناخته شده است که دولت هر کسی را از مخالفان یا متحدینش آزار می دهد ، از جمله صدای انتقادی در رسانه ها و جامعه مدنی. ما در بهترین VPN ما در مورد بنگلادش به جزئیات بیشتری می رویم.

افکار نهایی

امیدواریم این راهنما به شما در درک نحوه دستیابی به آدرس IP بنگلادشی کمک کرده باشد. استفاده از VPN بهترین و مؤثرترین روش برای به دست آوردن یک و محافظت از ناشناس بودن آنلاین است. همچنین به شما کمک می کند تا geoblocks را دور بزنید تا بتوانید محتوا را از سرویس های جریان مانند Netflix ، Hulu ، Amazon Prime Video و دیگران تماشا کنید.

ما ExpressVPN را به دلیل تعادل امنیتی ، کارایی ، قابلیت استفاده و ویژگی های حفظ حریم خصوصی توصیه می کنیم. همچنین سرویس های جریان رسانه ای و رفع فشار را از بین می برد تا بتوانید محتوا را با کیفیت عالی چشمگیر و سریع تماشا کنید. به علاوه ، شما نیز از نظارت مداوم دولت ، جاسوسی آنلاین و سانسور عاری هستید.

اگر توصیه ای برای دریافت آدرس IP بنگلادشی دارید ، آنها را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. دوست داریم آنها را بشنویم. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me