نحوه دریافت آدرس IP نروژی در سال 2020: رفتن به اسلو

اگر یک نروژی هستید که در خارج از کشور زندگی می کنید و می خواهید محتوای Norsk را از طریق Viafree ، NRK1 یا TV 2 Sumo تماشا کنید ، با پیام های خطایی روبرو خواهید شد. این به دلیل geoblocks اتفاق می افتد. با داشتن یک آدرس IP در نروژ ، می توانید از این محدودیت ها دور شوید و سرویس های جریان محبوب از جمله Netflix را از حالت مسدود خارج کنید. در این راهنما ، ما می خواهیم نحوه دریافت آدرس IP نروژی را به شما نشان دهیم.


یک آدرس IP اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی شما و دستگاهی را که از طریق آن استفاده می کنید ، در اختیار دارد با تغییر فرض اینکه شما از نظر جسمی در آنجا هستید ، وب سایت های جریان و سایر سرویس های آنلاین را تغییر می دهد.

چگونه می توانید یک آدرس IP نروژی دریافت کنید

آسانترین راه برای تغییر آدرس IP خود به نروژی استفاده از پروکسی است. با این حال ، ما آن را توصیه نمی کنیم ، حتی اگر از بهترین پروکسی رایگان ما استفاده می کنید. این یک روش غیرقابل اعتماد است و هیچ ویژگی امنیتی برای محافظت از شما یا حتی مخفی کردن آدرس IP واقعی شما ندارد. برای اطلاعات بیشتر مقاله VPN vs. Proxy vs. Tor را بخوانید.

بهترین راه برای گرفتن آدرس IP نروژی استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است. این امر نه تنها به شما در تغییر آدرس IP کمک می کند ، بلکه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای فعالیت آنلاین خود را ارائه می دهد ، تا زمانی که یک خط مشی صفر وجود داشته باشد.

بهترین لیست بررسیهای VPN ما برای شروع کار گزینه های خوبی را ارائه می دهد ، اما موردی که انتخاب می کنید نیاز به سرورهایی در نروژ ، امنیت و سرعت مناسب به همراه پهنای باند نامحدود دارد.

ExpressVPN

ExpressVPN یکی از بهترین و سریعترین گزینه های VPN در اطراف است. این شبکه سریع ، فوق العاده ایمن است و دارای شبکه ای با بیش از 3،000 سرور از جمله گزینه های موجود در نروژ است. استفاده از آن نیز ساده است: کافی است آن را شروع کنید ، دکمه بزرگ “روشن” را در مرکز رابط آن فشار دهید و همه تنظیم شده اید. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از آن ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

یكی از نقاط قوت ExpressVPN این است كه سرویسهای جریان مانند Netflix ، iPlayer BBC ، Hulu و Amazon Prime Video را مسدود می كند. بعلاوه ، سرعتهای سریع آن ، بدون پهنای باند پرتاب و نامحدود ، آن را در صدر بهترین VPN ما برای لیست پخش قرار می دهد.

همچنین می توانید قبل از خرید آن را نیز با یک آزمایش هفت روزه و مدت بازپرداخت 30 روزه امتحان کنید. در صورت نیاز به کمک ، پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده یا ایمیل امکان پذیر است. 

NordVPN

NordVPN یک شبکه سرور بزرگتر با بیش از 5000 سرور در 60 کشور جهان دارد. این مسئله تعداد سرورهای بالا در نروژ را که 74 سرور دارد ، توضیح می دهد ، بنابراین برای گرفتن یک آدرس IP نروژی گزینه ای عالی است.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

گفته می شود ، NordVPN برای برنامه های خاص مانند torrenting بسیار بهتر است ، ضرب و شتم ExpressVPN برای گرفتن بهترین امتیاز در بهترین VPN های ما برای راهنمای تورنت. سرعت های آن سریع است ، هرچند هنگام اتصال در مسافت های طولانی متناقض است ، اما این کار را با زمان های سریع تغییر سرور خود جبران می کند. همچنین دارای پهنای باند نامحدود است و خدمات جریان را از حالت انسداد خارج می کند.

این دستگاه دارای ویژگی های امنیتی ، از جمله رمزگذاری 256 بیتی AES ، سرورهای دو هاپ ، حفاظت نشت DNS و سوئیچ kill است. یک سیاست سختگیرانه صفر در کار است و از حریم خصوصی شما محافظت می کند. برای یک لیست کامل از ویژگی های آن ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از گزینه های خوب برای دریافت آدرس IP نروژی است. این مرکز بیش از 4 هزار و 900 سرور با 30 مکان در نروژ دارد ، بنابراین می توانید به خارج از کشور به محتوا دسترسی داشته باشید. امنیت با ویژگی هایی مانند سوییچ kill و محافظت در برابر نشت DNS و یک خط مشی دقیق صفر در ارتباط است تا اطلاعات شما خصوصی بمانند. برای بررسی دقیق این سرویس ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

مانند NordVPN ، ممکن است با مسافت های طولانی با سرعت کمی مقابله کند ، و دارای سرورهای مخصوص torrenting و streaming است. می توانید از آن در Windows ، macOS ، Android ، iOS یا به عنوان افزونه در مرورگر Chrome استفاده کنید. 

این رابط کاربری ساده و دوباره طراحی شده باعث می شود مکانهای لازم برای رفتن آسان شود. همچنین می توانید از آن به طور همزمان در حداکثر هفت دستگاه استفاده کنید ، این باعث می شود آن را به یکی از بهترین VPN ما برای چندین دستگاه تبدیل کنید. همچنین ارزان است و می توانید با 45 روز ضمانت بازگشت پول آن را امتحان کنید.

خطرات استفاده از آدرس IP نروژی

ساکنین نروژی از دسترسی اینترنت بی وقفه برخوردار هستند ، زیرا هیچ گونه سرکوبی در فیلترهای وب و آزادی محتوا وجود ندارد. در حقیقت ، نروژ در کنار آرمانهای بزرگتر خود در زمینه آزادی بیان و لیبرالیسم ، زیرزمینی برای حقوق بشر در سراسر جهان محسوب می شود.

Freedom House آن را بعنوان “یکی از قوی ترین دموکراسی ها” در جهان توصیف می کند ، زیرا سانسور اینترنتی کم است. با این وجود دو استثنا وجود دارد: هرزه نگاری کودک و تورنت.

قابل درک است ، ISP های نروژی وب سایتهایی را که به دلیل میزبانی پورنو کودک از طریق فیلترهای DNS معروف هستند مسدود می کنند. با این حال ، torrent هنوز یک مشکل در کشور است و طبق قوانین آن مجاز نیست.

در یکی از شدیدترین حکم های این کشور ، یک قاضی صاحب Norskifilm.net را 250،000 کرون نروژی (حدود 25،000 دلار) جریمه کرد برای تهیه فیلم هایی که از The Pirate Bay و سایر سایت های بارگیری گرفته شده است. بسیاری از عناوین در راه سایت قبل از انتشار منطقه ای خود در نروژ در دسترس بودند.

دادخواست كلاسی كه توسط استودیوهای دیزنی ، وارنر و یونیورسال علیه متهم آن زمان 20 ساله ارائه شده بود ، وی را به اتهام نقض حق نسخه برداری مربوط به بیش از 1200 قسمت تلویزیونی و فیلم متهم كرد. 

براساس نظرسنجی که بارگیری های غیرقانونی از طریق تورنت در نروژ “عملاً از بین رفته است ، اقدامات ضد دزدی دریایی نروژ ثمره زیادی به بار آورد..

اگر می خواهید به دنیای دیجیتال بدون محدودیت نروژ سفر کنید ، برای دریافت یک آدرس IP نروژ و دسترسی به تمام مطالب مورد نظر خود نیاز به یک VPN دارید. 

برای دسترسی به خدمات بانکی مانند Cresco ، Sbanken و Pareto ممکن است نیازی به یک آدرس IP نروژی نداشته باشید. با این حال ، اگر آنها تعیین كنند كه سعی دارید از خارج از نروژ به حساب خود دسترسی داشته باشید ، شاید لازم باشد كه به برخی سؤالات امنیتی اضافی پاسخ دهید. 

افکار نهایی

امیدواریم اکنون بدانید که چگونه می توانید یک آدرس IP نروژی دریافت کنید. این کار دشوار نیست ، به خصوص اگر از VPN استفاده می کنید. شما از امنیت ، سرعت خوب ، پهنای باند نامحدود و دسترسی به سرویسهای استریم مانند Netflix و دیگران اطمینان دارید.

ExpressVPN به دلیل عملکرد عالی و امنیت عالی ، توصیه برتر ما است. NordVPN و CyberGhost نیز گزینه های جامد با سرعت مناسب و امنیت مناسب هستند.

اکنون که می دانید چگونه یک آدرس IP برای نروژ دریافت کنید ، برای توصیه های بیشتر در مورد ایمن ماندن در اینترنت ، از کتابخانه VPN یا بایگانی امنیت آنلاین ما دیدن کنید.. 

اگر تجربه دریافت آدرس IP نروژی را دارید ، ما دوست داریم توصیه های شما را بشنویم. آنها را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید. مثل همیشه از خواندن شما متشکرم. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map