نحوه دریافت آدرس IP ترکیه در سال 2020: نفوذ به استانبول

اگر از ترکیه نقل مکان کرده اید یا در حال مسافرت هستید ، می توانید متوجه شوید که نمی توانید به محتوای آنلاین که قبلاً استفاده کرده اید دسترسی پیدا کنید. برخی از وب سایت ها و خدمات آنلاین محدود به کشورهای خاص هستند. اگر در آن کشور نیستید ، با یک پیام خطا مورد استقبال قرار می گیرید. اگرچه می توانید با دریافت یک آدرس IP ترکی ، آن را به راحتی از بین ببرید.


آدرس IP شما مانند برچسب ID مجازی است و به وب سایت ها و سرویس های آنلاین که بازدید می کنید در کجای آن هستید می گویید. در بعضی موارد ، محتوا فقط متناسب با کشوری که در آن قرار دارید تغییر کرده است. برای مثال ، ممکن است این زبان تغییر کند. در موارد دیگر ، مشاهده آن در هر کشور دیگر مسدود شده است. که به آن geoblocking گفته می شود.

به عنوان مثال ، غول جریان Netflix در اکثر کشورها موجود است ، اما این کتابخانه در هر یک متفاوت است. برخی از نمایش ها فقط در یک یا دو کشور موجود هستند ، بنابراین می توانید در صورت حضور در آن مکانها ، آنها را مشاهده کنید ، همانطور که می توانید در مورد ما در مورد ممنوعیت Netflix VPN بخوانید. 

محدودیت های مجوز در برخی موارد مقصر است. دلایل دیگر مربوط به زبان و فرهنگ نمایش است. در هر صورت ، اگر می خواهید به نسخه ترکی Netflix دسترسی پیدا کنید ، به یک آدرس IP ترکی نیاز دارید. اگر Netflix همان چیزی است که شما می خواهید ، به بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای Netflix نیز نگاهی بیندازید.

شاید شما نمایشهای ترکی مورد علاقه خود مانند Cukur را از دست ندهید ، یا می خواهید PuhuTV یا BluTV را مرور کنید. هنگامی که آدرس IP خود را به یکی در ترکیه تغییر دهید ، می توانید آنها را تماشا کنید.

یکی دیگر از دلایلی که ممکن است شما به یک آدرس IP ترکی نیاز داشته باشید ، ورود به اینترنت به حساب بانکی است. بسیاری از بانک ها یا سایر خدمات مالی به مشتریان اجازه نمی دهند از هرجای دیگری به غیر از کشور خود وارد سیستم شوند. این یک درد است ، اما یک ویژگی امنیتی است که به مبارزه با کلاهبرداری کمک می کند. آدرس IP خود را تغییر دهید و به شما دسترسی خواهد یافت.

نحوه دریافت یک آدرس IP ترکی

تغییر آدرس IP شما ساده است. چند روش وجود دارد که می توانید آن را انجام دهید. یک راه با پروکسی وجود دارد ، اما ما آن را توصیه نمی کنیم. پراکسی ها همیشه کار نمی کنند ، و حتی بهترین پروکسی های رایگان برای محافظت از جرایم سایبری امنیت و امنیت کمی ارائه نمی دهند. به علاوه ، آدرس IP شما پنهان نیست ، بنابراین می تواند برای شما قابل ردیابی باشد. می توانید با خواندن VPN در مقابل پروکسی و راهنمای تور اطلاعات بیشتری کسب کنید.

راه دیگر برای به دست آوردن یک آدرس IP ترکی و روشی که ما توصیه می کنیم استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است. آنها از ویژگی های امنیتی مانند امنیت بارگیری شده اند و VPN شما را از دستگاه های snoopers پنهان می کنند. به عنوان یک جایزه ، بیشتر سرویس های VPN یک خط مشی رازداری دارند که در آن می گویند اطلاعات را حفظ نمی کند. این بدان معناست که هیچ سابقه ای از فعالیت آنلاین شما وجود ندارد.

شما فقط می توانید VPN را از بررسیهای VPN ما انتخاب کنید ، اما باید اطمینان حاصل کنید که موردی را انتخاب کنید که برای ترکیه مناسب باشد. اگر سرور در کشور نداشته باشد ، نمی توانید یک آدرس IP ترکی دریافت کنید. 

اگر بعد از Netflix هستید ، باید بررسی کنید که آیا ارائه دهنده می تواند از سیستم تشخیص هوشمند VPN دور بزند یا خیر. فقط تعداد معدودی قادر به انجام این کار با اطمینان هستند. قطعه ما در مورد خطای پروکسی Netflix به جزئیات بیشتری می رود.

ExpressVPN

ExpressVPN انتخاب خوبی برای دریافت یک آدرس IP ترکی است. این شبکه سرور بزرگی دارد و شامل حضور در ترکیه می شود. شما از امنیت عالی آن محافظت خواهید شد و فعالیت های آنلاین به دلیل خط مشی عدم ثبت آن مخفی نگه داشته می شوند. اگر می خواهید جریان دهید ، خوشحال می شوید که پهنای باند و سرعت نامحدود آن را به بهترین VPN برای پخش جریانی تبدیل می کند.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

شما می توانید مشتری های کاربر پسند آن را در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید. این قابل پیش بینی است ، اما همچنین گزینه خوبی برای مبتدیان است زیرا در اصل از جعبه خارج کار می کند. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، به این معنی که می توانید ابتدا آن را امتحان کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

NordVPN

یکی دیگر از گزینه های خوب برای گرفتن آدرس IP در ترکیه ، NordVPN است. این شرکت بیش از 5000 سرور در سراسر جهان و 18 نفر در ترکیه دارد. برخی از بهترین امنیت در بازار و سیاست عدم ورود به سیستم است. سرعت آن خوب است اما هنگام اتصال به سرورهای دوردست می تواند کند شود. درپوش پهنای باند وجود ندارد ، و ورود به سرویس های پخش جریان فوق العاده است. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

کلاینت هایی با کاربرد آسان برای ویندوز ، macOS ، Android و iOS وجود دارد. قبل از خرید نیز می توانید با دوره بازپرداخت 30 روزه امتحان کنید. برای نگاه بهتر به سرویس ، بررسی NordVPN ما را بررسی کنید.

تورگارد

TorGuard یکی دیگر از گزینه های مناسب برای فریب دادن موقعیت مکانی شما به عنوان ترکیه است. این شبکه بیش از 3000 سرور از جمله برخی در ترکیه دارد. از امنیت خوبی برخوردار است که می تواند سفارشی سازی شود و یک سیاست سختگیرانه برای عدم ورود به سیستم است. سرعت آن سریع است ، اما می تواند در مسافت های طولانی و یا امنیت بیشتر از آن کند شود.

TorGuard-Slider1

TorGuard-Slider2

TorGuard-Slider3

TorGuard-Slider4

TorGuard-Slider5

قبلی

بعد

پهنای باند نامحدودی دارد ، اما نمی تواند وارد Netflix شود مگر اینکه یک آدرس IP اختصاصی بخرید. آنها اساساً توسط کشورها فروخته می شوند ، و شما قادر خواهید بود به یکی از سرویس های جریان مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. 

می توانید از TorGuard در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. استفاده از آن آسان است ، اما راه اندازی تلفن همراه می تواند یک درد باشد. دارای هفت روز ضمانت برگشت پول است ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که از آن خوشتان آمده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهنده ، به بررسی TorGuard ما نگاهی بیندازید.

خطرات استفاده از آدرس IP ترکیه

فقط تغییر آدرس IP شما خطری ندارد ، اما مواردی وجود دارد که باید قبل از اتصال به یک سرور ترک بدانید. قوانین هر کشور متفاوت است ، و آنچه ممکن است در کشور فعلی شما خوب باشد می تواند شما را در یک مشکل دیگر در کشور دیگر قرار دهد. 

بسیاری از دولت ها مشغول نظارت آنلاین هستند و ترکیه نیز از این قاعده مستثنی نیست. از زمان تلاش کودتا در سال 2016 ، هزاران حساب رسانه های اجتماعی کنترل شده است. ایمیل های فاش شده نشان داد كه اداره كل امنیت 600000 دلار به شركت نرم افزاری نظارتی Hacking Team پرداخت كرده است. 

مقامات همچنین می توانند به داده های ارتباطات بدون حکم دادگاه دسترسی پیدا کنند ، همانطور که می توانید در بهترین VPN ما در مورد ترکیه بخوانید. وب سایت های تورنت ممکن است مسدود شود ، اما قانون حق چاپ برای کسانی که محتوای دارای حق چاپ را به اشتراک می گذارند ، بیشتر در نظر گرفته شده است. به علاوه ، دولت برخی از VPN ها را ممنوع کرده و بسیاری از وب سایت ها مسدود شده اند.

مقولات خاصی از گفتار ، مانند بدنام کردن ، می توانند با مجازات های جریمه ، حبس یا هر دو مجازات شوند ، بنابراین باید مراقب آنچه که به صورت آنلاین ارسال می کنید باشید. 

جرایم سایبری خطر دیگری است که باید در نظر بگیرید. مهم نیست که کجا هستید ، شما هیچ وقت نمی دانید خطرات WiFi عمومی در کمین است. هکرها ، باج افزارها و سایر خطرات می توانند منتظر بمانند تا کاربر ناامن بعدی برای صعود خود اقدام کند. گزارش ها حاکی است که تجاوزهای سایبری همچنان رخ می دهد. بهترین شرط شما این است که با یک VPN و یک آنتی ویروس مطمئن شوید.

افکار نهایی

ما امیدواریم که ما به شما کمک کرده ایم که چگونه ایمن یک آدرس IP ترکی را درک کنید. امن ترین راه برای انجام این کار با VPN است زیرا شما را محافظت می کند و هویت واقعی شما را پنهان می کند. 

تمام توصیه های ما به شما نیاز شما را می بخشد ، اما ExpressVPN به دلیل ویژگی های عالی امنیتی ، حریم خصوصی و جریان عالی بهترین گزینه است. بعلاوه ، با 30 روز ضمانت بازگشت پول ، چیزی برای از دست دادن ندارید. 

اگر تجربه دریافت یک آدرس IP ترکی را دارید ، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. ما دوست داریم در مورد آن بشنویم. برای سایر مقالاتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد ، از کتابخانه VPN ما نیز بازدید کنید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map