نحوه دریافت آدرس IP یونانی در سال 2020: از آتن تا تسالونیکی

محدودیت های منطقه ای می تواند یک درد در گردن باشد. اگر خارج از یونان نیستید ، این احتمال وجود دارد که از محتوا که به طور معمول به آنها دسترسی دارید مسدود شده باشید. تنها راه برای دستیابی به geoblocks گذشته ، تغییر آدرس IP خود به یکی از کشورهایی که محتوا در آن میزبانی می شود ، اساساً این است که شما در آنجا هستید. در این مقاله ، ما می خواهیم نحوه دریافت آدرس IP یونانی را به شما نشان دهیم.


آدرس های IP مانند برچسب شناسه آنلاین هستند. آنها اطلاعاتی در مورد اتصال شما ، مانند مکان شما دارند. وقتی سعی می کنید به چیزی محدود شوید که به یک کشور خاص محدود شده باشد ، نمی توانید آن را مشاهده کنید مگر اینکه در آنجا باشید. اینجاست که تغییر آدرس IP شما وارد می شود.

اگر نیاز به ورود به حساب های مالی یا تجاری خود داشته باشید ، ممکن است از دسترسی منع شوید. این ایده آل نیست ، اما دلیل آن امنیت است. این خطر تقلب و سایر خطرات را کاهش می دهد. اگر خود را در آن شرایط پیدا کنید ، پس از تغییر آدرس IP خود ، می توانید مانند حالت عادی وارد شوید.

شاید شما فقط بخواهید تلویزیون محلی مانند تلویزیون Cosmote یا یک کانال خبری را تماشا کنید. شاید شما نمایش مورد علاقه خود را در نسخه یونانی Netflix از دست ندهید. هر چه که باشد ، برای دسترسی به آنها به یک آدرس IP یونانی نیاز دارید.

گرچه geoblocks آزار دهنده است ، دلیل آنها وجود دارد. برنامه ها باید در هر کشوری که نمایش داده می شود مجوز بگیرند. جایی که این نمایش در دسترس است بستگی به جنبه هایی مانند زبان آن و میزان تقاضا برای آن دارد. کتابخانه Netflix در هر کشور متفاوت است و ایالات متحده آمریکا بزرگترین آن را دارد. در مورد ما در مورد ممنوعیت Netflix بیشتر بخوانید.

بهترین مقاله VPN ما برای Netflix توصیه هایی را برای این سیستم عامل ارائه داده است.

نحوه دریافت یک آدرس IP یونانی

برای دریافت آدرس IP مورد نظر شما چند روش وجود دارد. اولین استفاده از پروکسی است (بهترین توصیه های راهنمای پروکسی رایگان ما را بخوانید). این احتمالاً ساده ترین راه است ، اما این بهترین راه نیست. اگر از یکی استفاده می کنید ، به دلیل اینکه امنیت ارائه نمی دهند ، محافظت نشده باقی خواهید ماند. آدرس IP شما نیز در معرض نمایش قرار می گیرد ، بنابراین می تواند به شما ردیابی شود. اگر پروکسی حتی کار کند. برای اطلاعات بیشتر VPN در مقابل پروکسی و قطعه Tor را بخوانید.

یک شبکه خصوصی مجازی مطمئن ترین روش برای تغییر آدرس IP شما است. آنها از امنیت خوبی برخوردار هستند ، مطمئن شوید که از روبروها پنهان شده اید و فعالیت های خود را مخفی نگه دارید. در بهترین بررسی های VPN ما گزینه های بسیار خوبی وجود دارد ، اما برخی از آنها برای یونان بهتر از سایرین هستند.

مهم است که اطمینان حاصل کنید که ارائه دهنده سرورهای یونان دارد. بدون آنها ، شما در همان موقعیت گیر خواهید کرد. اگر جریان در لیست کارهای خود قرار دارد ، به یکی از آنها نیاز دارید که بتواند به خدمات مورد نظر خود وارد شود. Netflix دارای یک آشکارساز VPN مشکل است که فقط چند VPN می توانند از بین بروند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله ما در مورد خطای پروکسی Netflix نگاهی بیندازید.

CyberGhost

CyberGhost انتخاب خوبی برای دریافت یک آدرس IP یونانی است. این سرویس دهنده سرورهای زیادی در سراسر جهان دارد که 12 مورد از آنها در یونان هستند. امنیت آن خوب است و سیاست محکم و بدون ورود به سیستم دارد. دارای سرعت سریعی با پهنای باند نامحدود است. اگر می خواهید جریان داشته باشید ، نباید مشکلی برای ورود به سرویس های مورد نظر خود ، از جمله Netflix داشته باشید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

این قابل استفاده در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS است و می توانید همزمان به هفت دستگاه وصل شوید. در واقع ، این در رده دوم راهنمای بهترین VPN ما برای راهنمای دستگاه های مختلف قرار گرفت. یک کارآزمایی هفت روزه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید ، همچنین از ضمانت برگشت پول است. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی کامل CyberGhost را بررسی کنید.

NordVPN

ما همچنین NordVPN را برای گرفتن آدرس IP یونانی توصیه می کنیم زیرا شش سرور در آنجا دارد. امنیت آن از بهترین مواردی است که تحت پوشش یک سیاست سختگیرانه در مورد عدم ورود به سیستم قرار خواهید گرفت. دارای سرعت مناسب و پهنای باند نامحدود است و می تواند به اکثر سرویسهای پخش از جمله Netflix وارد شود.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

مشتری ها برای اکثر سیستم عامل های محبوب بسیار آسان و قابل استفاده هستند. همچنین به شما امکان می دهد تا حداکثر شش دستگاه به طور همزمان متصل شوید. این پنجره بازپرداخت 30 روزه است ، بنابراین باید در صورت مناسب بودن بتوانید کار کنید. بررسی NordVPN ما در مورد جزئیات بیشتر درباره خدمات می باشد.

ExpressVPN

ExpressVPN گزینه خوب دیگری است. این شبکه سرور بزرگی دارد که شامل سرورهای یونان است. امنیت آن بسیار عالی است و از حریم خصوصی شما تقدیر می شود. بعلاوه ، زیرا سریعترین VPN است ، پهنای باند نامحدود دارد و به خدمات استریم جابجا می شود ، در مقایسه با پخش جریان ، رتبه برتر در بهترین VPN ما را بدست آورد.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این سیستم عامل بر روی همه سیستم عامل های اصلی کار می کند و مراجعان بسیار ساده هستند و در صورتی که تجربه زیادی با استفاده از VPN ندارید ، استفاده از آن بسیار مناسب است. شما با 30 روز ضمانت بازگشت پول ، چیزی برای از دست دادن ندارید. برای ظاهر بهتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

خطرات استفاده از یک آدرس IP یونانی

بسیاری از کشورها اعمال نظارت دارند و قوانین تهاجمی برای حفظ حریم خصوصی دارند. اگرچه خطرات زیادی در استفاده از آدرس IP یونانی وجود ندارد ، این ایده خوبی است که قبل از انجام اطلاعات درباره این کشور اطلاعاتی را به دست آورید.

قانون اساسی یونان آزادی بیان را فراهم می کند اما قوانین دیگر مجازات های تبعیض آمیز ، نفرت و خشونت علیه افراد یک نژاد خاص و قومی را مجازات می کند.

هر چیزی که برای رئیس جمهور یا دین توهین به نظر می رسد ، می تواند منجر به مجازات کیفری نیز شود. افترا را می توان با مجازات زندان و جریمه شدن براساس قانون مجازات مجازات کرد ، بنابراین مراقب باشید که به صورت آنلاین ارسال می کنید. بهترین VPN ما برای یونان اطلاعات بیشتری در مورد این کشور دارد.

ارتباطات آنلاین در یونان محافظت نمی شود ، به این معنی که مقامات می توانند آنها را تحت نظارت قانونی قرار دهند. احتمالاً متوجه نخواهید شد که اتفاق می افتد ، اما اگر از VPN استفاده می کنید ، از آن مخفی می شوید. بعلاوه ، اتصالات WiFi عمومی ایمن نیست ، بنابراین می توانید بدون امنیت خوب و یکی از بهترین آنتی ویروس های ما ، قربانی جرایم سایبری شوید..

افکار نهایی

امیدواریم که شما این مقاله را مفید بدانید و حالا بدانید که چگونه می توانید یک آدرس IP یونانی دریافت کنید. VPN امن ترین راه برای انجام این کار است زیرا امنیت و حریم خصوصی خوبی را ارائه می دهد.

همه گزینه های ما آنچه شما نیاز دارید را به شما منتقل می کنند ، اما CyberGhost دارای 12 سرور در یونان است. می توانید آن را با آزمایش هفت روزه که در دسترس است امتحان کنید و در صورت نیاز به زمان بیشتر ، یک ضمانت بازپرداخت 45 روزه وجود دارد.

اگر می خواهید اطلاعات مربوط به نحوه دستیابی به آدرس IP یونانی را داشته باشید ، در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ما برای پیشنهادات باز هستیم ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map