نحوه دریافت آدرس IP مراکش در سال 2020

اگر سعی می کنید با برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود در Al Aoula همگام باشید و یا از خارج از مراکش به حساب بانکی مراکش دسترسی پیدا کنید ، به احتمال زیاد با محدودیت های دسترسی روبرو خواهید شد یا در geoblocks روبرو خواهید شد. در این مقاله ، ما به شما می گوییم چگونه یک آدرس IP مراکش را تهیه کنید تا بتوانید دسترسی پیدا کنید.


این که آیا برای کار یا تعطیلات به خارج از مراکش سفر می کنید ، ممکن است دریابید که برخی از سرویسهای آنلاین که استفاده می کنید غیرقابل دسترسی هستند زیرا محدود به آن کشور هستند.

آدرس IP شما موقعیت مکانی شما و دستگاهی را که هنگام آنلاین استفاده می کنید نشان می دهد. وب سایت های دولتی و مالی ، سیستم عامل های جریان و سایر خدمات آنلاین از آن استفاده می کنند تا محتواهایی را که می توانید تعیین کنید و بر اساس جایی که در آن هستید نمی توانید دسترسی داشته باشید. بدون آدرس IP مراکش ، اگر می خواهید به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید ، یک پیام خطایی دریافت خواهید کرد.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید به حساب بانکی خود به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید و در خارج از مراکش هستید ، احتمالاً قفل می شوید تا از انجام هرگونه معامله جلوگیری کنید. بانکها این کار را برای مبارزه با کلاهبرداری انجام می دهند ، اما اگر آدرس IP خود را تغییر دهید ، می توانید وارد حساب خود شوید و به حساب کاربری خود دسترسی پیدا کنید.

نمونه دیگر خدمات آنلاین با geoblocking Netflix است. جریان گسترده رسانه ها در بیش از 190 کشور جهان موجود است که هر کدام کتابخانه محتوای خود را دارند. برخی از برنامه ها در همه جا موجود هستند ، اما برخی دیگر به دلیل تفاوت های زبان یا فرهنگ برای مخاطبان جهانی مناسب نیستند و ممکن است منحصر به یک کشور باشند.

Netflix برای رعایت محدودیت های صدور مجوز ارضی و اصطلاحات قوانین حق چاپ ، این کار را انجام می دهد. در مورد نحوه ضرب و شتم راهنمای منع Netflix VPN می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید. اگر می خواهید فیلم ها یا برنامه های تلویزیونی را در Netflix مراکش تماشا کنید ، برای دور زدن این محدودیت ها به یک آدرس IP مراکش نیاز دارید..

اگر می خواهید از سانسور دولت بر روی اینترنت دور شوید یا به خدمات دولتی دسترسی داشته باشید به صورت آنلاین ، از مراکش به یک آدرس IP نیاز خواهید داشت..

نحوه دستیابی به آدرس IP مراکش

چند راه ساده برای دریافت آدرس IP مراکش وجود دارد. ساده ترین استفاده از پروکسی است ، اما این یک ایده بد است. حتی بهترین پروکسی های رایگان از شما محافظت نمی کنند ، زیرا امنیت ندارند ، که آدرس IP شما را در معرض دید شما قرار می دهد ، به این معنی که می تواند به شما ردیابی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر VPN در مقابل پروکسی و مقایسه Tor را بخوانید.

توصیه می کنیم با استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی ، یک آدرس IP مراکش دریافت کنید. استفاده از آنها بسیار آسان است و دارای ویژگی هایی است ، مانند امنیت خوبی که فعالیت های آنلاین شما را خصوصی نگه می دارد و آدرس IP واقعی شما را پنهان می کند. 

فقط می توانید از بهترین راهنمای VPN ما VPN دریافت کنید ، اما باید مطمئن شوید که این یک آدرس IP مراکش را به شما می دهد. ارائه دهنده باید در مراکش سرور داشته باشد یا شما قادر به دریافت آدرس IP در آنجا نباشید.

اگر Netflix همان چیزی است که شما پس از آن هستید ، به دنبال ارائه دهنده ای باشید که بتواند فیلترهای هوشمند VPN هوشمند این سرویس را دور بزند. کمتر کسی می تواند این کار را با اطمینان انجام دهد (برای اطلاعات بیشتر در مورد آن خطای پراکسی Netflix را بخوانید). بهترین راهنمای VPN ما برای Netflix پنج گزینه از گزینه های مورد علاقه ما را ذکر می کند ، اما ما می خواهیم به شما سه دسترسی به مراکش بدهیم و امنیت و سرعت را ارائه دهیم.

HideMyAss

HideMyAss شما را قادر می سازد آدرس IP مراکش را دریافت کنید. شبکه سرور گسترده آن 190 کشور را در بر می گیرد و شامل دو سرور در مراکش است. از امنیت خوبی برخوردار است ، با رمزگذاری AES 256 بیتی ، سوئیچ داخلی قاتل و یک سیاست محرمانه محرمانه. این گفته می شود ، مدارک اتصال و قطع اتصال تا 30 روز ادامه می یابد ، که خوب نیست ، به خصوص اگر مورد نیاز مقامات باشد.

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

قبلی

بعد

سرعت آن در بیشتر فعالیت ها خوب است. در پهنای باند محدودیتی وجود ندارد و می تواند به اکثر سرویس های پخش کننده دسترسی پیدا کند. 

شما می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS استفاده کنید و به طور همزمان اجازه می دهد تا پنج دستگاه متصل شود. یک آزمایش هفت روزه برای آزمایش آن و همچنین 30 روز ضمانت برگشت پول در دسترس است. بررسی HideMyAss ما اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس دارد.

مرا پنهان کن

انتخاب خوب دیگر برای دریافت آدرس IP مراکش Hide.me است. این کشور دارای یک توزیع فرعی از مکان سرور است ، اما خوشبختانه ، مراکش را شامل می شود. VPN با ویژگی های سرعتی دارای سرعت مناسب و معقولی است و سوئیچ کشتار ، تونل سازی اسپلیت و امنیت عالی را ارائه می دهد. 

hideme-review-رابط

hideme-review-server-list

hideme-review-fallback

hideme-review-custom-scripts

hideme-review-setup-guides

قبلی

بعد

Hide.me برای هر سیستم عامل اصلی شامل Windows ، macOS ، Android و iOS و همچنین برنامه های افزودنی مرورگر برای Mozilla Firefox و Google Chrome مشتری دارد. همچنین می توانید آن را به صورت دستی در ویندوز فون ، بلک بری و نسخه های چندگانه لینوکس از جمله اوبونتو و فدورا نصب کنید. در بررسی Hide.me به خدمات خود نگاهی بیندازید.

PureVPN

اگر این سه سرور آن در مراکش نبود ، PureVPN در اینجا ذکر نمی کند. اگر فعالیت های آنلاین شما حساس نیستند و به سرورها احتیاج دارید ، انتخاب مناسبی برای فریب دادن موقعیت مکانی شما است. امنیت آن بسیار خوب است ، مادامی که رمزگذاری را روی AES 256 بیتی تنظیم کنید ، و دارای سوئیچ kill باشد. 

PureVPN-homepage-2018

یک خط مشی رازداری وجود دارد ، اما کاملاً متناقض است و وقتی می گوید که اطلاعات را حفظ نمی کند ، متناقض است.. 

می توانید آن را در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید. همچنین افزونه های مرورگر Chrome و Firefox را ارائه می دهد و می توانید همزمان از پنج دستگاه از آن استفاده کنید. بر خلاف بیشتر خدمات VPN ، PureVPN از آفریقا غفلت نمی کند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن در بررسی PureVPN ما بخوانید.

خطرات استفاده از آدرس IP مراکش

مراکش بیش از 33 میلیون نفر را در خود جای داده و کشوری در حال توسعه است که دارای خورشید و مکانهای توریستی خوبی برای بازدید است. متأسفانه ، در مورد وضعیت اینترنت در کشور نیز نمی توان همین حرف را زد.

هیچ تغییری در تغییر آدرس IP شما وجود ندارد ، اما خوب است که قوانینی را در هر کشوری که در آن از سرور استفاده می کنید بدانید زیرا آنچه که ممکن است در یک قابل قبول باشد می تواند شما را در کشور دیگری دچار مشکل کند..

پس از بهار عربی در فوریه 2011 ، دولت مراکش قوانین سخت اینترنت را تصویب کرد که منجر به مسدود شدن فشار و محتوا شد. سرویس های اینترنتی مانند Google ، YouTube و Skype نیز مسدود شدند. این کشور همچنین هرکسی را که آن قوانین را نقض کند سد می کند ، سانسور می کند یا دستگیر می کند.

اگر در مراکش زندگی کرده اید یا زمان قابل توجهی را در آنجا گذرانده اید ، احتمالاً متوجه شده اید که دسترسی به اینترنت می تواند مشکل و لکه دار باشد. به نظر می رسد وب سایت های محبوب و شبکه های رسانه های اجتماعی به طور مرتب آفلاین می شوند ، که ارائه دهنده اصلی خدمات اینترنتی مراکش مقصر تکنیک های فنی است.

بسیاری از دولت ها مشغول نظارت آنلاین هستند و مراکش نیز از این قاعده مستثنی نیست. در بسیاری از موارد غیرنظامیان و خبرنگاران به دلیل اقدامات ناچیز مجازات شده اند ، از جمله ارائه پادشاه یا خانواده به روشی که آنها “نامناسب” می دانند.

مراکشی ها نیز به همراه داده های ذخیره شده در دستگاه های خود و یا به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان خود ، باید در مورد جرایم سایبری نگران باشند. WiFi عمومی همچنین برای سوءاستفاده ها و آسیب پذیری هایی که می توانند به حریم خصوصی یا داده های کاربران آسیب برساند ، باز است.

با چنین سانسور خشن اینترنت ، نظارت دولت و سرعت زیاد ، بهترین شرط شما این است که با VPN ایمن باشید.

افکار نهایی

امیدواریم که این راهنمای مفید را پیدا کرده باشید و حالا بدانید که چگونه یک آدرس IP مراکش را تهیه کنید. VPN امن ترین و موثرترین روش برای انجام این کار است. از حریم خصوصی و داده های شما محافظت می کند ، شما را از نظارت مداوم و سانسور آزاد می کند و سرویس های پخش رسانه ای را مسدود می کند.

ما دوست داریم تجربه و توصیه های شما را برای دریافت یک آدرس IP مراکش بشنویم. آنها را در بخش نظرات به اشتراک بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map