نحوه دستیابی به آدرس IP شیلی در سال 2020: چرخش توسط سانتیاگو

اگر در تعطیلات یا شغلی به خارج از شیلی سفر می کنید ، ممکن است بخواهید به اینترنت متصل شوید تا به خدمات بانکی و جریان آنلاین که در خانه از آنها استفاده می کنید ، مانند کانال 13 یا Netflix ، دسترسی پیدا کنید. با این وجود به دلیل Geoblocks ، شما نمی توانید به آن سرویس ها بدون آدرس IP شیلی دسترسی پیدا کنید. ما می خواهیم نحوه تهیه یکی را به شما نشان دهیم.


آدرس IP مجموعه ای از اعداد و اعشار تصادفی است که هر زمان که به اینترنت وصل شوید ، دریافت می کنید. این شامل اطلاعاتی است که دستگاه و مکان شما را مشخص می کند. به دلیل محدودیت های آدرس IP و مجوز ، اگر می خواهید آن را از خارج از کشور مشاهده کنید ، به محتوای محدود شده در شیلی دسترسی نخواهید داشت.

کانال 13 ، یک کانال تلویزیونی آزاد هوای شیلی ، گزینه های برنامه نویسی زیادی را در پلت فرم آنلاین خود ارائه می دهد ، اما از نظر جغرافیایی محدود است. Netflix شیلی به دلیل مجوز ارضی محدودیت های مشابهی دارد ، بنابراین بدون داشتن آدرس IP شیلی ، نمی توانید Cado con hijos یا تلنگرهای مورد علاقه خود را تماشا کنید. در مورد نحوه ضرب و شتم مقاله ممنوعیت Netflix VPN بیشتر بخوانید.

می توانید موقعیت مکانی خود را با دریافت آدرس IP شیلی برای فریب وب سایت ها یا خدمات آنلاین در ارائه مطالب به محض اینکه در حال مرور یا جریان از شیلی هستید ، فریب دهید..

نحوه دریافت آدرس IP شیلی

یک آدرس IP شیلی علاوه بر اینکه می توانید سرویس های جریان را مسدود کنید ، به حساب های بانکی دسترسی پیدا کنید یا در هنگام خرید آنلاین معاملات بهتر را انجام دهید ، ناشناس بودن آن را به شما می دهد. اگر نگران سانسور دولت هستید ، می توانید در پشت آدرس IP جعلی و دیوار رمزگذاری راحت باشید. 

شیلی ها از آزادی اینترنت بیشتر نسبت به همتایان خود در کشورهای همسایه برخوردار هستند ، بنابراین استفاده از یک آدرس IP شیلی به شما امکان دسترسی غیرقابل دسترسی به شهروندان شیلی را می دهد ، حتی اگر خارج از کشور باشید.

برای دریافت آدرس IP شیلی دو روش وجود دارد: یک پروکسی یا یک شبکه خصوصی مجازی. مسیر پروکسی همیشه کار نمی کند زیرا آنها غیرقابل اطمینان هستند و ویژگی های امنیتی را ارائه نمی دهند ، شما را در معرض خطرات آنلاین قرار می دهند. همچنین قابل ردیابی خواهید بود زیرا پراکسی ها آدرس IP واقعی شما را مسدود نمی کنند. اگر هنوز می خواهید از یکی از آنها استفاده کنید ، بهترین توصیه های راهنمای پروکسی رایگان ما را برای توصیه های ما بخوانید.. 

استفاده از VPN گزینه بهتری است زیرا شما را محافظت می کند و هنوز هم وب سایت ها و سرویس های آنلاین را از حالت مسدود خارج می کند ، که می توانید از آنها بصورت ناشناس استفاده کنید زیرا آدرس IP واقعی شما نیز مخفی می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله VPN در مقابل پروکسی و Tor را بخوانید. 

اگر می خواهید به Netflix شیلی دسترسی پیدا کنید ، تعداد کمی از VPN ها که می توانند تشخیص VPN هوشمند آن را دور بزنند. برای اطلاعات بیشتر مقاله خطای پراکسی Netflix را بخوانید.

در بهترین بررسیهای VPN ما ، ارائه دهندگان عالی را ارائه می دهیم ، اما معدودی هستند که برای شیلی بهتر خواهند بود. بیایید به بهترین سه نگاه کنیم.

CyberGhost

CyberGhost برای گرفتن آدرس IP شیلی انتخاب خوبی است زیرا بیش از 3700 سرور دارد که 10 مورد از آنها در شیلی است. با حفظ خط مشی عدم ورود به حریم خصوصی شما احترام می گذارد و از امنیت خوبی برخوردار است. شما همچنین می توانید از سرعت مناسب ، پهنای باند نامحدود و توانایی انسداد و استفاده از خدمات پخش از جمله Netflix بهره مند شوید..

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

با سیستم عاملهای اصلی مانند Windows ، macOS ، Android و iOS سازگار است و می توانید به طور همزمان به هفت دستگاه وصل شوید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

اگر می خواهید سرویس را آزمایش کنید ، یک آزمایش هفت روزه وجود دارد ، اما اگر به زمان بیشتری نیاز دارید ، CyberGhost ضمانت سخاوتمندانه 45 روزه برای شما دارد.

ExpressVPN

ما همچنین ExpressVPN را برای دریافت آدرس IP شیلی توصیه می کنیم. این شبکه سرور بزرگی دارد که شامل سرورهایی در شیلی است. این همچنین سریعترین VPN است ، پهنای باند نامحدود را ارائه می دهد و به عمده ترین سرویس های پخش از جمله Netflix می رود ، به همین دلیل در مقایسه با پخش جریمه مقام اول بهترین VPN ما را بدست آورد. به علاوه ، از امنیت عالی برخوردار است و حریم شخصی شما را ارج می نهد. 

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این برنامه در ویندوز ، macOS ، Android و iOS کار می کند. نصب و استفاده از آن نیز آسان است ، بنابراین اگر با VPN ها تجربه نکنید ، انتخاب عالی است. برای بررسی دقیق این سرویس ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

اگرچه این یکی از گزینه های گران قیمت ترین VPN است ، اما همچنان ارزش پول را به دست می آورید زیرا خدمات اصلی آن بسیار عالی است. همچنین اگر متعهد به برنامه طولانی تر هستید می توانید پس انداز کنید. مهمتر از آن ، یک آزمایش هفت روزه برای امتحان کردن در دسترس است ، و اگر احساس می کنید ExpressVPN برای شما نیست ، یک ضمانت 30 روزه پس انداز پول وجود دارد. 

NordVPN

انتخاب خوب دیگر برای دریافت آدرس IP شیلی ، NordVPN است. این سرویس از سطح بالایی برخوردار است ، با سرورهای دو هاپ که اتصال شما را دو بار و یک سوئیچ kill را رمزگذاری می کنید. بعلاوه ، سیاههها را حفظ نمی کند ، بنابراین از حریم خصوصی شما محترم می شم. این شبکه دارای یک سرور بزرگ است که شامل پنج سرور در شیلی نیز می باشد. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

همچنین دارای سرعت های خوبی ، سوئیچ سریع سرور است و به Netflix و سایر سرویس های پخش می رسد. بعلاوه ، درپوش پهنای باند وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید.

می توانید از حداکثر شش دستگاه به طور همزمان استفاده کنید ، و با ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS کار می کند. یک دوره بازپرداخت 30 روزه در دسترس است ، بنابراین شما باید زمان کافی برای امتحان کردن آن قبل از اشتراک داشته باشید.

خطرات استفاده از آدرس IP شیلی

شیلی یک کشور کاربر پسند است ، اما مانند سایر کشورهای جهان مستعد تهدیداتی نظیر جرایم سایبری است. حتی یکی از بزرگترین بانکهای آن بنچو دو شیلی در ژوئن سال 2018 در یک سری حملات سایبری که هدف از سیستم های انتقال پرداخت هستند ، 10 میلیون دلار از دست داد..

گفته می شود ، شیلی ها برخلاف اکثر کشورهای همسایه از آزادی های اینترنت برخوردارند و شیلی به تازگی به دلیل دسترسی تقریبا نامحدود به وب توسط “خانه آزادی” به “رایگان” ارتقا یافته است. این یک موقعیت غیر قابل پیش بینی است ، به خصوص اگر شما در کشوری زندگی می کنید که تحت نظارت یا سانسور دولت باشد.

نگرانی در مورد چارچوب حقوقی شیلی وجود دارد ، زیرا این امر امکان نظارت بر ارتباطات را فراهم می آورد. بعلاوه ، قوانین آن مبهم یا منسوخ است زیرا با واقعیت های ارتباطات یا فناوری که به سرعت در حال تغییر است مطابقت ندارد. ارائه دهندگان خدمات اینترنتی در شیلی مجبورند داده های کاربر را ضبط کنند ، و نگرانی هایی درباره نظارت بر روزنامه نگاران و ابراز دیدگاه های سیاسی وجود دارد. 

کمیته حمایت از روزنامه نگاران پس از گزارش هایی مبنی بر جاسوسی پلیس شیلی از خبرنگاران به عنوان بخشی از عملیات اطلاعاتی خود ، با رهگیری تماس های تلفنی و پیام های واتس اپ و تلگرام ، در مارس 2018 نگرانی های خود را مطرح کرد..

با استفاده از VPN ، شما همچنین می توانید از سطح آزادی آنلاین در شیلی لذت ببرید زیرا این امر محدود به افرادی که در مرزهای آن زندگی می کنند محدود نمی شود. می توانید از موانع دیجیتالی عبور کرده و به همان وب سایت ها مراجعه کنید ، در همان تالارهای بومی شیلی پست کنید و فیلم های مشابه را تماشا کنید.

افکار نهایی

امیدواریم این راهنمای مفید را پیدا کرده باشید و اکنون می دانید که چگونه یک آدرس IP شیلی را بدست آورید. یک VPN به شما کمک می کند تا ضمن تأمین امنیت و ابزارهای مورد نیاز ، geoblocks را دور بزنید ، بنابراین هیچ دلیلی برای امتحان کردن هیچ یک از سه ارائه دهنده VPN در بالا وجود ندارد..

ما دوست داریم نکات و توصیه های شما را برای دریافت آدرس IP شیلی بشنویم. در بخش نظرات در زیر درباره آنها بگویید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map