نحوه دریافت آدرس IP اسپانیایی در سال 2020: از طریق مادرید حرکت کنید

اسپانیا به چیزهای زیادی از جمله آفتاب خارق العاده ، گاوبازی ، موسیقی فلامنکو و موارد دیگر معروف است. این کشور همچنین یکی از بزرگترین کشورهای جهان برای فوتبال است ، یا همانطور که با نام مناسب آن نامیده می شود fttbol. اگر خارج از اسپانیا هستید و می خواهید وارد این کار شوید ، به یک آدرس IP اسپانیایی نیاز دارید.


در این راهنما درباره نحوه دستیابی به آدرس IP اسپانیایی ، ما به شما نشان خواهیم داد كه چگونه با ایمن تونل كردن به داخل كشور شوید. در حالی که دسترسی به جریانهای fútbol عالی است ، ما همچنین در مورد خطرات امنیتی و حریم خصوصی در ارتباط با اتصال به کشور دیگر عملا صحبت خواهیم کرد.

نحوه دریافت آدرس IP اسپانیایی

قبل از اینکه بگوییم چگونه می توانید یک آدرس IP اسپانیایی بگیرید ، باید در مورد اینکه یک آدرس IP چیست صحبت کنیم. مانند آدرس فیزیکی ، آدرسهای IP کامپیوترهای موجود در یک شبکه را شناسایی می کنند. وقتی به یک وب سایت وصل می شوید ، آدرس IP خود را به اشتراک می گذارید که موقعیت جغرافیایی شما را نیز یادداشت می کند.

این می تواند هنگام تلاش برای دسترسی به محتوای محدود به یک کشور خاص ، به مشکل تبدیل شود. Geoblocks برای محدود کردن محتوا در یک منطقه خاص ایجاد شده اند. به عنوان مثال ، Netflix دارای کتابخانه های مختلف نمایش و فیلم برای نقاط مختلف جهان است (بهترین راهنمای هک های Netflix ما را بخوانید تا نحوه دسترسی به آنها را ببینید).

جایگزین کردن آدرس IP شما ، خوشبختانه ساده است ، اما بسیاری در مورد آن اشتباه عمل می کنند. یکی از رایج ترین مسیرها استفاده از پروکسی است که به شما امکان می دهد قبل از انتقال به اینترنت به سرور در کشوری که به آن دسترسی دارید دسترسی پیدا کنید (بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما را بخوانید). هنگام انجام این کار ، آدرس IP شما جایگزین می شود.

گفته می شود ، همانطور که می توانید در مورد نحوه ضرب و شتم راهنمای ممنوعیت Netflix VPN بخوانید ، پروکسی ها به راحتی تشخیص داده می شوند. به علاوه ، آنها خطرناک هستند ، که می توانید در مورد VPN در مقابل پراکسی در مقابل توضیحگر Tor اطلاعات کسب کنید.

به این دلیل است که ارتباط شما با پروکسی رمزگذاری نشده است. شبکه های خصوصی مجازی از آن دور می شوند. با استفاده از پروتکل های VPN ، می توانید در هر نقطه از جهان به طور واقعی تونل بزنید. اگرچه بر خلاف پراکسی ها ، ارتباط شما رمزگذاری می شود ، بدین معنی که هویت و درخواست های شما برای ارسال خصوصی حفظ می شود.

ما قصد داریم چند توصیه از بهترین راهنمای VPN ما که سرورهای اسپانیا را دارد ارائه دهیم ، اما اگر می خواهید در آنجا خرید کنید ، نظرات VPN ما را بخوانید.

ExpressVPN

ExpressVPN امن ترین VPN است که ما آزمایش کرده ایم. علاوه بر ارائه تجربه کاربری ساده و امنیت عالی ، سریع است. ExpressVPN سریعترین VPN ای است که ما مورد بررسی قرار داده ایم ، نه تنها به این دلیل که هنگام تونل زدن در نزدیکی خانه سریع می ماند بلکه به این دلیل که سرعت شما را در مسافت های طولانی حفظ می کند.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این کشور در اسپانیا دو مکان دارد: یکی در مادرید و دیگری در بارسلونا. اگرچه فقط دو مکان وجود دارد ، ExpressVPN دارای شبکه ای با بیش از 3000 سرور است ، یعنی همیشه باید بتوانید اتصال برقرار کنید. می توانید در بررسی ExpressVPN ما اطلاعات بیشتری کسب کنید یا خدمات را با ضمانت 30 روزه برگرداندن آن امتحان کنید.

NordVPN

NordVPN دارای شبکه سرور گسترده ای است ، اما هنوز از ExpressVPN کوتاه نمی آید. این ارائه دهنده به اندازه سازگار نیست اما چشمگیر است. به عنوان قهرمان بهترین VPN ما در راهنمای تورنت ، NordVPN با مجموعه ای عالی از ویژگی ها و امنیت عالی از بین جمعیت ایستادگی می کند.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

دارای 61 سرور در اسپانیا است و برخلاف ExpressVPN ، می توانید یکی از آنها را که می خواهید به آن متصل شوید انتخاب کنید. اگرچه اسپانیا تمامی سرورهای تخصصی NordVPN را در اختیار شما قرار نمی دهد ، می توانید از آنهایی که P2P استفاده می کنید برای تورنت استفاده کنید. می توانید در بررسی NordVPN ما در مورد ویژگی های NordVPN اطلاعات بیشتری کسب کنید یا ببینید که چگونه با ضمانت 30 روزه برگرداندن پول ، آن را دوست دارید.

CyberGhost

CyberGhost یکی از ارائه دهندگان مورد علاقه ما در اینجا در Cloudwards.net است. این برنامه به لطف طیف گسترده ای از سرورهای اختصاصی اختصاصی خود ، در بهترین VPN ما برای راهنمای پخش جایزه کسب کرده و دارای یک برچسب قیمت پایین می باشد. اگرچه نه به سرعت ExpressVPN یا NordVPN ، CyberGhost تقریباً همه موارد درست را انجام می دهد.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

این 64 سرور در اسپانیا در بارسلونا و مادرید توزیع شده است و مانند NordVPN می توانید سروری را که می خواهید به آن متصل شوید انتخاب کنید. CyberGhost چیزی بیش از یک شبکه سرور بزرگ برای ارائه ندارد ، بنابراین ، بررسی مشخصات CyberGhost ما را بخوانید. از طرف دیگر ، می توانید از این سرویس ثبت نام کنید تا از ضمانت نامه بازگشت 45 روزه سخاوتمندانه آن استفاده کنید.

خطرات استفاده از آدرس IP اسپانیایی

اسپانیا علیرغم مسائل مربوط به استفاده منصفانه در گذشته ، اینترنت کاملاً رایگان دارد. با این وجود ، نگرانی زیادی در مورد گرفتن آدرس IP اسپانیایی ندارید ، مگر اینکه شما کاری غیرقانونی مانند حمایت از تروریسم ، شرکت در سخنرانی متنفر یا توزیع مستهجن کودک انجام داده باشید.

اگرچه تونل زدن به اسپانیا ممکن است مسئله ای ایجاد نکند ، اما تونل زدن از کشور دیگری می تواند مشکل ساز باشد. همانطور که می توانید در راهنمای سانسور اینترنتی ما بخوانید ، بسیاری از کشورهای جهان اینترنت را محدود و یا مسدود می کنند. استفاده از ابزار پروکسی مانند VPN می تواند به معنای جریمه یا زمان زندان باشد.

به همین دلیل ، مهم است که از ارائه دهنده ای استفاده کنید که به بهترین وجهی در امنیت VPN پایبند باشد. با استفاده از رمزگذاری قوی و یک سیاست سختگیرانه برای عدم ورود ، یک VPN می تواند شما را از این رکورد دور نگه دارد. به دلیل امنیت عالی ، سه گزینه ذکر شده در بالا نقاط بهترین خدمات VPN ما را برای راهنمای چین به دست آورده اند.

حتی اگر زیر دولت مظلوم چین زندگی نمی کنید ، باید همچنان امنیت VPN را عامل باشید. به عنوان مثال ، دولت آمریكا داده های كاربر را از طریق برنامه هایی مانند PRISM ، و شركتهای گسترده فناوری مانند Facebook و Amazon ، به درخواستهایی كه شما ارسال می كنید ، ردیابی می كند..

اگرچه محافظت از خود در برابر تهدیدات آشکار آنلاین ، کاملاً واضح است ، برخی از مجموعه های شیک تر و نامرتب تر ممکن است باعث شکسته شدن شکاف ها شوند. یک VPN امن این کار را متوقف می کند.

افکار نهایی

دلایل زیادی وجود دارد که چرا می خواهید یک آدرس IP اسپانیایی وجود داشته باشد ، و جریان های fútbol در بالای لیست قرار دارند. در حالی که نگرانی دولت اسپانیا در مورد امنیت یا حفظ حریم خصوصی نگران کننده نیست ، ممکن است کشوری که در آن زندگی می کنید و خدماتی که از آنها استفاده می کنید مشکلاتی ایجاد کند.

یک VPN برای امنیت آنلاین ضروری است ، اما تنها یک قدم برای اطمینان از عدم امنیت در حین مرور وب است. اگر می خواهید در مورد راههای بیشتر برای محافظت از خود بیاموزید ، بایگانی امنیت آنلاین ما را بررسی کنید.

برای گرفتن آدرس IP اسپانیایی از کدام VPN استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map