نحوه دستیابی به آدرس IP افغانستان در سال 2020: کابل کشی به کابل

اتصال به افغانستان از طریق اینترنت برای تماشای برنامه های تلویزیونی یا استفاده از خدمات آنلاین از خارج می تواند ناامید کننده باشد. احتمالاً پیامهای خطای آزار دهنده را که ظاهر می شوند ، متوجه شده اید ، این بدان معنی است که با geoblocks روبرو شده اید. برای دور زدن این بلوک ها ، به یک آدرس IP افغان نیاز دارید. این راهنما به شما نشان می دهد که چگونه بدون دردسر زیاد بتوانید یکی را بگیرید.


آدرس IP مجموعه ای بی نظیر از ارقام است که به هر سرویس آنلاین یا وب سایت مکان ، ISP ، دستگاه مورد استفاده شما و اطلاعات مرورگر را نشان می دهد. تغییر آدرس IP خود در یک افغانی وب سایت ها را به این فکر می اندازد که در آن کشور هستید ، بنابراین شما می توانید به خدمات دسترسی پیدا کرده و تلویزیون عمومی را تماشا کنید.

چگونه می توانید یک آدرس IP افغان دریافت کنید

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید یک آدرس IP افغان دریافت کنید ، اما این دو مورد متداول از پروکسی یا یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN استفاده می کنند..

یک پراکسی در مرورگر شما امکان استفاده و کار دارد ، اما ویژگی های امنیتی ارائه نمی دهد. همچنین غیرقابل اطمینان است و آدرس IP شما را واقعا مخفی نمی کند ، بنابراین هویت واقعی شما را در معرض نمایش قرار می دهد.

بهترین روش استفاده از VPN است. نه تنها یک آدرس IP برای افغانستان دریافت خواهید کرد ، بلکه به لطف ویژگیهای امنیتی موجود در اکثر VPN ها ، با خیال راحت مرور خواهید کرد و اتصال شما امن است.. 

همچنین سرویس های جریان مانند Netflix و سایر خدمات آنلاین را از حالت مسدود خارج می کنند ، بنابراین می توانید به محتوای مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. مقاله VPN در مقابل پروکسی در برابر Tor ما تفاوت های اصلی بین پروکسی و VPN را توضیح می دهد.

شما می توانید یک VPN را از بررسی های VPN ما انتخاب کنید ، اما اگر می خواهید یک آدرس IP افغان بگیرید ، سرورهایی در افغانستان دارند. اگر Netflix اولویت شماست ، تعداد کمی از VPN ها می توانند فیلترها و آشکارسازهای هوشمند آن را دور بزنند ، بنابراین یکی را انتخاب کنید که بتواند با اطمینان این کار را انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله خطای پراکسی Netflix را بخوانید.

ما دو ارائه دهنده را انتخاب کردیم که دارای سرور در افغانستان هستند ، ویژگی های امنیتی VPN و می توانند geoblocks را دور بزنند. 

HideMyAss

HideMyAss یک VPN خوب با شبکه گسترده ای از بیش از 960 سرور است که 280 مکان را در 190 کشور از جمله افغانستان پوشش می دهد. امنیت خوبی با رمزگذاری 256 بیتی AES و سوئیچ kill دارد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن با نام “kill kill” به شما امکان می دهد VPN را به جای تأمین امنیت کل اتصال ، در انتخاب برنامه های کاربردی خود اعمال کنید. تنها سرویس VPN دیگری که این ویژگی را ارائه می دهد Astrill است (بررسی Astrill ما را بخوانید).

HMA-Slider1

HMA-Slider2

HMA-Slider3

HMA-Slider4

قبلی

بعد

این برنامه همچنین “حالت آزادی” را ارائه می دهد ، که به طور خودکار شما را به کشورهایی با قوانین آزادی بیان هدایت می کند. اگر بخواهید از سانسور آنلاین و محدودیت های آزادی بیان سخن بگویید ، این کار مفید خواهد بود. همچنین Netflix را مسدود می کند ، اما ممکن است چند ناسازگاری را با iPlayer BBC تجربه کنید ، یا به هیچ وجه قادر به دسترسی به آن نخواهید بود.

اشکال اصلی آن سرعت آن است که در سطح سریعترین ارائه دهندگان VPN و سیاست حفظ حریم شخصی آن زیر سوال نمی رود ، زیرا 30 روزه فعالیت ها را حفظ می کند.

می توانید HideMyAss را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کنید و همزمان به پنج دستگاه وصل کنید. پشتیبانی از طریق چت زنده و ایمیل و همچنین یک انجمن مفید و پایگاه اطلاع رسانی برای مشکلات عیب یابی در دسترس است.

ممکن است ارزان ترین خدمات نباشد ، اما یک نسخه آزمایشی هفت روزه و پنجره بازپرداخت 30 روزه را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید قبل از عضویت آن را امتحان کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی HideMyAss ما را بخوانید.

PureVPN

PureVPN همچنین می تواند یک آدرس IP افغان را برای شما بفرستد ، اما این تنها دلیل ایجاد لیست است. اگر فعالیتهای حساسی را بصورت آنلاین انجام می دهید ، توصیه نمی کنیم از آن استفاده کنید. شما صادقانه بهتر است با HideMyAss به همین منظور کنار بیایید.

PureVPN-homepage-2018

امنیت آن بسیار مناسب است ، اگرچه باید آن را روی رمزگذاری 256 بیتی تنظیم کنید ، به علاوه در صورت قطع اتصال شما ، سوئیچ kill نیز وجود دارد. سرعت آن نیز منصفانه است ، و محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد. سیاست حفظ حریم خصوصی آن کاملاً متناقض است ، همانطور که می توانید در بررسی PureVPN ما بخوانید.

شما می توانید PureVPN را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کنید و همزمان به پنج دستگاه وصل شوید ، اما در لیست بهترین دستگاه های VPN ما در لیست چند دستگاه نیست. پشتیبانی 24/7 در دسترس است و 31 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد ، بنابراین می توانید آن را امتحان کنید. 

خطرات استفاده از آدرس IP IP

هیچ خطری واقعی در استفاده از آدرس IP افغانستان وجود ندارد ، اما مواردی وجود دارد که باید درباره استفاده از اینترنت این کشور بدانید.

به گفته نهاد حقوق مدافع Freedom House ، آزادی اینترنت در افغانستان در حال حاضر مورد حمله قرار می گیرد ، زیرا دولت سانسور را برای تلاش برای پلیس به آنچه شهروندان می توانند یا نمی توانند دسترسی داشته باشند تحمیل کرده است. آزادی های مدنی و حقوق سیاسی عملاً با فساد ، خشونت ، حمایت و فرآیندهای ناقص محدود می شوند.

دولت سایتهایی مانند فیس بوک ، توییتر و یوتیوب را در میان سایر موارد ، برای هرگونه محتوی مرتبط با الکل و مواد مخدر ، قمار ، خشونت و رابطه جنسی فیلتر می کند. بعلاوه ، هر زبانی که به عنوان یک اسلام مقصر قلمداد می شود – از جمله موضوعات متناقض – در کشور نیز کاملاً ممنوع است.

با وجود آزادی بیان در قانون اساسی این کشور ، قانون رسانه ای افغانستان خانه های رسانه را مجبور می کند هرگونه اخبار را که ضد مذهبی به نظر می رسد ، مسدود کنند. آنها همچنین نمی توانند در مورد مباحث تابو ، از جمله موضوعاتی که به افراد تهمت می زنند یا توهین می کنند یا هویت قربانیان خشونت را افشا کنند ، نباشند.

رژیم طالبان ممکن است دیگر قدرت نداشته باشد ، اما افغان ها به دلیل سانسور اینترنت هنوز از آزادی واقعی آنلاین برخوردار نیستند. با این حال ، پیشرفت هایی در جهت باز کردن وب صورت گرفته است ، هرچند به آرامی. 

با وجود این ، برخی محدودیت ها در مورد آنچه شهروندان می توانند بصورت آنلاین مشاهده یا به اشتراک بگذارند وجود دارد. دولت همچنین در حال کار بر روی قوانین امنیت سایبری است که از کاربران اینترنت در کشور محافظت خواهد کرد.

افکار نهایی

گرفتن یک آدرس IP افغان دشوار نیست. امیدواریم این راهنما به سهولت روند دستیابی به راهنمای شما کمک کرده باشد. استفاده از VPN بهترین روش است ، زیرا با پنهان کردن هویت و آدرس IP واقعی خود ضمن ایمنی اتصال خود از تهدیدات آنلاین ، شما را ایمن نگه می دارد. برای نکات بیشتر در مورد چگونگی محافظت از خود ، بایگانی امنیت آنلاین ما را بررسی کنید.

HideMyAss یک VPN خوب با سرورها در افغانستان و امنیت مناسب است ، به علاوه ، به Netflix و سایر سرویسهای پخش می رسد. توصیه می کنیم از آن استفاده کنید تا یک آدرس IP برای افغانستان دریافت کنید. همچنین می توانید با پنجره آزمایشی هفت روزه و بازپرداخت 30 روزه آن را امتحان کنید.

اگر تجربه یا توصیه هایی در مورد نحوه دستیابی به آدرس IP افغان دارید ، ما دوست داریم در مورد آن بشنویم. آنها را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید. مثل همیشه، با تشکر برای خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map