نحوه دریافت یک آدرس IP اتریشی در سال 2020 برای تماشای تلویزیون عمومی

اگر در حال مسافرت هستید یا جابجایی خود را جابجا کرده اید ، احتمالاً نمی توانید به همه آنچه که قبلاً بصورت آنلاین استفاده می کرده اید ، دسترسی داشته باشید. شاید شما یک پیام خطا دریافت کنید یا محتوای آن متفاوت باشد. به این دلیل است که برخی از محتوا به کشورهای خاص محدود شده است و تنها راه مشاهده آن تغییر آدرس IP شماست. در این مقاله ، ما می خواهیم نحوه دریافت آدرس IP اتریشی را به شما نشان دهیم.

به آدرس IP خود به عنوان برچسب هویت فکر کنید. این منحصر به فرد برای دستگاه شما است و به وب سایت هایی که بازدید می کنید از چه کشوری وارد می شوید منحصر به فرد است. اگر محتوا به یک کشور محدود شده باشد ، در صورت وجود فقط قادر خواهید بود به آن دسترسی داشته باشید. تغییر آدرس IP شما اینگونه به نظر می رسد که در آنجا هستید و می توانید محتوا را مشاهده کنید.

دلایلی وجود دارد که شما از انجام این کار سود می برید. شاید انواع برنامه های ارائه شده توسط ORF را از دست ندهید یا می خواهید به نسخه اتریشی Netflix دسترسی پیدا کنید.

محدودیت هایی که با آن روبرو هستید به عنوان geoblocks شناخته می شوند. پخش کنندگان برای هر نمایشگری که قصد پخش آن در هر کشوری را که می خواهند آن را نشان دهند ، نیاز به مجوز دارند. برای هر نمایش به دلیل وجود اختلافات زبان و فرهنگی قابل اجرا نیست. به همین دلیل است که کتابخانه Netflix در سراسر جهان بسیار متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر قطعه ما را در مورد ممنوعیت Netflix بخوانید.

اگر Netflix همان چیزی است که شما بعد از آن هستید ، بهترین توصیه های VPN ما را برای راهنمای Netflix برای توصیه های بیشتر بررسی کنید.

دلایل دیگری برای دریافت آدرس IP اتریشی نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، برخی از بانکها به شما اجازه نمی دهند از خارج از کشور وارد شوید. این محدودیت ها برای جلوگیری از کلاهبرداری وجود دارد. پس از تغییر آدرس IP خود ، می توانید طبق معمول وارد سیستم شوید.

نحوه دریافت آدرس IP اتریشی

می توانید آدرس IP خود را با استفاده از یک پروکسی تغییر دهید – بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما را برای چند گزینه بخوانید – اما آنها غیرقابل اعتماد هستند. آنها همچنین از ویژگی های امنیتی برای حفظ امنیت شما برخوردار نیستند. برای کسب اطلاعات بیشتر به VPN در مقابل پروکسی و مقایسه Tor نگاهی بیندازید.

توصیه می کنیم به جای آن از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید. این نه تنها آدرس IP شما را تغییر می دهد ، بلکه با پروتکل های VPN که رمزگذاری سطح بالایی نیز دارند ، شما را ایمن نگه می دارد. اکثریت نیز سیاست عدم ورود به سیستم را دارند ، به این معنی که آنها سابقه فعالیت های آنلاین شما را حفظ نمی کنند.

بسیاری از ارائه دهندگان در لیست بهترین VPN ما انتخاب خوبی هستند ، اما برخی از آنها برای اتریش مناسب تر از سایرین هستند.

برای داشتن سرور در اتریش به VPN احتیاج دارید ، در غیر اینصورت در همان وضعیت گیر خواهید کرد. اگر می خواهید جریان داشته باشید ، اطمینان حاصل کنید که VPN می تواند به خدمات مورد نظرتان نیز وارد شود. Netflix یک سیستم ردیابی VPN در سطح جهانی دارد که اکثر سرویس ها نمی توانند از آن دور شوند. برای اطلاعات بیشتر به مقاله ما در مورد خطای پروکسی Netflix نگاهی بیندازید.

CyberGhost

CyberGhost یک انتخاب عالی برای گرفتن آدرس IP اتریشی است زیرا 69 سرور در آنجا دارد که بیشتر از هر ارائه دهنده ای است که ما مورد بررسی قرار دادیم. از امنیت خوبی برخوردار است و با خط مشی عدم ورود به حریم خصوصی شما احترام می گذارد. شما از پهنای باند نامحدود ، سرعت مناسب و همچنین امکان استفاده از خدمات پخش مانند Netflix نیز بهره مند خواهید شد.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

CyberGhost با Windows ، macOS ، Android و iOS سازگار است. شما می توانید حداکثر هفت دستگاه را به طور هم زمان متصل کنید ، که این مقام دوم در بهترین VPN ما برای قطعه چندین دستگاه به دست آورد. می توانید این سرویس را با آزمایش هفت روزه آن تست کنید. اگر به زمان بیشتری نیاز دارید ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد. برای ظاهر بهتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

NordVPN

انتخاب خوب دیگر برای دریافت آدرس IP اتریشی ، NordVPN است زیرا دارای شبکه سرور بزرگی است که شامل 35 سرور در اتریش است. امنیت آن از بهترین مواردی است که هیچ فعالیتی را در اینترنت نمی کند. سرعت خوبی دارد و محدودیت پهنای باند ندارد. بعلاوه ، به Netflix و بسیاری دیگر از سرویسهای پخش می رسد.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

می توانید با استفاده از حداکثر شش دستگاه به طور همزمان ، از ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. یک دوره بازپرداخت 30 روزه وجود دارد ، بنابراین شما می توانید زمان زیادی برای تصمیم گیری در مورد اینکه دوست دارید تصمیم بگیرید. برای جزئیات بیشتر به بررسی NordVPN ما نگاهی بیندازید.

HideMyAss

همچنین می توانید از HideMyAss برای دریافت یک آدرس IP اتریشی استفاده کنید. شبکه سرورهای آن گسترده است و 190 کشور را پوشش می دهد و دارای هفت سرور در اتریش است. از امنیت و سیاست حفظ حریم خصوصی خوبی برخوردار است ، اما اتصال و قطع ارتباط را به مدت 30 روز نگه می دارد. سرعت آن برای اکثر فعالیت ها کافی است و پهنای باند نامحدود وجود دارد. به علاوه ، می تواند به اکثر سرویس های جریان دسترسی پیدا کند.

HidemyAss-homepage-2019

HMA را می توان در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کرد. با یک حرکت می توانید به پنج دستگاه وصل کنید. یک آزمایش هفت روزه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید تا ببینید که آیا دوست دارید ، به علاوه ضمانت 30 روز پس انداز پول. بررسی HideMyAss ما اطلاعات بیشتری در مورد این سرویس دارد.

خطرات استفاده از آدرس IP اتریشی

گرچه استفاده از آدرس IP اتریشی خطرناک نیست ، مواردی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید. نظارت دولت ، گفتار آزاد و حریم خصوصی کاربران از کشور به کشور دیگر متفاوت است.

دولت اتریش قادر به نظارت است. این امکان وجود دارد که ارتباطات اینترنتی را حتی اگر رمزگذاری شده باشد ، نظارت کند. این شامل برنامه هایی مانند WhatsApp و Skype می شود (راهنمای ما درباره چگونگی تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی سابقه چت واتس اپ را بخوانید).

قوانین بدنامی اتریش جزو سختگیرترین قوانین اتحادیه اروپا است و قانون مجازات توهین به دولت و حاکمان آن را مجازات می کند. روزنامه نگاران بیشتر در معرض خطر هستند ، اما شما باید همچنان مراقب باشید. اگر روزنامه نگار هستید ، راهنمای حریم خصوصی آنلاین ما را برای روزنامه نگاران بخوانید.

مهم نیست که کجا باشید ، در معرض خطر جرایم سایبری هستید. نقاط مهم WiFi عمومی وجود دارد ، اما شما نمی توانید بگویید که چقدر امن هستند. شما در هنگام هک شدن ، خطر هک شدن ، ویروس شدن یا بد شدن بدافزار در معرض خطر هستید ، بنابراین ایده خوب است که یک آنتی ویروس مناسب به همراه VPN نصب کنید. بهترین راهنمای نرم افزار آنتی ویروس ما توصیه هایی دارد.

افکار نهایی

امیدوارم ، ما به شما کمک کردیم یک آدرس IP اتریشی دریافت کنید. شما باید از VPN استفاده کنید زیرا از امنیت خوبی محافظت خواهید شد و فعالیتهای شما مخفی نگه داشته می شوند.

هر یک از توصیه های ما کار خواهد کرد ، اما CyberGhost بهترین انتخاب است زیرا دارای 69 سرور در کشور است. می توانید از جلسه آزمایشی هفت روزه استفاده کنید تا ببینید که آیا دوست دارید ، و در صورت نیاز به زمان بیشتر ، 30 روز ضمانت بازگشت پول وجود دارد. اگر می خواهید گزینه های دیگری را ببینید ، بررسی های VPN ما را مرور کنید.

اگر راهنمایی یا تجربه دریافت آدرس IP اتریشی را دارید ، در بخش نظرات در زیر به ما بگویید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me