نحوه دریافت آدرس IP مکزیک در سال 2020

اگر خارج از مکزیک هستید ، ممکن است از آنجا به وب سایت ها و خدمات دسترسی پیدا کنید. دلیل این است که آدرس IP شما نشان می دهد که در مکزیک نیستید و محتوا از نظر جغرافیایی محدود است. ما می خواهیم نحوه دریافت یک آدرس IP مکزیکی را به شما نشان دهیم تا بتوانید آن محدودیت ها را پیدا کنید.

شاید لازم باشد که حساب بانکی مکزیک خود را بررسی کنید یا بخواهید یک شبکه تلویزیونی محلی مانند Televisa تماشا کنید. شاید پیشنهادهای انحصاری Netflix مکزیکی برای شما فراخوانده شده باشد ، در این صورت ممکن است بهترین VPN ما برای قطعه Netflix ارزش خواندن داشته باشد. در هر صورت ، تا زمانی که آدرس IP خود را تغییر ندهید تا به نظر برسید که در مکزیک هستید ، نمی توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

نمایش های تلویزیونی و فیلم ها محدود به قوانین محدودیت محتوا هستند و هر کشور متفاوت است. توافق نامه های صدور مجوز برای آنها ضروری است و باید در هر کشوری که یک سرویس می خواهد فعالیت کند انجام شود. برخی از محتوا نمی توانند مجوز بگیرند ، در حالی که هیچ مشکلی در ارائه آن در سایر کشورها وجود ندارد زیرا تقاضای کمی وجود دارد.

چگونه می توانید یک آدرس IP مکزیکی دریافت کنید

روشی که شما برای دریافت یک آدرس IP مکزیکی استفاده می کنید بستگی به شما دارد. شما می توانید ساده ترین مسیر را طی کرده و از پروکسی استفاده کنید ، اما این روش قابل قبولی برای انجام آن نیست. حتی بهترین پروکسی رایگان ما همیشه کار نمی کند و می تواند شما را آسیب پذیر جلوه دهد. بعلاوه ، آدرس IP واقعی شما محافظت نشده است و ردیابی موارد به راحتی آسان است. برای اطلاعات بیشتر VPN در مقابل پروکسی و قطعه Tor را بخوانید.

بهترین راه برای دستیابی به آدرس IP مکزیک با یک شبکه خصوصی مجازی است. به این ترتیب ، شما محافظت خواهید شد و ناشناس خواهید ماند. در بهترین بررسی های VPN ما گزینه های خوبی وجود دارد ، اما بعضی از آنها برای مکزیک بهتر از سایرین هستند. مهمترین چیز این است که ارائه دهنده سرورهای خود را در آنجا دارد و هر چه بهتر باشد ، در غیر اینصورت از جایی که شروع کرده اید گیر خواهید افتاد.

همچنین ، اگر Netflix مورد نظر شما باشد ، به خدماتی نیاز دارید که بتواند از سیستم تشخیص VPN خود عبور کند. اگر کسی را انتخاب کنید که کار را انجام ندهد ، به دنبال پیغام خطا باقی خواهید ماند. برای اطلاعات بیشتر قطعه ما را در مورد خطای پروکسی Netflix بخوانید. معدودی وجود دارد که می تواند از آن گذشته باشد.

CyberGhost

CyberGhost انتخاب خوبی برای مکزیک است. از میان بیش از 3000 سرور در سراسر جهان ، 20 نفر در مکزیک هستند و گزینه های زیادی برای تغییر آدرس IP شما ارائه می دهند. از امنیت خوبی برخوردار است و به حریم خصوصی نیز افتخار می کند.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

به علاوه سرعت آن مناسب و معقول است و هیچگونه پهنای باند در آن وجود ندارد ، به این معنی که برای پخش مناسب است. این امر شما را به سایت های Netflix در سراسر جهان و همچنین iPlayer BBC تبدیل می کند. با این حال ما فقط نتایج مخلوط با هولو داشتیم ، اگرچه باید به اکثر شبکه های کابلی مکزیک وارد شود.

شما می توانید آن را در تمام سیستم عامل های اصلی استفاده کنید و به طور همزمان به هفت دستگاه متصل شوید ، که این امر مقام دوم در بهترین VPN ما برای چندین دستگاه کسب کرده است. می توانید از جلسه هفت روزه استفاده کنید تا ببینید که آیا دوست دارید ، و همچنین ضمانت پس انداز پول دارید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

ExpressVPN

ExpressVPN با امنیت عالی و حریم خصوصی درجه یک خدمات عالی را ارائه می دهد. این کشور بیش از 2،000 سرور در 94 کشور جهان دارد که یکی از آنها در مکزیک است. البته قبل از نگرانی ، ExpressVPN از سرورهای با ظرفیت بالا استفاده می کند و به ندرت بارگیری را در هنگام استفاده از آن تجربه کرده ایم.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

ExpressVPN سریعترین VPN در طول آزمایش ما بود و پهنای باند نامحدودی را ارائه می داد. همچنین مشکلی برای ورود به Netflix ندارد ، بنابراین درک این مسئله که چرا بهترین VPN ما برای پخش است کار سختی نیست..

با تمام سیستم عامل های اصلی کار می کند و برای کسانی که تجربه زیادی با VPN ندارند بخاطر استفاده آسان ، انتخاب خوبی است. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، بنابراین هیچ گونه خطری برای امتحان کردن آن وجود ندارد. بررسی ExpressVPN ما نگاهی دقیق تر به ارائه دهنده می دهد.

NordVPN

NordVPN یکی دیگر از گزینه های خوب مکزیک است. دارای هزاران سرور در سراسر جهان ، از جمله هشت در مکزیک. مانند ExpressVPN ، دارای امنیت و حریم خصوصی بالا است ، همانطور که می توانید در مقاله سر به سر ما بخوانید.

قبلی

بعد

پهنای باند نامحدودی با سرعت مناسب دارد و می تواند وارد Netflix شود. بازپرداخت 30 روزه گنجانده شده است ، بنابراین می توانید مطمئن شوید که از آن خوشتان آمده است. بررسی NordVPN ما را بررسی کنید تا ببینید چرا این کار را می کنیم.

خطرات استفاده از یک آدرس IP مکزیکی

گرچه داشتن یک آدرس IP مکزیکی به خصوص خطرناک نیست ، دلایلی وجود دارد که باید اطمینان حاصل کنید که اتصال شما ایمن است. بررسی اینکه تأمین کننده در کجا مستقر است ایده خوبی است اگر فعالیت های شما از ماهیت حساس تری برخوردار باشد. می توانید ببینید که چرا در مقاله ما در مورد قوانین حفظ حریم خصوصی است.

نظارت دولت در مکزیک افزایش یافته است و امکان نگهداری اطلاعات و جمع آوری اطلاعات در مورد موقعیت جغرافیایی کاربران را فراهم می کند. ارائه دهندگان خدمات اینترنت و شبکه های تلفن همراه باید موقعیت مکانی و ابرداده را به مقامات بدهند. بعلاوه ، این پرونده ها باید حداقل برای دو سال نگه داشته شوند ، بنابراین هر زمان درخواست شود ، می توان به آنها دسترسی داشت.

مکزیک همچنین هنگام استفاده از نرم افزار نظارتی یک اسپینر بزرگ است که به اجرای قانون و سایر اشخاص امکان جاسوسی از شهروندان را می دهد. می توانید اطلاعات بیشتر در مورد این کشور را در بهترین VPN ما برای مکزیک بخوانید.

افکار نهایی

امیدواریم که شما را در درک نحوه دستیابی به آدرس IP مکزیک کمک کرده باشیم. دلیل شما هرچه باشد ، یک VPN بهترین راه برای حل آن است. آنها ساده هستند ، اما پر از ویژگی های عالی ، از جمله امنیت.

بهترین نامزد مکزیک CyberGhost است. شما را محافظت می کند ، شما را به سمت Netflix می برد و به شما اجازه می دهد تا زیر رادار بمانید. محاکمه هفت روزه باید زمان کافی برای تأمین سرعت آن را به شما بدهد و ضمانت پس انداز پول فقط یخ زدن روی کیک است. به گفته این ، هر یک از توصیه های دیگر ما برای مکزیک نیز انتخاب خوبی خواهد بود.

آیا پیشنهادی برای دریافت آدرس IP مکزیکی دارید؟ اگر چنین است ، آنها را در نظرات زیر پاپ کنید. دوست داریم آنها را بشنویم. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me