نحوه دریافت آدرس IP تایلندی 2020

اگر خارج از کشور وطن خود باشید ، دسترسی به مطالبی که قبلاً استفاده می کنید می تواند مشکل ساز باشد. محدودیت های منطقه ای می تواند شما را در آهنگ های شما متوقف کند و تنها راه برای پیدا کردن آنها تغییر آدرس IP شما است. در این مقاله ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه یک آدرس IP تایلندی را بدست آورید ، بنابراین ساکن تایلند می تواند مانند خانه آنها ، آنلاین ، به هر حال ، رفتار کند.


حتی اگر شما نمی توانید آن را ببینید ، آدرس IP شما مانند یک برچسب ID است که به وب سایت ها و سرویس های آنلاین شما در مکان شما می گوید. اگر سعی می کنید به محتوای محدود شده در کشوری که در آن وارد نشده اید دسترسی پیدا کنید ، نمی توانید آن را مشاهده کنید. با تغییر آدرس IP خود به آن کشور ، دسترسی پیدا خواهید کرد.

اگر یک نامزد دیجیتالی هستید و باید به حساب های تجاری دسترسی داشته باشید یا به بانک خود وارد شوید ، ممکن است متوجه شوید که نمی توانید این کار را انجام دهید. این ممکن است آزار دهنده باشد ، اما این فقط یک اقدام امنیتی برای حفظ امنیت هویت شما است. به سادگی آدرس IP خود را تغییر دهید و خوب است که بروید.

شاید شما بخواهید از Netflix یا سایر سرویسهای پخش استفاده کنید. به دلیل قوانین بین المللی محتوا ، آنچه شما می توانید جریان دهید ، بستگی به موقعیت مکانی شما دارد. خدمات پخش نیاز به مجوز برای هر نمایش در هر کشوری که آنها را پخش می کنند دارند. تقاضای فرهنگی نیز در دسترس بودن نقش دارد. قطعه ما در مورد ممنوعیت Netflix به جزئیات بیشتری می رود.

خواه بخواهید جریان خود را جلب کنید یا اخبار جدیدی را حفظ کنید ، این geoblocks بدان معنی است که باید آدرس IP خود را تغییر دهید. اگر این Netflix باشد که شما می خواهید ، می توانید برای توصیه های بیشتر در بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای Netflix نگاهی بیندازید.

نحوه دریافت آدرس IP تایلندی

یک راه آسان برای جعل آدرس IP شما استفاده از پروکسی است – بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما را ببینید – اما ما آن را توصیه نمی کنیم. آنها غیر قابل اعتماد هستند و شما را در مقابل حملات سایبری آسیب پذیر می کنند زیرا هیچ امنیتی وجود ندارد. به علاوه ، آدرس IP شما محافظت نشده است ، به این معنی که می تواند برای شما ردیابی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به VPN در مقابل پروکسی و قطعه Tor نگاهی بیندازید.

امن ترین راه برای تغییر آدرس IP شما استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است. از امنیت و حریم خصوصی اختصاصی برخوردار خواهید شد و آدرس IP شما در معرض امنیت قرار نخواهد گرفت.

می توانید یکی از بهترین بررسیهای VPN ما را انتخاب کنید ، اما می خواهید مطمئن شوید که برای تایلند خوب است. اولویت اصلی شما باید این باشد که دارای سرورهای آنجا باشد زیرا بدون آنها در همان وضعیت خواهید بود. همچنین می خواهید مطمئن شوید که می تواند از سیستم تشخیص VPN Netflix گذشته شود. قطعه ما در مورد خطای پروکسی Netflix جزئیات بیشتری دارد.

CyberGhost

CyberGhost با هزاران سرور در سراسر جهان ، از جمله 10 مورد در تایلند ، ارائه دهنده مناسبی است. امنیت آن خوب است و فعالیت شما را ثبت نمی کند. دارای سرعت خوب و پهنای باند نامحدود و همچنین امکان دسترسی به سرویس های جریان مانند Netflix.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

شما می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. این اجازه می دهد تا حداکثر هفت اتصال همزمان ، و آن را به یک نقطه برتر در بهترین VPN های ما برای مقایسه دستگاه های مختلف. برای دیدن اینکه آیا آن را دوست دارید ، می توانید در جلسه محاکمه هفت روزه ثبت نام کنید. اگر هنوز نمی توانید پس از آن تصمیم بگیرید ، ضمانت برگشت پول برای برگرداندن آن وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

NordVPN

همچنین می توانید از NordVPN برای دریافت یک آدرس IP تایلندی استفاده کنید. دارای بیش از 5000 سرور است که هفت تای آنها در تایلند هستند. با برخی از بهترین امنیت موجود از شما محافظت می کند و سابقه ای را که قبلاً در آن ثبت شده اید نخواهد بود. سرعت آن خوب است و درپوش پهنای باند وجود ندارد. به علاوه ، بدون مشکل می توانید به سرویس های جریان دسترسی پیدا کنید.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

NordVPN با اکثر سیستم عاملهای اصلی سازگار است ، و شما می توانید به طور هم زمان تا شش دستگاه وصل کنید. مدت بازپرداخت 30 روزه باید به شما زمان کافی بدهد تا ببینید آیا این برای شما مناسب است یا خیر. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

ExpressVPN

ExpressVPN یک انتخاب خوب است زیرا دارای سرورهایی در تایلند است. این امنیت عالی را ارائه می دهد و دارای یک سیاست سختگیرانه است. به علاوه ، سریعترین VPN در اطراف است. پهنای باند نامحدود آن را به بهترین VPN برای پخش جریانی تبدیل می کند. در دسترسی نباید مشکلی داشته باشید.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

می توانید کلیه سیستم عامل های رایج مشتری خود را با استفاده آسان نصب کنید. بسیار ساده است که بهترین گزینه برای افرادی است که تجربه استفاده از VPN را ندارند. این امکان را می دهد تا حداکثر سه وسیله نیز با یک اتصال به هم متصل شوند. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد که زمان کافی برای بررسی آن است. بررسی ExpressVPN ما در مورد جزئیات بیشتر درباره خدمات می باشد.

خطرات استفاده از آدرس IP تایلندی

استفاده از یک آدرس IP تایلندی خوب است ، تا زمانی که مطمئن باشید هنگام انجام این کار محافظت شده اید. به عنوان مثال ، برخی از کشورها با نظارت تهاجمی هستند و بهترین قوانین حفظ حریم خصوصی را ندارند.

اظهارنظرهای اینترنتی که به سلطنت بسیار مهم است ، می تواند منجر به پیگرد قانونی طبق قانون قضیه تایلند شود. مقامات می توانند فعالیت های شما را به راحتی رصد کنند ، اما خطر حملات آنلاین نیز وجود دارد. تایلند یکی از بدترین مکان ها برای جرایم سایبری است ، بنابراین می خواهید از محافظت شده اطمینان حاصل کنید. داشتن آنتی ویروس خوب نیز ایده خوبی است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این کشور بهترین مقاله VPN ما را برای تایلند ببینید.

افکار نهایی

امیدوارم ، ما به شما کمک کرده ایم که چگونه آدرس IP را در تایلند بدست آورید. امن ترین راه برای انجام این کار از طریق VPN است زیرا از امنیت آن محافظت خواهید شد و از حریم شخصی شما محترم می ماند.

شما می توانید هر یک از توصیه های ما را در مورد تایلند انتخاب کنید ، اما CyberGhost بهترین گزینه است زیرا بیشترین سرور را در آنجا دارد ، بهترین فرصت را برای یافتن یک مورد مناسب فراهم می کند. با محاکمه هفت روزه خود ، می توانید آن را با سرعت های خود برطرف کنید ، اما اگر هنوز نمی توانید تصمیم بگیرید ، پس از آن شما تحت پوشش ضمانت بازپرداخت پول خواهید بود.

اگر می توانید راهی برای دریافت آدرس IP تایلندی را پیشنهاد دهید ، در زیر نظر دهید. ما دوست داریم در مورد آن بشنویم. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map