نحوه دریافت آدرس IP سوئدی در سال 2020

سوئد برای بسیاری از موارد شناخته شده است: زمستان های وحشیانه ، ویکینگ ها ، چراغ های شمالی و حتی علاقه خاصی به موسیقی فلزی. همچنین به یک سیستم بانکی پایدار و ایستگاه های دسترسی عمومی متعدد ، از جمله TV4 و Sveriges Television مشهور است. برای دسترسی به هر یک از این موارد ، به یک آدرس IP سوئدی نیاز دارید.


در این راهنما درباره نحوه دستیابی به آدرس IP سوئدی ، ما ایمن ترین راه برای دسترسی به شبکه کشور اسکاندیناوی را به شما نشان می دهیم ، ضمن اینکه حفظ حریم خصوصی و امنیت شبکه در امان نیست. از این گذشته ، در حالی که دسترسی به وسایل خنک است ، ایمن ماندن بهتر است.

چگونه می توانید یک آدرس IP سوئدی دریافت کنید

آدرس IP شما مانند آدرس فیزیکی شماست. این امکان را می دهد تا وب سایت ها ، و هر کس دیگری که به اتصال شما دسترسی داشته باشد ، موقعیت مکانی جغرافیایی خود را ببینید. با تغییر آدرس IP خود ، می توانید به گونه ای ظاهر شوید که در جایی دیگر واقع هستید و امکان دسترسی به اینترنت را باز می کنید.

Geoblocks ، همانطور که آنها خوانده می شوند ، بر اساس موقعیت مکانی شما می توانید و نمی توانید ببینید. این سانسور نیست ، هرچند می تواند برای آن استفاده شود ، بلکه روشی است که شرکت ها محتوای خود را به مخاطب مورد نظر توزیع می کنند. به عنوان مثال ، iPlayer بی بی سی فقط در دسترس کسانی است که در انگلستان زندگی می کنند (بهترین راهنمای VPN ما را برای راهنمای iPlayer بی بی سی بخوانید).

آدرس IP خود را جایگزین geoblocks کنید و چند روش برای انجام آن وجود دارد. واضح ترین مسیر برای گرفتن آدرس IP سوئدی استفاده از پروکسی است ، اما همانطور که در VPN vs Proxy vs Tor و بهترین راهنماهای پروکسی رایگان ما مشاهده می کنید ، موارد جانبی کمتری دارند..

پروکسی ها با اتصال شما به یک سرور از راه دور قبل از رفتن به اینترنت باز کار می کنند. آنها به طور کلی رمزنگاری نشده اند ، اما امکان جرایم سایبری و همچنین نظارت توسط نهادهای دولتی را باز می کنند. ما کاملاً مطمئن هستیم که NSA هر بار که مردم از پروکسی استفاده می کنند برای جلوگیری از یک geoblock می توانند سپاسگزار باشند.

یک شبکه خصوصی مجازی به همین روش کار می کند ، اما اتصال اولیه شما را رمزگذاری می کند. با انجام این کار ، درخواستهایی را که ارسال می کنید ، تقسیم می شود ، و شما را به طور آنلاین پنهان می کند. تا زمانی که VPN شما از بهترین موارد امنیتی VPN استفاده می کنید ، به صورت ناشناس کامل می روید.

بهترین راهنماهای VPN و مطمئن ترین VPN ما مکان های خوبی برای شروع هستند ، اما ما سه مورد از ارائه دهندگان برتر را از بررسی های VPN ما که مکان هایی در سوئد برای شما دارند گرد آورده ایم..

ExpressVPN

وقتی صحبت از امنیت ، قابلیت استفاده و حریم خصوصی می شود ، ExpressVPN در رتبه نخست قرار دارد. در سریعترین راهنمای VPN ما ، با توانایی باورنکردنی در سرعت طولانی در مسافت های طولانی ، تاج را گرفت. این ، همراه با یک سیاست حفظ حریم خصوصی محکم و شبکه بزرگ سرور ، آن را برای گرفتن یک آدرس IP سوئدی انتخاب بسیار خوبی می کند.

expressvpn-review-test-test سرعت

بیش از 3000 سرور در شبکه وجود دارد که به 160 مکان سرور تقسیم می شوند. دو مورد از این مکان ها به سوئد اختصاص داده شده است ، که اگرچه به اندازه مکان هایی که در ایالات متحده آمریکا وجود دارد ، نیستند ، اما بیشتر از بسیاری از مناطق است. می توانید در بررسی ExpressVPN ما بیشتر بیاموزید یا با 30 روز ضمانت بازگشت پول آن را امتحان کنید.

NordVPN

NordVPN به اندازه ExpressVPN خوب نیست ، اما به لطف سرورهای تخصصی آن نزدیک می شود. این سرورها آن را در بهترین VPN ما برای راهنمای تورنت به دست آوردند ، و اگرچه عالی است ، برای سوئد نیز عالی است. NordVPN به تازگی از 190 سرور در سوئد خجالتی است و برخلاف ExpressVPN ، می توانید فردی را که می خواهید به آن وصل شوید انتخاب کنید..

nordvpn-بررسی-سرور-ناوبری

همه سرورهای تخصصی در سوئد در دسترس نیستند ، اما NordVPN هنوز هم P2P ، مبهم و Double VPN خود را در آنجا ارائه می دهد. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد کسانی که در بررسی NordVPN ما هستند کسب کنید یا با ضمانت 30 روزه برگرداندن آن امتحان کنید.

CyberGhost

CyberGhost مکانی برای بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای پخش به دست آورد ، و به راحتی می توان دلیل آن را دید. با سرورهای ویژه ای که برای پخش و تورنت طراحی شده اند ، به همراه لیست طولانی از ویژگی های اضافی ، یک انتخاب عالی در VPN است. این کشور همچنین دارای 83 سرور در سوئد است ، بنابراین دسترسی نباید مشکلی ایجاد کند.

cyberghost-review-spread-ui

هرچند آنچه بیشتر در مورد CyberGhost برجسته است ، قیمت آن است. ارزان تر از ExpressVPN و NordVPN است ، به خصوص در برنامه های چند ساله. به علاوه ، به شما امکان می دهد دستگاه های بیشتری را برای هر حساب کاربری کنید ، با محدودیت هفت اتصال همزمان در هر ورود. می توانید در بررسی CyberGhost اطلاعات بیشتری کسب کنید یا ببینید که چگونه با ضمانت سخاوتمندانه بازپرداخت پول 45 روزه ، آن را دوست دارید.

خطرات استفاده از آدرس IP سوئدی

خطری در استفاده از آدرس IP سوئدی وجود ندارد ، زیرا این نخستین کشوری است که سانسور را لغو می کند و یک رهبر جهانی در آزادی اینترنت است. اگرچه لازم نیست نگران سوئدی ها باشید که شما را ردیابی کنند ، اما ممکن است نگران دولت خود باشید.

بهترین خدمات VPN ما برای راهنمای چین در مورد یک مثال افراطی صحبت می کند ، اما سایر دولت ها نیز بر ترافیک نظارت می کنند. این بدان معنی است که برای شما مهم است که از VPN استفاده کنید و نه یک پراکسی ، زیرا رمزگذاری اعمال شده در اتصال شما می تواند آنچه را که انجام می دهید بصورت آنلاین نقاب بگذارد و این امر را بعداً غیرممکن سازد برای هر دولت..

حریم خصوصی نیز نگران کننده است. هنگام استفاده از VPN ، به این ارائه دهنده اعتماد می کنید که داده شما را مانیتور یا ثبت نمی کند ، و برخی از ارائه دهندگان گرفتار دروغ گفتن در مورد آن شده اند (مثلاً بررسی IPVanish ما را بخوانید).  

ارائه دهندگان بالا ، همراه با هر VPN که ما از آن بسیار رتبه دهی می کنیم ، یک سیاست محرمانه محرمانه را حفظ می کنند که به مرور زمان ثابت شده است به عنوان مثال ، دسترسی به اینترنت خصوصی دو بار به دادگاه فراخوانده شده است ، و هر دو مرتبه تأکید کرده است که هیچ گونه اطلاعاتی در مورد ضبط ندارد (بررسی PIA ما را بخوانید).

افکار نهایی

گرفتن یک آدرس IP سوئدی دشوار نیست ، اما محافظت از هویت آنلاین شما است. امید ما این است که این راهنما این روند را آسانتر کرده است ، تعدادی از بهترین ارائه دهنده های VPN ما را فراهم می کند که می تواند ضمن ایمن نگه داشتن ارتباط شما ، وارد سوئد شود..

اکنون که می دانید چگونه یک آدرس IP سوئدی دریافت کنید ، بایگانی امنیت آنلاین ما را بررسی کنید. در آنجا ، مقاله هایی مانند این ، به همراه توصیه هایی برای ایمن ماندن آنلاین پیدا خواهید کرد.

برای ورود به سوئد از کدام VPN استفاده می کنید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید و مثل همیشه از خواندن متشکریم.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map