نحوه دریافت آدرس IP مصری در سال 2020: یک مکان لوکس

همه کشورها دسترسی کاملی به اینترنت ندارند که می تواند آزار دهنده باشد. اگر یک مصری خارج از کشور هستید و نمی توانید به وب سایت ها و سرویس های آنلاین که قبلاً استفاده کرده اید دسترسی داشته باشید ، باید یک آدرس IP مصری دریافت کنید. این ممکن است مانند یک دردسر به نظر برسد ، اما ما می خواهیم ساده ترین راه برای انجام آن را به شما نشان دهیم.

آدرس IP شما پیچیده تر از فقط تعداد عدد تصادفی است. این وب سایت ها و سرویس های آنلاین را که می خواهید در آنجا مشاهده کنید. اگرچه ممکن است بد به نظر نرسد ، محتوا غالباً مسدود شده است ، بنابراین فقط در صورتی که در کشوری هستید که محدود به آن هستید ، می توانید آن را مشاهده کنید. اینجاست که تغییر آدرس IP شما وارد می شود و موقعیت مکانی شما را فریب می دهد.

بیایید بگوییم که شما باید حساب های بانکی خود را بررسی کنید. ممکن است وقتی کشور را ترک کردید ، قادر به انجام چنین کاری نباشید. بسیاری از بانک ها و شرکت های مالی به کاربران اجازه نمی دهند از خارج از کشور وارد سیستم شوند. آنها این کار را به عنوان یک اقدام امنیتی علیه تقلب انجام می دهند.

شاید شما بخواهید یک کانال تلویزیونی محلی نظیر Nile TV International یا سریال در Netflix را تماشا کنید که منحصر به مصر است. به دلیل محدودیت مجوز ، بدون آدرس IP مصر قادر نخواهید بود مشاهده کنید.

دلیل این امر برای هر نمایشگری که یک شبکه پخش می کند ، مجوز برای هر کشوری که در آن نشان داده می شود وجود دارد. Netflix در بسیاری از کشورها در سراسر جهان موجود است ، اما کتابخانه ها به دلیل محدودیت های مختلف در کشور متفاوت هستند ، همانطور که می توانید در بخش ما بخوانید در مورد ممنوعیت Netflix VPN.

نسخه ایالات متحده تا کنون بزرگترین کتابخانه را دارد و کتابخانه ای است که بیشتر مردم می خواهند به آن دسترسی پیدا کنند. اگر این اولویت شماست ، می توانید بهترین توصیه های راهنمای VPN ما را برای توصیه های Netflix بررسی کنید.

چگونه می توانید یک آدرس IP مصری دریافت کنید

چند راه برای دریافت آدرس IP مصری وجود دارد. ساده ترین روش استفاده از یک پروکسی است – می توانید در بهترین راهنما پروکسی رایگان ما چند گزینه پیدا کنید – اما آنها غیر قابل اعتماد هستند و شامل امنیت نمی شوند. بدون امنیت ، خود را در برابر فضای مجازی باز خواهید گذاشت. بعلاوه ، آدرس IP واقعی شما ماسک نیست ، بنابراین می تواند به شما ردیابی شود. برای اطلاعات بیشتر VPN در مقابل پروکسی در مقابل Tor را بخوانید.

دومین و بهترین راه برای تغییر آدرس IP استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی است. شما توسط امنیت VPN محافظت می شوید و آدرس IP شما را ماساژ می دهد تا شما را ناشناس نگه دارد. بهترین بررسیهای VPN ما شامل ارائه دهندگان عالی برای انتخاب است ، اما می خواهید مطمئن شوید که کسی که انتخاب کرده اید برای مصر خوب است.

NordVPN

NordVPN یک انتخاب خوب برای مصر است. سرور بسیار زیادی دارد که سه نفر از آنها در آنجا هستند. امنیت از درجه یک است ، از جمله گزینه استفاده از رمزگذاری دو هاپ ، و این کار را به یاد شما نمی اندازد. سرعت مناسبی دارد و درپوش پهنای باند وجود ندارد. به علاوه ، مشکلی برای ورود به سرویسهای استریم از جمله Netflix ندارد.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

شما می توانید سرویس گیرندگان آسان آن را در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS نصب کنید و به طور همزمان شش دستگاه وصل کنید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید یا آن را با استفاده از دوره بازپرداخت 30 روزه امتحان کنید.

ExpressVPN

ExpressVPN همچنین انتخاب خوبی برای دریافت آدرس IP مصر است. این سرویس دهنده های زیادی دارد که برخی از آنها در مصر هستند. امنیت و حریم خصوصی عالی را ارائه می دهد ، در عین حال سریعترین VPN نیز هست. بعلاوه ، با پهنای باند نامحدود و توانایی ورود شما به خدمات استریم ، مانند Netflix ، جای تعجب نیست که اولین بار در بهترین VPN ما برای پخش جریان قطعه.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

با تمام سیستم عامل ها کار می کند و چون استفاده از آن بسیار آسان است ، به ویژه برای کسانی که تجربه زیادی با VPN ندارند ، مناسب است. می توانید همزمان از سه وسیله استفاده کنید. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد ، بنابراین شما چیزی برای از دست دادن ندارید. برای اطلاعات بیشتر در مورد ارائه دهنده ، به بررسی ExpressVPN ما نگاهی بیندازید.

VPNArea

VPNArea در 70 کشور جهان از جمله مصر سرور دارد ، بنابراین می توانید یک آدرس IP مصر دریافت کنید. امنیت آن خوب است ، گزینه ای را برای استفاده از سرورهای دو هاوپ ارائه می دهد ، و اطلاعات را حفظ نمی کند. سرعت آن متفاوت است ، اما باید خوب باشد. محدودیتی برای میزان پهنای باند شما نمی توانید استفاده کنید. به علاوه ، می تواند به Netflix وارد شود.

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

قبلی

بعد

شما می توانید آن را بر روی ویندوز ، macOS ، اندروید ، iOS و Linux نصب کنید و سرویس گیرندگان آن آسان است. به شما امکان می دهد تا حداکثر شش دستگاه را به طور همزمان وصل کنید. ضمانت برگشت پول هفت روزه وجود دارد که باید زمان کافی برای امتحان کردن آن باشد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی VPNArea ما را بخوانید.

خطرات استفاده از آدرس IP مصر

گرفتن یک آدرس IP مصری خطرناک نیست ، اما اطلاعاتی وجود دارد که نشان می دهد باید با احتیاط این کار را انجام دهید. اگرچه بسیاری از کشورها قوانین حفظ حریم خصوصی مناسب دارند ، بسیاری دیگر که از نظارت استفاده می کنند یا قوانینی را ندارند که از این رو نظارت داشته باشند.

مصر شاهد حملات تروریستی بسیاری بوده و در نتیجه وضعیت اضطراری به آن تحمیل شده است. قانون اضطراری به مقامات اجازه می دهد تا ارتباطات آنلاین را سانسور كنند و سانسور كنند ، و همچنین بدون ضمانت ، جستجوی افراد و مکاتبات را انجام دهند.

مقامات همچنین به سختی روی افرادی که سرگرم تفریح ​​دولت هستند ، پایین آمده اند. مجازات ها شامل جریمه و مجازات زندان می شود. به علاوه ، مصر یکی از آسیب پذیرترین کشورهای آفریقا برای حملات سایبری است ، بنابراین محافظت از خود باید از اولویت های بالایی برخوردار باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این کشور بهترین VPN را برای قطعه مصر بخوانید.

افکار نهایی

امیدوارم ، ما به شما کمک کرده ایم که چگونه ایمن IP آدرس مصر را بدست آورید. شما باید اطمینان حاصل کنید که هنگام انجام این کار از شما محافظت می شوید و بهترین راه برای اطمینان از وجود این VPN است.  

تمام ارائه دهندگان ما توصیه می کنیم آنچه را که شما نیاز دارید دریافت می کنند. NordVPN انتخاب برتر ما است زیرا از امنیت و حریم خصوصی خوبی برخوردار است. به علاوه ، مشکلی برای ورود به سرویسهای جریان ندارد. با مدت زمان بازپرداخت 30 روزه ، باید زمان زیادی برای اطمینان از خوشتان آوردن داشته باشید.

اگر پیشنهادی برای دریافت آدرس IP در مصر دارید ، در بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید. ما از شنیدن آنها خوشحالیم. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me