نحوه دستیابی به آدرس IP کره جنوبی در سال 2020: ایمنی در سئول

اگر از طرفداران هالیوسی هاردو هستید یا علاقه ای به فیلم کره ای ندارید ، می خواهید آن را هنگام مسافرت یا کار در خارج از کره جنوبی تماشا کنید. متأسفانه ، به دلیل Geoblocks ، ممکن است در هنگام تلاش برای دسترسی به محتوا ، چندین پیام خطایی دریافت کنید. با وجود یک آدرس IP کره جنوبی ، می توانید به خدمات جریان دسترسی پیدا کرده و محتوای مورد نظر خود را تماشا کنید. ما می خواهیم نحوه تهیه یکی را به شما نشان دهیم.


با تغییر آدرس IP خود ، موقعیت مکانی خود را فریب داده و برای دسترسی به مطالب مورد نظر خود ، geoblocks را دور می زنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید سریال های مورد علاقه کره ای خود را در Netflix تماشا کنید ، فقط می توانید با یک آدرس IP کره جنوبی این کار را انجام دهید. 

Netflix براساس کشوری که در آن موجود است ، کتابخانه های مختلفی را ارائه می دهد. این امر به دلیل تفاوت های زبانی و فرهنگی و همچنین مجوزهای ارضی است. برای اطلاعات بیشتر بخش ممنوعیت Netflix VPN ما را بخوانید.

چگونه می توان یک آدرس IP کره جنوبی به دست آورد به طور مشابه ، اگر می خواهید به حساب بانکی کره جنوبی یا خدمات آنلاین خود که از خانه استفاده می کنید ، دسترسی پیدا کنید ، به دلیل محدودیت های مبتنی بر منطقه قادر نخواهید بود. با داشتن یک آدرس IP کره جنوبی ، می توانید دسترسی بی وقفه به این سرویس ها داشته باشید.

نحوه دریافت آدرس IP کره جنوبی

دو مسیر متداول که می توانید برای تغییر آدرس IP خود استفاده کنید از پروکسی یا یک شبکه خصوصی مجازی استفاده می کنید. پراکسی ها آدرس IP خود را جایگزین می کنند تا بتوانید قبل از انتقال به اینترنت به سرور در مکان دیگری متصل شوید (بهترین راهنمای پروکسی رایگان ما را بخوانید). 

در حالی که پراکسی ها استفاده رایگان دارند ، آنها همچنین غیرقابل اعتماد هستند و امنیت ارتباط شما را ارائه نمی دهند. این آدرس IP شما را در معرض دید قرار می دهد و ارتباط شما را می توان به شما ردیابی کرد.

توصیه می کنیم برای دریافت آدرس IP کره جنوبی از VPN استفاده کنید. VPN اتصال شما را رمزگذاری می کند ، به شما امکان می دهد تا تقریباً در هر جای دنیا تونل بزنید (برای اطلاعات بیشتر راهنمای رمزگذاری ما را بخوانید).

آنها همچنین خط مشی هایی را برای ورود به سیستم ندارند ، به این معنی که سوابق فعالیت آنلاین شما و ویژگی های امنیتی مختلف VPN را که آدرس IP واقعی شما را پنهان می کنند ، ثبت نمی کنند. در راهنمای حفظ حریم خصوصی آنلاین یا VPN در مقابل پروکسی در مقابل قطعه Tor اطلاعات بیشتری کسب کنید.

شما می توانید VPN را از بررسیهای VPN ما انتخاب کنید ، اما باید در کره جنوبی سرور داشته باشد ، در غیر این صورت نمی توانید یک آدرس IP کره جنوبی دریافت کنید. اگر اولویت شما پخش محتوای Netflix است ، مواردی را انتخاب کنید که بتواند فیلترها و آشکارسازهای هوشمند آن را دور بزند ، زیرا تعداد بسیار کمی می تواند این کار را با اطمینان انجام دهد. مقاله خطای پراکسی Netflix ما دارای جزئیات بیشتری است.

ExpressVPN

ExpressVPN بهترین VPN در اطراف است. به دلیل گسترش شبکه سرورهای بزرگ در 94 کشور از جمله کره جنوبی ، انتخاب خوبی برای دریافت آدرس IP کره جنوبی است. این شهرت بخاطر سرعت سرورهای سریع ، امنیت و قابلیت اطمینان قوی کسب کرده است ، به همین دلیل در رده های سریعترین سرویس های VPN ما و امن ترین راهنماهای VPN قرار دارد.. 

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

همچنین می تواند با اطمینان از geoblocks Netflix دور بزند ، به همین دلیل در بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای Netflix مقام اول را بدست آورد.  

ExpressVPN برای استفاده و نصب بر روی ویندوز ، macOS ، Linux ، Android و iOS آسان است. همچنین می توانید پسوند مرورگر آن را برای Google Chrome ، Mozilla Firefox و Safari بارگیری کنید. 

اگر برای نصب یا سایر سؤالات به کمک نیاز دارید ، پشتیبانی مشتری 24/7 در دسترس است. کارکنان از طریق ایمیل و چت زنده پاسخ های مفید و کاملی می دهند. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

اگرچه ExpressVPN گران قیمت است ، خدمات عالی آن تضمین می کند که ارزش پول خود را بدست آورید. این کار همچنین یک آزمایش آزمایشی هفت روزه و 30 روز ضمانت بازگشت پول را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین می توانید آن را بدون ریسک امتحان کنید.

NordVPN

NordVPN یکی دیگر از گزینه های خوب برای گرفتن آدرس IP کره جنوبی است. این شبکه دارای بیش از 5،000 سرور است که 60 کشور را پوشش می دهد و 10 کشور آن نیز در کره جنوبی است ، بنابراین نباید دسترسی به محتوا را از آنجا مشکلی داشته باشید. 

امنیت یک درجه یک است و دارای یک killswitch ، دو سرور است که دو بار اتصال شما را رمزگذاری می کند و خط مشی بدون گزارش برای احترام به حریم خصوصی شما است. NordVPN همچنین پهنای باند نامحدود و سرعت خوبی را ارائه می دهد. 

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

این در حالی است که می تواند هنگام اتصال به مسافت های طولانی کند شود ، اما این کار را با زمان تغییر سریع سرور خود انجام می دهد. این شما را به کره جنوبی و تورنت ها نیز وارد می کند ، به همین دلیل است که برای اولین بار در بهترین راهنمای VPN ما برای راهنمای تورنت قرار گرفت. 

می توانید به سادگی آن را نصب کرده و به سرعت در ویندوز ، macOS ، Android و iOS متصل شوید. پشتیبانی مشتری از طریق چت زنده ، ایمیل و یک پایگاه دانش مفید نیز در دسترس است. 

NordVPN نرخ ماهیانه مقرون به صرفه را ارائه می دهد ، اما در صورت عضویت در برنامه طولانی تر ، پس انداز می کنید. این پنجره بازپرداخت 30 روزه را فراهم می کند ، بنابراین می توانید ابتدا آن را امتحان کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بخوانید.

VPNArea

VPNArea همچنین می تواند برای شما کره ای یک آدرس IP دریافت کند. امنیت خوب است ، و مانند سرور NordVPN ، سرورهای دو هاپ را دریافت می کنید. سرورهای آن 65 کشور را پوشش می دهند ، بنابراین مکان های مختلفی از جمله کره جنوبی را می توانید انتخاب کنید. همچنین یک سیاست عدم ورود به سیستم برای حفظ حریم خصوصی اضافی وجود دارد.

VPNArea-Slider1

VPNArea-Slider2

VPNArea-Slider3

VPNArea-Slider4

VPNArea-Slider5

قبلی

بعد

سرعت آن بسیار کند است ، اما شما باید از پهنای باند نامحدود لذت ببرید ، و می تواند به سرویس های جریان مانند Netflix برسد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی VPNArea ما را بخوانید.

می توانید با استفاده از حداکثر شش دستگاه به طور همزمان ، از ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل یا چت زنده 24/7 و پایگاه اطلاعاتی در دسترس است. خدمات ارزان قیمت است ، اما اگر می خواهید قبل از اشتراک آن را تست کنید ، 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد. 

خطرات استفاده از آدرس IP کره جنوبی

در استفاده یا استفاده از آدرس IP کره جنوبی هیچ خطری وجود ندارد ، زیرا می توانید در بهترین راهنمای VPN ما برای کره جنوبی بخوانید. با این حال ، شما باید چند قانون خاص در مورد استفاده از اینترنت در کشور بدانید.

طبق اعلام نهاد وکالت Freedom House ، آزادی اینترنت در کره جنوبی تا حدودی رایگان است. دولت کره جنوبی برخی اقدامات شدید سانسور اینترنت و رسانه ها را برای تنظیم آنچه می تواند و نمی تواند به صورت آنلاین انجام شود ، انجام می دهد. 

این نوع محتوای خاص مانند سایت های پورنو و قمار ، نظرات و وب سایت های طرفدار کره شمالی و هرگونه عقیده سیاسی مخالف به ویژه در مورد رئیس جمهور را مسدود می کند..

کاربران اینترنت همچنین در صورت اضافه کردن هرگونه پست یا اظهارنظر عمومی در سایت های بدون سانسور ، موظف هستند خود را شناسایی کنند ، یا می خواهند به صفحاتی که برای خردسالان مناسب نیستند ، دسترسی پیدا کنند. هویت آنها سپس با استفاده از کپی گذرنامه کاربر یا برای اتباع کره جنوبی ، شماره ثبت اسکان تأیید می شود.

این محدودیت ها تقریباً گسترده است ، که بخشی از آن به دلیل قانون بدن سازی سایبر است ، و این باعث می شود هر نوع اطلاعات با هدف آسیب رساندن به شهرت یک شخص ، جرم محسوب شود. از این قانون برای سرکوب بحث های ضد استقرار یا انتقاد دولت استفاده شده است.

افکار نهایی

امیدواریم اکنون بدانید که چگونه می توانید یک آدرس IP کره جنوبی دریافت کنید. VPN امن ترین و موثرترین روش برای انجام این کار است. سه ارائه دهنده VPN ما می توانند ضمن حفظ امنیت و محافظت از هویت خود ، یک آدرس IP برای کره جنوبی دریافت کنند. 

ما دوست داریم تجربه و توصیه های شما برای دریافت آدرس IP برای کره جنوبی را بشنویم. آنها را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید. ممنون که خوندید.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map