نحوه دریافت آدرس IP چک در سال 2020: مسیر به پراگ

اگر در هنگام مسافرت سعی دارید به یک وب سایت یا سرویس دسترسی پیدا کنید ، اما همه آنچه می خواهید یک پیام خطا یا نسخه دیگری است ، خوب ، تازه به دنیای شگفت انگیز geoblocks استقبال کرده اید. هرچند هیچ ترسی ندارید ، زیرا می توانید با تغییر آدرس IP خود به آنها دسترسی پیدا کنید. در این مقاله ، ما می خواهیم نحوه دریافت آدرس IP چک را به شما نشان دهیم.

آدرس IP شما با اطلاعات از جمله موقعیت مکانی شما تقسیم شده است. هنگامی که به یک وب سایت مراجعه می کنید یا از یک سرویس استفاده می کنید ، به آنها می گوید که کجا هستید. اگر وب سایت یا سرویس فقط در یک کشور خاص موجود است و شما در آنجا نیستید ، نمی توانید به آن دسترسی داشته باشید. می توانید با تغییر آدرس IP خود ، موقعیت مکانی خود را فریب دهید.

بیایید از Netflix به عنوان نمونه Geoblocking استفاده کنیم. کتابخانه آن در هر کشور متفاوت است. برخی نمایش ها در همه جا در دسترس هستند ، در حالی که برخی دیگر فقط در یک یا دو کشور در دسترس هستند. نسخه ایالات متحده بزرگترین کتابخانه جهان را دارد. به دلیل محدودیت های حق چاپ و زبان ها و فرهنگ های مختلف ، تهیه همه نمایش ها در همه کشورها عملی نیست.

شاید شما نمایش های مورد علاقه خود را از کتابخانه چک از دست ندهید. خوب ، اگر در آنجا نیستید ، برای دسترسی به آنها به یک آدرس IP چک نیاز دارید. برای اطلاعات بیشتر قطعه ما را در مورد ممنوعیت Netflix بخوانید. همچنین می توانید بهترین توصیه های VPN ما را برای راهنمای Netflix برای توصیه های اختصاصی بررسی کنید.

همچنین ممکن است بخواهید به خدمات جریان چک مانند تلویزیون Česká یا تلویزیون پریما دسترسی پیدا کنید. به هر کجا که می خواهید ، برای مشاهده آن به یک آدرس IP چک نیاز دارید.

دلایل دیگری نیز وجود دارد که شما به یک آدرس IP چک نیز نیاز دارید. برخی از خدمات مالی ، مانند بانکداری آنلاین ، فقط به کاربران اجازه می دهند از کشور خود وارد سیستم شوند. ناامید کننده است ، اما محدودیت هایی برای کمک به مبارزه با کلاهبرداری و حفظ امنیت هویت شما وجود دارد. فقط آدرس IP خود را تغییر دهید و می توانید طبق معمول وارد سیستم شوید.

نحوه دریافت آدرس IP چک

آسانترین راه برای تغییر آدرس IP شما به یک چک با استفاده از بهترین پروکسی رایگان ما است. بسیاری از مردم از آنها استفاده می کنند ، اما ما آنها را توصیه نمی کنیم. آنها می توانند غیرقابل اطمینان باشند و هیچ ویژگی امنیتی در آن گنجانده نشده است ، که باعث می شود شما و آدرس IP شما آسیب پذیر شوند. مقایسه VPN و پروکسی در مقابل مقایسه Tor با جزئیات بیشتری روبرو می شود.

توصیه می کنیم از یک شبکه خصوصی مجازی استفاده کنید. VPN به شما امکان می دهد تا آدرس IP خود را تغییر دهید و در عین حال از امنیت داخلی آن نیز محافظت کنید. همچنین آدرس IP شما را محافظت می کند ، بنابراین هیچ چیزی برای شما قابل ردیابی نخواهد بود. بسیاری از بهترین لیست های VPN ما شامل خط مشی های عدم ثبت نیز می باشد ، به این معنی که فعالیت های آنلاین شما مخفی نگه داشته می شوند.

اگرچه فقط می توانید گزینه ای از بررسی VPN ما انتخاب کنید ، اما باید مطمئن شوید که برای جمهوری چک مناسب است. شبکه های سرور با توجه به ارائه دهنده VPN متفاوت هستند ، بنابراین شما باید بررسی کنید که سرورها در جمهوری چک وجود دارد ، در غیر این صورت ، هیچ کاربردی برای استفاده از آن وجود ندارد.

بعلاوه ، Netflix یکی از بهترین سیستم های تشخیص VPN در جهان را دارد ، بنابراین به یکی از آنها نیاز خواهید داشت که بتواند از آن گذشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر قطعه ما را با خطای پروکسی Netflix بخوانید.

ExpressVPN

ما توصیه می کنیم ExpressVPN را برای دریافت یک آدرس IP چک چک کنید. این سرور چک در شبکه گسترده خود دارد و از امنیت عالی آن محافظت خواهید شد. به علاوه ، یک سیاست محکم برای عدم ورود به سیستم وجود دارد ، به این معنی که فعالیتهای شما خصوصی نگه داشته می شوند همچنین دارای سریعترین سرعت ، پهنای باند نامحدود است و به راحتی وارد Netflix می شود ، به همین دلیل این بهترین VPN ما برای پخش است.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

این سیستم عامل اصلی را پشتیبانی می کند و یکی از ساده ترین مشتری ها برای استفاده دارد ، بنابراین برای مبتدیان بسیار عالی است. 30 روز ضمانت برگشت پول نیز در نظر گرفته شده است که به شما مقدار زیادی می دهد تا مطمئن شوید که آن را دوست دارید. برای نگاهی عمیق تر ، بررسی ExpressVPN ما را بخوانید.

NordVPN

همچنین می توانید از NordVPN برای دریافت آدرس IP چک استفاده کنید زیرا 45 سرور آن وجود دارد. شما با برخی از بهترین امنیت در بازار محافظت می شوید ، و با خط مشی عدم ورود به حریم خصوصی شما احترام می گذارد. سرعت خوبی دارد ، اما می تواند در مسافت های طولانی کند شود و محدودیتی برای پهنای باند وجود ندارد. همچنین می تواند به Netflix و سایر سرویسهای پخش کننده نیز وارد شود.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

می توانید سرویس گیرندگان آسان آن را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS نصب کنید. NordVPN با یک پنجره بازپرداخت 30 روزه ، بنابراین شما باید زمان کافی برای امتحان کردن آن داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی NordVPN ما را بررسی کنید.

CyberGhost

CyberGhost یکی دیگر از گزینه های خوب برای گرفتن آدرس IP چک است. در آنجا 40 سرور وجود دارد که بسیار زیاد است. امنیت آن خوب است و هیچ مشکلی را در فعالیتهای آنلاین شما حفظ نمی کند. سرعت آن مناسب و معقول است و از پهنای باند نامحدود بهره مند خواهید شد. همچنین می توانید به Netflix و سایر سرویس های پخش جریانی وارد شوید.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

می توانید از آن در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید. به علاوه ، شما می توانید به طور همزمان حداکثر هفت دستگاه را به هم وصل کنید ، به همین دلیل این یکی از بهترین VPN های ما برای چندین دستگاه است. می توانید از جلسه هفت روزه استفاده کنید تا مطمئن شوید که آن را دوست دارید. اگر هنوز مطمئن نیستید ، ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر ، بررسی CyberGhost را بخوانید.

خطرات استفاده از آدرس IP چک

تغییر آدرس IP شما به ویژه خطرناک نیست ، اما اقدامات آنلاین می تواند در برخی کشورها شما را دچار مشکل کند. بهتر است که از موارد غیرقانونی یا خطرناک آنلاین آگاه باشید ، همانطور که بسیاری از مقالات VPN ما نشان می دهند.

بسیاری از دولتها در سرتاسر جهان مشغول نظارت گسترده هستند و گرچه هیچ گزارش موثقی از طرف دولت چک وجود ندارد ، ما نمی دانیم چه کاری می تواند انجام دهد. استفاده از VPN باعث می شود که شما ناشناس بمانید.

جرائم سایبری در جمهوری چک رو به افزایش است و با WiFi عمومی رواج دارد. از آنجا که نقاط مهم محبوبیت بیشتری پیدا می کنند ، باید هنگام استفاده از آنها از VPN و آنتی ویروس های مناسب محافظت کنید.

افکار نهایی

امیدواریم اکنون متوجه شوید که چگونه می توانید یک آدرس IP چک را با ایمن ترین راه بدست آورید. بهترین روش برای تغییر آدرس IP شما استفاده از VPN است زیرا از بسیاری از ویژگی های امنیتی آن محافظت می شود.

توصیه می کنیم برای دریافت آدرس IP چک از ExpressVPN استفاده کنید. این سرویس دهنده ها در آنجا است و شما را با امنیت عالی آن محافظت می کند. به علاوه ، سریع است و می تواند شما را به سرویس های جریانی سوق دهد. شما به دلیل ضمانت 30 روزه پس انداز پول ، چیزی برای از دست دادن ندارید ، بنابراین آن را امتحان کنید.

اگر تجربه دریافت آدرس IP چک را دارید ، در بخش نظرات در زیر درباره آن بگویید. ممنون که خوندید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me