نحوه دریافت آدرس IP مالزی در سال 2020: پروتکل شبه جزیره

مالزی یکی از بزرگترین گلدانهای ذوب جهان است که دارای فرهنگ غنی ، غذاهای فوق العاده و تجارب نفس گیر است. اگر نمی توانید از این چیزها لذت ببرید زیرا به خارج از کشور منتقل شده اید یا مسافرت کرده اید ، می توانید نمایش های مورد علاقه خود را در تونتون تماشا کنید. ما می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه یک آدرس IP مالزی را بدست آورید تا احساس کنید آنجا هستید.


وب سایت ها ، بانک ها ، شبکه های رسانه های اجتماعی و وبلاگ ها از آدرس IP شما برای یافتن شما استفاده می کنند. بدون آدرس IP مالزی ، شما نمی توانید از حساب Maybank یا قسمت های دسترسی Bukan Cinta Aku و Ariana Rose در Tonton یا Netflix مالزی به دلیل geoblocks استفاده کنید.

Netflix یکی از پیشرفته ترین سیستم های شناسایی پروکسی و VPN را به عنوان روشی برای دیدار با قوانین مربوط به مجوز و حق چاپ در منطقه خود در اختیار دارد. در مقاله ممنوعیت Netflix VPN بیشتر بخوانید.

خوشبختانه ، می توانید با گرفتن یک آدرس IP مالزی که سرویس ها و وب سایت های آنلاین را فریب می دهد فکر کنید که از مالزی پخش می کنید یا در حال مرور هستید ، می توانید موقعیت مکانی خود را خراب کنید ، حتی اگر در هیچ جایی نزدیک نیستید.

این راهنما در مورد نحوه دستیابی به آدرس IP مالزی ، ایمن ترین راه برای مخفی کردن آدرس IP شما را به شما نشان می دهد.

نحوه دریافت آدرس IP مالزی

برای گرفتن آدرس IP مالزی دو روش وجود دارد: یک پروکسی یا یک شبکه خصوصی مجازی. 

یک پروکسی در مرورگر شما فعالیت می کند و از طریق یک نقطه خروج متفاوت در اینترنت از ترافیک وب استفاده می کند تا اینگونه به نظر برسد که در آنجا هستید. مقاله ما را در مورد بهترین پراکسی های رایگان برای توصیه ها بررسی کنید. پروکسی ها بهترین روش برای تغییر آدرس IP شما نیستند ، زیرا آنها غیرقابل اطمینان هستند و ویژگی های امنیتی برای محافظت از شما یا مخفی کردن آدرس IP واقعی شما ندارند. 

ما به جای استفاده از VPN توصیه می کنیم. این امر نه تنها به geoblocks می پردازد ، بلکه اتصال شما را نیز تضمین می کند و به شما کمک می کند تا از چشمان کنجکاو آژانس های نظارتی و سایر جاسوسی های آنلاین جلوگیری کنید. مقاله VPN در مقابل پروکسی در مقابل Tor تفاوت های بین پروکسی و VPN را بیشتر توضیح می دهد ، اما هسته اصلی امنیت است. 

به گفته این ، خدمات VPN با هم برابر نیستند ، بنابراین ما سه مورد از بهترین ارائه دهندگان VPN ما را انتخاب کردیم تا به شما در دریافت آدرس IP مالزی کمک کنیم.

ExpressVPN

ExpressVPN بهترین VPN در اطراف است. این کاری را انجام می دهد که ما بخواهیم یک VPN انجام دهیم. این سریعترین VPN است و در رده اول بهترین VPN ما برای Netflix و امن ترین راهنماهای VPN قرار دارد. گفته می شود ، قوام آن آنرا از هم جدا می کند ، بنابراین شما مهم نیست که چطور اتصال شما تنظیم شده است یا کدام سرور را انتخاب می کنید ، از یک تجربه عالی اطمینان خواهید کرد.

ExpressVPN-وب سایت

ثبت نام ExpressVPN

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

قبلی

بعد

بسیار امن است ، یک سوئیچ kill و یک سیاست حفظ حریم خصوصی رابط سنگین ارائه می دهد ، بنابراین داده های شما وارد سیستم یا نظارت نمی شوند. همچنین این شبکه دارای بیش از 3000 سرور در 160 مکان در 94 کشور است. وقتی با تیم پشتیبانی آن تماس گرفتیم ، آنها گفتند که فقط یک سرور برای مالزی دارد ، اما آنها اطمینان دارند که این تعداد مشتریانی که به آن نیاز دارند ، ارائه می دهد. 

با وجود زمان کم سوئیچ سرور ، ExpressVPN بسیار آسان است و پس از نصب ، تقریباً همه چیز را برای شما انجام می دهد. این برنامه در ویندوز ، macOS ، Android و iOS کار می کند و می توانید پسوند مرورگر را برای Google Chrome ، Mozilla Firefox و Safari بارگیری کنید.  

پشتیبانی مشتری 24/7 در دسترس است. کارکنان پاسخهای مفید و کاملی از طریق چت زنده و ایمیل ارائه می دهند. اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس را در بررسی ExpressVPN ما بخوانید.

ExpressVPN یکی از گرانترین VPN ها است ، اما خدمات اصلی آن بسیار خوب است که با هزینه اضافی ارزش پول خود را به دست خواهید آورد. با عضویت در برنامه طولانی تر می توانید پول صرفه جویی کنید ، و یک پنجره بازپرداخت بدون دردسر 30 روزه برای آرامش خاطر وجود دارد.

NordVPN

امنیت NordVPN از درجه یک برخوردار است ، با سوئیچ kill که در صورت عدم موفقیت VPN و سرورهای دو هاپ که اتصال شما را دو بار رمزگذاری می کنند ، از شما محافظت می کند. همچنین حریم خصوصی شما را با سیاست عدم ثبت آن افتخار می کند.

دارای بیش از 5،000 سرور است که بیشتر از ExpressVPN است و در 60 کشور پخش می شوند. شش مورد در مالزی هستند ، بنابراین نباید دسترسی به محتوا از آنجا مشکلی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سرویس می توانید بررسی NordVPN ما را بخوانید.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

قبلی

بعد

NordVPN از سرعت و پهنای باند نامحدودی برخوردار است ، اما می تواند هنگام اتصال در مسافت های طولانی کند باشد. همچنین دارای یک سرور سریع سرور است و می توانید آن را به سادگی نصب کنید و به سرعت در ویندوز ، macOS ، اندروید و iOS متصل شوید. 

پشتیبانی مشتری از طریق ایمیل یا چت زنده در دسترس است ، اما می توانید سعی کنید مسائل جزئی را خودتان با استفاده از پایگاه دانش مفید حل کنید. 

NordVPN با قیمتی مقرون به صرفه در ماه انجام می شود ، اما عضویت در برنامه طولانی تر باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. این 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید بدون ریسک آن را امتحان کنید.

CyberGhost

CyberGhost خدمات خوبی را ارائه می دهد ، و اگرچه نمی تواند دو گزینه اول ما را شکست دهد ، اما امنیت بسیار خوبی دارد و سوئیچ kill را برای بوت شدن فراهم می آورد. این کار را هم حفظ نمی کند ، بنابراین نیازی به نگرانی درباره حریم شخصی نیست.

این شرکت بیش از 4500 سرور دارد که 60 کشور جهان را پوشش می دهد. 10 در مالزی وجود دارد ، بنابراین باید انتخاب کنید. بررسی CyberGhost ما نگاهی عمیق تر به این سرویس می دهد.

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

قبلی

بعد

CyberGhost هیچ باند پهنای باند ندارد ، بنابراین لازم نیست نگران باشید که چه مقدار داده استفاده می کنید. به علاوه ، سرعت خوبی دارد ، اما مانند NordVPN ، آنها در مسافت های طولانی عالی نیستند. می توانید CyberGhost را در ویندوز ، macOS ، Android و iOS استفاده کنید ، اما ممکن است رابط کاشی پویا عجیب و غریب مشتری مشتری رومیزی جذاب نباشد.

برای نکات عیب یابی ، می توانید از پایگاه دانش گسترده استفاده کنید. اگر به کمک حرفه ای تری نیاز دارید ، می توانید از طریق چت زنده یا ایمیل با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید. 

بسته ماهانه CyberGhost مقرون به صرفه است ، اما می توانید برای ذخیره پول نقد در یک برنامه طولانی تر مشترک شوید. این یک آزمایش هفت روزه را ارائه می دهد ، بنابراین می توانید قبل از ارتکاب آن را امتحان کنید ، و یک ضمانت عظیم بازپرداخت 45 روزه نیز وجود دارد.

خطرات استفاده از آدرس IP مالزی

براساس گزارش آزادی در اینترنت 2018 ، مالزی به دلیل وسعت نظارت دولت مالزی بر شهروندانش “تا حدودی رایگان” است. این بدان معناست که اگر سعی کنید از یک آدرس IP مالزی به وب دسترسی پیدا کنید ، محدودیت های جدی برای محتوا وجود دارد. 

در سال 2016 ، چندین وب سایت خبری ، وبلاگ و حساب های رسانه های اجتماعی پس از گزارش درمورد رسوائی های فساد نخست وزیر نجیب رزاق ، تعطیل یا مسدود شدند. به عنوان یک نتیجه ، برخی وب سایت ها از کار خارج شدند و دسترسی به سیستم عامل های انتشار مانند Medium محدود شد.

محافظت از حریم خصوصی به طور کلی ضعیف است. Citizen Lab ، یک گروه تحقیقاتی مستقر در دانشگاه تورنتو ، گزارش داد که این کشور FinFisher ، یک نرم افزار نظارت سرزده را که در سرورهای سراسر دنیا استفاده می شود ، در مالزی کشف کرد. برای بصیرت بیشتر قطعه ما را در بهترین VPN برای مالزی بخوانید. 

در انتخاب VPN چندین فاکتور وجود دارد که باید در نظر بگیرید ، اما در مورد مالزی ، می خواهید مطمئن شوید که یکی از آنها را با امنیت عالی انتخاب کرده اید زیرا نظارت دولت و جرایم سایبری موضوعات بزرگی است. این اطلاعات شما را از تهدیدات آنلاین محافظت می کند و شما را از مقامات مخفی نگه می دارد.

افکار نهایی

امید ما این است که این راهنما روند دریافت آدرس IP مالزی را سهولت بخشد ، و سه ارائه دهنده بهترین VPN ما بتوانند شما را در ضمن محافظت از هویت خود و حفظ ارتباط خود ، وارد مالزی کنند..

برای مطالب بیشتر مانند این مقاله ، و همچنین توصیه هایی برای ایمن ماندن آنلاین ، بایگانی امنیت آنلاین ما را بررسی کنید. از کدام VPN برای ورود به مالزی استفاده می کنید؟ در مورد آن در نظرات زیر بگویید. ممنون از خواندن.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map