ExpressVPN vs TunnelBear: طعمه خرس در سال 2020

از بین ده ها شبکه خصوصی مجازی که آزمایش کرده ایم ، ExpressVPN خود را اثبات کرده است که یکی از گزینه های قابل اطمینان است. این ویژگی های جامد همراه با مشتری براق و سرعت های بالا را ارائه می دهد ، که می توانید در مورد بررسی کامل ExpressVPN ما بیشتر بخوانید. از آنجایی که ما شروع به انجام مقالات مطابقت خود کردیم ، همه حریفانی را که در آن بازی کرده بود ، شکست داد. 


در این چهره ، مقابل TunnelBear قرار دارد ، که یکی از VPN های شناخته شده تر است. در بررسی TunnelBear ، ما سرعت VPN را فاقد پرده برداشتیم ، اما مشتری خوب بود و برنامه رایگان سخاوتمندانه آن را برای برخی از کاربران گزینه ای وسوسه انگیز کرد.

به جای اینکه به ارائه دهندگان انفرادی نگاه کنیم ، می خواهیم آنها را با هم مقایسه کنیم تا ببینیم کدام یک بهتر است و بهترین ارزش را برای پول شما ارائه می دهد.

راه اندازی یک مبارزه: ExpressVPN در مقابل TunnelBear

اگر بهترین مقاله VPN ما را مرور کرده اید ، می دانید که آنها را در نه بخش تقسیم می کنیم. با این حال ، در مسابقات ما تعداد را به پنج کاهش می دهیم و برخی از بخش ها را در بخش های دیگر تلفیق می کنیم.

به عنوان مثال ، در بررسی های اختصاصی ، امنیت و حریم خصوصی هر یک از بخش های خاص خود را کسب می کنند ، در حالی که در اینجا آنها با یکدیگر ترکیب می شوند. این اطمینان حاصل می شود که وزن هر بخش و نقطه به طور مساوی اندازه گیری می شود.

پنج دور که ما پوشش می دهیم ویژگی ها ، قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، سرعت و امنیت است. در هر دور ، ما مختصراً به آنچه می خواهیم می خواهیم بپردازیم ، به هر ارائه دهنده نگاهی بیندازیم ، سپس با ارائه نتیجه گیری در مورد چگونگی انجام رقبا و اعلام برنده ، پایان می دهیم. VPN با بیشترین دور برنده در پایان ، توصیه ما را دریافت می کند.

1

امکانات

ابتدا می خواهیم آدرس دهیم که ویژگی های ExpressVPN و TunnelBear چه مواردی را ارائه می دهند. در این بخش ، بررسی خواهیم کرد که کدام سیستم عامل و سیستم عامل هر VPN را پوشش می دهد ، سپس مواردی را که برای مشتریان خود ساخته شده است ، بررسی خواهیم کرد..

مهمترین مواردی که ما به دنبال آن هستیم ، سوئیچ kill و امکان اتصال خودکار به هنگام راه اندازی است. ما به دنبال آن هستیم زیرا آنها تأثیر بسزایی در امنیت VPN دارند.

گذشته از اینها ، همه چیز دیگر فقط روی کیک می پوشد ، بنابراین اجازه دهید شیرجه بزنیم.

ExpressVPN

از نظر ویژگی ها ، ExpressVPN قوی ترین ارائه دهنده VPN است که ما دیده ایم. این دستگاه تقریباً از هر دستگاهی که می توانید به آن فکر کنید ، پشتیبانی می کند ، از موارد آشکار مانند iOS ، MacOS ، Windows و Android تا مبهم مانند Nintendo Switch و NVIDIA Shield. همچنین می توان در روترها تنظیم کرد و محافظت از تمام دستگاه های شما به راحتی امکان پذیر است. 

مشتری دسک تاپ چندین گزینه پروتکل از جمله OpenVPN ، L2TP و PPTP را ارائه می دهد. همچنین گزینه هایی برای راه اندازی مشتری در هنگام راه اندازی و اتصال خودکار به هنگام راه اندازی مشتری وجود دارد.

expressvpn-review-test-test سرعت

یک سوئیچ kill برای امنیت و همچنین یک ویژگی تونل زنی خوب برای مشتری ساخته شده است. حالت دوم به کاربران این امکان را می دهد تا از طریق برنامه VPN محافظت شده و برنامه هایی که می خواهند از اتصال سریعتر و محافظت نشده استفاده کنند ، در رایانه خود تعریف کنند. تعداد کمی VPN این ویژگی را ارائه می دهند ، بررسی StrongVPN ما را برای دیگری بررسی کنید.

ExpressVPN همچنین سرورهای DNS مخصوص به خود را دارد و به شما امکان می دهد مشتری را پیکربندی کنید تا هنگام اتصال به VPN ، از آنها بطور انحصاری استفاده کند. ما وقتی وارد بخش “امنیت و حفظ حریم خصوصی” می شویم ، به طور خلاصه ، سطح امنیتی بیشتری را تضمین می کند و مانع از ریختن اطلاعات شما در ترک ها می شود..

TunnelBear

ارائه به تنظیمات در مشتری TunnelBear نشان می دهد که مهمترین ویژگی های ذکر شده را پوشش می دهد. سوئیچ کشتار وجود دارد که دارای “VigilantBear” است. این مزیت اضافی برای اتصال مجدد خودکار در صورت از بین رفتن اتصال شما است.

TunnelBear گزینه ای را برای راه اندازی مشتری در هنگام راه اندازی فراهم می کند و می توان پیکربندی کرد که در صورت عدم دسترسی به شبکه قابل اعتماد ، به طور خودکار به VPN متصل شوید. از ویژگی دوم می توان برای ایجاد تونل VPN از طریق اتصال ایمن هنگام استفاده از WiFi عمومی استفاده کرد اما وقتی از WiFi خانگی استفاده می کنید ، سریعتر و بدون محافظت در ارتباط باشید..

Tunnelbear-OS

TunnelBear در مورد پروتکل ها گزینه های زیادی به شما نمی دهد ، که ما در بخش “امنیت و حفظ حریم خصوصی” با عمق بیشتری به آنها خواهیم پرداخت. تنها تنظیماتی که می توانید در رابطه با پروتکل ها تغییر دهید ، رد کردن TCP است که از نسخه دیگری از OpenVPN برای ارائه یک ارتباط پایدار استفاده می کند. 

گذشته از سوئیچ kill و شبکه های قابل اعتماد ، از نظر زنگ و سوت از TunnelBear زیاد نیست. اما بدتر این است که در آزمایش ما در یک سرویس جریان مجازی کار نمی شود. نتفلیکس ، هولو ، آمازون Prime Video و iPlayer بی بی سی وقتی سعی کردیم هر چیزی را تماشا کنیم ، ما را خاموش کردند.

دور یک افکار

TunnelBear مهمترین ویژگی هایی را که ما به دنبالش هستیم ، پوشش می دهد ، اما در آنجا متوقف می شود. به سادگی نمی توان با نیروگاهی مانند ExpressVPN در هنگام ویژگی ها رقابت کرد.

ExpressVPN تونل زنی اسپلیت ، سرورهای DNS خصوصی و پروتکل های بیشتر را ارائه می دهد. همچنین سیستم های عامل بیشتری را نسبت به هر VPN ای که ما دیده ایم را پوشش می دهد. این امتیاز را برای این دور تضمین می کند.

دور: ویژگی های Point for ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم TunnelBear

2

قیمت

قیمت گذاری یکی از مهمترین مواردی است که هنگام خرید هر چیزی باید به آن توجه کنید. اما وقتی صحبت از VPN می شود ، قیمت منصفانه به تنهایی قادر به رقابت نیست. ما همچنین بررسی می کنیم که آیا ارائه دهنده یک آزمایش رایگان ارائه می دهد ، سیاست بازپرداخت آن و کدام روش پرداخت را پذیرفته است.

ExpressVPN

یکی از اولین مواردی که بسیاری از افراد در مورد ExpressVPN متوجه آن می شوند ، قیمت تند آن در مقایسه با بسیاری از ارائه دهندگان است. قیمت ماهانه یکی از بالاترین مواردی است که ما دیده ایم و قیمت گذاری شش ماهه تخفیف کمی را ارائه می دهد. طولانی ترین مدت زمانی که می توانید برای آن ثبت نام کنید ، 15 ماه است و این قیمت را در محدوده ای قرار می دهد که بیشتر از سایر VPN ها باشد.

گرچه ExpressVPN آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد ، اما دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است که بیشتر از IPVanish است (قطعه ExpressVPN ما در مقابل IPVanish را بخوانید). در مورد روش های پرداخت ، ExpressVPN تمام اشکال اصلی از جمله کارت اعتباری ، پی پال و بیت کوین را می پذیرد. بیت کوین گزینه ای عالی برای کسانی است که می خواهند هنگام استفاده از VPN تا حد ممکن ناشناس بمانند و ردپای کاغذی که از آن باقی مانده است را به حداقل برسانید.. 

ExpressVPN همچنین تقریباً نیمی از روش های پرداخت کمتر برجسته ، از جمله مواردی مانند Sofort ، Mint و UnionPay را می پذیرد.

TunnelBear

TunnelBear یک برنامه رایگان مناسب و معقول ارائه می دهد که به کاربران 500MB در هر ماه از پهنای باند می دهد. این می تواند بین پنج دستگاه به اشتراک گذاشته شود ، اما تعداد گسترده ای از داده ها هنگام انتشار گسترده نمی شود. با صدای جیر جیر در مورد چقدر عاشق TunnelBear می توانید پهنای باند را با 1 گیگابایت گسترش دهید. اگر به یک برنامه رایگان سخاوتمندانه تر علاقه دارید ، جمع بندی رایگان VPN ما را بررسی کنید.

با انتقال به اشتراک پولی ، پهنای باند نامحدودی به دست می آورید ، اما هنوز به پنج دستگاه محدود هستید. قیمت گذاری ماهانه رقابتی است و گزینه سالانه تخفیف کاملی به شما می دهد که باعث می شود ارزان تر از ExpressVPN باشد اما نه به اندازه Windscrib که مقرون به صرفه باشد ، که می توانید در مورد Windscribe ما بیشتر بخوانید. نگاهی به قطعه ما در مقابل Windscribe و TunnelBear بیندازید.

شایان ذکر است که سالانه و ماهانه تنها دو گزینه ارائه شده توسط TunnelBear است. هیچ گزینه شش ماهه مانند پیشنهادات ExpressVPN و گزینه های چند ساله مانند شما با Windscrib وجود ندارد. 

وقتی نوبت به پرداخت هزینه اشتراک شما می آید TunnelBear دو روش را می پذیرد. می توانید با کارت اعتباری پرداخت کنید و اگر می خواهید تا حد ممکن ناشناس و غیرقابل ردیابی باشید از بیت کوین استفاده کنید. 

سرانجام ، TunnelBear همچنین برای کسانی که بعد از استفاده از خدمات تغییر ذهنیت می دهند ، 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد.

دور دو فکر

این بخش از مطابقت ها اغلب نمونه ای عالی از ادعای “شما آنچه را برای آن می پردازید دریافت می کنید”. ExpressVPN گران تر از TunnelBear است ، اما همانطور که در ادامه این مقاله خواهید دید ، هزینه توجیه شده است. 

گفته می شود ، این بخش در مورد قیمت گذاری است ، و TunnelBear از این نظر ExpressVPN را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. هر دو ارائه دهنده 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند ، اما فقط TunnelBear یک برنامه رایگان را برای کاربران ارائه می دهد. علاوه بر این ، هر دو بیت کوین را برای حداکثر ناشناس بودن کاربر می پذیرند.

دور: نقطه قیمت TunnelBear

ExpressVPN آرم
آرم TunnelBear

3

راحتی در استفاده

در این دور ، ما به سهولت استفاده خواهیم پرداخت. ما از هر وب سایت به مشتری اطمینان خواهیم داد تا بتوانیم ایده خوبی از چه نوع تجربه کاربری ExpressVPN و TunnelBear ارائه دهیم. این موضوع ذهنی ترین دور است ، اما ما می خواهیم تمام تلاش خود را بکنیم تا تصوری واضح از آنچه که می خواهد از هر VPN استفاده کند ، ارائه دهیم.

ExpressVPN

وقتی صحبت از دوستی کاربر می شود ، ExpressVPN از همان مدل کلی استفاده می کند که بخش بزرگی از ارائه دهندگان VPN از آن استفاده می کنند. این وب سایت افراد را به صفحه مورد نیاز خود هدایت می کند تا حساب خود را به روشی ساده تنظیم کنند. به خوبی نمایش داده شده است و کمک گرفتن یا یافتن بارگیری را آسان می کند.

پس از راه اندازی حساب کاربری و برنامه در حال اجرا ، از حداقل صفحه ای استقبال می کنید. یک دکمه پاور بزرگ به سمت بالای صفحه وجود دارد که شما را به VPN متصل می کند. 

expressvpn-بررسی-راه اندازی

در زیر آن خط متن وجود دارد که نشان می دهد شما به VPN وصل هستید یا خیر. پایین پایین جعبه ای است که سرور انتخابی شما را نشان می دهد. با کلیک بر روی آن ، می توانید لیست مکانهای موجود را باز کنید. لیست سرورها را می توان با استفاده از یک نوار جستجو در قسمت بالا جستجو کرد و توسط قاره مرتب شده است ، که باعث می شود مرور آسان شود ، همچنین.

در بالا سمت چپ ، یک نماد با سه خط افقی وجود دارد که منوهای عمیق تر و تنظیمات را باز می کنند. قرار دادن یک مشتری ساده و حداقل در جلو و پنهان کردن ویژگی های قوی تر در منوهای عمیق ، یک راه عالی برای ارائه به کاربرانی است که یک چیز ساده تر رابط کاربری ساده را می خواهند در حالی که هنوز گزینه های مختلفی را به کاربران قدرت ارائه می دهند.. 

این سبکی است که ارائه دهندگان VPN بیشتر مورد استفاده قرار می دهند و ExpressVPN به خوبی تعادل را بدست آورده است. مشتری با وجود بسیاری از ویژگی ها ، استفاده از آن آسان است.

TunnelBear

مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، TunnelBear دارای وب سایت براق است که با قرار دادن چندین دکمه بزرگ “دریافت TunnelBear” در اطراف وب سایت ، راهی آسان برای تنظیم اشتراک شما ارائه می دهد..

بعد از تنظیم حساب کاربری خود و بارگیری مشتری ، همه کارها همچنان روان پیش می روند. مشتری دارای یک طرح غیرمعمول است که نقشه ای را نشان می دهد که لوله هایی به سبک ماریو در مکانهایی در سراسر جهان از زمین خارج می شوند. 

Tunnelbear-Client

با کلیک بر روی یک لوله به شما امکان اتصال به آن مکان را می دهد. در حالی که VPN متصل می شود ، انیمیشن خرس را نشان می دهد که در محل شما در حال حفر زمین است و از لوله ای که انتخاب کرده اید بیرون می آید.. 

از طرف دیگر ، اگر تمام استعدادهای خرس اندکی زیاد باشد ، می توانید مکان خود را از میان منوی کشویی در بالای پنجره انتخاب کرده و سوئیچ روشن / خاموش را برای اتصال به هم بزنید. لیست سرورها راهی برای جستجوی مکان مورد نظر شما ندارند ، به صورت حروف الفبا ساخته نمی شود و پرچم هایی را در کنار هر مکان نشان نمی دهد و این باعث می شود مرور گزینه ها دشوار باشد..

مشتری دارای یک استعداد غیرمعمول و شیطنت آمیز نسبت به آن است و استفاده از آن احساس خوشایندی می کند ، اما در نهایت ، این استعداد منجر به تجربه ای آزاردهنده بیشتر برای کسانی که با عملی خام به دنبال یک VPN هستند ، می شود.. 

دور سه فکر

در حالی که مشتری TunnelBear جذاب و غیرمعمول است ، اما دارای اشکالاتی است. ظاهری عجیب و جالب از خرس روی نقشه ، شخصیت دوست داشتنی را به مشتری اضافه می کند ، اما از این رو ساده تر از مشتری ExpressVPN است. 

ExpressVPN با یک رابط کاربری براق و آسان که از شر درهم و برهمی خلاص می شود ، بهترین پا را به جلو می گذارد. سپس ، برای کسانی که می خواهند با پیکربندی و سفارشی سازی عمیق تر شوند ، گزینه های موجود در منوهای کاملاً منظم که دسترسی به آنها آسان است حذف می شوند..

دور: سهولت استفاده از نقطه برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم TunnelBear

4

سرعت

سرعت یکی از ساده ترین بخش ها از نظر نحوه اندازه گیری و چگونگی رسیدن به نتیجه گیری است. ما سرعت اتصال به اینترنت محافظت نشده خود را آزمایش می کنیم ، سپس آن را با سرعتی مقایسه می کنیم که هر VPN قادر است در حالی که به پنج سرور در سراسر جهان متصل است ، برسد..

مکانهایی که برای هر VPN استفاده می شوند برای حفظ نتایج قابل مقایسه هستند. ما همچنین برخی از مرور وب و جریان را انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که عملکردها همانطور که باید عمل می کنند و سرعتی که در کاغذ مشاهده می کنیم عملکرد واقعی را منعکس می کند..

ExpressVPN

ExpressVPN یکی از پایدارترین VPN های موجود در بازار است که سرعت آن فرا می رسد. از یک سرور به سرور دیگر ، می توانید تقریباً عملکرد مشابهی را انتظار داشته باشید ، چه بر خلاف NordVPN ، به یک سرور که صد مایل از آن فاصله دارد یا چند هزار نفر وصل شوید (خواندن قسمت ExpressVPN ما در مقابل NordVPN).

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده9161.8310.22
موقعیت مکانی هوشمند – کانزاس سیتی44105.497.94
تورنتو3590.577.89
آمستردام145103.124.48
سنگاپور24485.472.98
ژاپن163100.824.84

پینگ هرگز حتی در هنگام اتصال به مکانی دوردست مانند ژاپن از کنترل خارج نبود. در حالی که ممکن است بخواهید در حالی که به یک سرور از راه دور متصل هستید ، بازی نکنید ، زمان پینگ به اندازه کافی کم بود که مرور وب سایت ها و پخش محتوای آن زیاد تحت تأثیر قرار نمی گرفت. همه چیز سریع احساس می شود و وب سایت ها پاسخگو هستند ، به همین دلیل ExpressVPN به خوبی در لیست سریع VPN ما قرار می گیرد.

سرعت بارگیری و بارگیری پایدار چشمگیر بود ، صرف نظر از سرور مورد استفاده ما ، و در بعضی مواقع ، به راحتی فراموش می شد که ما به VPN وصل شده ایم زیرا گشت و گذار در وب بسیار سریع احساس می شود. 

TunnelBear

از سرور به سرور ، عملکرد TunnelBear متناقض بود. برخی از سرورها ، از جمله سرور ایالات متحده ، که به ما نزدیکتر بود ، بیش از سه چهارم از سرعت بارگذاری نشده محافظت شده ما به خوبی سقوط کردند. 

مکان: پینگ (ms) بارگیری (Mbps) بارگذاری (Mbps)
محافظت نشده (ویرجینیا ، ایالات متحده)1672.025.82
ایالات متحده3354.515.12
انگلستان19824.041.60
سوئیس22062.852.56
ژاپن35223.861.35
برزیل29567.991.91

همانطور که از آن شماره انتظار دارید ، مرور اغلب احساس کندی انجام می شود. حتی سرورهایی که سرعت قابل مقایسه با ExpressVPN را بر روی کاغذ نشان می دادند ، هنگام بارگذاری وب سایت ها یا فیلم ها به طور قابل توجهی کندتر بودند. 

به نظر عجیب نیست ، فاصله به معنای عاملی برای تعیین اینکه کدام سرورها کم کار کرده اند و چه کاری انجام داده اند ، به نظر نمی رسد. دورترین سرور مورد آزمایش ما ، ژاپن ، یکی از بهترین ها بود ، در حالی که ایالات متحده با وجود نزدیکترین یکی از بدترین ها بود..

دور چهار اندیشه

برنده در اینجا مشخص است. TunnelBear از سرور به سرور متناقض است ، با چندین مکان تحت تأثیر قرار نمی گیرد. به نظر می رسید مکان هیچ ارتباطی با نحوه عملکرد هر سرور ندارد و این باعث می شود ما فکر کنیم ناسازگاری نشانه یک شبکه بیش از حد قاچاق است.

از طرف دیگر ، ExpressVPN با سرعت و قوام چشمگیر در سرورها ، عملکرد خوبی داشته است. ما در این دوره به این نکته اشاره می کنیم.

دور: نقطه سرعت برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم TunnelBear

5

امنیت و حریم خصوصی

ما مهمترین دور را برای گذشته صرفه جویی کرده ایم: امنیت و حفظ حریم خصوصی. برای امنیت ، ما نگاه می کنیم که پروتکل های VPN را ارائه می دهند و از کدگذاری آنها استفاده می کنند. ما همچنین به دنبال نشت آدرس DNS و IP هستیم تا ایده خوبی را برای این داشته باشیم که شخص در هنگام استفاده از VPN چقدر آسان بتواند شما را از طریق وب ردیابی کند.

برای قسمت حفظ حریم خصوصی این بخش ، ما به طور کلی به سیاست حفظ حریم خصوصی هر ارائه دهنده می پردازیم و سعی می کنیم ببینیم که چقدر اطلاعات مربوط به استفاده شما از VPN آنها را جمع آوری می کند. بین این دو عامل ، می توانیم تصویری واضح از چگونگی محافظت از VPN از ناشناس بودن و امنیت آنلاین شما دریافت کنیم.

ExpressVPN

ExpressVPN پروتکل های مختلفی از جمله OpenVPN ، L2TP و PPTP ارائه می دهد. در اکثر موارد ، ما پیشنهاد می کنیم که کاربران از OpenVPN استفاده کنند زیرا این سیستم ایمن است و عملکردی عالی را ارائه می دهد. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به کلمه های اختصاری بدانید ، تجزیه و تحلیل پروتکل VPN ما را بخوانید. 

در مورد رمزگذاری ، هیچ گزینه ای وجود ندارد. شما همیشه با AES 256 بیتی تنظیم شده اید. این یک رمزگذاری قدرتمند است و تقریباً امنیتی ناگسستنی را ارائه می دهد ، حتی اگر کسی بتواند ترافیک اینترنت شما را رهگیری کند. 

هنگامی که آزمایش نشت DNS یا نشت آدرس IP را آزمایش کردیم ، نتوانستیم علائمی از لغزش اطلاعات را از طریق ترک ها پیدا کنیم. 

در مورد حریم خصوصی ، ExpressVPN به همان اندازه خوب است. اگرچه سیاست حفظ حریم خصوصی آن مختصرترین چیزی نیست که ما دیده ایم ، اما قوی است. در بالای سند مشخص شده است که فعالیت ورود به سیستم ، از جمله سابقه مرور یا مقصد ترافیک را ندارد. 

سیستم ExpressVPN به منظور جمع آوری هرچه اطلاعات کمتری در مورد کاربر طراحی شده است. اگر از بیت کوین برای پرداخت استفاده می کنید ، تمام آنچه از شما لازم است یک آدرس ایمیل است ، و هیچ چیزی مانع از استفاده شما از پرتاب نمی شود. 

به راحتی می توانید در هنگام استفاده از ExpressVPN هیچ اثری از آن باقی نگذارید. علاوه بر این ، این شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا مستقر است ، که دارای برخی از قوی ترین قوانین محافظت از داده در جهان است ، و بیشتر از امنیت اطلاعات شما و محافظت از حریم خصوصی شما برخوردار است..

TunnelBear

TunnelBear گزینه های پروتکل کمتری نسبت به ExpressVPN ارائه می دهد ، اما OpenVPN را پوشش می دهد ، که بهترین آن است. همچنین با رمزگذاری ExpressVPN با AES 256 بیتی مطابقت دارد. ما در اتصال TunnelBear نتوانستیم نشت آدرس DNS یا IP را پیدا کنیم ،. 

در خط مشی رازداری ، TunnelBear می گوید مواردی مانند داده های راهنمایی و رانندگی را وارد نمی کند ، اما داده های عملیاتی را برای کمک به حفظ شبکه VPN جمع آوری می کند. این شامل سیستم عامل مورد استفاده و میزان داده شما استفاده شده است. هیچکدام از اینها شخصاً شناسایی نشده است و مانند ExpressVPN می توانید آدرس ایمیل رایانه ای را به شما بسپارید و با بیت کوین بپردازید تا ناشناس بمانید.

دور پنج افکار

هر دو ارائه دهنده بیت کوین را می پذیرند و خط مشی عدم ورود به سیستم را دارند. آنها همچنین آنچه را که ما استاندارد طلا را برای پروتکل و رمزگذاری در نظر می گیریم ، دارند. این جفت شدن OpenVPN با AES 256 بیتی است.

اگرچه هر دو VPN خط مشی ورود به سیستم ندارند و به حریم خصوصی کاربرانشان احترام می گذارند ، TunnelBear اطلاعات عملیاتی بیشتری نسبت به ExpressVPN جمع آوری می کند ، بنابراین ما نکته آخر را به ExpressVPN می دهیم.

دور: نقطه امنیت و حفظ حریم خصوصی برای ExpressVPN

ExpressVPN آرم
آرم TunnelBear

6

افکار نهایی

در این دیدار TunnelBear به خوبی جنگید و تصمیم گیری برای چندین امتیاز دشوار بود. در پایان روز ، هرچند ، ExpressVPN به لطف عملکرد سریع ، بسیاری از ویژگی ها و مشتری پسند ، توانست یک رهبری محکم را حفظ کند.. 

اگرچه TunnelBear قادر به گرفتن امتیاز برای قیمت گذاری بود ، نمره نهایی برای ExpressVPN در چهار امتیاز و تنها یک امتیاز برای TunnelBear قرار می گیرد. 

برنده: ExpressVPN

اگر تجربه ای در زمینه ExpressVPN یا TunnelBear دارید ، ما دوست داریم که نظرات شما را در نظرات زیر بشنویم. ExpressVPN ما در مقابل CyberGhost و ExpressVPN در مقابل PIA را نیز بررسی کنید. امیدواریم از این قطعه لذت برده باشید و مثل همیشه از خواندن شما سپاسگزاریم. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map